Školní atlas světa

Školní atlas světa

Hodnocení: 5
349 Kč 289 Kč

Nejprodávanější český školní atlas je univerzální pomůckou pro výuku, nejen zeměpisu, na všech stupních škol. Atlas je rozdělen do tematických kapitol, které jsou navíc barevně rozlišeny, díky čemuž je orientace v mapách velmi usnadněna.

kolektiv autorů: Megaencyklopedie všech věcí na světě
699 Kč 565 Kč

Od neuvěřitelného hmyzu a masožravých dinosaurů přes drahé kameny až ke starému Římu. Každá stránka je plná informací a fascinujících faktů o vědě, přírodě, kultuře, sportu a historii, které doplňuje více než 10000 obrázků.

Longman Phrasal Verbs Dictionary Paper
1 828 Kč 1 608 Kč

5,000 phrasal verbs, including new ones from computing, business, and the Internet. Unique Phrasal Verbs Activator® helps learners choose the right phrasal verb for the context. Clear grammar patterns show how to use phrasal verbs.

Patřičný Martin: Velká kniha o dřevě
599 Kč 484 Kč

Martin Patřičný (nar. 1955) je výtvarník-dřevař, autor řady knih a vypravěč. Řemeslu se vyučil soukromě u svého strýce-řezbáře a výtvarné práci se dřevem se plně věnuje od roku 1988.

J. Mikulčák: Matematické, fyzikální a chemické tabulky a vzorce
256 Kč 250 Kč

Důležitá pomůcka pro řešení praktických problémů v matematice, fyzice, chemii, astronomii i v dalších přírodovědných oborech respektuje požadavky, které vyplývají z vývoje v posledních desetiletích, jak v odborné oblasti, tak ve školské praxi.

Helena Zmatlíková: Album předškoláka
199 Kč 163 Kč

Uchovejte si vzpomínky a sledujte krok za krokem vývoj, důležité momenty i úspěchy vašeho předškoláčka. Vlepujte fotografie a zapisujte do alba zajímavé postřehy nebo zážitky.

Jaroslav Runštuk: Receptury teplých pokrmů 8.v
595 Kč 487 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Aktuální 8. přepracované vydání souboru „Receptury teplých pokrmů“ – Jaroslav Runštuk a kol., které téměř na 600 stranách představuje tradiční i moderní pokrmy především české kuchyně.

Helena Gogelová: Angličtina pro fyzioterapeuty
385 Kč 315 Kč

Na českém knižním trhu dosud chybějící publikace určená fyzioterapeutům, rehabilitačním lékařům, studentům fyzioterapie a lektorům zdravotnické angličtiny.

Caroline Nixon: Kid´s Box 2 Class Audio CDs (4) British English
835 Kč 734 Kč

An update of the well-loved course for young learners – now fully in line with the revised Cambridge English: Young Learners tests. The fun course for seriously good results! This seven-level course delights children and inspires teachers with its bright ideas.

Vališová Alena, Kasíková Hana: Pedagogika pro učitele
429 Kč 365 Kč

Základní učební text Pedagogika pro učitele je nepostradatelný pro všechny studenty pedagogických oborů na pedagogických, filozofických, přírodovědeckých fakultách a na ČVUT v jejich praktické vzdělávací činnosti s důrazem na současné pedagogické ide

Tullet Hervé: Knížka

Tullet Hervé: Knížka

Hodnocení: 5
185 Kč 158 Kč

Knížka je knížka, která vám na každé stránce poví, co s ní máte udělat. A pokud ji poslechnete, pochopíte, že máte v ruce opravdu neobyčejnou knížku.

Švédština nejen pro samouky - +2 CD
699 Kč 573 Kč

Zcela nová učebnice švédštiny je určena jak pro samostatné studium, tak pro výuku pod vedením učitele. S její pomocí si osvojíte základní slovní zásobu v rozsahu téměř 2 400 slov, frazeologii, gramatiku a výslovnost švédštiny.

Kniha filozofie
679 Kč 544 Kč

Kniha filozofie je první ze série přehledových oborových publikací, určených pro nejširší veřejnost od úplných začátečníků až po pokročilé studenty a odborníky.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Populárně-naučná literatura.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Populárně-naučná literatura výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Populárně-naučná literatura akce.