Počet nalezených produktů: 439

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Adams Patch: Doktor Flastr
148 Kč

119 Kč

Kniha Patche Adamse by měla být povinnou četbou pro pacienty, lékaře a všechny ostatní smrtelníky.


Alex Betty: Nezoufejte! Jsou ještě horší manželé než váš
249 Kč

201 Kč

Lze odhalit tajemství jak si v manželství nezoufat? Je možné být v manželství šťastní? JE TO MOŽNÉ.

Tato kniha přináší svěží a vtipná poznání… Přináší „přehled manželů“. První, jaký kdy byl napsán…


Andreas Martin: Humor v Bibli
149 Kč

121 Kč

Humor má mnoho společného s láskou a dobrotou a rozhodně není na překážku svatosti.


Čapek Karel: Pudlenka aneb Měl jsem psa a kočku
169 Kč

137 Kč

Kočka drží vždycky s domem, ale pes s pánem. Platnost tohoto starého přísloví si Karel Čapek mnohokrát ověřil v praxi. Psi a kočky byli nedílnou součástí domova velkého českého spisovatele.


Šťastný Ernest: S Pitěrou Češi přežijou
179 Kč

145 Kč

Smích je osvědčený lék proti stresu. Mnohému se zdá, že zmizel ze světa. Mnohému napadne, že peníze vytlačily ze svata všechno kromě peněz. Nahradily Boha a asi i humor.


Auská Nonna: Země Neandertálců
249 Kč

201 Kč

Příběh lékařky Luci Trentonové, která jako jediná přežije havárii letadla, ovšem s těžkými zraněními, a dlouho se pak zotavuje. Nicméně co chvíli ji přepadají stavy, kdy se propadá o tisíce let zpět…


Backman Fredrik: Babička pozdravuje a omlouvá se
229 Kč

185 Kč

Zábavný a napínavý příběh plný nečekaných setkání, nepravděpodobných přátelství a obrovské síly pohádek a fantazie.

Else je sedm, vlastně skoro osm. Její babičce je sedmdesát sedm, vlastně skoro sedmdesát osm.


Barry Dave: Město šílenců
369 Kč

298 Kč

Zatím nejlepší Barryho román – jeho děj člověka uchvátí a nepustí doslova od první do poslední stránky.


Barry Dave: Randit můžeš až od čtyřiceti
229 Kč

185 Kč

Opět sbírka fejetonů od známého a u nás oblíbeného autora. Tato kniha s podtitulem „Dave Barry o rodičovství a jiných tématech, o nichž toho ví jen velmi málo" čtenáře rozhodně nezklame.


Barry Dave, Zweibel Alan,: Magoři
299 Kč

242 Kč

Děj románu začíná v New Jersey, ale postupně se rozvíjí po celém světě, když se jeho dva protagonisté, kultivovaný Horkman a obhroublý Peckerman, kteří jsou vinou shody neuvěřitelných náhod považováni za nebezpečné teroristy, snaží nejprve vysvětlit


Bauman Václav: Paci, paci, pacičky
249 Kč

201 Kč

Paci, paci, pacičky = báječně vyprávěná léta pod psa. Více či méně autobiografických próz, které se více či méně satiricky či nostalgicky ohlížejí za dobou před listopadem 1989, najdeme v naší literatuře nemálo.


Bednarz Dieter: Mimoevropan v Evropě
329 Kč

266 Kč

Maya a Daniel jsou úspěšný a na první pohled šťastný pár, ale ve skutečnosti ona trpí tím, že se jí nedaří otěhotnět, a on necítí žádné uspokojení z práce, které věnuje veškerý čas.


Bednářová Marta: Milenci a manželé za startovní čárou
139 Kč

113 Kč

Když nám Život odstartuje náš největší a nejnáročnější závod, jen málokteří mohou odpřísáhnout, že při vyběhnutí na trať nepřešlápli… Humornou formou napsaná knížka, ve které se s námi autorka dělí o své bohaté zkušenosti z manželského života.


Bešťáková Eva: Zločin Hercula PoiroNa
249 Kč

201 Kč

Děj se odehrává v Londýně a jeho hrdinou je penzista francouzského původu, nápadně podobný slavnému detektivovi. Podobnost ještě vylepší a rozhodne se vyvést snobské Angličany tak trochu z míry. Nevinný žert se mu však osudově vymkne z rukou.


Beran Jaroslav: Brokoviny
188 Kč

152 Kč

Není nic neobvyklého, když si člověk v seniorském věku pořídí psa, aby měl stále po svém boku věrného přítele. V případě autora Brokovin to však byla událost překvapivá nejen pro jeho okolí, ale především pro něho samotného.


Bergová Ellen: Chci to taky!
279 Kč

226 Kč

Charlotte má fantastickou práci, fantastický byt, fantastickou psychoterapeutku – ale bohužel žádného chlapa. V devětatřiceti! Náhle se objeví muž s neodolatelným úsměvem. Ovšem jako naschvál je to – instalatér! Už to jméno: Uwe.


Bergová Ellen: Kvůli tobě i zhubnu
199 Kč

161 Kč

Pětačtyřicetiletá Niki je kulatá a spokojená. Náhle se jí však zhroutí svět. Mladičká podvyživená zmije jí chce odloudit manžela. Niki je konfrontovaná s osudovou otázkou všech žen: Jsem příliš tlustá?


Březinová Taťana: Babička na inzerát
295 Kč

239 Kč

Babička na inzerát je zpovědí poválečné generace. Senioři chtějí žít trochu jiný život. Skupinku sedmi lidí, kteří spolu prožili část dětství, spojuje pocit, že už je nikdo nepotřebuje, že jsou na obtíž.


Binder Luisa: Můžeme si vykat
279 Kč

226 Kč

Ellen po pětatřiceti letech manželství přestalo bavit skákat, jak muž píská. Jen mu to neměla říkat na dovolené ve Skandinávii, protože teď musí nějak dopravit nenáviděný karavan do vzdáleného domova.


Blažek Zdeněk: Část, kdy se muži přestali smát
249 Kč

201 Kč

Román Čas, kdy se muži přestali smát je hořkou groteskou o šedesátnících, kteří se dlouhá léta scházejí ve vinném výčepu „U Starého vinaře“ a hovoří s jim vlastním černým humorem o svých problémech, prohrách i řídkých vítězstvích, o svých minulých i


Bálek Jaroslav: Všechny moje plesové sezóny
170 Kč

138 Kč

Pro mnohé muže je dobývání žen jediným smyslem, zábavou i sportem v životě. Ale jak se vlastně „balily“ slečny v časech bez internetu a bez mobilních telefonů? Inu, přátelé, přece na plesech!


Bourdeaut Olivier: Čekání na Bojanglese
249 Kč

209 Kč

Dokud se tančí, ještě není tak zle – tragikomický román, který se stal literární senzací nejen ve Francii.“

„Nikdy jsem nepochopil proč, ale otec matce nikdy neříkal jedním jménem déle než dva dny po sobě.


Brabcová Eva: Žena v (kon)kursu (Edice KASSANDRA)
99 Kč

79 Kč

Ve čtyřiceni život nekončí, ani když vás náhle udělají babičkou a váš milostný život se změní v bojiště… Humorný příběh o ženách a pro ženy, který dodá zaručenou dávku životního optimismu. Víte, co je to rána z čistého nebe?


Brabec Stanislav: Lazarův deník aneb Proč já?
259 Kč

209 Kč

Co počít, když vás stále něco bolí, někde píchá, točí se vám hlava, je vám na zvracení, lékařská ordinace je vaším druhým domovem a vše, co se ve vašem okolí semele, nakonec padne na vás? Vězte, že v tom nejste sami!


Brůžková Jana: Důchodce, blondýna, nebo dinosaurus?
179 Kč

153 Kč

Také se vám občas zdá, že se celý svět kolem vás zbláznil? Nebojte se, nejste v tom sami! Vtipem nabité a někdy úžasně pomatené příhody i postřehy z úplně (ne)normálního života jedné moderní ženy vás o tom přesvědčí.


Budinský Václav: Bubuistická čtyřverší
220 Kč

178 Kč

Humorná čtyřverší v unikátní grafické podobě: každé je zpracováno tak, aby se čtenář poučil o typu, barevnosti a velikosti použitého písma, proto tedy „polygrafické vydání“.


Budinský Václav: Dary, dárky, dárečky
240 Kč

194 Kč

V knížce, kterou držíte v rukou, autor shrnul specifické poznatky a informace na vždy aktuální téma darů – dárků – dárečků, a také řadu zajímavých, podnětných a úsměvných postřehů o charakteru dárců i obdarovaných, neboť postoj k dárku často vypoví v


Budinský Václav: Gymnázium
349 Kč

282 Kč

"Několikrát jsem zavřel a znovu otevřel oči, abych se přesvědčil, že se nejedná o halucinaci. Osm slov všem gramotným hlásalo zajímavou informaci.


Budinský Václav: Slovník štěstí a pohody
349 Kč

282 Kč

Ve své nové publikaci přináší známý spisovatel, humorista a humorolog Václav Budinský řadu dobrých rad, jak docílit trvale dobré nálady, a to tentokrát ve formě slovníku.


Bulbeck Soňa: Deník saúdské manželky
240 Kč

194 Kč

Píše se rok 2017. Ženy v Saúdské Arábii již mohou volit, ale zatím nesmí mít řidičský průkaz. Stále více jich pracuje, jelikož nízká cena ropy značně postihla domácí ekonomiku. A tak i saudská vláda hledá nové způsoby, jak přinést zemi peníze.


Bulyčov Kir: Vynálezci z Guslaru
159 Kč

129 Kč

Sbírka humorných povídek z městečka, hojně navštěvovaného mimozemšťany – tentokrát o tom, co se může stát, když se místní obyvatelé pustí do vynalézání.


Burian Oliver: Padesátka
278 Kč

225 Kč

"„Co se stane na horách, zůstane na horách, a dole ať si dělej, co chtěj“.


Charouzek Antonín: Klukoviny v sametovém pytli
229 Kč

185 Kč

Volné pokračování knihy Klukoviny a Klukoviny v mundúru, kterou úspěšně vyprodává autor Antonín Charouzek (1936). Přestože je absolventem Univerzity Karlovy a ČVUT, věnoval se estrádnímu umění a stal se autorem mnoha scénářů veselého žánru.


Charouzek Antonín: Milostné trapasy
99 Kč

79 Kč

Na počátku tohoto příběhu dvojice starších přátel je erotický experiment – domluví se, že si na jednu noc prohodí své manželky a vyzkoušejí, zda to ony poznají.


Chlouba Pavel: Na začátku byl rýč
199 Kč

161 Kč

Víte, kdo byli lovci rostlin, kde se vzalo zahradní kolečko nebo proč se stal patronem všech zahradníků právě mnich Fiakre? Vychutnali jste si někdy pestrobarevnost češtiny v botanickém názvosloví?


Cingroš Jiří: I Rusové se smějí
69 Kč

56 Kč

Nikde v současné době nevychází tolik sborníků anekdot jako v Rusku. Ruské vtipy překvapí jistou vulgárností a použitím sprostých slov. Život v Rusku je však takový a nikde není systém nadávek, tzv.


d´Amien Artur: Nezoufejte! Jsou ještě horší manželky než vaše
249 Kč

201 Kč

Svěží a vtipné vyprávění o manželských strastech i radostech v běžných, mimořádných či zdánlivě nezvládnutelných situacích, kterým se člověk v manželství nevyhne, zvláště když se stejně jako autor postaví před oltář dokonce třikrát.


Damijo Alena: Anglické listí aneb Coolturní šok
199 Kč

161 Kč

Hlavní hrdinka odjíždí pracovat jako au pair do Londýna a už tam zůstane. Ve svých fejetonech popisuje svůj každodenní život v cizím prostředí. Mění rodiny, kde hlídá, najde si přítele, vdá se, přichází děti, stěhování.


Damijo Alena: Mé anglické sezony-20%
249 Kč

199 Kč

Akce

Volné pokračování fejetonového hitu Anglického listí, ale tentokrát už z doby současné – učitelské, které sleduje běh školního roku.