Počet nalezených produktů: 3456

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Abbs Brian, Barker Chris: Sky 3 Student Book
349 Kč

301 Kč
  • Real people, relevant language and authentic topics bring language learning to life * Clearly presented grammar leads to meaningful communication activities * Lively cross-cultural and cross-curricular sections * Stories, songs, raps and games make

Abbs Brian, Barker Chris: Snapshot Elementary Language Booster New Edition
556 Kč

479 Kč

With New Snapshot you can: * Capture Students' interest and imagination though real characters and language, and up-to-the-minute teenage topics * Bring language to life * Widen students' experience of international culture through new culture pages,


Acklam Richard: Going for Gold Intermediate Coursebook
856 Kč

737 Kč
  • Enjoyable and contemporary topics appeal to a wide range of learners * Thorough language and skills training expands students' knowledge of English * Graded introduction to task types gradually familiarises students with exam requirements * Emphasi

Adámková Petra a kolektiv: Maturita 2019-2020 z českého jazyka a literatury
199 Kč

186 Kč

Příručka je určená žákům 4. ročníků středních škol k přípravě na státní maturitu z českého jazyka a literatury. Obsahuje materiál k procvičení všech tří částí maturitní zkoušky: k didaktickému testu, písemné práci i ústní zkoušce.


Adorno Theodor W.: Žargon autenticity
235 Kč

189 Kč

Adorno v Žargonu autenticity rozvíjí kritiku řeči, jež vyvolává dojem duchovnosti a autenticity, a přitom je v tajném spojenectví s anonymitou směnné společnosti.


Šafránek Martin: Terapie společností
340 Kč

275 Kč

Stěží bychom hledali něco upřímnějšího, než je samotná láska. Stojíme-li jí vstříc, aniž bychom ji byli schopni doopravdy prožívat, máme pouze dvě možnosti. Najít ji i v sobě, nebo se jí navždy vzdát.


Agha Petr: Budoucnost státu?
265 Kč

214 Kč

Žijeme v éře globálního obchodu na globálních trzích, globální komunikace, globálního cestování a globální migrace, globálních společností i globálního ničení životního prostředí.


Čaňková M.: Open Channels - Britská literatura 20. století
390 Kč

315 Kč

Netradiční učebnice současné britské literatury určená pro studenty 3. a 4. ročníků gymnázií jako příprava k maturitě, dále pro výběrové semináře anglické literatury na gymnáziích, pro jazykové kursy i ostatní zájemce o moderní anglickou literaturu.


Čaňková M.: Open Gates – Americká literatura 20. století
390 Kč

315 Kč

Netradiční učebnice současné americké literatury a kulturních reálií podněcující tvůrčí přístup k literárnímu textu. Časově je dovedena do dnešních dnů, žánrově zahrnuje romány, povídky, poezii i dramatickou tvorbu.


Alvarezová Céline: Dítě a přírodní zákony
299 Kč

242 Kč

Kniha, která zaujme nejenom moderní pedagogy, ale většinu současných rodičů malých dětí. Přestaňme vymýšlet tisíce inovací, tisíce metod jak vzdělávat děti: řešení jsou mnohem jednodušší! Stačí jen otevřít tuto převratnou knihu.


Šamalíková Pavlína: Angličtina barevná gramatika + CDmp3
199 Kč

161 Kč

Angličtina – barevná gramatika zaujme nejen žáky základních škol, ale všechny, kteří si chtějí upevnit gramatická pravidla na úrovni A1-A2. Ta jsou názorně vysvětlena pomocí obrázků a přehledných schémat.


Šamalíková Pavlína: Angličtina barevná konverzace + CDmp3
199 Kč

161 Kč

Kniha obsahuje 31 základních témat, ve kterých se nejen děti naučí nezbytná slovíčka a základní konverzační fráze. Poutavé ilustrace a nahrávky rodilých mluvčích pomohou rychleji si osvojit slovní zásobu a zvládnout fráze jednotlivých témat.


Šamalíková Pavlína: Angličtina - Hravé kartičky - žlutý trhák
99 Kč

79 Kč

Hravé trhací kartičky učí děti předškolního i staršího věku základní (běžná) anglická slova a jejich použití v základních frázích a větách. Uvádí přepis české výslovnosti a možnost odposlechu srozumitelně namluvené nahrávky rodilou mluvčí.


Šamalíková Pavlína: Jazykový průvodce - ruština
199 Kč

161 Kč

Přehledná jazyková příručka obsahuje základní konverzační témata potřebná v situacích, které nás při cestování potkávají – hotel, restaurace, nakupování atd. Dále zde najdete tematické fotopřílohy, přehled gramatiky a oboustranný slovník.


Andrášová H., Podepřelová A.: Desetiminutovky - Čeština pro cizince-70%
149 Kč

44 Kč

Výprodej

Desetiminutovky jsou určené těm, kteří již dobře ovládají cizí jazyk (úroveň B1), a kteří si chtějí udržovat a prohlubovat své znalosti, a to rychlou a zábavnou formou. Hodí se například pro cestu metrem nebo při čekání u holiče.


Andrýsková Jana: Písanka s kocourem Samem 1 - Nova Script
20 Kč

18 Kč

Písanky k nácviku písmen a psaní nevázaným písmem. K usnadnění psaní slouží pomocné linky. První tři písanky korespondují se stranami z Živé abecedy a Slabikáře. Čtvrtá písanka přináší hravá a tvořivá cvičení k nácviku nevázaného písma.


Andrysek a kolektiv Oskar: Mluv se mnou
195 Kč

158 Kč

Cílem knížky je nastínit a přiblížit překážky, se kterými se během svého kontaktu s nemocí setkávají pacienti, jejich blízcí, ale i lékaři a ošetřující personál.


Anglická frázová slovesa + CDmp3
199 Kč

161 Kč

Nejběžnější významy nejužívanějších anglických frázových sloves. Kombinace výkladu se slovníkem synonym a českých ekvivalentů. Obsahuje příkladové věty s nejběžnějším užitím slov a názorné ilustrace. Kniha je doplněna mp3 CD s dvojjazyčnou nahrávkou.


Anglická živá konverzace + CDmp3
199 Kč

161 Kč

Obsahuje 160 rozhovorů na různá témata, často používané obraty a zajímavosti. Kniha je obohacena o poučky, které je dobré si pamatovat. Kniha je doplněna mp3 CD s nahrávkou.


Anglická nejužívanější slova + CDmp3
199 Kč

161 Kč

Efektivní forma studia anglických nejužívanějších slov dle četnosti výskytu v živém jazyce. Obsahuje příkladové věty s nejběžnějším užitím slov a názorné ilustrace. Kniha je doplněna mp3 CD s dvojjazyčnou nahrávkou.


Angličtina - audioslovník + CDmp3
199 Kč

161 Kč

Děti projdou 18 témat, ve kterých se naučí nezbytná anglická slovíčka a jednoduchá slovní spojení. Zaujmou zábavné aktivity a spousta obrázků. Nahrávku namluvili rodIlí mluvčí, aby bylo učení jednodušší. Celou knížkou je provází veselé myšky.


Angličtina ihned k použití - jazykový aktivátor
229 Kč

185 Kč

Příručka obsahuje 18 kapitol, které pokrývají všechny základní tematické okruhy z oblasti běžného styku s cizinci, ať už turistického, společenského nebo obchodního.