Antioxidanty - Zpomalte čas dietou
179 Kč

145 Kč

Vědci prokázali, že stárnutí buněk lidského těla je přímo ovlivněno volnými radikály, které neustále vznikají v lidském těle.


Bartlová Ada: Vše, co jste chtěli vědět o módě
498 Kč

402 Kč

Taková kniha o stylu tu ještě nebyla!

Ada Bartlová, zakladatelka blogu Módní peklo, se proslavila nejen nemilosrdnou kritikou oděvních nešvarů, ale také užitečnými radami a bystrými postřehy ze světa módy.


Bucková Shannon: Přírodní kosmetika - Jak na to
329 Kč

279 Kč

Více jak 200 rad, postupů a návodů k výrobě přírodních kosmetických produktů… Krása z přírody, vyrobte si doma

Utrácíte spousty peněz za kosmetiku? A myslíte si, že bez drahých kupovaných přípravků to nejde? Pak pro vás máme dobrou zprávu.


Burianová Miroslava: Móda v ulicích protektorátu
399 Kč

339 Kč

Ani v době všeobecného nedostatku a přídělového systému v období Portektorátu Čechy a Morava (1939–1945) se ženy nevzdaly touhy po elegantním slušivém oděvu. Doba přinesla nové úsporné střihy, kombinování a přešívání.


Camel Julie: Šaty z celého světa - kniha samolepek
139 Kč

113 Kč

Tato série představuje nejmenším tahitskou, španělskou, indiánskou či eskymáckou kulturu. Děti zábavnou formou získají a zpřesní si své představy o cizích zemích a jejich obyvatelích.


Chia Mantak: Taoistická cesta omlazení - Automasáž čchi
288 Kč

233 Kč

Západní pojetí masáží se v prvé řadě soustředí na práci se svaly. Praxe taoistické automasáže čchi se zaměřuje na práci s vnitřní energií – neboli čchi – pro posílení a omlazení smyslových orgánů a také vnitřních orgánů.


Coxová Caroline: Boty - Ikony světového stylu
399 Kč

322 Kč

Inspirující průvodce dějinami módních bot a zároveň jedinečný přehled nejmodernějších designů obuvi, který dokazuje, že boty jsou nejen klíčový komponent módy, ale také umění ve své specifické formě.


Doré Garance: Love × Style × Life
399 Kč

322 Kč

Garance Doré – slavná fotografka, ilustrátorka, autorka a zakladatelka stejnojmenného vlivného módního blogu, který uchvátil miliony čtenářů na celém světě – napsala knihu, která vám o stylu řekne všechno, počínaje vnějškem (jak nosit džínovou bundu)


Eldridge Lisa: Face Paint - Historie make-upu
498 Kč

402 Kč

Od růží po růž. Fascinující kniha o historii líčení.

Rtěnka. Tvářenka. Řasenka. Zdají se být moderními vymoženostmi, ale zdobení rtů, tváří a očí je možná jednou z nejstarších společenských zvyklostí na světě.


Fawcett Captain Peabody: Vousáči - Péče, střihy, trendy
449 Kč

363 Kč

V záležitostech stylu, ať už se jedná o nošení plnovousu, kníru, nebo rozhodnutí chodit hladce vyholen, jde obvykle o osobní volbu jedince, neboť v moderním životě je jen málo oblastí, kde se trvá na přísně omezujícím stylu vousů či účesu.


Fiksa Radek: Tetování
259 Kč

209 Kč

Dlouholetý tatér, šéfredaktor magazínu Bodyart, lektor školícího centra pro budoucí tatéry Vám přináší informace, které potřebujete znát o tetování. Toužíte po tetování a máte spoustu otázek? Právě proto vychází tato kniha.


Gabrielsonová Maud: Lookbook-70%
299 Kč

89 Kč

Akce

Zajímáš se o módu? Miluješ klasické kousky, jejichž sláva přetrvala desetiletí? Sleduješ, co je zrovna trendy, a přitom chceš zůstat sama sebou? Pak ti tento jedinečný lookbook plný inspirace a nápadů nesmí chybět v knihovně.


Gabulová Dagmar: Styl - Cesta ke kráse, sebevědomí a charismatu
349 Kč

297 Kč

Styl je více než módní trend. Být stylová nikdy nevyjde z módy. Tento bohatě ilustrovaný osobní průvodce okořeněný praktickými cvičeními vás vezme na vzrušující cestu za nalezením vlastního stylu, sebevědomí a charismatu. Získejte klíč ke své kráse.


Helbig Grace: Grácie a styl
49 Kč

42 Kč

Ilustrovaná kniha o stylu, která je parodií na všechny módní trendy a měřítka krásy. „Miluju oblečení, doplňky a make-up, stejně jako všechny ženy, francouzského buldočka ve svetru dítě v kostýmu. Ale říkat lidem, jak mají vypadat, není správné.


Hess Megan: Šaty
399 Kč

322 Kč

Šaty – jen několik věcí z oblasti módy dokáže tak vystihnout okamžik v čase, ducha celé generace nebo nevídanou energii módní ikony.


Hess Megan: Coco Chanel
399 Kč

322 Kč

Jen málo osobností historie módy o sobě může tvrdit, že jsou stejně vlivní, jako byla Coco Chanel. Od skromných začátků přes mnohé trápení, které na ni v životě čekalo, je její příběh příběhem síly, odhodlání a kreativní vize.


Hess Megan: New York pro milovníky módy
399 Kč

322 Kč

Nechte se provést New Yorkem, jedním z nejrespektovanějších módních měst světa. Mezinárodně uznávaná ilustrátorka Megan Hess vám ukáže svá oblíbená místa na nakupování, zábavu, a odpočinek.


Hess Megan: Paříž pro milovníky módy
399 Kč

322 Kč

Paříž je epicentrem stylu a elegance. Neodmyslitelně si ji spojujeme s krásou a luxusem, a je tedy vysněnou cílovou destinací každého milovníka módy. Kam se ale v tomto úžasném městě vydat?


Homer Karen: Móda - Kompletní obrazový průvodce světem stylu
499 Kč

425 Kč

Móda: Kompletní obrazový průvodce světem stylu poodhaluje čtenáři všechna kouzla a taje módního světa, provází ho zákulisím módních přehlídek, seznamuje s klíčovými jmény módního průmyslu i statistikami, které běžnému módnímu nadšenci unikají.


Jones Frankie: Příručka módní vlogerky-64%
249 Kč

89 Kč

Akce

Tato originální kapesní příručka je rozdělená na čtyři části podle ročních období. Poslouží ti k inspiraci pro sestavení těch nejlepších sezónních modelů a k plánování vlogů.


Jonášová Veronika: Berlíňanka - Stylový průvodce Berlínem-56%
299 Kč

131 Kč

Výprodej

V čem se inspirovat od Berlíňanek, nejsvobodnějších žen světa? Nepotřebujete naditou peněženku, stačí, když okoukáte pár triků a fíglů, a můžete s lehkostí vyšperkovat nejen svůj šatník, ale proměnit i svůj životní styl.


kolektiv: Lexikon kosmetiky od A do Z
168 Kč

136 Kč

Kosmetický průmysl je od roku 1998 povinen udávat na kosmetickém balení kompletní deklaraci látek obsažených v přípravku. Přečtení těchto názvů však ještě neznamená, že jim také budeme rozumět.


Krajcarová Gabriela: Nail Art
399 Kč

322 Kč

Která žena by nechtěla mít pěstěné a upravené ruce? Právě v této publikaci najde nejen inspiraci v podobě krásných fotografií, ale také praktické návody, jak dovést půvab rukou k dokonalosti.


Kraus Christina: Přírodní kosmetika pro každý den
399 Kč

339 Kč

Víte, že máte doma ve své koupelně věci, které vašemu zdraví zrovna neprospívají? A co pleťová voda, zubní pasta, šampon, sprchový gel, tělové mléko, deodorant, parfém, pleťový krém, make-up, oční stíny, rtěnka atd. atd.