Petr Kupka: Záložka - Abeceda
15 Kč 12 Kč

Praktická záložka obsahuje přehledně zpracovanou českou abecedu s veselým obrázkem u každého písmenka pro snazší zapamatování.

Školní atlas světa

Školní atlas světa

Hodnocení: 5
349 Kč 307 Kč

Nejprodávanější český školní atlas je univerzální pomůckou pro výuku, nejen zeměpisu, na všech stupních škol. Atlas je rozdělen do tematických kapitol, které jsou navíc barevně rozlišeny, díky čemuž je orientace v mapách velmi usnadněna.

Uminska Marta: New Maturita Activator Students´ Book CZ
549 Kč 467 Kč

Nové vydání bestselleru k přípravě studentů na maturitní zkoušku z anglického jazyka. New Maturita Activator svou unikátní a přehlednou strukturou poskytuje komplexní shrnutí středoškolského učiva, což ulehčuje práci jak žákům, tak učitelům.

Kubal Michal, Gibiš Vojtěch: Pandemie
399 Kč 336 Kč

Koronavirová pandemie den za dnem v unikátní dokumentární knize V prosinci 2019 se lékaři v čínském Wu-chanu začínají potýkat s neznámou nemocí. Zanedlouho jsou sociální sítě plné spekulací o nové chorobě.

Bonamy David: Technical English 4 Coursebook
499 Kč 425 Kč

Technical English is amulti level English course which is ideal for students in vocational education or training at work. Its syllabus covers the core language that students need to be successful in all fields of technical and industrial work.

Nová učebnice současné španělštiny 1.díl
599 Kč 449 Kč

Jedná se o učebnici obecné španělštiny, vhodnou pro všechny začátečníky. U této učebnice se předpokládá výuka s učitelem, je vhodná na gymnáziích, obchodních akademiích, jazykových školách i vysokých školách. Vzhledem k tomu, že je kniha doplněna nah ..

Odmaturuj! ze společenských věd
269 Kč 247 Kč

Edice Odmaturuj! je primárně určena na přípravu k maturitní zkoušce, a to především k maturitní zkoušce v části profilové, taktéž slouží k přípravě na přijímací zkoušky na vysoké školy s humanitním zaměřením. Titul Odmaturuj!

Přijímačky 9 Matematika 2021
199 Kč 195 Kč

Pracovní sešit Přijímačky 9 – matematika obsahuje vzorové úlohy pro přípravu žáka na Jednotou přijímací zkoušku na střední školy se studiem ukončeným maturitní zkouškou.

Přijímačky 9 Český jazyk a literatura 2021
199 Kč 195 Kč

Pracovní sešit Přijímačky 9 – Český jazyk a literatura obsahuje vzorové úlohy pro přípravu žáka na Jednotou přijímací zkoušku na střední školy se studiem ukončeným maturitní zkouškou.

New Maturita Activator Student's Book
549 Kč 483 Kč

Nové vydání bestselleru k přípravě studentů na maturitní zkoušku z anglického jazyka. New Maturita Activator svou unikátní a přehlednou strukturou poskytuje komplexní shrnutí středoškolského učiva, což ulehčuje práci jak žákům, tak učitelům. Příprava ..

Hastings Bob: Maturita Activator Students´ Book Pack CZ
539 Kč 459 Kč

Bestseller pro přípravu studentů k maturitě na různých typech škol. Komplexní učebnice/cvičebnice pro intenzivní přípravu k základní úrovni nové maturity z angličtiny – vydaná přímo pro český trh.

Italština nejen pro samouky
499 Kč 369 Kč

Nově zpracované páté vydání oblíbené učebnice pro samouky obsahuje italskou mluvnici, slovní zásobu v rozsahu asi 2500 slov, frazeologii a výslovnost. Důraz je kladen na aktivní užívání italštiny, schopnost dorozumět se a pohotově reagovat v nejča ..

English File Fourth Edition Intermediate (Czech Edition)
581 Kč 529 Kč

Kniha English File Fourth Edition Intermediate (Czech Edition) autora Latham-Koenig Christina; Oxenden Clive vydaná v nakladatelství OUP English Learning and Teaching v roce 0000, jazyk: Angličtina, vazba: Brožovaná, počet stran: 195, zařazení do kat

Tvoj šans A2 UČ
449 Kč 382 Kč

Moderní učebnice současné ruštiny, která bude vaším partnerem a pomocníkem. Vhodná pro výuku na SŠ, JŠ a VŠ i pro jednotlivce, kteří si chtějí ruštinu oživit. Česko-ruský tým s bohatou zkušeností ve výuce ruštiny vás jejím prostřednictvím dovede ve t ..

Bell Jan, Thomas Amanda: Gold B2 First 2018 Coursebook
894 Kč 759 Kč

From the series that teachers trust to prepare their students for the Cambridge English: First (FCE) exam

Build your students' language skills and prepare them for the exam.

Familiarise your students with the tasks they'll encounter.

Redston Chris: face2face Pre-intermediate Student´s Book
495 Kč 399 Kč

The Pre-intermediate Student's Book provides 80 hours of core teaching material, which can be extended to 120 hours with the inclusion of the photocopiable resources in the Teacher's Book (with Teacher's DVD).

La Pandilla 1 Učebnice + pracovní sešit
482 Kč

Kurs španělštiny pro děti od 8 do 10 let. Jednoduchý postup dle témat, která rozmanitým komunikativním způsobem navozují pracovní aktivity, ve kterých zábava je hlavním prvkem výuky španělštiny.

M. Benešová: Odmaturuj! z chemie
229 Kč 210 Kč

Druhé, přepracované vydání této učebnice informuje o praktických souvislostech s každodenním životem. Tematické celky jsou doplněny o informace k výrobě chemických látek a jejich využití nejen v průmyslu, ale i v každodenním životě.

Le nouveau taxi!
569 Kč 468 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Třídílný soubor učebnic « Le Nouveau Taxi!» navazuje na osvědčené učebnice «Taxi! ». Zachovává stejnou strukturu: 1 lekce = 1 dvoustrana. Novinkou je DVD-ROM vložený do učebnice. V učebnici jsou zařazeny nové autentické a aktualizované dokumenty, int ..

Passt schon! 2. Němčina pro SŠ - Učebnice a pracovní sešit
388 Kč 349 Kč

  • Passt schon! je pětidílná učebnice němčiny pro střední školy a víceletá gymnázia na úrovni A1–B2.
  • Učebnice Passt schon! nabízí moderní, atraktivní témata a vede studenty ke komunikaci v každodenních situacích.
  • Učebnice Passt schon!
Peter May: Compact First Student´s Book with Answers with CD-ROM
595 Kč 523 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Highly focused preparation for the revised 2015 Cambridge English: First (FCE) course in 50–60 core hours. This Student's Book with answers provides B2-level students with thorough preparation and practice needed for exam success.

Škola hry na ukulele
370 Kč 303 Kč

Hal Leonard Ukulele Method je škola hry na ukulele, které je napsaná tak, že pro Vás bude potěšení a radost se učit hrát na tento zajímavý nástroj.  Tato škola je napsaná velmi srozumitelně a obsahuje mnoho cvičení a skladeb různých hudebních stylů p ..

Aventura nueva 1 + CD
499 Kč 424 Kč

Kniha Aventura nueva 1 + CD autora neuvedený autor vydaná v nakladatelství Klett v roce 2018, jazyk: Španělština, vazba: Kniha, počet stran: 225, zařazení do kategorie: Jazyk a jazykověda (lingvistika).

Testy 2019-2020 z českého jazyka pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ
219 Kč 201 Kč

Publikace je určena žákům 5. a 7. tříd, kteří se hlásí na víceletá gymnázia. Poskytuje jim základní informace, tipy a doporučení k jednotným přijímacím zkouškám, a obsahuje zásobu úloh na procvičení znalostí a dovedností potřebných k přijímačkám.

Testy 2019 -2020 z matematiky pro žáky 5. a 7. tříd ZŠ
219 Kč 201 Kč

Publikace je určena žákům 5. a 7. tříd, kteří se hlásí na víceletá gymnázia. Poskytuje jim základní informace, tipy a doporučení k jednotným přijímacím zkouškám, a obsahuje zásobu úloh na procvičení znalostí a dovedností potřebných k přijímačkám.

Příprava na státní přijímací zkoušky na osmiletá gymnázia
289 Kč 217 Kč

Publikace obsahuje 11 cvičných testů z matematiky. Jsou sestaveny tak, aby žák získal ucelenou představu o tom, jak jsou otázky formálně koncipovány a uměl se v nich dobře orientovat. Součástí titulu je klíč správných řešení, pokyny pro správné vypln ..

Elektrotechnická schémata a zapojení v praxi 1
329 Kč 247 Kč

V knize Elektrotechnická schémata a zapojení v praxi 1 naleznete zapojení základních elektrických obvodů (od vypínačů přes zářivky a stykače až po rozváděče a domovní telefonní systémy). Kniha je unikátní hlavně svou přehledností. Všechna schémata js ..

Odmaturuj! z biologie

Odmaturuj! z biologie

Hodnocení: 5
249 Kč 229 Kč

Edice Odmaturuj! je primárně určena na přípravu k maturitní zkoušce, a to především k maturitní zkoušce v části profilové.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Slovníky a učebnice.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Slovníky a učebnice výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Slovníky a učebnice akce.