Plán B
535 Kč 421 Kč

Doktor Igor Bukovský vám predkladá výber toho najlepšieho, čo za 10 rokov svojej práce s klientmi v Ambulancii klinickej výživy objavil, pochopil a prežil.

Okamihy, príbehy a informácie, ktoré vám konečne urobia vo všetkom jasno, podporia vás v k ..

Jan Vojáček: Jan Vojáček: Umění být zdráv
349 Kč 314 Kč

Proč neustále roste počet chronicky nemocných lidí? A proč si s těmito chorobami současná medicína neumí poradit? Jak naslouchat signálům těla a napojit se na svou skutečnou podstatu?

Anatomie 3
1 949 Kč 1 657 Kč

Poslední díl celobarevné učebnice obsahuje anatomii kardiovaskulárního systému, centrálního nervstva, periferních mozkomíšních a vegetativních nervů, kůže a smyslových orgánů. Jsou v něm také připojeny poznámky topografické a poznámky praktické (užit ..

Radomír Čihák: Anatomie 3 - Třetí, upravené a doplněné vydání
1 949 Kč 1 754 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Poslední díl celobarevné učebnice obsahuje anatomii kardiovaskulárního systému, centrálního nervstva, periferních mozkomíšních a vegetativních nervů, kůže a smyslových orgánů. Jsou v něm také připojeny poznámky topografické a poznámky praktické (užité) anatomie.

Proč spíme
399 Kč 309 Kč

Kolik hodin jste dnes v noci spali? Pokud méně než osm, pak asi stejně jako většina lidstva trpíte spánkovou deprivací. O co přicházíte? Lidé, kteří si dopřávají dostatek spánku, jsou zdravější, chytřejší, štíhlejší, atraktivnější a šťastnější. Evolu ..

Vytásek Vláďa: Můj bylinkový svět
399 Kč 332 Kč

Knihu napsal známý bylinář s přáním, aby ti z vás, kteří chtějí poznat svět bylin a jejich léčivých vlastností, získali do začátku svého bádání co nejvíc znalostí, které vám otevřou další cestu.

Poruchy vývoje řeči
500 Kč 420 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Monografie Poruchy vývoje řeči je zaměřena na různorodé problémy dětské řeči, které jsou dány porušeným raným vývojem. Úvodní část popisuje anatomické a fyziologické aspekty a procesy, které se podílejí na vývoji nejen řeči a jazyka, ale i mozku. Nej ..

Jak nezemřít
499 Kč 379 Kč

V této knize se dozvíte, co znamená zánět, a jak zjistíte, jestli ho máte v těle; překvapivé souvislosti mezi nemocemi a zánětem; praktické rady, jak se zbavit chronického zánětu a návod, jak do svého života zařadit a vykonávat ozdravný, protizánětlivý program.

Čihák Radomír: Anatomie 1 - 3. vydání
1 739 Kč 1 479 Kč

První díl učebnice obsahuje anatomii celého pohybového aparátu. Profesor MUDr. Radomír Čihák, DrSc., a prof. MUDr. Miloš Grim, DrSc., jej opět upravili, aktualizovali a doplnili podle posledních poznatků.

Jak nezemřít Kuchařka
349 Kč 265 Kč

V knize naleznete „denní silkou dvanáctku" Michaela Gregera, což jsou nejlepší ingredience, které váš život prodlouží o nekolit let, a kuchařka Jak nezemřít se jistě stane základním zdrajem inspirace ve všech zdravých kuchyních.

MICHAEL GREGER, M. ..

Medicínske médium
535 Kč 386 Kč

Príručka pre každého, kto chce poznať tajomstvo dlhovekosti a zdravia.

Anthony William ako jedinečné Medicínske médium pomohol vyliečiť desaťtisíce ľudí, ktorým lekári stanovili nesprávnu diagnózu, nastavili neúčinnú liečbu alebo im nevedeli urči ..

David Frej: Stravou proti zánětu
299 Kč 269 Kč

Ve chvíli, kdy nás imunitní systém začne chránit proti toxinům a škodlivým látkám ve stravě, vodě nebo ovzduší, spustí se v našem těle zánět. Jako přirozený biologický proces reaguje na vnější podněty proto, abychom zůstali zdraví.

Záchrana pečene
912 Kč 639 Kč

Popredný autor New York Times bestsellerov a obľúbená autorita vo svete zdravia sa vracia s poznatkami a pravdami o uzdravení, podrobnejšími než kedykoľvek predtým. Objavte silu svojej pečene a moc, ktorú so sebou prináša starostlivosť o tento orgá ..

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání
790 Kč 632 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Výskyt různých forem poruch příjmu potravy narůstá a do určité míry se mění i jejich průběh. V klinické praxi se setkáváme stále častěji s chronickým průběhem a komplikovanou léčbou somatických následků utajovaných symptomů onemocnění u různých lékař ..

Smrtiace lieky a organizovaný zločin
401 Kč 304 Kč

Táto kontroverzná kniha nielen prekvapí, ale aj zaujme svojich slovenských čitateľov. Nie často sa totiž pacient užívajúci lieky s plnou dôverou k najlepším úmyslom a profesionalite svojho lekára dozvedá, že lieky môžu nielen pomáhať a liečiť, ale aj ..

Feneisův obrazový slovník anatomie
699 Kč 622 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zcela přepracované vydání již několik desítek let žádané knihy, obsahující nyní novou platnou anatomickou terminologii – naleznete zde na 8000 pojmů a 800 vyobrazení. Skvělý precizní překlad s potřebnými úpravami od prof. MUDr. R. Čiháka, DrSc., a pr ..

Syndróm trávenia a psychológie
376 Kč 285 Kč

Prírodná liečba: autizmu, dyspraxie, dyslexie, schizofrénie a depresií…

Dr. Natasha Campbell-McBride založila roku 1998 The Cambridge Nutrition Clinic, na ktorej sa venuje problémom vzťahu výživy a ľudskej psychiky. Ako matka dieťaťa s diagnózo ..

Návod na prežitie pre muža
672 Kč 527 Kč

? Reprezentatívna kniha na denné čítanie – skvelý darček ? Špeciálne určená mužom (hoci nielen im) vekovej kategórie 20 – 60 rokov. ? Stručné a prehľadné členenie: ? 1. časť knihy „Vaše telo" obsahuje kapitoly: Oko, Mozog, Pohlavné orgány, Testosteró ..

Návod na prežitie pre ženu ( nové uprav. vyd.)
672 Kč 527 Kč

Dr. Igor Bukovský napísal a vydáva dlhoočakávaný „Návod na prežitie pre ženu". Aj v tejto knihe, ktorá má ako prvá kniha slovenského autora multimediálny charakter, ide hlavne o zdravie, pretože s ním sú všetky krásne maličkosti sveta ešte krajšie a ..

Potravinová alergie a intolerance
649 Kč 520 Kč

Potravinová alergie je podmíněna nežádoucí, výhradně specifickou imunologickou odpovědí na potravinové antigeny. Na rozdíl od jiných alergií jí neustále přibývá, za což nese odpovědnost jak samotný genom, tak především prostředí včetně výživy i zápa ..

Niehaus Jens: Sonografie - praktická příručka
790 Kč 672 Kč

Těžiště publikace se 650 instruktivními obrázky je v ultrazvukovém vyšetřování břišní oblasti, další kapitoly jsou věnovány cévám, lymfatickým uzlinám, plicím, krku a končetinám. Znázorněny jsou obrazy normální a patologické.

Farmakologie
599 Kč 509 Kč

Didakticky ceněná publikace obsahuje praktické poznatky pro všechny členy interdisciplinárního zdravotnického týmu pro předepisování, podávání léků i sledování jejich účinků.

Fowler John R.: Ultrazvuk ruky a horní končetiny - Praktické postupy
749 Kč 637 Kč

Kniha je určena odborníkům na zobrazovací metody a zejména lékařům prvního kontaktu, kteří se setkávají s úrazy a nemocemi ruky a celé horní končetiny jak na odděleních emergency, tak ve svých každodenních praxích (chirurgové, traumatologové, revmato

Netterův vybarvovací anatomický atlas
590 Kč 444 Kč

Ideální pomůcka pro studium anatomie, vhodná zejména pro mediky, ale také pro budoucí fyzioterapeuty a další zdravotnické pracovníky. Černobílé anatomické kresby jsou určeny k postupnému dokreslování a vybarvování anatomických struktur a umožnují stu ..

Potravinová alergie
550 Kč 440 Kč

Od vydání poslední publikace věnované potravinové alergii, která byla určená pro odbornou i širokou veřejnost, uběhlo více než dvanáct let. Pacienti, jejich rodiny i pilní zvědavci si zaslouží knížku novou, obohacenou jak o nejnovější vědecké poznatk ..

WHOLE30
599 Kč 424 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Program Whole30 autorů Melissy a Dallase Hartwigových již pomohl statisí-cům lidí změnit způsob přemýšlení o jídle, vlastním těle a celém životě. Přístup Whole30 vede ke snadnějšímu zhubnutí a lepšímu zdraví, ruku v ruce s vylepšením kvality spánku, ..

Léčebná rehabilitace ve vybraných oborech - 1. díl
538 Kč 405 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V siedmej časti edície sa komplexne venujeme liečebnej rehabilitácii v onkológii, pri amputovaných dolných končatinách, pri popáleninách, pri hemofílii, v gynekológii a pri dysfunkcii panvového dna.

Zdravie z byliniek
482 Kč 386 Kč

Zdravie je to najcennejšie, čo máme. Naši predkovia sa dlhé stáročia spoliehali na silu prírody a na liečenie neduhov, ktoré ich trápili, využívali bylinky a iné prírodné zdroje. Hoci v súčasnosti väčšina z nás pri zdravotných problémoch siahne po vý ..

Ajurvéda na každý deň
482 Kč 416 Kč

Túžite po lahodnom, sezónnom jedle, ktoré bude udržiavať vaše telo v rovnováhe? Máte problémy so žalúdkom a radi by ste si ho liečili na základe tradičnej ajurvédskej múdrosti? V takom prípade je pre vás táto kniha s viac ako sto jednoduchými recepta ..

První pomoc II
219 Kč 186 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nové, přepracované vydání úspěšné dvoudílné učebnic první pomoci pro zdravotnické obory je doplněné o nejnovější poznatky v oboru. Druhý díl zpracovává témata: první pomoc při poranění hlavy, oka, páteře a míchy, hrudníku, břicha, pánve, končetin, př ..

Dej tělu šanci
499 Kč 364 Kč

Autorka – mikrobioložka a odbornice na výživu – podává vysvětlení funkčního metabolismu a návod, jak dosáhnout hormonální rovnováhy (jak jíst pro zdravou hormonální odezvu), která je základem trvalé štíhlosti a opravdového zdraví. Propojuje tradiční ..

Šance pro ženu 40+
499 Kč 364 Kč

Propojení západní a východní medicíny

Průvodce hormonálními změnami

Recepty podle pěti elementů

Tato kniha objasňuje obtíže spojené s hormonálními změnami během klimakteria a nabízí jejich dostupná a přirozená řešení. Je určena jak pro ..

Zelerová šťava
482 Kč 348 Kč

Zelerová šťava sa na celom svete pokladá za zázračný liek: zachraňuje životy a zbavuje ľudí mnohých závažných zdravotných problémov. Profily známych osobností, kde opisujú svoje denné rituály popíjania zelerovej šťavy, a ľudí z rozličných spoločenský ..

Učebnice reflexní terapie
498 Kč 378 Kč

První ucelená, ryze česká a uživatelsky mimořádně vstřícná publikace na téma reflexní terapie od jednoho z našich nejznámějších odborníků. Detailním způsobem rozpracovává jednotlivé reflexní body a pomocí přehledných barevných fotografií jednotlivých ..

Něumyvakin Ivan Pavlovič: Endoekologie zdraví
568 Kč 459 Kč

Kniha známého ruského autora, profesionálního lékaře přinášejícího ve svých praktikách zkušenost netradiční medicíny, je věnována především endoekologickému (internímu) stavu lidského těla, možnosti ochrany jeho vnitřní čistoty, bez níž nelze zůstat

Mystický léčitel
399 Kč 355 Kč

Tajemství chronických i záhadných nemocí a jejich léčení Uzdravte se. Užasnete, jak je to snadné. Funguje to. Taky chodíte od doktora k doktorovi, a žádný vám dosud nedokázal pomoct? Dokonce vám naznačují, že jste simulanti, jenomže vám je stále hůř? ..

Příroda a lidská duše
475 Kč 333 Kč

Kniha nabízí zkonsolidovanou a neocenitelnou předlohu pro vnitřní a vnější vývoj – nejen individuální, ale rovněž kolektivní. Autor v ní definuje osm stadií lidského života a brilantně, bystře a mistrovsky popisuje kulturní a individuální úkoly pro k ..

Rychlé keto pokrmy za 30 minut nebo ještě míň
399 Kč 320 Kč

Kuchařka se stovkou lahodných pokrmů plných zdravých tuků ke snídani, obědu, večeři a dokonce i ke svačinám, rychlé, snadné, obměnitelné a lahodné. Ketodieta se považuje za nejběžnější stravovací plán pro hubnutí, udržení stabilní hladiny krevního cu ..

Kompletní průvodce půstem
449 Kč 315 Kč

Půst byl v minulosti velmi rozšířen. Lidská společnost ho zná už celá tisíciletí, ale v posledních desetiletích jako bychom na něj už zapomněli. Přitom právě v dnešní konzumní době, kdy setrvale roste počet lidí s nadváhou a cukrovkou 2. typu, můžeme ..

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Knihy zdraví a medicína.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Knihy zdraví a medicína výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Knihy zdraví a medicína akce.