Merkur Stavebnice 8 130 modelů 1405ks

Merkur Stavebnice 8 130 modelů 1405ks

Vlajková loď řady – pětivrstvá velká stavebnice Merkur. Stavebnice obsahuje 153 druhů součástek, tj. všechny druhy, které jsou obsaženy v menších stavebnicích včetně pásů, traktorových kol, ozubených a převodových kol, motorek, dlouhé úhelníky, pásky a mnoho dalších. Celý popis
5 149 Kč
Od prodejce MALL

Momentálně nedostupné

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 121200

Hodnocení (22)

88 %
513 x
47 x
30 x
22 x
10 x

Recenze (13)

Petr T.
13.1.2021
Ověřený nákup
Jednotlivé díly nejsou přehledně uloženy
Petr B.
29.12.2020
Ověřený nákup
Jsem rád, že si s tím můžu i po 60 letech hrát s vnoučaty.
Josef S.
10.3.2020
Ověřený nákup
Stavebnice splnila svůj účel, vnuk je z ní nadšený.
Martin C.
2.1.2020
Ověřený nákup
Skvělá stavebnice zaručující hodiny zábavy. První dojem ale kazí změť dílů vzniklá při transportu. Plastové organizéry bohužel neudrží vešinu plochých a drobných dílů na svém místě.
Tomáš K.
8.12.2017
Ověřený nákup
Stavebnici jsem zakoupil pro vnuka. Byla to kdysi moje nejoblíbenější hračka ( 50.léta). Určitě mně formovala do života a získal jsem mnoho zkušeností s mechanikou.. Zakoupil jsem proto vnukovi k Ježíšku tu nejdražší sadu. Stavebnice je poněkud inovovaná a podstatně bohatší ,než jsem měl já. Positivum. Bohužel, co je naprostá tragedie, je balení. Rád bych připlatil 500 Kč, aby se změnilo. Dopravce samozřejmě krabici několikrát převrátil a výsledkem je směs všeho. Sám řidič se obával, že uvnitř byly nějaké skleněné předměty a ty jsou na maděru. Uklidnil jsem ho, že to je stavebnice a tedy OK. Bohužel po rozbalení jsem už tak klidný nebyl. Už po rozbalení transportního PVC vypadávaly šroubky a matice. To není možné dávat spojovací materiál do krabičky s víčkem? Jednotlivá patra stavebnice se promíchala do směsi, kterou není snadné znovu srovnat. Papírová plata neunesou váhu kovových elementů a rozpadnou se velmi brzy. Není vůbec jasné, co kde bylo. To balení opravdu připomíná 50tá léta. Dnes ,kdy jsou všude k mání desítky organizérů z plastu, nebylo možno toto vylepšit? S obavami sleduji příchod vánoc a nevím co s tím udělám. Základní poučení pro vnuka:" A hezky si to udržuj v pořádku, ať máš přehled. kde co je!" si můžu strčit za klobouk. Myslím si, že toto je dost podstatný výchovný prvek, který tedy mizí. Přeji výrobci úspěch na trhu a hmatatelný vliv na výchovu mladých v polytechnice.
Petr N.
11.1.2010
Ověřený nákup
Stavebnice je vcelku povedená jako před lety. Problém jako v minulosti - snadno strhnutelné závity na kolečkách. Velké mínus - plastové pneumatiky, ne gumové jak bývalo.
Jiří H.
7.1.2010
Ověřený nákup
Výrobek je velmi dobrý. Balení však nedpovídá váze a dopravě. V krabici se to pomíchá. Aspoň drobné díly by měly být v pevnějších a opakovaně otvíratelných obalech. Kolečka z plastu jsou také z jiného století.
Martin J.
24.12.2009
Ověřený nákup
Je to super!
Květuše K.
22.11.2009
Ověřený nákup
Krásná tradiční hračka pro malé i vešlké. Výborné a rychlé služby dodavatele.
Antonín K.
1.11.2009
Ověřený nákup
V návodu není dostatek informací či doporučení o možnostech využití či detailech zapojení elektrického pohonu.
Autor si přál zůstat v anonymitě
25.10.2009
Ověřený nákup
...vse bez problemu, perfektni obchod...
Autor si přál zůstat v anonymitě
2.1.2008
Ověřený nákup
Stavebnici merkur jsem dostal jako vánoční dárek, protože nedávno jsem viděl reportáž o výrobci této stavebnice a vzpomněl jsem si na svoje dětská léta, kdy sem si s ní také hrál a ač jsem již dospělý, rád jsme si k ní znovu sednul. Určitě bych jí doporučil všem technicky založeným dětem, protože může přispět k dalšímu rozvoji dítěte a také proto, že názorně vysvětluje a umožnuje si "osahat" některá dnes běžná zařízení, např. diferenciál.
Jaroslav P.
24.12.2007
Ověřený nákup
Skladba stavebnice je velmi dobrá. Návod obsahuje hodně stavebních variant. Pouze balení by mohlo být robusnější, aby více vydrželo.