Počet nalezených produktů: 12

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Halada Jan: Osudy moudrých
259 Kč

209 Kč

Publikace představuje čtenářům v populárně podaném výkladu lidské myšlení a zejména filozofii nejen jako lásku k moudrosti, ale nabízí jim zároveň i osudy některých z nejvýznamnějších představitelů evropského myšlení, jako byli Pýthagorás, Sókratés,


Kniha filozofie
599 Kč

484 Kč

Kniha filosofie je první ze série přehledových oborových publikací, určených pro nejširší veřejnost od úplných začátečníků až po pokročilé studenty a odborníky.


Kniha náboženství - Velké ideje jednoduše vysvětlené
599 Kč

484 Kč

Kniha náboženství je další publikace z edice přehledových oborových publikací (Kniha filozofie, Kniha psychologie, Kniha ekonomie, Kniha vědy), určených pro nejširší veřejnost od úplných začátečníků až po pokročilé studenty a odborníky.


Kniha psychologie
599 Kč

484 Kč

Kniha psychologie vychází jako druhá ze série přehledových oborových publikací, určených pro nejširší veřejnost od úplných začátečníků až po pokročilé studenty a odborníky.


Kniha sociologie
599 Kč

484 Kč

Velké ideje jednoduše vysvětlené Kniha sociologie vychází jako šestá ze série přehledových oborových publikací, určených pro nejširší veřejnost od úplných začátečníků až po pokročilé studenty a odborníky.


Laneyová Marti Olsen: Jste introvert? - Jak prosperovat ve světě extravertů
299 Kč

242 Kč

Maximálně využijte své silné stránky

Objevná a jedinečná příručka z oblasti populární psychologie. Učí introverty, aby přijímali sami sebe takové, jací jsou, a nenechali se od extravertní většiny stresovat jen proto, že často reagují odlišně.


Mráček Pavel K.: Guadalupe
129 Kč

105 Kč

Mexické Guadalupe je nejnavštěvovanějším poutním místem na světě, a přece u nás zůstává ve stínu vyhlášených evropských poutních míst, jako jsou Lurdy nebo Čenstochová.


Rooneyová Anne: Za 15 minut filozofem
249 Kč

201 Kč

Užitečná, zábavaná a zajímavá příručka, která přináší odpovědi na některé ze základních filozofických otázek, kterými se lidstvo zaobírá odnepaměti – a které vedou k mnoha dalším.


Rooneyová Anne: Za 15 minut psychologem
249 Kč

201 Kč

Užitečná, zábavaná a zajímavá příručka, která přináší odpovědi na některé z fascinujících otázek ohledně fungování naší mysli. Nemusíme se nutně dobrat ke všem odpovědím – kniha však nabízí spoustu prostoru k vlastním úvahám a závěrům.