Počet nalezených produktů: 440

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Actunová Karin: Dog Frisbee
299 Kč

242 Kč

Dogfrisbee je flexibilní sport, protože se dá snadno upravit každému psovi na míru podle jeho zálib a schopností.


Čadková Bohuslava Andrea: Vstávej, jdeme ven!
170 Kč

138 Kč

Váš pes sleduje bedlivě vaše počínání, má zmapované vaše zvyky a téměř čte vaše myšlenky. Má názor na vaši tchyni, babičku, kamarády, na svého veterináře.


Alonso Juan Carlos: Suchozemští savci světa
499 Kč

425 Kč

Kniha vznikla jako zápisky z cest amerického autora a ilustrátora Juana Carlose Alonsa, který na svých výpravách kolem světa studoval život zvířat.


Anděra Miloš, Sovák Jan,: Atlas fauny České republiky
650 Kč

525 Kč

Příručky umožňující ilustracemi nebo fotografiemi nahlédnout do rozmanitosti naší zvířeny mají u nás dlouhou tradici a jsou čtenáři stále vyhledávané. Většinou zobrazují různé zástupce fauny podle zoologického systému.


Antesberger Helmut: Německý ovčák - Jak na to
99 Kč

79 Kč

Chovejte německé ovčáky s láskou a porozuměním. Odborník na slovo vzatý vás srozumitelným způsobem zasvětí do správného chovu i výchovy německého ovčáka. Seznámí vás s důležitými poznatky chovatelů, instruktorů a zvěrolékařů.


Arce José: Pět tajemství šťastného vztahu člověka a psa
299 Kč

242 Kč

Autorem knihy je mezinárodně uznávaný „zaříkávač psů z Mallorky“. Na tomto ostrově provozuje výcvikové a rehabilitační centrum, v němž dává poslední šanci zdánlivě beznadějným problémovým psům z celé Evropy, které by jinak čekala smrt.


Arce José: Týmová spolupráce mezi člověkem a psem
299 Kč

242 Kč

José Arce, proslulý „zaříkávač psů z Mallorky“, je uznávaný odborník, který provozuje výcvikové a rehabilitační centrum. Dává v něm poslední šanci problémovým psům z celé Evropy, které by jinak čekala smrt.


Askani Tanja: Naše vlčice Flocke
380 Kč

307 Kč

Flocke byla nádherná bílá polární vlčice, jejíž start do života začal velice dramaticky. Ve věku tří dnů byla nalezena vedle své mrtvé matky a sourozenců, jediná přeživší, podchlazená a polomrtvá hlady.


Šťastný Karel, Hudec Karel,: Ptáci 1 - Fauna ČR
675 Kč

545 Kč

V rámci edice Fauna ČR vychází po dvaceti letech třetí, doplněné a přepracované vydání svazku Ptáci 1 (řády vrubozobí, potáplice, trubkonosí, potápky, plameňáci, čápi, brodiví a pelikáni a veslonozí), tentokrát již zaměřené jen na území České republi


Banfi Cristina: Úžasný svět včel
299 Kč

255 Kč

Obrázková knížka ÚŽASNÝ SVĚT VČEL z pera italské autorky Cristiny Banfi zavede malé čtenáře do podivuhodné včelí říše a představí jim některé více či méně známé stránky života hmyzu, který byl pro lidstvo odedávna symbolem pracovitosti.


Bauer Wilhelm: Domácí porážky drůbeže a králíků
349 Kč

282 Kč

Chováte slepice, perličky, bažanty, holuby, křepelky, krůty, husy, kachny nebo králíky a chcete je sami porážet? Pak v této knize najdete přesné návody k porážce v domácím prostředí a ke správnému bourání masa.


Behrendová Katrin: Morče - Správná péče, rady odborníka...
99 Kč

79 Kč

Odbornice na morčata Katrin Behrendová vysvětluje, jak správně chovat morče tak, aby zůstalo zdravé a přítulné. V knize najdete nejen praktické rady, jak morče ubytovat, jak o něj pečovat a jak ho krmit, ale také návrhy na hry a zaměstnání.


Belanger Jerry, Bredesenová Sara Thomson: Chov dojných koz-61%
349 Kč

134 Kč

Akce

Praktická a zasvěcená publikace uvádí podrobné informace pro chovatele: výběr kozy, ustájení, žlaby a jesle, ohrady a ploty, výživa, ošetřování a zdraví, vakcinace, připouštění, kozlení i odchov kůzlat, pomůcky pro dojení či základní evidence stáda.


Bentzien Claudia: Včelaření pro kluky a holky
299 Kč

242 Kč

Zkus to s námi: Staň se včelařem! Včelaření je radost – je snadné i pro děti Včelaření je jednodušší než si myslíš, a ještě napínavější, než bys věřil/a. Nahlédni do úlu a najdeš tam celý malý svět.


Böhnke Judith: Kokršpaněl - Výběr, chov, výcvik, zábava
199 Kč

161 Kč

Kokršpanělové jsou inteligentní, aktivní a překypují náklonností. Kouzlu těchto praktických, nadšených a snadno vychovatelných psů ochotně podlehlo už mnoho milovníků psů. Kdo propadne kokršpanělovi, získá přítele na celý život.


Birmelin Immanuel: Andulka
229 Kč

185 Kč

Poznejte svou novou kamarádku – andulku! Andulka je veselý a neposedný společník. Je to něžný mazlíček i divoký letec. Pro svůj spokojený život ovšem potřebuje náležitou péči a pozornost svého chovatele.


Boden Ben: Začínáme rybařit-24%
175 Kč

132 Kč

Výprodej

Lov štik, kaprů, sumců nebo mořských ryb nabízí napětí i odreagování, fascinující zážitky v přírodě, mnoho radosti i poznání. Autor této knihy nám ukáže, jak se stát úspěšným rybářem v jakémkoli věku.


Bolle-Kleinbubová Ingrid: Westík West highland white teriér - Jak na to
99 Kč

79 Kč

Mrňous s velkým charakterem. West highland white teriér je sebevědomý, odvážný, vytrvalý a učenlivý – ideální rodinný pes, pokud jej správně chováme. Co je přitom důležité, vysvětluje odbornice na „Westíky“ Ingid Bolle-Kleinbubová.


Bouzek Ota: Lovecké chaty vypravují
299 Kč

242 Kč

…k přítmí zašlých místností specifické vůně, onomu starodávnému dechu loveckých chat, jsem přilnul už jako mladík. Z nich jsem vycházel lovit, anebo, častěji, doprovázet lovecké hosty.


Bouzek Ota: Povídání o kamzících
249 Kč

201 Kč

Knížka Povídání o kamzících je už dvacátou šestou vydanou publikací autora přírodních próz.


Bouzek Ota: Povídání od Bílého potoka
249 Kč

201 Kč

Autor přírodních próz z Jeseníků, Ota Bouzek, připravil k vydání druhé, upravené vydání své prvotiny Povídání od Bílého potoka.


Bouzek Ota: Vůně kleče a kapradí
259 Kč

209 Kč

Ota Bouzek, držitel Umělecké ceny ČMMJ za literaturu (r. 2000), autor próz o přírodě, o zvěři, o myslivcích i životních příbězích horalů vydává svoji třicátou první knihu.


Chaluppa Kai: Jak se loví bílá ryba-24%
135 Kč

102 Kč

Výprodej

Jedná se o jubilejní desátý díl edice Jak se loví… Tentokrát bude kniha zajímat především ty rybáře, kteří preferují jemné chytání se splávkem nebo na feeder. Publikace je rozdělena do pěti základních kapitol.


Collinsová Sophie: Řeč psího ocásku - Tajný jazyk psů
249 Kč

201 Kč

Tato chytrá fotografická příručka vám pomůže odhalit to, co se vám váš pes opravdu snaží sdělit. Naučte se porozumět podivuhodné řeči psů – „řeči psího ocásku“.


Coren Stanley: Co má pes na jazyku - Jak porozumět psí řeči
249 Kč

201 Kč

Majitelé psů říkávají: „Ten můj hafan na mě kouká, jen promluvit!“ Ale on mluví! Tomu věřte. Potvrdí vám to tato knížka, v níž autor mnoha populárně naučných publikací o psech vysvětluje, že psí mluva existuje, jen je třeba ji přeložit.