Bandžuch Tomáš: Noc a mlha - Ve službách republiky 2
290 Kč

221 Kč

Novinka

Čarotvorné služby chrání Československo před nebezpečími, o nichž pokojní občané nemají zdání. Cizí mágové, démoni z jiných světů i tvorové, na něž věří jen děti – s tím vším se potýká úřad, kde má doslova každý krev na rukou.


Bareš Pavel: Kronovy děti
449 Kč

363 Kč

Pokračování sci-fi románu Projekt Kronos.

Downtown se hroutí. Rodiny jsou unášeny ze svých domovů.


Ciccarelli Kristen: Iskari - Uvězněná královna
289 Kč

229 Kč

Novinka

Essie a Rou pojí magické sesterské pouto. Když se Essie stane strašná nehoda, právě tohle spojení uvězní její duši. Roe se naskýtá možnost sestru osvobodit a zároveň se pomstít za příkoří napáchaném na jejím lidu.


Herbert Frank: Spasitel Duny - dárkové vydání
159 Kč

129 Kč

Paul Atreides, zvaný teď převážně Muad'dib, je absolutním vládcem světa – a zároveň obětí své vlastní předzvěstné schopnosti, která z něj v očích jeho poddaných udělala boha.


Kotleta František: Poutník z Mohameda - Alláhův hněv
399 Kč

319 Kč

Vesmír, ve kterém se lidé uchýlili k fanatickému vyznávání největších náboženství, nabízí spoustu skvělých obchodních příležitostí. Zvlášť když se živíte pašováním zakázaného alkoholu a pornografie. A Daniel Kalandra je v tom zatraceně dobrý.


Ness Patrick: A oceán byl naší oblohou
269 Kč

226 Kč

Novinka

Bohatě ilustrovaný příběh o hněvu, nenávisti a síle bojovat až do konce od bestsellerového autora Patricka Nesse.

Nový, nádherně ilustrovaný román Patricka Nessa je variací na knihu Bílá velryba.


Šorel Václav: Operace Slunce
299 Kč

252 Kč

Novinka

Poctivá dávka dobrodružství, statečný hrdina, a hlavně napínavý příběh!“

Román na motivy komiksového příběhu, původně vycházejícího na pokračování v časopise ABC, přenáší čtenáře do blízké budoucnosti, v níž se Zemi pokouší ovládnout mafie.


Stehlíková Petra: Naslouchač
249 Kč

199 Kč

Druhé, brožované vydání původního českého fantasy románu z fascinujícího temného světa, kde se na pravdu a naději téměř zapomnělo.

Velká válka rozdělila svět na dvě části, z nichž jedna je obyvatelná a druhá zamořená jedovatými plyny.


Theorin Johan: Bitva o Salajak
319 Kč

256 Kč

Novinka

Daleko v horách se v hradu jménem Salajak probouzí královská garda bytostí zvaných mahry.


Martin George R. R.: Bouře mečů - Píseň ledu a ohně 3
698 Kč

564 Kč

Třetí díl cyklu Píseň ledu a ohně zastihuje přeživší hrdiny v překotných událostech. Název knihy Bouře mečů doslova a do písmene vystihuje vražedné tempo, v němž George R. R. Martin pokračuje ve svém vyprávění.


Martin George R. R.: Hostina pro vrány
598 Kč

483 Kč

Západozemí ochromila válka. Ze silného a sebevědomého království zůstaly jen trosky a z mocných rodů jsou nyní pouhé frakce, které bojují o přežití. Železný trůn sice stále láká další a další kandidáty, ale síla na jeho získání jim schází.


Martin George R. R.: Hra o trůny
498 Kč

402 Kč

Zima se blíží. Dnes již klasická slova, která nejlépe vystihují epickou ságu George R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Království Západozemí zažívají dlouhé léto, po němž musí následovat krutá zima.


Martin George R. R.: Ledový drak
198 Kč

159 Kč

Ledový drak byl stvoření opředené legendami a vzbuzující strach. Žádný člověk totiž ledového draka nikdy nezkrotil. Když přeletěl přes oblohu, zůstala po něm jen strašlivá zima a zmrzlá země. Ale Adara se ho nebála.


Martin George R. R.: Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů
198 Kč

159 Kč

Mudrosloví urozeného pána Tyriona Lannistera jsou dokonalým dárkem pro všechny, kteří podlehli mánii seriálu HBO Hra o trůny. Pochopitelně stejně dobrým dárkem bude i pro fanoušky celé ságy Píseň ledu a ohně G. R. R. Martina, ze které seriál čerpá.


Martin George R. R.: Rytíř sedmi království
298 Kč

241 Kč

Dlouho před událostmi, které znáte ze Hry o trůny, sedí Targaryenové pevně na Železném trůně. To ovšem neznamená, že v Západozemí panuje klid. Bratrovražedný boj uvnitř vládnoucí dynastie rozpoltil Sedm království.


Abbott James: Nikdykrál
449 Kč

363 Kč

Byly doby, kdy Xavir Argentum stál v čele králových elitních strážců a válečníků. Ty časy jsou ale dávno pryč. Udělal totiž osudovou chybu a za ni teď pyká ve vězení, odsouzený k zapomnění.


Abercrombie Joe: Půl krále
299 Kč

242 Kč

Vlastní rodina ho zradila a nechala napospas smrti, ale princ Jarvi, nedobrovolný dědic rozděleného království, přísahal, že trůn, o který nikdy nestál, získá zpět.


Abraham Daniel: Dračí cesta - Mince a dýka I.
389 Kč

314 Kč

Léto je ve Svobodných městech obdobím války, a proto chce Marcus odjet dříve, než dojde k boji. Hrdinské dny už má dávno za sebou a prachobyčejná ostraha karavany je lepší než se nechat zverbovat místní šlechtou. Umřít se dá i v malé válce.


Abraham Daniel: Tyranův zákon
379 Kč

306 Kč

Kola války nelze zastavit. Tyran Geder Palliako vede svůj národ do války, ale všechna vítězství vedou jen k dalším konfliktům a zasévají semínka budoucí porážky. Jen pozůstalí po popraveném zrádci mohou přinést naději.


Abraham Daniel: Vdovin dům
399 Kč

322 Kč

Lord regent Geder Palliako vede svůj národ za pomocí kněží pavoučí bohyně od vítězství k vítězství. Sebevětší moc však nemůže napravit škody, které na jeho srdci napáchala jediná žena.


Abraham Daniel: Zrada v zimě
289 Kč

234 Kč

Stíny v létě byly vynikajícím, originálním a podmanivým debutem, nyní však přichází ještě silnější pokračování, tragédie tak temná, osobní a plná násilí, že se až blíží klasickým divadelním dramatům.


Achmanov Michail: Náboje nikdy nedojdou
269 Kč

218 Kč

Jmenuje se Petr Deutsch a má velmi zajímavé povolání. Je Zabíječem. Jeho práce je spojená s nočními hlídkami, zahraničními cestami a pátráním po všemožných vrazích, násilnících, darebácích všech možných druhů, kteří jsou přesvědčeni, že mohou cokoli.


Adamcová Maryla: Krycí jméno Hortenzie
240 Kč

194 Kč

Vesmír ve vzdálené budoucnosti je nebezpečným místem pro život. Války, revoluce, pašeráci, nadplanetární společnosti a vesmírné mocnosti, které tahají za nitky… Je snadné se dostat do potíží. A pak je tu major Smith, majitel vesmírné lodě zvané UFO.


Aguirre Ann: Diplomatka - Siranta Jaxová 3
269 Kč

218 Kč

Není snadné lehce našlapovat v botách s ocelovou špičkou. Siranta Jaxová zrovna neproslula diplomatickými schopnostmi. Jako „skokan“, který naviguje lodi šeroprostorem, je zvyklá nejprve střílet, a až potom diskutovat.


Aguirre Ann: Hvězdný tulák
129 Kč

105 Kč

Siranta Jaxová je „skokanka“, nositelka jedinečného genu, který je nezbytný k navigování lodí rychlejších než světlo tzv. šeroprostorem.


Albert Melissa: Lískový les
399 Kč

339 Kč

Fanoušci Sirotčince slečny Peregrinové pro podivné děti a Dětí krve a kostí se ztrácí v Lískovém háji…

Sedmnáctiletá Alice a její máma strávily většinu Alicina života na cestě, s neobyčejnou smůlou vždy v patách.


Aldermanová Naomi: Napětí
348 Kč

281 Kč

Všechno začíná jiskrou – dospívající dívky mezi 14 a 15 lety v sobě objevují schopnost vytvářet v těle elektrickou energii a výboji z prstů si vynucovat poslušnost, v horším případě i mučit nebo zabíjet.


Aldiss Brian Wilson: Helikonie - Jaro
329 Kč

266 Kč

Na Helikonii, planetě obíhající kolem binárních sluncí, trvá Velký rok tři tisíce let pozemského času: lidská civilizace se vzmáhá zjara, vzkvétá během období léta a téměř zaniká s nástupem zimy, jež přetrvává po mnoho lidských generací.


Aldiss Brian Wilson: Kryptozoik
59 Kč

48 Kč

Edward Bush – odborník na cestování v čase – se přesouvá pravěkem Země. Sleduje jej Temná žena. Je pouhou představou nebo neuvěřitelnou realitou? Bush byl zverbován totalitním režimem a vycvičen na zabijáka.


Alward Amy: Deník alchymistky
269 Kč

218 Kč

Když se princezna Novy nešťastnou náhodou otráví elixírem lásky, bezhlavě se zamiluje do svého vlastního odrazu v zrcadle.


Žamboch Miroslav: Agent JFK 007 - Hoříčí andělé
139 Kč

113 Kč

"JFK se ocitá v cizím světě uprostřed cizí války. On to však cítí jinak a s přáteli, na něž se může spolehnout, vyráží na bitevní vzducholodi na výpravu, jejímž cílem je zachránit dva tisíce zajatých kopřivničanů odsouzených k smrti nebo otroctví.


Žamboch Miroslav: Agent JFK 013 - Prokletí legendy - Dámská hra
189 Kč

153 Kč

JFK dál zůstává ve vyhnanství v technologickém infernu. Navzdory všem úkladům však stále není mrtev a další kolo hry o jeho smrt začíná. Nepřátelé ukrytí v pozadí roztáčí ozubená kola mašinérie Agentury, aby samostatného agenta definitivně semlela.


Žamboch Miroslav: Agent JFK 37 - JFK a město mrtvých
179 Kč

145 Kč

Johnu F. Kovářovi nedává spát záhada propojených světů, které dosud navštívil. Jeho společník Durand buduje obchodní impérium a bývalý agent chce v budoucnu sílu velké společnosti využít. Je proto třeba ji zabezpečit proti útokům zvenčí.


Žamboch Miroslav: Agent JFK 38 - Město mrtvých II
179 Kč

145 Kč

Pátrání po ztracených lodích a muži, který se ho snažil zabít i za cenu vlastního života, vede Kováře a jeho společníky na západ proti proudu Červené řeky, hluboko do nebezpečného indiánského teritoria.


Žamboch Miroslav: Bakly - Hledání smrti
359 Kč

289 Kč

Bakly unavený životem přijíždí do Grafzatzy, jednoho z největších a nejbohatších měst Crambijského impéria. Chce pomoci jedinému člověku, na kterém mu osobně záleží, a přitom plní jednu malou laskavost.


Žamboch Miroslav: Bakly - V objetí smrti
359 Kč

289 Kč

Bakly je kupodivu stále naživu, v jím vyvolané válce podsvětí se zaplétá do spirály násilí stále hlouběji a hlouběji a nehledá cestu ven. Jen blízkost smrti ho udržuje na hranici příčetnosti.