Češka Richard: Interna
1 499 Kč 1 365 Kč

Druhé, přepracované vydání interny pro studenty a lékaře v „interním kmeni“ je zaměřeno opět především prakticky.

Lebl Jan: Klinická pediatrie (2.vydání)
1 500 Kč 1 289 Kč

Moderní učební text státnicového oboru navazuje na publikaci motolských autorů Preklinická pediatrie a představuje nové a ucelené zpracování pediatrických oborů.

Vlček Jiří, Fialová Daniela,: Klinická farmacie I
639 Kč 544 Kč

Monografie je v našich podmínkách první učebnicí klinické farmacie, primárně je určena pro pregraduální vzdělávání v oboru klinická farmacie, představuje však nezbytný materiál i pro předatestační a postgraduální přípravu.

William Anthony: Mystický léčitel - Játra a jejich léčba
599 Kč 509 Kč

Představte si, že byste se mohli zaměřit na jeden jediný aspekt vašeho zdraví a tím byste ovlivnili všechny ostatní – a zároveň tím i preventivně zabránili rozvinutí zdravotních potíží, o nichž jste ani netušili, že číhají pod povrchem.

Fiala Petr: Akupunktura ve 21. století
1 000 Kč 807 Kč

První vydání monografie Petra Fialy „Akupunktura ve 21. století“ na jaře 2016 bylo během několika měsíců rozebráno. Jednalo se o první českou moderní publikaci svého druhu vydanou u nás po listopadu 1989.

Sankaran Rajan: Materie medika - Duše homeopatických léků
890 Kč 766 Kč

Materie medika předního současného indického homeopata. Dílo založené na popisu esencí léků. Souvisí se známou autorovou metodou předepisování především podle základních symptomů mysli pacienta, kterou tento indický homeopat proslul.

William Anthony: Mystický léčitel - Štítná žláza a její léčba
449 Kč 382 Kč

Příčině vzniku chronických onemocnění štítné žlázy a nová cesta ke zdraví

Od autora bestsellerů Mystický léčitel a Mystický léčitel: Léčivá síla ovoce a zeleniny

Stále více lidí všech věkových skupinam slýchá, že za jejich únavu, přibírání na v

Frej David: Zánět - skrytý zabiják
299 Kč 249 Kč

Zánět je reakcí imunitního systému, která nás chrání proti toxinům, infekcím a poranění. Chronický zánět, který v těle přetrvává dlouhou dobu, ovšem způsobuje závažné poškození a poruchy vedoucí k chronickým onemocněním.

Wautersová Ambika: Homeopatie od A do Z
399 Kč 339 Kč

Všechno, co chcete vědět o této léčebné metodě…

Homeopatie je léčebnou metodou, která si v dnešním světě získává stále více pozornosti.

Čehovský Jiří: Uzdrav se s autopatií
229 Kč 185 Kč

Učebnice a příručka autopatie. Knížka, která se vyvíjí zároveň s tímto mladým oborem léčby. Obsahuje stručný a přehledný systém JAK NA TO při domácím i odborném používání autopatie.

Spitz Aaron: Kniha o penisu
299 Kč 242 Kč

Jakou nejpodivnější věc jste kdy chtěli vědět o penisu, ale báli jste se zeptat? Doktor Aaron Spitz zná odpověď – a zná jich ještě mnohem víc.

Stark Carsten: Hallux - Řešení bez operace
299 Kč 242 Kč

Hallux valgus trápí ve vyspělém světě deset milionů lidí. Toto chybné postavení palce nohy nejen nehezky vypadá, ale jednoho dne se palec začne ozývat silnými bolestmi.

Griffin Edward: Svět bez rakoviny - Příběh vitaminu B17
299 Kč 242 Kč

G. Edward Griffin uvádí důkazy svědčící o tom, že rakovina je onemocnění způsobené nevyváženou stravou – stejně jako kurděje či pelagra – zhoršené nedostatkem nezbytné složky potravy v jídelníčku moderního člověka. Touto látkou je vitamin B17.

Chappell Peter: Homeopatická samoléčba: Léčení mysli a těla
290 Kč 235 Kč

Kniha umožňuje i laikovi předepsat konstituční lék, kterým lze vyléčit nejen běžná lehčí onemocnění,ale často i vážnější chronické neduhy, dlouho vzdorující konvenční léčbě. Předepisování podle symptomů mysli.

Partyková Vilma: Hladovění pro zdraví
249 Kč 207 Kč

Hladovění není prostředkem k zhubnutí. Je to nástroj fyzické a duchovní očisty i cesta k léčení chronických a zhoubných nemocí bez použití medikamentů.

Hořejší Jan: Dětská gynekologie
490 Kč 396 Kč

Druhé vydání mimořádně úspěšné monografie našich předních specialistů v oboru je praktickým návodem, který se snaží poskytnout ucelené informace o příčinách, symptomech a léčbě nejčastějších patologických stavů v gynekologii dětí a dospívajících.

Frej David, Kuchař Jiří,: Detoxikace léčivými oleji
229 Kč 191 Kč

Oleje se využívají k vnitřnímu i zevnímu léčení, prevenci a detoxikaci organismu po tisíciletí. Denní režim v tomto pojetí zahrnuje výplach úst, olejové masáže, očistu nosu a střev pro odstranění toxinů a celkové posílení těla i mysli.

Kovaľova Irina: Uzdravující nápoje a klíčené rostliny
428 Kč 356 Kč

Bohatý receptář na rozmanité zdravé a lahodné nápoje. Šťávy a jejich směsi působí na lidský organismus velmi blahodárně. Jejich účinek významně vzrůstá přidáváním šťávy z naklíčených obilovin. Tento receptář obsahuje i metodiku nakličování zrnin.

Dahlke Margit a Ruediger: Nemoc jako řeč ženské duše
438 Kč 354 Kč

Výklad a interpretace ženských klinických obrazů a šance na uzdravení. Základní práce k psychosomatickému ženskému lékařství poprvé v knižní podobě. Ženské potíže z jiného úhlu pohledu.

Vydra Jiří: Hematologie v kostce
420 Kč 339 Kč

Druhé aktualizované vydání stručně, srozumitelně a jednoduše didakticky pojaté monografie postihuje do nezbytné hloubky problematiku hematologických a hematoonkologických chorob v takovém rozsahu, aby se v ní snadno a rychle zorientoval jak specializ

Janus Andrzej: Nebuď potravou pro houbu Candida
198 Kč 159 Kč

Proč nejsou informace o houbové infekci vyvolávaných Candidou dostupné veřejnosti? Myslím, že jsou utajované záměrně, neboť bezprostřední příčinou vzniku houbových infekcí je všeobecné používání antibiotik a jiných farmaceutických přípravků.

Plzák Jan, Herle Petr: ORL pro všeobecné praktické lékaře
399 Kč 322 Kč

Jde o přehledné, nepříliš rozsáhlé zpracování problematiky ORL, dostatečně mapující situace, se kterými se praktický lékař může setkat ve své ordinaci. Je vhodné jako studijní text pro přípravu na atestaci ze všeobecného lékařství.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: