Ackerman Jennifer: Genialita ptáků
398 Kč

322 Kč

Jak mohou ptáci vytušit, že se blíží bouře, o které my zatím nemáme sebemenší ponětí? Jak najdou cestu do tisíce kilometrů vzdálených míst, když tam nikdy nebyli? Jak dovedou přesně napodobit složité zpěvy desítek dalších druhů?


Actunová Karin: Dog Frisbee
299 Kč

242 Kč

Dogfrisbee je flexibilní sport, protože se dá snadno upravit každému psovi na míru podle jeho zálib a schopností.


Čadková Bohuslava Andrea: Vstávej, jdeme ven!
170 Kč

138 Kč

Váš pes sleduje bedlivě vaše počínání, má zmapované vaše zvyky a téměř čte vaše myšlenky. Má názor na vaši tchyni, babičku, kamarády, na svého veterináře.


Anděra Miloš, Sovák Jan,: Atlas fauny České republiky
650 Kč

525 Kč

Příručky umožňující ilustracemi nebo fotografiemi nahlédnout do rozmanitosti naší zvířeny mají u nás dlouhou tradici a jsou čtenáři stále vyhledávané. Většinou zobrazují různé zástupce fauny podle zoologického systému.


Antesberger Helmut: Německý ovčák - Jak na to
99 Kč

79 Kč

Chovejte německé ovčáky s láskou a porozuměním. Odborník na slovo vzatý vás srozumitelným způsobem zasvětí do správného chovu i výchovy německého ovčáka. Seznámí vás s důležitými poznatky chovatelů, instruktorů a zvěrolékařů.


Arce José: Pět tajemství šťastného vztahu člověka a psa
299 Kč

242 Kč

Autorem knihy je mezinárodně uznávaný „zaříkávač psů z Mallorky“. Na tomto ostrově provozuje výcvikové a rehabilitační centrum, v němž dává poslední šanci zdánlivě beznadějným problémovým psům z celé Evropy, které by jinak čekala smrt.


Arce José: Týmová spolupráce mezi člověkem a psem
299 Kč

242 Kč

José Arce, proslulý „zaříkávač psů z Mallorky“, je uznávaný odborník, který provozuje výcvikové a rehabilitační centrum. Dává v něm poslední šanci problémovým psům z celé Evropy, které by jinak čekala smrt.


Askani Tanja: Naše vlčice Flocke
380 Kč

307 Kč

Flocke byla nádherná bílá polární vlčice, jejíž start do života začal velice dramaticky. Ve věku tří dnů byla nalezena vedle své mrtvé matky a sourozenců, jediná přeživší, podchlazená a polomrtvá hlady.


Šťastný Karel, Hudec Karel,: Ptáci 1 - Fauna ČR
675 Kč

545 Kč

V rámci edice Fauna ČR vychází po dvaceti letech třetí, doplněné a přepracované vydání svazku Ptáci 1 (řády vrubozobí, potáplice, trubkonosí, potápky, plameňáci, čápi, brodiví a pelikáni a veslonozí), tentokrát již zaměřené jen na území České republi


Banfi Cristina: Úžasný svět včel
329 Kč

279 Kč

Obrázková knížka ÚŽASNÝ SVĚT VČEL z pera italské autorky Cristiny Banfi zavede malé čtenáře do podivuhodné včelí říše a představí jim některé více či méně známé stránky života hmyzu, který byl pro lidstvo odedávna symbolem pracovitosti.


Bauer Wilhelm: Domácí porážky drůbeže a králíků
349 Kč

282 Kč

Chováte slepice, perličky, bažanty, holuby, křepelky, krůty, husy, kachny nebo králíky a chcete je sami porážet? Pak v této knize najdete přesné návody k porážce v domácím prostředí a ke správnému bourání masa.


Behrendová Katrin: Morče - Správná péče, rady odborníka...
99 Kč

79 Kč

Odbornice na morčata Katrin Behrendová vysvětluje, jak správně chovat morče tak, aby zůstalo zdravé a přítulné. V knize najdete nejen praktické rady, jak morče ubytovat, jak o něj pečovat a jak ho krmit, ale také návrhy na hry a zaměstnání.


Bentzien Claudia: Včelaření pro kluky a holky
299 Kč

242 Kč

Zkus to s námi: Staň se včelařem! Včelaření je radost – je snadné i pro děti Včelaření je jednodušší než si myslíš, a ještě napínavější, než bys věřil/a. Nahlédni do úlu a najdeš tam celý malý svět.


Böhnke Judith: Kokršpaněl - Výběr, chov, výcvik, zábava
199 Kč

161 Kč

Kokršpanělové jsou inteligentní, aktivní a překypují náklonností. Kouzlu těchto praktických, nadšených a snadno vychovatelných psů ochotně podlehlo už mnoho milovníků psů. Kdo propadne kokršpanělovi, získá přítele na celý život.


Birmelin Immanuel: Andulka
229 Kč

185 Kč

Poznejte svou novou kamarádku – andulku! Andulka je veselý a neposedný společník. Je to něžný mazlíček i divoký letec. Pro svůj spokojený život ovšem potřebuje náležitou péči a pozornost svého chovatele.


Birmelin Immanuel: Morče
229 Kč

185 Kč

Poznejte svého nového kamaráda – morče!

Morče je jedním z nejoblíbenějších domácích zvířátek, zejména u dětí. I takový malý mazlíček jako morče ovšem potřebuje náležitou péči a pozornost, aby se cítil dobře.


Boden Ben: Začínáme rybařit-24%
175 Kč

132 Kč

Výprodej

Lov štik, kaprů, sumců nebo mořských ryb nabízí napětí i odreagování, fascinující zážitky v přírodě, mnoho radosti i poznání. Autor této knihy nám ukáže, jak se stát úspěšným rybářem v jakémkoli věku.


Bouzek Ota: Lovecké chaty vypravují
299 Kč

242 Kč

…k přítmí zašlých místností specifické vůně, onomu starodávnému dechu loveckých chat, jsem přilnul už jako mladík. Z nich jsem vycházel lovit, anebo, častěji, doprovázet lovecké hosty.


Bouzek Ota: Vůně kleče a kapradí
259 Kč

209 Kč

Ota Bouzek, držitel Umělecké ceny ČMMJ za literaturu (r. 2000), autor próz o přírodě, o zvěři, o myslivcích i životních příbězích horalů vydává svoji třicátou první knihu.


Bryant Laura: Slepice - Výběr a chov slepic krok za krokem
249 Kč

201 Kč

Stále více lidí nachází zalíbení v chovu drůbeže a slepice jsou pravděpodobně nejlepší volbou. Tato kniha je praktickým průvodcem, pojednávajícím o chovu slepic, a to od vylíhnutí prvního kuřátka po recepty z vajec a masa.


Chaluppa Kai: Jak se loví bílá ryba-24%
135 Kč

102 Kč

Výprodej

Jedná se o jubilejní desátý díl edice Jak se loví… Tentokrát bude kniha zajímat především ty rybáře, kteří preferují jemné chytání se splávkem nebo na feeder. Publikace je rozdělena do pěti základních kapitol.