Ludvíková Jitka: Můj manžel má jinou, no a co?!-64%
249 Kč

89 Kč

Výprodej

Nevšední příběh Evy Fialové Žena, jejíž iluzi dokonalého světa během okamžiku rozboří manželova nevěra. Mladá advokátka se s nadhledem a provokativním humorem prokousává zatím nejtěžším rokem ve svém životě.


Mlynářová Marcela: Život jako hobby-53%
289 Kč

134 Kč

Akce

Život je barvitý a nevypočitatelný. Deset lidí zažije jednu událost, dva v ní budou vidět tragédii, čtyři věc běžného života, jednoho dokonce pohorší a zbývající k popukání pobaví. Vždy záleží na nátuře, smyslu pro humor, vnímavosti a úhlu pohledu.


Součková Zuzana: Diagnóza žena
259 Kč

208 Kč

Novinka

Žena je zvláštní tvor. Nejen, že najednou oběma rukama zvládne deset činností, ona má i mnoho tváří. V jednu chvíli se tváří jako anděl, aby se v okamžiku změnila v ďábla. Snažit se jí porozumět je stejně marné, jako ovlivnit počasí.


Adams Douglas: Stopařův průvodce Galaxií 1.
198 Kč

159 Kč

První část „pětidílné stopařské trilogie“, kterou autor původně koncipoval jako rozhlasovou hru pro stanici BBC. Tato bravurní parodie na sci-fi je dnes již klasické dílo.


Adams Patch: Doktor Flastr
148 Kč

119 Kč

Kniha Patche Adamse by měla být povinnou četbou pro pacienty, lékaře a všechny ostatní smrtelníky.


Alex Betty: Nezoufejte! Jsou ještě horší manželé než váš
249 Kč

201 Kč

Lze odhalit tajemství jak si v manželství nezoufat? Je možné být v manželství šťastní? JE TO MOŽNÉ.

Tato kniha přináší svěží a vtipná poznání… Přináší „přehled manželů“. První, jaký kdy byl napsán…


Čapek Karel: Pudlenka aneb Měl jsem psa a kočku
169 Kč

137 Kč

Kočka drží vždycky s domem, ale pes s pánem. Platnost tohoto starého přísloví si Karel Čapek mnohokrát ověřil v praxi. Psi a kočky byli nedílnou součástí domova velkého českého spisovatele.


Šťastný Ernest: S Pitěrou Češi přežijou
179 Kč

145 Kč

Smích je osvědčený lék proti stresu. Mnohému se zdá, že zmizel ze světa. Mnohému napadne, že peníze vytlačily ze svata všechno kromě peněz. Nahradily Boha a asi i humor.


Auská Nonna: Země Neandertálců
249 Kč

201 Kč

Příběh lékařky Luci Trentonové, která jako jediná přežije havárii letadla, ovšem s těžkými zraněními, a dlouho se pak zotavuje. Nicméně co chvíli ji přepadají stavy, kdy se propadá o tisíce let zpět…


Babovřesky aneb U nás ve vsi je to hezké
289 Kč

234 Kč

Tato kniha je určena především těm, kteří si zamilovali laskavý svět fiktivní vesnice, kterou proslavil Troškův film o vesnických drbnách a mladém faráři, který se loni stal filmovou komedií roku i desetiletí.


Backman Fredrik: Babička pozdravuje a omlouvá se
229 Kč

185 Kč

Zábavný a napínavý příběh plný nečekaných setkání, nepravděpodobných přátelství a obrovské síly pohádek a fantazie.

Else je sedm, vlastně skoro osm. Její babičce je sedmdesát sedm, vlastně skoro sedmdesát osm.


Backman Fredrik: Babička pozdravuje a omlouvá se
329 Kč

266 Kč

Zábavný a napínavý příběh plný nečekaných setkání, nepravděpodobných přátelství a obrovské síly pohádek a fantazie.

Else je sedm, vlastně skoro osm. Její babičce je sedmdesát sedm, vlastně skoro sedmdesát osm.


Bailly Guillaume: Upřímnou soustrast
349 Kč

297 Kč

Tato kniha je souborem krátkých vyprávění zaměstnance pohřebního ústavu ve Francii. Historky vycházejí ze skutečných událostí v autorově každodenní praxi, ať už při organizování či vykonávání smutečních obřadů.


Barry Dave: Město šílenců
369 Kč

298 Kč

Zatím nejlepší Barryho román – jeho děj člověka uchvátí a nepustí doslova od první do poslední stránky.


Barry Dave: Randit můžeš až od čtyřiceti
229 Kč

185 Kč

Opět sbírka fejetonů od známého a u nás oblíbeného autora. Tato kniha s podtitulem „Dave Barry o rodičovství a jiných tématech, o nichž toho ví jen velmi málo" čtenáře rozhodně nezklame.


Barry Dave, Zweibel Alan,: Magoři
299 Kč

242 Kč

Děj románu začíná v New Jersey, ale postupně se rozvíjí po celém světě, když se jeho dva protagonisté, kultivovaný Horkman a obhroublý Peckerman, kteří jsou vinou shody neuvěřitelných náhod považováni za nebezpečné teroristy, snaží nejprve vysvětlit


Bauman Václav: Paci, paci, pacičky
249 Kč

201 Kč

Paci, paci, pacičky = báječně vyprávěná léta pod psa. Více či méně autobiografických próz, které se více či méně satiricky či nostalgicky ohlížejí za dobou před listopadem 1989, najdeme v naší literatuře nemálo.


Bednarz Dieter: Mimoevropan v Evropě
329 Kč

266 Kč

Maya a Daniel jsou úspěšný a na první pohled šťastný pár, ale ve skutečnosti ona trpí tím, že se jí nedaří otěhotnět, a on necítí žádné uspokojení z práce, které věnuje veškerý čas.


Bednářová Marta: Milenci a manželé za startovní čárou
139 Kč

113 Kč

Když nám Život odstartuje náš největší a nejnáročnější závod, jen málokteří mohou odpřísáhnout, že při vyběhnutí na trať nepřešlápli… Humornou formou napsaná knížka, ve které se s námi autorka dělí o své bohaté zkušenosti z manželského života.


Bešťáková Eva: Zločin Hercula PoiroNa
249 Kč

201 Kč

Děj se odehrává v Londýně a jeho hrdinou je penzista francouzského původu, nápadně podobný slavnému detektivovi. Podobnost ještě vylepší a rozhodne se vyvést snobské Angličany tak trochu z míry. Nevinný žert se mu však osudově vymkne z rukou.


Bergová Ellen: Chci to taky!
279 Kč

226 Kč

Charlotte má fantastickou práci, fantastický byt, fantastickou psychoterapeutku – ale bohužel žádného chlapa. V devětatřiceti! Náhle se objeví muž s neodolatelným úsměvem. Ovšem jako naschvál je to – instalatér! Už to jméno: Uwe.


Bergová Ellen: Kvůli tobě i zhubnu
199 Kč

161 Kč

Pětačtyřicetiletá Niki je kulatá a spokojená. Náhle se jí však zhroutí svět. Mladičká podvyživená zmije jí chce odloudit manžela. Niki je konfrontovaná s osudovou otázkou všech žen: Jsem příliš tlustá?


Bergová Ellen: Udělám ti ze života peklo
299 Kč

242 Kč

DO PEKLA S TEBOU! Když Carina zjistí, že ji manžel Jonas podvádí, zhroutí se jí svět. Jasně, touha a vášeň se po deseti letech manželství a dvou dětech kamsi vytratily, ale… Rozhodne se, že Jonase pošle do rozvodového pekla.


Březinová Taťana: Babička na inzerát
295 Kč

239 Kč

Babička na inzerát je zpovědí poválečné generace. Senioři chtějí žít trochu jiný život. Skupinku sedmi lidí, kteří spolu prožili část dětství, spojuje pocit, že už je nikdo nepotřebuje, že jsou na obtíž.


Binder Luisa: Můžeme si vykat
279 Kč

226 Kč

Ellen po pětatřiceti letech manželství přestalo bavit skákat, jak muž píská. Jen mu to neměla říkat na dovolené ve Skandinávii, protože teď musí nějak dopravit nenáviděný karavan do vzdáleného domova.


Blažek Zdeněk: Část, kdy se muži přestali smát
249 Kč

201 Kč

Román Čas, kdy se muži přestali smát je hořkou groteskou o šedesátnících, kteří se dlouhá léta scházejí ve vinném výčepu „U Starého vinaře“ a hovoří s jim vlastním černým humorem o svých problémech, prohrách i řídkých vítězstvích, o svých minulých i


Bálek Jaroslav: Všechny moje plesové sezóny
170 Kč

138 Kč

Pro mnohé muže je dobývání žen jediným smyslem, zábavou i sportem v životě. Ale jak se vlastně „balily“ slečny v časech bez internetu a bez mobilních telefonů? Inu, přátelé, přece na plesech!


Borowitzová Alexandra: Rodina a jiné katastrofy
328 Kč

265 Kč

Emily ví, že je neurotická. Ale není to žádná katastrofa, se svými slabostmi už umí docela dobře pracovat. Má je pod kontrolou. Víceméně. Když musí letět letadlem, nosí kompresní punčochy (přece aby nedostala trombózu, to je jasné).


Bourdeaut Olivier: Čekání na Bojanglese
249 Kč

209 Kč

Dokud se tančí, ještě není tak zle – tragikomický román, který se stal literární senzací nejen ve Francii.“

„Nikdy jsem nepochopil proč, ale otec matce nikdy neříkal jedním jménem déle než dva dny po sobě.


Brabcová Eva: Žena v (kon)kursu (Edice KASSANDRA)
99 Kč

85 Kč

Ve čtyřiceni život nekončí, ani když vás náhle udělají babičkou a váš milostný život se změní v bojiště… Humorný příběh o ženách a pro ženy, který dodá zaručenou dávku životního optimismu. Víte, co je to rána z čistého nebe?


Brabec Stanislav: Lazarův deník aneb Proč já?
259 Kč

209 Kč

Co počít, když vás stále něco bolí, někde píchá, točí se vám hlava, je vám na zvracení, lékařská ordinace je vaším druhým domovem a vše, co se ve vašem okolí semele, nakonec padne na vás? Vězte, že v tom nejste sami!


Brůžková Jana: Důchodce, blondýna, nebo dinosaurus?
179 Kč

153 Kč

Také se vám občas zdá, že se celý svět kolem vás zbláznil? Nebojte se, nejste v tom sami! Vtipem nabité a někdy úžasně pomatené příhody i postřehy z úplně (ne)normálního života jedné moderní ženy vás o tom přesvědčí.


Budinský Václav: Bubuistická čtyřverší
220 Kč

178 Kč

Humorná čtyřverší v unikátní grafické podobě: každé je zpracováno tak, aby se čtenář poučil o typu, barevnosti a velikosti použitého písma, proto tedy „polygrafické vydání“.


Budinský Václav: Dary, dárky, dárečky
240 Kč

194 Kč

V knížce, kterou držíte v rukou, autor shrnul specifické poznatky a informace na vždy aktuální téma darů – dárků – dárečků, a také řadu zajímavých, podnětných a úsměvných postřehů o charakteru dárců i obdarovaných, neboť postoj k dárku často vypoví v


Budinský Václav: Gymnázium
349 Kč

282 Kč

"Několikrát jsem zavřel a znovu otevřel oči, abych se přesvědčil, že se nejedná o halucinaci. Osm slov všem gramotným hlásalo zajímavou informaci.


Budinský Václav: Slovník štěstí a pohody
349 Kč

282 Kč

Ve své nové publikaci přináší známý spisovatel, humorista a humorolog Václav Budinský řadu dobrých rad, jak docílit trvale dobré nálady, a to tentokrát ve formě slovníku.


Bulbeck Soňa: Deník saúdské manželky
240 Kč

194 Kč

Píše se rok 2017. Ženy v Saúdské Arábii již mohou volit, ale zatím nesmí mít řidičský průkaz. Stále více jich pracuje, jelikož nízká cena ropy značně postihla domácí ekonomiku. A tak i saudská vláda hledá nové způsoby, jak přinést zemi peníze.