Sussner Christian, Sussner Florian,: Měsíční oheň
499 Kč

375 Kč

Novinka

O stvoření, které tě napadlo, vyprávějí anmarské legendy. Nazývají jej Služebník stínů. Dokud budeš živ, bude ti v patách. Uvrhli na tebe temnou kletbu havrana. Jen ty sám ji můžeš zlomit… Vydej se na cestu do nepoznaných a nebezpečných krajů.


Miéville China: Tři okamžiky exploze
449 Kč

359 Kč

Novinka

Jednoho rána se Londýn probudí a nebe je plné vznášejících se ledovců. Student anatomie zjišťuje, že v kostech každého z nás je od narození vyřezaný tajemný vzor.


Abraham Daniel: Pavoučí válka
399 Kč

319 Kč

Novinka

Završení skvělé fantasy ságy. Služebníci pavoučí bohyně ovládají nejmocnější říši světa a neporazitelnou armádu.


Johnston Cameron: Zrádný bůh
399 Kč

319 Kč

Novinka

Edrin Galán strávil deset let na útěku, pronásledován vlastními i skutečnými démony. Nyní ale jeden z mála přátel, kteří mu zbyli, odhalil strašlivé tajemství – a při pokusu varovat vládce rodného města byl stažen zaživa z kůže.


Leisner William: Mír prohrává
359 Kč

288 Kč

Novinka

Na poručici Džasminder Čaudry se usmálo štěstí. Přežila. Deneva, její domovský svět, ale dopadla o poznání hůře. Borgové změnili povrch v nekonečnou pustinu neschopnou udržet život.


Crouch Blake: Městečko Pines 2
349 Kč

279 Kč

Novinka

Pokračování úspěšného sci-fi thrilleru, který posloužil jako předloha oceňovaného seriálu M. Night Shyamalana. Jaká další tajemství skrývá městečko ztracené v lesích?


Kotouč Jan: V tajné službě Koruny české
298 Kč

224 Kč

Novinka

Sto let po zvednutí hladiny oceánů a zatopení světa. Válka mezi Česko-slovenským královstvím a carským Ruskem uvázla na mrtvém bodě. Obě strany dozbrojují, stavějí nové lodě a chystají nové ofenzivy.


kolektiv autorů: Star Wars Art - Ralph McQuarrie
2 490 Kč

2 092 Kč
+ doprava zdarma

Výpravné dvousvazkové vydání všech kreseb a maleb Ralpha McQuarrieho vytvořených pro Star Wars „Rozsáhlá a jedinečná publikace věnovaná největší výtvarné ikoně Star Wars.“

Ralph McQuarrie je nejvýznamnějším výtvarníkem v historii Star Wars.


Harry Potter - Velká kniha o kouzelných filmech
1 990 Kč

1 606 Kč
+ doprava zdarma

Filmová série o Harrym Potterovi se stala jednou z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších na světě. Tato kniha je vizuální kronikou práce umělců a filmařů, kteří v osmi potterovských filmech přeměnili magii v realitu.


kolektiv autorů: Světy a umění Blizzard Entertainment
1 490 Kč

1 189 Kč

Doslova opulentní publikace nejen ze světa Warcraftu, ale i dalších herních hitů Blizzard Enterrainment – Diablo a Starcraft. Spousta nádherných barevných obrázků je doplněna nemenší spoustou zajímavostí ze zmiňovaných herních světů.


Cch´-Sin Liou: Vzpomínka na Zemi 1-3
1 199 Kč

968 Kč

Dárkové balení bestsellerové sci-fi trilogie.

Mezinárodní bestseller. Nejoceňovanější sci-fi série současnosti.

Trilogie s rozmachem Duny a stejnou dávkou akce jako Den nezávislosti uchvátila čtenáře již v téměř 40 zemích světa.


Paolini Christopher: Odkaz Dračích jezdců – komplet 4 knihy
999 Kč

839 Kč

Jeden chlapec… jeden drak… svět dobrodružství!

Jeden chlapec… jeden drak… svět dobrodružství! Nechte se vtáhnout do příběhu chudého farmářského chlapce Eragona, který najde v Dračích horách modrý kámen, z něhož se vyklube dračí mládě – Safira.


Lewis C. S.: Letopisy Narnie 1-7.díl Komplet v krabici
899 Kč

756 Kč

Komplet všech sedmi dílů Letopisů Narnie v dárkové kazetě. Prožijte dobrodružství v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí. Souborné vydání světového bestselleru je tím nejlepším dárkem pro mladé čtenáře!


Revensonová Jody: Bestiář Harryho Pottera
799 Kč

645 Kč

Mozkomorové a domácí skřítci, jezerní lidé a draci čínští ohniváči – to je jen pár příkladů kouzelných tvorů a strašidelných monster, jimiž spisovatelka J. K. Rowlingová zabydlela kouzelný svět Harryho Pottera.


Revensonová Jody: Harry Potter - Rekvizity a artefakty
799 Kč

645 Kč

Během natáčení osmi filmů o Harrym Potterovi museli zaměstnanci filmových studií zhotovit řadu nezvyklých rekvizit. Museli například vystrojit ony úžasné hostiny v Bradavicích, zhotovit dokonalá létající košťata, kouzelné mapy a další pomůcky.


Martin George R. R.: Tanec s draky - Píseň ledu a ohně 5
698 Kč

564 Kč

Sedm království se zmítá v agónii intrik a zrady. Také proto se pozornost vypravěče upírá jiným směrem – na východ. Za mořem povstává z popela a prachu mocná vládkyně – Daenerys z rodu Targaryenů, matka draků, kteří stále rostou a sílí.


Harry Potter - Sbírka hůlek
599 Kč

484 Kč

Ve filmech o Harrym Potterovi je každá hůlka stejně unikátní jako čaroděj nebo čarodějka, kteří s ní kouzlí.


Sanderson Brandon: Arcanum odhalené - kosmírská sbírka
599 Kč

484 Kč

Brandon Sanderson vytváří světy a tyto světy jsou navzájem propojené. Jeho vesmír prolíná Archivy Bouřné záře, sérií Mistborn i příběhy z Elantris – a nejen jimi – a zahrnuje v sobě unikátní konstelaci barvitě představených říší, nazvanou kosmír.


Gwent - výtvarné umění - Zaklínačské karetní hry
599 Kč

484 Kč

Kniha na motivy karetní hry z počítačového bestselleru The Witcher – Zaklínač.

Ať už hrajete na exotickém plstěném plátýnku v honosném kasinu nebo na nahrubo otesaném baru v hlučné a zakouřené hospodě, hra Gwent vás nikdy neomrzí!


Jordan Robert: Kolo času 1 - Oko světa
599 Kč

484 Kč

Kolo času se otáčí a věky přicházejí a odcházejí, zanechávajíce za sebou vzpomínky, jež se mění v pověsti. Pověsti blednou v mýty a dokonce i mýty jsou dávno zapomenuty, když se věk, jež se zrodil, vrátí.


Jordan Robert: Kolo času 14 - Vzpomínka na Světlo
599 Kč

484 Kč

Na Merrilorském poli se shromažďují vládcové všech zemí, aby se přidali k Randu al’Thorovi, nebo zabránili jeho plánu rozbít zámky na věznici Temného – což může být projev jeho šílenství, nebo poslední naděje lidstva.


Stephenson Neal: Sedmeroev
599 Kč

484 Kč

Měsíc zasáhne záhadný super hustý (neviditelný) objekt a roztříští ho. Lidstvo si zprvu oddychne, že o vlásek uniklo zkáze, avšak vědci brzy zjistí, že trosky se budou dále tříštit a nakonec se zřítí na Zemi a vyhubí veškerý život.


Martin George R. R.: Hra o trůny - Píseň ledu a ohně 1
598 Kč

483 Kč

Zima se blíží. Dnes již klasická slova, která nejlépe vystihují epickou ságu George R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Království Západozemí zažívají dlouhé léto, po němž musí následovat krutá zima.


Simmons Dan: Hladové hry
579 Kč

468 Kč

MINULOST… Saul Laski, lapený v kleci Hitlerova konečného řešení, je jedním z obrovského zástupu lidí předurčených zemřít v nechvalně proslulém vyhlazovacím táboře v Chelmnu.


Veselá Hanina: Krev teče vždycky červená
579 Kč

468 Kč

Doby, kdy Plavena byla chudou rybářskou zemí, jsou dávno pryč. Dnes je z ní koloniální velmoc s císařem jako jediným svrchovaným vládcem. Ačkoliv ve stínu jeho majestátu blednou samotné hvězdy, i on jednou zemře. A co se stane pak?


Gaiman Neil: Hvězdný prach
599 Kč

449 Kč

Tristan Thorn vyráží za zeď, za kterou se nesmí, aby našel spadlou hvězdu… a najde přitom něco úplně jiného. Nové, nádherně zpracované vydání Gaimanova románu Hvězdný prach – úžasné ilustrované slavným Charlesem Vessem!


Červenák Juraj: Bivoj
548 Kč

443 Kč

Řeka Vltava odděluje území kmene Čechů od Návu, knížectví duchů na zapovězeném východním břehu.


Jordan Robert: Kolo času 13 - Věže půlnoci
549 Kč

444 Kč

Poslední bitva vypukla. Zámky na věznici Temného se rozpadají. Samotný vzor se rozvolňuje a armády Stínu se začaly valit z Morny. Nad třetím věkem začalo zapadat slunce.


Legendy: Prokleté knihovny
550 Kč

444 Kč

kategorie: Knihy – fantastika Fantasy, Novinky 550 Kč s DPH

ks Autor Jan Kantůrek, Martin D.