Kořínek Pavel: Čtyřlístek: První půlstoletí v Třeskoprskách
2 599 Kč 1 949 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Tato elegantně vyvedená a bohatě ilustrovaná kniha vychází u příležitosti padesátého výročí vydání prvního sešitu komiksového časopisu Čtyřlístek. V šesti rozsáhlých oddílech se čtenář stane svědkem vzniku i rozmachu „fenoménu Čtyřlístek“.

Schmiedberger Miloš: GOTT
555 Kč 449 Kč

Novinka

Nakladatelství NAŠE VOJSKO Vám ve spolupráci s významným fotografem Milošem Schmiedbergerem přináší unikátní obrazovou publikaci utajovaných fotografií ze života slavného zpěváka Karla Gotta.

Země
899 Kč 726 Kč

Výpravný obrazový průvodce zachycuje drama, sílu a krásu procesů utvářejících Zemi a bere čtenáře na cestu od podmořských hlubin po deštné lesy, přes pohoří světa i vyprahlé pouště.

kolektiv autorů: Guinness World Records 2019
599 Kč 484 Kč

V novém vydání Guinness World Records opět přinášíme nejednu kuriozitu. Seznamte se s nejtalentovanějšími domácími mazlíčky, žasněte nad dechberoucí krásou dinosaurů, obdivujte umělou inteligenci a virtuální realitu.

kolektiv autorů: Megaencyklopedie všech věcí na světě
699 Kč 565 Kč

Od neuvěřitelného hmyzu a masožravých dinosaurů přes drahé kameny až ke starému Římu. Každá stránka je plná informací a fascinujících faktů o vědě, přírodě, kultuře, sportu a historii, které doplňuje více než 10000 obrázků.

Kniha politiky

Kniha politiky

Hodnocení: 5
599 Kč 484 Kč

Je správné svrhnout nespravedlivého vládce? Je demokracie opravdu tou nejlepší formou vlády? Může být válka někdy ospravedlněna?

Dinosauři v kostce
499 Kč 403 Kč

Pozoruhodná encyklopedie dinosaurů zachycuje tato ohromující prehistorická zvířata na prostorových vyobrazeních, doprovázených přehledným informativním textem.

Patřičný Martin: Velká kniha o dřevě
599 Kč 484 Kč

Martin Patřičný (nar. 1955) je výtvarník-dřevař, autor řady knih a vypravěč. Řemeslu se vyučil soukromě u svého strýce-řezbáře a výtvarné práci se dřevem se plně věnuje od roku 1988.

Davies Kate: Hravá anatomie - Posviť si na lidské tělo
499 Kč 425 Kč

Objevte neuvěřitelná tajemství lidského těla, která vám svými kaleidoskopickými ilustracemi zprostředkuje duo milánských designérů Carnovsky.

Prohlédněte si pomocí magické rentgenové čočky lidské tělo od hlavy až k patě.

Juřík Pavel: Encyklopedie šlechtických rodů
499 Kč 403 Kč

Výpravná encyklopedická publikace přináší základní historické a genealogické informace o 150 významných šlechtických rodech působících v českých zemí. Pozoruhodné osudy několika set jejich příslušníků se skládají v mozaiku českých dějin.

kolektiv autorů: Velcí umělci: Jejich život a dílo
699 Kč 559 Kč

Tato nádherná obrazová publikace je oslavou více než 80 velkých umělců od rané renesance po současnost, jejichž osobnost a dílo se nesmazatelným písmem zapsaly do dějin výtvarného umění.

Kniha psychologie
599 Kč 484 Kč

Jsme jedineční, anebo se jeden druhému podobáme jako vejce vejci? Jak si vybavujeme vzpomínky a proč zapomínáme? Lze měřit inteligenci?

Fothergill Alastair, Scholey Keith: Naše planeta
599 Kč 484 Kč

Publikace tvoří pozoruhodný fotografický doprovod stejnojmenného původního dokumentárního seriálu společnosti Netflix Naše planeta, jehož tvůrci stojí i za úspěšným dokumentárním seriálem Planeta Země.

Kniha ekonomie
599 Kč 484 Kč

Co se děje při recesi? Jak fungují peníze? Proč platíme daně?

Saudek Jan: Hvězdy
999 Kč 849 Kč

Jan Saudek jeden z nejvýznamnějších českých uměleckých fotografů vydává knihu fotografií významných a známých sportovců, které fotografoval v průběhu posledních deseti let.

kolektiv autorů: Lidské tělo v kostce
499 Kč 403 Kč

Ohromující fotografie a 3D ilustrace doprovázené přehledným informativním textem umožňují poznat a pochopit mnohá tajemství lidského těla – od jeho fungování přes procesy, které se odehrávají pod naší kůží či v jednotlivých orgánech, od život zachraň

Techniky kresby
499 Kč 403 Kč

Tato kniha vám umožní objevit svého vnitřního umělce a jedinečný styl, a začít tvořit vlastní umělecká díla.

Turecko-český a česko-turecký slovník
790 Kč 638 Kč

Největší slovník současné turečtiny

  • Aktuální slovní zásoba zachycující psaný i mluvený jazyk včetně hovorových výrazů
  • Fonetický přepis výslovnosti, stručná gramatika
  • Dvoubarevný tisk pro lepší přehlednost hesel
  • Užitečný pomocník pro stude
Pro nejlepší sestru na světě
169 Kč 144 Kč

Vaše sestra je tu vždy pro vás, i přes všechny vaše životní vzestupy a pády. Na ní se můžete vždy spolehnout. Tento vztah je nevysychajícím zdrojem přátelství, podpory a lásky.

Bílek Jiří: Lexikon tajemných míst
359 Kč 289 Kč

Naše vlast patří nejen k nejkrásnějším místům na světě, ale díky své dlouhé a bohaté historii také k nejpodivnějším, nejtajemnějším a nejzáhadnějším.

kolektiv autorů: Kniha umění
599 Kč 484 Kč

Umění je jedním ze stavebních kamenů civilizace. Co však dělá umění uměním? Jaký byl ideál krásy v pojetí starověkého Řecka? Jak působí barva nebo tón na naši duši?

Kniha sociologie
599 Kč 484 Kč

Velké ideje jednoduše vysvětlené Kniha sociologie vychází jako šestá ze série přehledových oborových publikací, určených pro nejširší veřejnost od úplných začátečníků až po pokročilé studenty a odborníky.

Zápisník z cest
199 Kč 161 Kč

Cestovní deník pro vaše jedinečné vzpomínky z dovolené Ať už to jsou tajné tipy, restaurace s mimořádnými pochoutkami nebo adresy na pohlednice z dovolené – do tohoto cestovního deníku se všechno vejde.

kolektiv autorů: Kniha mytologie
599 Kč 484 Kč

Další titul ze série přehledových oborových publikací představuje zasvěcený úvod do studia mytologií stejně jako materiál pro pokročilejší zájemce o tento obor, a nepochybně zaujme i všechny milovníky vypravěčského umění a skvělých příběhů.

Smrčková Lea, Smrček Martin: Psi – příruční atlas
299 Kč 242 Kč

Přehledný a praktický atlas psů, upravený v menším „cestovním“ formátu, klade důraz na české prostředí a zahrnuje tradiční osvědčená plemena, popisuje podrobně vlastnosti psů a uvádí tipy na výcvik i zkušenosti českých chovatelů.

Mikšík Michal: Houby – příruční atlas
299 Kč 242 Kč

Přehledný a praktický atlas, upravený v menším „cestovním“ formátu, obsahuje přes sto padesát druhů hub, jejich systémové rozčlenění a určování, upozorňuje na houby chráněné podle Červeného seznamu ČR a všímá si i bohaté tradice českého houbaření.

kolektiv autorů: Věda v kostce
499 Kč 403 Kč

Ohromující fotografie a 3D ilustrace doprovázené přehledným informativním textem umožňují seznámení s jednotlivými vědními obory naprosto jedinečným způsobem. Jaká je struktura krystalu? Jak probíhá proces, při němž se utvářejí horniny?

Kunc Vladimír: Vysočina - Hrady, zámky, památky
450 Kč 364 Kč

Vysočina – Hrady, zámky, památky zachycuje na téměř 200 barevných fotografiích nejznámější hrady, zámky a kulturní památky Vysočiny s důrazem na tři památky UNESCO.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Lexikony a encyklopedie.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Lexikony a encyklopedie výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Lexikony a encyklopedie akce.