Stírací mapa Česká republika
499 Kč 398 Kč

Exkluzivní stírací mapa České republiky nejen pro vášnivé cestovatele. Objevujte krásy naší země – hrady, zámky či města a kulturní památky. 120 míst k odkrytí

68 Travel Stírací mapa Evropy 84 x 59 cm
650 Kč

Svět je obrovský a jeden život nestačí vidět všechno. Vydejte se na své vlastní objevování. V Evropě je nekonečný počet zajímavých míst a na této unikátní mapě jsme vyzvedli ty nejlepší.

Giftio Stírací mapa světa Deluxe XL česky
499 Kč 439 Kč

Mapa je vyrobena ze dvou vrstev. Horní je z fólie, kterou můžete seškrábat mincí nebo kartou čímž se odhalí spodní vrstva jiné barvy a tak bude pěkně vidět, kde jste již byli.

Stírací mapa světa 84x60 cm Maps International
699 Kč

World Scratch Map je základní politická nástěnná mapa světa, která je překrytá stíratelnou zlatou folií, určenou k seškrábání na místech, která jste jako cestovatelé navštívili. Státy jsou barevně odděleny s vyznačenými hlavními městy a řekami.

Luckies Stírací mapa světa Scratch Map™ Deluxe Edition Luckies
599 Kč

Stírací mapa světa značky Luckies nově přichází v luxusní edici Deluxe. Vybavte si jakýkoliv pokoj stylovou stírací mapou s krásnou grafikou v černé a měděné barvě. Nově jsou na mapě také vyobrazeny složitější detaily a jsou na ní přidané ostrovy. Mapa vypadá skvěle na zdi jakékoliv barvy.

Giftio Stírací mapa Česka Deluxe XL zlatá
594 Kč 529 Kč

Stírací mapa Česka pro vášnivé cestovatele. Objevujte krásné hrady, zámky či města České republiky. Kvalitní Deluxe verze propracovaná do detailů.

Tecnodidattica Glóbus Discovery 30 cm (česky)
790 Kč

Antický vzhled, současné politické rozdělení. Jako stolní lampa navodí příjemné odstíny globu pocit tepla a pohody a snadno se necháte vlákat do snění o dalekých krajích.

Tecnodidattica Glóbus Ocra 30 cm (česky)
1 590 Kč

Antický vzhled, současné politické rozdělení. Jako stolní lampa navodí příjemné odstíny globu pocit tepla a pohody a snadno se necháte vlákat do snění o dalekých krajích.

68 Travel Stírací mapa Vysokých Tater 84 x 60 cm
639 Kč

Jsou pro vás tatranské toulky přirozené jako dýchání? Přesně pro vás jsme vytvořili unikátní stírací mapu, která podrobně zachycuje Vysoké, Belianske a Západní Tatry spolu s jejich vrcholy, plesy a dalšími zajímavostmi.

Excart Beskydy 1:66 t. - plastická nástěnná mapa
1 290 Kč

Plastická (reliéfní) nástěnná mapa. V mapovém podkladu jsou vyznačeny stezky pro pěší a cyklotrasy, turistické zajímavosti atd. Použitím sítotiskových barev je zajištěna odolnost vůči oděru i povětrnostním podmínkám. Vytištěno na tvrdém plastu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Nástěnné mapy a glóby.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Nástěnné mapy a glóby výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Nástěnné mapy a glóby akce.