NUTRISTAR Magnesium B-Komplex 90 tbl
159 Kč

Užívání tablet Nutristar Magnesium B-Komplex 90 tbl příznivě ovlivňuje funkci nervové a svalové soustavy. Dále snižuje vyčerpání a pomáhá zachovat správné psychické funkce.


NutriWorks Magnesium + B6 120 kapslí
405 Kč

369 Kč

Chelátově vázaný hořčík + vitamín B6 (v kapslích s obsahem volného, nelepeného prášku = optimální využitelnost).


Weider Magnesium Caps 120 kapslí
395 Kč

316 Kč

Magnesium Caps – doplněk stravy, vhodný při zvýšené fyzické zátěži nebo při sportovních aktivitách. Obsahuje minerál hořčík.


VIRIDIAN nutrition Balanced Iron Complex 90 kapslí
449 Kč

Železo je jedním nezbytných prvků nejen pro každého, kdo podstupuje zvýšenou fyzickou zátěž. Jeho vlastnosti souvisí s krvetvorbou, produkcí energie a okysličováním organismu, imunitním systémem a kognitivními funkcemi.


VIRIDIAN nutrition Calcium Magnesium + Boron 150g
290 Kč

Vápník, hořčík a bór jsou důležité minerály pro optimální zdraví kostí, směs je dále obohacena o vitamín C a kyselinu jablečnou. Hořčík společně s kyselinou jablečnou, hraje důležitou roli v korektním fungování nervového systému a svalového aparátu.


Weider Zinc Strong Caps 120kapslí
490 Kč

392 Kč

Přípravek pro doplnění množství zinku v organismu. Zinek v těle při zvýšené fyzické námaze ubývá, proto je vhodné ho průběžně doplňovat. Pro podporu Vaší imunity. Suplementace je velmi vhodná pro muže nad 35 let věku.


VIRIDIAN nutrition Bone complex 90kapslí
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Komplex s obsahem vápníku a hořčíku v poměru 1:1. Vápník, hořčík a vitamín D přispívají k udržení normálního stavu kostí.


MyoTec Magnesium Citrate 300g
440 Kč

399 Kč

Instantní prášek s obsahem hořčíku ve formě magnesium citrátu – hořčík z organického zdroje.


VIRIDIAN nutrition High Potency Calcium & D3 90 kapslí
749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

High Potency Calcium & D3 90 kapslí (Vápník s vitamínem D3) je doplněk stravy určený pro efektivní doplnění vápníku do organismu a také pro udržení jeho hladiny.


VIRIDIAN nutrition Magnesium Taurate 90 kapslí
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Taurát hořečnatý je chelátová forma hořčíku spojená s molekulou L-taurinu.. Tyto dvě látky jsou pro tělo výborně vstřebatelné a působí synergně.. Jsou zaměřené na podporu stavu cév a kondici celého kardiovaskulárního systému (cév a srdce)..


VIRIDIAN nutrition Trace Mineral Complex 90 kapslí
595 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Trace Mineral Complex 90 kapslí (Komplex stopových minerálů) = Komplex stopových minerálů je doplněk určený pro efektivní doplnění esenciálních stopových prvků.


VIRIDIAN nutrition Liquid Iron 200ml.
649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

100% Organic Liquid Iron obsahuje unikátní, plně certifikovaný organický zdroj železa extrahovaný z listů Murraya koenigii, bio glycerol, bio šťávu z aceroly, bio nálev z listů kopřivy a pampelišky, bio bulharský květový med, bio citrónovou kůru, listy guavy (Psidium guajava) a ovocné výtažky z.


VIRIDIAN nutrition Magnesium Citrate with B6 90 kapslí
363 Kč

Účinná kombinace hořčíku a vitamínu B6, které hrají důležitou roli v korektním fungování nervového systému a svalového aparátu.. Produkt neobsahuje žádná syntetická aditiva, umělá barviva a složky živočišného původu, produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky..


Nutrend Multimineral Compressed Caps 60 kapslí
290 Kč

261 Kč

Mimořádně účinný produkt obsahující minerály v chelátové (maximálně využitelné) podobě. Je vhodný k doplnění vyváženého jídelníčku všech osob, včetně sportovců.


Reflex Nutrition Zinc Matrix 100 kapslí
499 Kč

449 Kč

Zinc Matrix je unikátní synergická kombinace minerálů, vázaných v chelátech na aminokyseliny, určená k přirozené stimulaci tvorby testosteronu.


Weider Zinc Immune Complex 120 kapslí
385 Kč

308 Kč

Přípravek pro doplnění množství zinku v organismu. Zinek v těle při zvýšené fyzické námaze ubývá, proto je vhodné ho průběžně doplňovat. Pro podporu Vaší imunity. Suplementace je velmi vhodná pro muže nad 35 let věku.


VIRIDIAN nutrition High potency Magnesium 300 mg 120 kapslí
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

High Potency Magnesium obsahuje v jedné kapsli vysokou dávku hořčíku (300 mg = 80 % doporučené denní dávky) složenou ze tří forem – bisglycinátu hořečnatého, citrátu hořečnatého a oxidu hořečnatého. Tyto tři formy dohromady dávají velice efektivní synergní směs dobře využitelnou pro tělo.


Penco Minerály proti křečím AC SALTS 120 tobolek
319 Kč

Unikátní bazický doplněk stravy Penco® AC Salts (Anti Cramps) obsahuje minerály, které byly sestaveny v takovém poměru, aby společně s dostatečným přísunem tekutin co nejúčinněji zamezily vzniku křečí.


Multipower Magnesium Liquid 20 x 25 ml
550 Kč

466 Kč

Multipower Magnesium Liquid je balení 20 ampulí po 25 ml. Ampule obsahují Magnésium citrát (hořčík), který je potřebný k udržení výkonu při tvrdém tréninku. Hořčík ztrácí tělo nejenom při tvrdém tréninku, ale např. i v teplém počasí. Praktické plastové ampule vám ho pomohou doplnit a chrání před jeho nedostatkem.