Bernatský Vojtěch: Vojtěch Bernatský - Dvojtáta
299 Kč 252 Kč

Tátou po čtyřicítce? Pro známého českého moderátora žádný problém. Tedy skoro žádný.“

„Od sestřičky dostávám roušku, bílou gumovou obuv, zástěru a hodně široké zelené kalhoty. Kačenka už leží na sále a já usedám k její hlavě.

Landsman Dominik: Deníček moderního fotra 3
259 Kč 208 Kč

Třetí díl oblíbeného Deníčku moderního fotra je zároveň dílem posledním. Autor bezostyšně přiznává, že o svém synovi Čeňkovi napsal vše, co se dalo, a další dítě ani knihu by pravděpodobně nepřežil.

Landsman Dominik: Dovolená s moderním fotrem
249 Kč 201 Kč

Dominik Landsman, autor populárních Deníčků moderního fotra, ve svých knížkách vyčerpávajícím způsobem vysvětlil, že mateřská dovolená není žádná dovolená.

Kučíková Marta: Italské jednohubky
249 Kč 201 Kč

S humorem a laskavostí o životě v Itálii

Vlídné a humorné postřehy ze života domorodců z podhůří italských Dolomit očima české Marty. Proč jsou italští staříci stále frajeři a jejich osmdesátileté manželky upravené šťabajzny?

Šoposká Marika, Kohoutová Berenika,: Sedmilhářky
349 Kč 297 Kč

Dvě úžasné mladé herečky Berenika Kohoutová a Marika Šoposká vydávají svůj deník plný (ne)skutečných zážitků o tom, jak žijí, co dělají a čím se baví dvě Sedmilhářky, které nedodržují žádná pravidla, rychlost, předpisy, předbíhají ve frontách, zvoní

Farkašová Kristína: Jsem máma
299 Kč 242 Kč

Úspěšná slovenská herečka a moderátorka Kristína Farkašová je šťastnou maminkou dvojčat, holčiček Ely a Matildy. Ve svých blogových zápiscích, které loni shrnula do knižního bestselleru, vtipně popisuje svoje zkušenosti s těhotenstvím a mateřstvím.

Svěrák Zdeněk: Povídky - Zdeněk Svěrák
249 Kč 209 Kč

Jemný a inteligentní humor Zdeňka Svěráka je ideálním společníkem pro váš volný čas! Soubor povídek českého velikána na nejrůznější téma s jeho typickou hravostí a humorem.

Vais David: Prvootec
229 Kč 185 Kč

Byl jsem v pohodě. Měl jsem střechu nad hlavou, chápavou ženu a solidně rozjetou živnost, která mi zajišťovala komfortní život. „Jsem ready stát se otcem,“ řekl jsem si. Chyba lávky. Na startu své rodičovské dráhy jsem dostal pořádnou facku.

Kopta Václav: Prodloužená jízda
199 Kč 168 Kč

Vzpomínky a humorné příběhy známého českého herce Václava Kopty

Známý český herec Václav Kopta s lehkostí a nadhledem vzpomíná na vlastní dospívání a na příhody z branže i rodinného života.

Valentová Monika, Veselovský Martin: Odvrácená strana matky 2
199 Kč 161 Kč

O temných stránkách mateřství Monika Valentová psala už v knížce Odvrácená strana matky. Její dcery od té doby trochu povyrostly, ale dál dokážou svou matku přivádět k šílenství. A ta, když se trochu vydýchá, líčí své mateřství s nadhledem a humorem.

Sims Gill: Proč máma pije - Deník vyčerpané matky
349 Kč 294 Kč

Humorné čtení (nejen) pro mámy

Máma slaví devětatřicáté narozeniny. Před sebou má vidinu hrozivé budoucnosti plnou lidí, kteří ji zvou na kurzy jógy a večírky, kde každý prohlašuje, že se „líznul“ po skleničce vína.

MacDonaldová Betty: Paní Láryfáry
329 Kč 266 Kč

Nesmírně oblíbená kniha slavné americké autorky pro děti, kterou čtou i jejich rodiče. Betty MacDonaldová předala své paní Láryfáry všechen svůj laskavý humor, moudrost i mateřské zkušenosti.

Jonasson Jonas: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
299 Kč 252 Kč

Jonas Jonasson vypráví ve svém románu o jednom veselém útěku a také o šíleném životním příběhu svéhlavého muže, který se sice nikdy nezajímal o politiku, ale přesto byl vždy nějak zapleten do velkých historických událostí 20. století.

Plachý Jakub: Velká kniha čůrání
145 Kč 118 Kč

Encyklopedie čůrání pro malé i velké. Unikátní, hravá a naučná knížka kapesního formátu představuje čůrání ze všech stran. Od vysvětlení základních principů močení přes jeho historii až k současným stylům a technikám.

Metz Melinda: Námluvy s kocourem
299 Kč 242 Kč

Svou životní lásku vložila do něžných tlapek… Jamie Snyderová má čtyřiatřicet a je single, ale rozhodně není připravena se znovu vázat.

Hurdová Veronika: Krkavčí matka?
289 Kč 234 Kč

„Takhle blbej název? To je marketingová sebevražda,“ řekl kdysi začínající blogerce Veronice Hurdové její kamarád marketér. Jeho prognózy se nenaplnily. Blog Krkavčí matka se za tři roky stal nejčtenějším českým blogem o mateřství.

Toman Ivo: Božka aneb Když domácnost řídí stroj na průšvihy
269 Kč 218 Kč

Humorné a zároveň skutečné příběhy uklízečky, která svou hloupostí a nešikovností předčí veškerá vaše očekávání. Představte si člověka, který chce získat paní na úklid, protože touží po rodinném štěstí, klidu a pořádku v domě.

Dyer Geoff: Jóga pro ty, kterým může být ukradená
269 Kč 218 Kč

Tohle není kniha o osobním rozvoji. Přední britský prozaik a esejista v ní nabízí originální cestopisný deník z mnoha koutů světa a zároveň poutavého průvodce svou vlastní nepokojnou, bláznivou i přemítavou duší.

Svěrák Zdeněk: Strážce nádrže
249 Kč 212 Kč

Starý strážce vodní nádrže Jiří Smrček si dopisuje s generálním ředitelem povodí. Jsou to zprávy o stavu přehrady, ale také o stavu jeho duše. Nevadí, že ředitel ani na jeden z jeho 23 dopisů neodpoví.

Kodýdek Martin: Trenér
259 Kč 209 Kč

Prokop Veselý a Tibor Stančev jsou dva fotbaloví trenéři. To je však asi jediná věc, kterou mají společnou. První český román mapující svět dětského fotbalu nabízí napínavý příběh a dva odlišné pohledy na mládežnickou kopanou. Kdo uspěje?

Kučerová Alena: Můj život s Blonckou
260 Kč 209 Kč

Víte, co je to zajdohonění, Peebook nebo osminoh? Kolik je stupňů kvílingu a kdy má svátek Poserous? Co vyroste z kotěte, které vychovává fena? A co se stane, když dáte dohromady Kanadskou borůvku, kuřecí krky a počty?

Melichar René: Blb na zahrádce
259 Kč 209 Kč

Humorně napsaná kniha o dnech všedních, obyčejných a na první pohled naprosto nezábavných. Ovšem každý obyčejný den v sobě umí skrývat alespoň jednu malou kalamitu.

Součková Zuzana: Diagnóza žena
259 Kč 209 Kč

Žena je zvláštní tvor. Nejen, že najednou oběma rukama zvládne deset činností, ona má i mnoho tváří. V jednu chvíli se tváří jako anděl, aby se v okamžiku změnila v ďábla. Snažit se jí porozumět je stejně marné, jako ovlivnit počasí.

Třeštík Michael: Ledaže se spletu
249 Kč 209 Kč

Sbírka sebeironických postřehů od nejpopulárnějšího seniora, který baví český internet svým pověstným ostrovtipem

České zdravotnictví a lázeňství by mělo opustit doktrínu, že zdraví vzniká brzkým vstáváním. Ono je vždycky víc možností.

Jerome Jerome Klapka: Tři muži na toulkách
249 Kč 209 Kč

Ve druhém díle slavných Tří mužů se s Harrisem, Georgem a Jeromem vydáme na převážně cyklistický, ale hlavně humorný výlet do Evropy

Tři dobří přátelé, kteří se před časem vydali na plavbu po Temži v knize Tři muži ve člunu, by rádi vyrazili na da

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: