Objevte váš nový
obchod MALL na Allegro.
Objevte váš nový
obchod MALL na Allegro.

Populárně-naučná literatura

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pech Jiří: Latina pro gymnázia II. Quitt Zdeněk, Kucharský Pavel,: Česko/latinský slovník
Pech Jiří: Latina pro gymnázia II.

Zcela originálně koncipovaná učebnice je určena nejen pro školy a kursy, ale i pro samouky. Je rozvržena do tří dílů – první dva díly poskytují základy latinské mluvnice a slovní zásoby, třetí díl bude čítanka originálních latinských textů.

můžete mít 6.5. - 12.5.

Quitt Zdeněk, Kucharský Pavel,: Česko/latinský slovník Quitt Zdeněk, Kucharský Pavel,: Česko/latinský slovník
Quitt Zdeněk, Kucharský Pavel,: Česko/latinský slovník

Nové, upravené vydání unikátního slovníku přináší asi 65 000 českých slov a slovních spojení a přes 160 000 latinských ekvivalentů ze všech období, včetně doby moderní.

můžete mít 10.3. - 11.3.

Pech Jiří: Latina pro gymnázia I Quitt Zdeněk, Kucharský Pavel,: Česko/latinský slovník
Pech Jiří: Latina pro gymnázia I

Zcela originálně koncipovaná učebnice je určena pro školy, kursy i samouky.

můžete mít 10.3. - 11.3.

Kábrt Jan: Jazyk latinský I Pech Jiří: Latinská čítanka - nejen pro gymnázia
Kábrt Jan: Jazyk latinský I

Učebnice tvoří základ pro povinné studium latinského jazyka na všech typech zdravotnických škol v prvním ročníku. Učivo je uspořádáno tak, aby studenti zvládli většinu látky pod vedením učitele ve škole.

můžete mít 10.3. - 11.3.

kolektiv autorů: Latinsko/český slovník Pech Jiří: Latinská čítanka - nejen pro gymnázia
kolektiv autorů: Latinsko/český slovník

Nové, opravené vydání osvědčeného slovníku, který byl vytvořen kolektivem zkušených autorů, přináší asi 30 000 latinských slov a slovních spojení a 80 000 českých ekvivalentů.

můžete mít 10.3. - 11.3.

Pech Jiří: Latinská čítanka - nejen pro gymnázia Pech Jiří: Latinská čítanka - nejen pro gymnázia
Pech Jiří: Latinská čítanka - nejen pro gymnázia

Čítanka přináší průřez tvorbou nejznámějších římských autorů – Caesara, Sallustia, Ovidia, Livia, Cicerona, Catulla, Horatia aj.

můžete mít 10.3. - 11.3.

Seinerová Vlasta: Latina pro střední zdravotnické školy Seinerová Vlasta: Latina pro střední zdravotnické školy
Seinerová Vlasta: Latina pro střední zdravotnické školy

Učebnice základů odborné latinské terminologie je určena především studentům středních zdravotnických škol

můžete mít 10.3. - 11.3.