Počet nalezených produktů: 3462

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Minář Václav: Autoškola 2019 - Moderní učebnice a testové otázky
169 Kč

144 Kč

Novinka

Nové vydání učebnice autoškoly obsahuje vše, co nezbytně potřebujete k získání řidičského oprávnění skupiny B: výklad pomocí názorných barevných fotografií, snadnou navigaci v knize pomocí barevných hmatníků, kapitoly členěné podle předmětů v autoško


Abbs Brian, Barker Chris: Sky 3 Student Book
349 Kč

301 Kč
  • Real people, relevant language and authentic topics bring language learning to life * Clearly presented grammar leads to meaningful communication activities * Lively cross-cultural and cross-curricular sections * Stories, songs, raps and games make

Abbs Brian, Barker Chris: Snapshot Elementary Language Booster New Edition
556 Kč

479 Kč

With New Snapshot you can: * Capture Students' interest and imagination though real characters and language, and up-to-the-minute teenage topics * Bring language to life * Widen students' experience of international culture through new culture pages,


Acklam Richard: Going for Gold Intermediate Coursebook
856 Kč

737 Kč
  • Enjoyable and contemporary topics appeal to a wide range of learners * Thorough language and skills training expands students' knowledge of English * Graded introduction to task types gradually familiarises students with exam requirements * Emphasi

Adámková Petra: Maturita 2019-2020 z českého jazyka a literatury
199 Kč

186 Kč

Příručka je určená žákům 4. ročníků středních škol k přípravě na státní maturitu z českého jazyka a literatury. Obsahuje materiál k procvičení všech tří částí maturitní zkoušky: k didaktickému testu, písemné práci i ústní zkoušce.


Adorno Theodor W.: Žargon autenticity
235 Kč

189 Kč

Adorno v Žargonu autenticity rozvíjí kritiku řeči, jež vyvolává dojem duchovnosti a autenticity, a přitom je v tajném spojenectví s anonymitou směnné společnosti.


Adrian-Vallance D´Arcy: Level 1: Mother Teresa
184 Kč

159 Kč

Original / British EnglishMother Teresa was a small, quiet nun. She lived for God and helped poor people on the streets of India. She was very famous for her work. She died in 1997, but people remember her today. People in many countries love her.


Šafránek Martin: Terapie společností
340 Kč

275 Kč

Stěží bychom hledali něco upřímnějšího, než je samotná láska. Stojíme-li jí vstříc, aniž bychom ji byli schopni doopravdy prožívat, máme pouze dvě možnosti. Najít ji i v sobě, nebo se jí navždy vzdát.


Agha Petr: Budoucnost státu?
265 Kč

214 Kč

Žijeme v éře globálního obchodu na globálních trzích, globální komunikace, globálního cestování a globální migrace, globálních společností i globálního ničení životního prostředí.


Čaňková M.: Open Channels - Britská literatura 20. století
390 Kč

315 Kč

Netradiční učebnice současné britské literatury určená pro studenty 3. a 4. ročníků gymnázií jako příprava k maturitě, dále pro výběrové semináře anglické literatury na gymnáziích, pro jazykové kursy i ostatní zájemce o moderní anglickou literaturu.


Čaňková M.: Open Gates – Americká literatura 20. století
390 Kč

315 Kč

Netradiční učebnice současné americké literatury a kulturních reálií podněcující tvůrčí přístup k literárnímu textu. Časově je dovedena do dnešních dnů, žánrově zahrnuje romány, povídky, poezii i dramatickou tvorbu.


Alvarezová Céline: Dítě a přírodní zákony
299 Kč

242 Kč

Kniha, která zaujme nejenom moderní pedagogy, ale většinu současných rodičů malých dětí. Přestaňme vymýšlet tisíce inovací, tisíce metod jak vzdělávat děti: řešení jsou mnohem jednodušší! Stačí jen otevřít tuto převratnou knihu.


Šamalíková Pavlína: Angličtina barevná gramatika + CDmp3
199 Kč

161 Kč

Angličtina – barevná gramatika zaujme nejen žáky základních škol, ale všechny, kteří si chtějí upevnit gramatická pravidla na úrovni A1-A2. Ta jsou názorně vysvětlena pomocí obrázků a přehledných schémat.


Šamalíková Pavlína: Angličtina barevná konverzace + CDmp3
199 Kč

161 Kč

Kniha obsahuje 31 základních témat, ve kterých se nejen děti naučí nezbytná slovíčka a základní konverzační fráze. Poutavé ilustrace a nahrávky rodilých mluvčích pomohou rychleji si osvojit slovní zásobu a zvládnout fráze jednotlivých témat.


Šamalíková Pavlína: Angličtina - Hravé kartičky - žlutý trhák
99 Kč

79 Kč

Hravé trhací kartičky učí děti předškolního i staršího věku základní (běžná) anglická slova a jejich použití v základních frázích a větách. Uvádí přepis české výslovnosti a možnost odposlechu srozumitelně namluvené nahrávky rodilou mluvčí.


Šamalíková Pavlína: Jazykový průvodce - ruština
199 Kč

161 Kč

Přehledná jazyková příručka obsahuje základní konverzační témata potřebná v situacích, které nás při cestování potkávají – hotel, restaurace, nakupování atd. Dále zde najdete tematické fotopřílohy, přehled gramatiky a oboustranný slovník.


Andrášová H., Podepřelová A.: Desetiminutovky - Čeština pro cizince-70%
149 Kč

44 Kč

Výprodej

Desetiminutovky jsou určené těm, kteří již dobře ovládají cizí jazyk (úroveň B1), a kteří si chtějí udržovat a prohlubovat své znalosti, a to rychlou a zábavnou formou. Hodí se například pro cestu metrem nebo při čekání u holiče.


Andrysek a kolektiv Oskar: Mluv se mnou
195 Kč

158 Kč

Cílem knížky je nastínit a přiblížit překážky, se kterými se během svého kontaktu s nemocí setkávají pacienti, jejich blízcí, ale i lékaři a ošetřující personál.


Anglická frázová slovesa + CDmp3
199 Kč

161 Kč

Nejběžnější významy nejužívanějších anglických frázových sloves. Kombinace výkladu se slovníkem synonym a českých ekvivalentů. Obsahuje příkladové věty s nejběžnějším užitím slov a názorné ilustrace. Kniha je doplněna mp3 CD s dvojjazyčnou nahrávkou.


Anglická živá konverzace + CDmp3
199 Kč

161 Kč

Obsahuje 160 rozhovorů na různá témata, často používané obraty a zajímavosti. Kniha je obohacena o poučky, které je dobré si pamatovat. Kniha je doplněna mp3 CD s nahrávkou.


Anglická nejužívanější slova + CDmp3
199 Kč

161 Kč

Efektivní forma studia anglických nejužívanějších slov dle četnosti výskytu v živém jazyce. Obsahuje příkladové věty s nejběžnějším užitím slov a názorné ilustrace. Kniha je doplněna mp3 CD s dvojjazyčnou nahrávkou.