Počet nalezených produktů: 1376

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Herbert Frank: Duna
699 Kč

565 Kč

Šestidílná sága Duna amerického spisovatele Franka Herberta je jedním z nejúžasnějších eposů science fiction a po celém světě se již prodaly miliony výtisků.


Kotleta František: Poslední tango v Havaně
299 Kč

239 Kč

Sexuální magie je sexy. Tedy pokud o ní čtete v ženských časopisech. Když ale narazíte na svého prvního démona, který se vás pokusí zotročit pro své choutky, dojde vám, že místo tantrické masáže potřebujete ostrý meč a bouchačku plnou nábojů.


kolektiv autorů: Světy a umění Blizzard Entertainment
1 490 Kč

1 189 Kč

Doslova opulentní publikace nejen ze světa Warcraftu, ale i dalších herních hitů Blizzard Enterrainment – Diablo a Starcraft. Spousta nádherných barevných obrázků je doplněna nemenší spoustou zajímavostí ze zmiňovaných herních světů.


Druitt Tobias: Corydon a ostrov příšer
349 Kč

282 Kč

První kniha trilogie Corydon.Trilogie o chlapci Corydonovi je plná mytologie, historie a hlavně záhad a dobrodružství.


ab Hugh Dafydd: Star Trek Deep Space Nine 5 - Padlí hrdinové
185 Kč

149 Kč

Oddíl cizích válečníků se dožaduje propuštění vězněného druha – o němž nikdo na Deep Space Nine jaktěživ neslyšel – a komandér Benjamin Sisko se ocitá uprostřed vražedného sporu.


Abbott James: Nikdykrál
449 Kč

363 Kč

Byly doby, kdy Xavir Argentum stál v čele králových elitních strážců a válečníků. Ty časy jsou ale dávno pryč. Udělal totiž osudovou chybu a za ni teď pyká ve vězení, odsouzený k zapomnění.


Abercrombie Joe: Půl krále
299 Kč

242 Kč

Vlastní rodina ho zradila a nechala napospas smrti, ale princ Jarvi, nedobrovolný dědic rozděleného království, přísahal, že trůn, o který nikdy nestál, získá zpět.


Abraham Daniel: Dračí cesta - Mince a dýka I.
389 Kč

314 Kč

Léto je ve Svobodných městech obdobím války, a proto chce Marcus odjet dříve, než dojde k boji. Hrdinské dny už má dávno za sebou a prachobyčejná ostraha karavany je lepší než se nechat zverbovat místní šlechtou. Umřít se dá i v malé válce.


Abraham Daniel: Královská krev - Mince a dýka II.
389 Kč

314 Kč

ZEMĚ, JIMŽ KDYSI VLÁDLI DRACI, NYNÍ HALÍ STÍN VÁLKY A ŠÍLENSTVÍ. Hvězda Gedera Palliaka je na vzestupu. Je hrdinou Anteje, protektorem korunního prince a miláčkem dvora.


Abraham Daniel: Stíny v létě - Moderní díla fantasy
289 Kč

234 Kč

Městský stát Saraykeht představuje osvícenou baštu míru a pokroku v jinak drsném světě. Klíčem k jeho moci jsou andat – přízraky připoutané k básníkům, svým stvořitelům.


Abraham Daniel: Tyranův zákon
379 Kč

306 Kč

Kola války nelze zastavit. Tyran Geder Palliako vede svůj národ do války, ale všechna vítězství vedou jen k dalším konfliktům a zasévají semínka budoucí porážky. Jen pozůstalí po popraveném zrádci mohou přinést naději.


Abraham Daniel: Zrada v zimě
289 Kč

234 Kč

Stíny v létě byly vynikajícím, originálním a podmanivým debutem, nyní však přichází ještě silnější pokračování, tragédie tak temná, osobní a plná násilí, že se až blíží klasickým divadelním dramatům.


Achmanov Michail: Náboje nikdy nedojdou
269 Kč

218 Kč

Jmenuje se Petr Deutsch a má velmi zajímavé povolání. Je Zabíječem. Jeho práce je spojená s nočními hlídkami, zahraničními cestami a pátráním po všemožných vrazích, násilnících, darebácích všech možných druhů, kteří jsou přesvědčeni, že mohou cokoli.


Adamcová Maryla: Krycí jméno Hortenzie
240 Kč

194 Kč

Vesmír ve vzdálené budoucnosti je nebezpečným místem pro život. Války, revoluce, pašeráci, nadplanetární společnosti a vesmírné mocnosti, které tahají za nitky… Je snadné se dostat do potíží. A pak je tu major Smith, majitel vesmírné lodě zvané UFO.


Aguirre Ann: Diplomatka - Siranta Jaxová 3
269 Kč

218 Kč

Není snadné lehce našlapovat v botách s ocelovou špičkou. Siranta Jaxová zrovna neproslula diplomatickými schopnostmi. Jako „skokan“, který naviguje lodi šeroprostorem, je zvyklá nejprve střílet, a až potom diskutovat.


Aguirre Ann: Šeroprostor
129 Kč

105 Kč

Jakožto nositelka vzácného genu je Jaxová schopná skákat s vesmírnými loděmi šeroprostorem – neobyčejné nadání jí nedává naději na dlouhý život, zato z ní činí vysoce cenného navigátora Korporace.


Aguirre Ann: Hvězdný tulák
129 Kč

105 Kč

Siranta Jaxová je „skokanka“, nositelka jedinečného genu, který je nezbytný k navigování lodí rychlejších než světlo tzv. šeroprostorem.


Aldiss Brian Wilson: Helikonie - Jaro
329 Kč

266 Kč

Na Helikonii, planetě obíhající kolem binárních sluncí, trvá Velký rok tři tisíce let pozemského času: lidská civilizace se vzmáhá zjara, vzkvétá během období léta a téměř zaniká s nástupem zimy, jež přetrvává po mnoho lidských generací.


Aldiss Brian Wilson: Kryptozoik
59 Kč

48 Kč

Edward Bush – odborník na cestování v čase – se přesouvá pravěkem Země. Sleduje jej Temná žena. Je pouhou představou nebo neuvěřitelnou realitou? Bush byl zverbován totalitním režimem a vycvičen na zabijáka.


Aldiss Brian Wilson: Nonstop
268 Kč

217 Kč

Roy Complain žije v kmeni uprostřed divočiny. Primitivní způsoby však v jeho očích nesouzní s četnými pozůstatky kdysi mnohem civilizovanějšího života.


Aldiss Brian Wilson: Skleník
278 Kč

225 Kč

Vydejme se spolu s chlapcem Grenem a dívkou Yattmur na podivuhodnou cestu za odkrytím dávných událostí, při nichž lidstvo ztratilo svou nadřazenost.


Alexander Cassie: Edie Spence 2 - Měsíční směna
109 Kč

88 Kč

Sestra Edie Spenceová se poté, co přežila brutální útok upírů, může vrátit do práce, kde se stará o nadpřirozené bytosti, které potřebují lékařskou péči.


Alexanderson Filip: Prvorozený
389 Kč

327 Kč

Pětadvacetiletý student Jonas si načerno vydělává na stavbách, aby uživil svou nemocnou matku. Jednoho dne se mu stane vážná nehoda, kterou však jako zázrakem přežije.


Alward Amy: Deník alchymistky
269 Kč

218 Kč

Když se princezna Novy nešťastnou náhodou otráví elixírem lásky, bezhlavě se zamiluje do svého vlastního odrazu v zrcadle.


Žamboch Miroslav: Agent JFK 001 - Pašerák
129 Kč

105 Kč

John Francis Kovář, bývalý kapitán speciálních jednotek, veterán válečných operací i účastník tajných misí, dostává jednoho dne neobvyklou nabídku od podivné dvojice zaměstnanců ještě podivnější agentury.


Žamboch Miroslav: Agent JFK 006 - Se smrtí v zádech
139 Kč

113 Kč

Virová pandemie, miliardy mrtvých, svět v rozkladu. Přirozená nákaza nebo importovaná technologie? K tomu jeden pravděpodobně mrtvý agent. Zjistit skutečnost je úkol EF agentury.


Žamboch Miroslav: Agent JFK 013 - Prokletí legendy - Dámská hra
189 Kč

153 Kč

JFK dál zůstává ve vyhnanství v technologickém infernu. Navzdory všem úkladům však stále není mrtev a další kolo hry o jeho smrt začíná. Nepřátelé ukrytí v pozadí roztáčí ozubená kola mašinérie Agentury, aby samostatného agenta definitivně semlela.


Žamboch Miroslav: Agent JFK 028 - Na vlastní pěst
239 Kč

193 Kč

Agent Borman je mrtev, agent Bytewská – mrtvá, von Wonder – mrtev, Andrea de Villefort – mrtvá. Seznam by mohl pokračovat přes stovky a tisíce jmen. Agentura zničena.


Žamboch Miroslav: Agent JFK 37 - JFK a město mrtvých
179 Kč

145 Kč

Johnu F. Kovářovi nedává spát záhada propojených světů, které dosud navštívil. Jeho společník Durand buduje obchodní impérium a bývalý agent chce v budoucnu sílu velké společnosti využít. Je proto třeba ji zabezpečit proti útokům zvenčí.


Žamboch Miroslav: Bakly - Hledání smrti
359 Kč

289 Kč

Bakly unavený životem přijíždí do Grafzatzy, jednoho z největších a nejbohatších měst Crambijského impéria. Chce pomoci jedinému člověku, na kterém mu osobně záleží, a přitom plní jednu malou laskavost.


Žamboch Miroslav: Dlouhý sprint s ozvěnou
279 Kč

226 Kč

Mág vládnoucí městu Vegaš ve skutečnosti panuje celému světu. Císaři, králům i ostatním čarodějnickým klanům. Takové místo může zastávat jen nejsilnější z nejsilnějších.


Žamboch Miroslav: Drsný spasitel - 3. vydání
349 Kč

282 Kč

Nevím, kdy to lidé podělali úplně, ale řekl bych, že pohár přetekl, když ukřižovali Krista. Myslím podruhé.

Století válek mezi lidmi a bytostmi z Druhé strany reality změnilo svět.


Žamboch Miroslav: Koniáš - Vlk samotář
399 Kč

322 Kč

Hrdina knihy Muž na stezce a románu Na ostří čepelí se vrací v novém příběhu Vlk samotář. Lov artefaktů z dávné minulosti je sám o sobě velmi nebezpečná záležitost, tentokrát však přímo sebevražedná.


Žamboch Miroslav: Líheň - Triton
348 Kč

281 Kč

Marika Zaháňská, mladá, sportovně založená žena, pracuje jako asistentka na vysoké škole.


Žamboch Miroslav: Megapolis
189 Kč

153 Kč

Megapolis – město zdánlivě bez konce, obydlené lidmi i Figurami: Sherlockem Holmesem, bankéřem bankéřů Conanem, ninja želvami i jejich úhlavním nepřítelem Trhačem a dalšími.


Žamboch Miroslav: Na ostřích čepelí
379 Kč

306 Kč

Byznys a politika je třeskavá kombinace. V okamžiku, kdy hromada zlata na misce pomyslných vah přesáhne kritické množství, lidský život ztrácí cenu. Pro některé ze zúčastněných se tím celý podnik stane osobní záležitostí a to změní i pravidla hry.


Žamboch Miroslav: Seržant
249 Kč

201 Kč

Realita světa obyvatelného lidmi je křehká, síly chaosu, magií živené nestability, nadány vlastní inteligencí číhají na sebemenší příležitost, jak zvrhnout rovnováhu ve svůj prospěch.


Žamboch Miroslav: Zakuti v oceli
349 Kč

282 Kč

Svět tvoří pustina, pustina zamořená chemickými, genetickými a radioaktivními jedy. Čtyři století po globální válce ji lidé chtějí zpět, potřebují víc zdrojů, surovin, víc prostoru k životu.


Anders Lou, Strahan Jonathan: Meče a temná magie
349 Kč

282 Kč

Sborník fantasy příběhů Sedmnáct dosud nevydaných příběhů meče a magie z pera starých a nových mistrů Elrik… Černá legie… Majipoor. Roky tato jména uchvacovala srdce generací čtenářů a reprezentovala žánr meč a magie.


Anderson J.K.: Operace Trinity
169 Kč

137 Kč

Osmdesátá léta 20. století. Mírová aktivistka Elizabeth Devanová si přeje ukončit výzkum nových atomových zbraní.


Anderson Poul: Flotila hvězd
269 Kč

218 Kč

Daleko od Země, na planetě Amateras, vyvinuli terránští kolonisté, vedeni reinkarnací legendárního Ansona Guthrieho, planetární vědomí. Luňané obsadili Alfu Centauri, a také, nazpět ve Sluneční soustavě, vzdálený asteroid Proserpina.


Anderson Poul: Rytíř přízraků a stínů
219 Kč

177 Kč

Likvidátor problémů Terránského impéria Dominic Flandry netouží po dalších dobrodružství v galaktických službách. Ale povinnost volá, nejelegantnější zvláštní agent se vydává na novou misi proti svému úhlavnímu rivalovi Aycharaychovi.


Anderson Poul: Vítězové
299 Kč

242 Kč

Poul Anderson patřil k největším postavám science fiction dvacátého století. Za svou téměř padesátiletou kariéru napsal bezpočet románů i kratších prací, které si po celou dobu uchovaly bezpříkladně stabilní vysokou kvalitu.