Scottová Jennifer L.: Madame Chic 1-3 komplet
599 Kč 484 Kč

Madame Chic aneb Co všechno jsem se naučila v Paříži S Madame Chic doma aneb Rodinný život po francouzsku S Madame Chic na úrovni aneb Jak být elegantní každý den

Zábavný průvodce životním stylem šarmantních Pařížanek Inspirujte se Francií a bu

Hess Megan: Coco Chanel
399 Kč 322 Kč

Jen málo osobností historie módy o sobě může tvrdit, že jsou stejně vlivní, jako byla Coco Chanel. Od skromných začátků přes mnohé trápení, které na ni v životě čekalo, je její příběh příběhem síly, odhodlání a kreativní vize.

McNaughtová Amber: Průvodce šatníkem každé ženy
299 Kč 242 Kč

Pokud potřebujete vědět, jak ze svého šatníku získat co nejvíce a vybudovat si osobní styl, jste na správném místě! V této knize najdete vtipné a nápadité způsoby, jak využít každou věc ze svého šatníku.

Zkuste to doma sami - péče o tělo a vlasy
298 Kč 241 Kč

137 receptů na přírodní kosmetiku, s nimiž budete šetřit přírodu i svou peněženku

Zapomeňte na syntetické, nezdravé a neekologické kosmetické přípravky ze supermarketu, mnohem lepší přípravky může totiž každý vyrobit doma sám!

Jonášová Veronika: Berlíňanka - Stylový průvodce Berlínem
145 Kč 131 Kč

Výprodej

V čem se inspirovat od Berlíňanek, nejsvobodnějších žen světa? Nepotřebujete naditou peněženku, stačí, když okoukáte pár triků a fíglů, a můžete s lehkostí vyšperkovat nejen svůj šatník, ale proměnit i svůj životní styl.

Bucková Shannon: Přírodní kosmetika - Jak na to
199 Kč 169 Kč

Více jak 200 rad, postupů a návodů k výrobě přírodních kosmetických produktů… Krása z přírody, vyrobte si doma

Utrácíte spousty peněz za kosmetiku? A myslíte si, že bez drahých kupovaných přípravků to nejde? Pak pro vás máme dobrou zprávu.

Gabrielsonová Maud: Lookbook-70%
299 Kč 89 Kč

Akce

Zajímáš se o módu? Miluješ klasické kousky, jejichž sláva přetrvala desetiletí? Sleduješ, co je zrovna trendy, a přitom chceš zůstat sama sebou? Pak ti tento jedinečný lookbook plný inspirace a nápadů nesmí chybět v knihovně.

Hess Megan: Paříž pro milovníky módy
399 Kč 322 Kč

Paříž je epicentrem stylu a elegance. Neodmyslitelně si ji spojujeme s krásou a luxusem, a je tedy vysněnou cílovou destinací každého milovníka módy. Kam se ale v tomto úžasném městě vydat?

Kraus Christina: Přírodní kosmetika pro každý den
399 Kč 339 Kč

Víte, že máte doma ve své koupelně věci, které vašemu zdraví zrovna neprospívají? A co pleťová voda, zubní pasta, šampon, sprchový gel, tělové mléko, deodorant, parfém, pleťový krém, make-up, oční stíny, rtěnka atd. atd.

Suchá Michaela: Zelená kosmetika
369 Kč 309 Kč

Jednoduché návody na výrobu domácí kosmetiky

Tato kniha, vznikla z touhy po kosmetice, kterou si doma vyrobíte s láskou a za použití surovin, které vyhovují právě vám a které jsou v České republice snadno dostupné.

Burianová Miroslava: Móda v ulicích protektorátu
399 Kč 339 Kč

Ani v době všeobecného nedostatku a přídělového systému v období Portektorátu Čechy a Morava (1939–1945) se ženy nevzdaly touhy po elegantním slušivém oděvu. Doba přinesla nové úsporné střihy, kombinování a přešívání.

Hess Megan: Šaty
399 Kč 322 Kč

Šaty – jen několik věcí z oblasti módy dokáže tak vystihnout okamžik v čase, ducha celé generace nebo nevídanou energii módní ikony.

Hess Megan: New York pro milovníky módy
399 Kč 322 Kč

Nechte se provést New Yorkem, jedním z nejrespektovanějších módních měst světa. Mezinárodně uznávaná ilustrátorka Megan Hess vám ukáže svá oblíbená místa na nakupování, zábavu, a odpočinek.

Philippsen Anna: Perfektní účesy pro perfektní den
279 Kč 226 Kč

V této knize na vás čeká přes 40 jednoduchých a okouzlujících účesů, ale také doporučení na péči o různé typy vlasů. Nejprve se hravě naučíte základní techniky jako tupírování, zvlnění nebo žehlení vlasů a pak už se můžete pustit do samotných účesů.

Roetzel Bernhart: Průvodce stylem pro muže
299 Kč 242 Kč

Průvodce stylem pro muže objasňuje základní, všeobecně platné a dlouhodobě uznávané zásady dobrého stylu oblékání pro každého muže a nabízí praktické tipy pro všechny situace od pracovních schůzek přes slavnostní příležitosti až po volnočasové aktivi

Antioxidanty - Zpomalte čas dietou
179 Kč 145 Kč

Vědci prokázali, že stárnutí buněk lidského těla je přímo ovlivněno volnými radikály, které neustále vznikají v lidském těle.

Bartlová Ada: Vše, co jste chtěli vědět o módě
498 Kč 402 Kč

Taková kniha o stylu tu ještě nebyla!

Ada Bartlová, zakladatelka blogu Módní peklo, se proslavila nejen nemilosrdnou kritikou oděvních nešvarů, ale také užitečnými radami a bystrými postřehy ze světa módy.

Camel Julie: Šaty z celého světa - kniha samolepek
139 Kč 113 Kč

Tato série představuje nejmenším tahitskou, španělskou, indiánskou či eskymáckou kulturu. Děti zábavnou formou získají a zpřesní si své představy o cizích zemích a jejich obyvatelích.

Chia Mantak: Taoistická cesta omlazení - Automasáž čchi
288 Kč 233 Kč

Západní pojetí masáží se v prvé řadě soustředí na práci se svaly. Praxe taoistické automasáže čchi se zaměřuje na práci s vnitřní energií – neboli čchi – pro posílení a omlazení smyslových orgánů a také vnitřních orgánů.

Collin Annette: Vikingské copy a copánky - Průvodce krok za krokem
299 Kč 255 Kč

Úchvatné, něžné, romantické, hravé, svůdné a zejména trendy copy, copánky, drdoly, vlny a vlnky… Více než 30 instruktážních návodů, jak si upravit vlasy ve stylu vikinglook. Své účesy si najdou děti, dívky, ženy a dokonce i muži!

Coxová Caroline: Boty - Ikony světového stylu
399 Kč 322 Kč

Inspirující průvodce dějinami módních bot a zároveň jedinečný přehled nejmodernějších designů obuvi, který dokazuje, že boty jsou nejen klíčový komponent módy, ale také umění ve své specifické formě.

Doré Garance: Love × Style × Life
399 Kč 322 Kč

Garance Doré – slavná fotografka, ilustrátorka, autorka a zakladatelka stejnojmenného vlivného módního blogu, který uchvátil miliony čtenářů na celém světě – napsala knihu, která vám o stylu řekne všechno, počínaje vnějškem (jak nosit džínovou bundu)

Fawcett Captain Peabody: Vousáči - Péče, střihy, trendy
449 Kč 363 Kč

V záležitostech stylu, ať už se jedná o nošení plnovousu, kníru, nebo rozhodnutí chodit hladce vyholen, jde obvykle o osobní volbu jedince, neboť v moderním životě je jen málo oblastí, kde se trvá na přísně omezujícím stylu vousů či účesu.

Helbig Grace: Grácie a styl
399 Kč 339 Kč

Ilustrovaná kniha o stylu, která je parodií na všechny módní trendy a měřítka krásy. „Miluju oblečení, doplňky a make-up, stejně jako všechny ženy, francouzského buldočka ve svetru dítě v kostýmu. Ale říkat lidem, jak mají vypadat, není správné.

Homer Karen: Móda - Kompletní obrazový průvodce světem stylu
499 Kč 425 Kč

Móda: Kompletní obrazový průvodce světem stylu poodhaluje čtenáři všechna kouzla a taje módního světa, provází ho zákulisím módních přehlídek, seznamuje s klíčovými jmény módního průmyslu i statistikami, které běžnému módnímu nadšenci unikají.

Jones Frankie: Příručka módní vlogerky-64%
249 Kč 89 Kč

Akce

Tato originální kapesní příručka je rozdělená na čtyři části podle ročních období. Poslouží ti k inspiraci pro sestavení těch nejlepších sezónních modelů a k plánování vlogů.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: