10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Široká nabídka elektroniky a příslušenství včetně zboží z kategorie moderní gramofony. Nákup u nás na MALL.CZ se vyplatí:

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes nebo podle vašich preferencí.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 6 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, hotově, nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží ze sekce moderní gramofony nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtry nejlevnější moderní gramofony či nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli.


Nejčastěji kladené otázky při výběru gramofonu

1️⃣ Jak vybrat gramofon?

Gramofon vybírejte dle těchto parametrů – typ gramofonu (klasický, DJ nebo Hi-fi), provedení mechanismu (řemínkový nebo přímý), předzesilovače (integrovaný nebo zvlášť), zahnutí raménka a typu desek, které umí gramofon přehrávat. Důležitou roli hraje design, kvalita použitých materiálů a další funkce, které moderní gramofony nabízí.

2️⃣ Jaké funkce mají dnešní gramofony?

Kromě přehrávání vinylových desek umí moderní gramofony mnohdy přehrávat také CD, mají integrované rádio, USB vstup nebo Bluetooth pro připojení dalšího zařízení, nebo k nim lze pořídit externí reproduktory pro ještě lepší zvuk. Samozřejmostí je dálkové ovládání.

3️⃣ Potřebuje gramofon údržbu?

Pravidelná údržba je nezbytná pro dlouhodobé a bezchybné fungování gramofonu. Je třeba držet v čistotě všechny mechanické součástky, jako je šasi, jehla, raménko i samotné desky. V případě opotřebení je třeba jehlu čas od času vyměnit, a promazat důležité součástky (konkrétní informace najdete v každém manuálu). Pokud si na údržbu svépomocí netroufáte, svěřte gramofon odborníkovi.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Denon DP-450USB Denon DP-450USB
Denon DP-450USB

Gramofon s USB vstupem pro digitalizaci nahrávek a rychlostí otáček 33 1/3, 45, nebo 75. Denon DP-450USB rozezní vaše desky obklopujícím zvukem s přesnou reprodukcí detailu díky vestavěnému ekvalizéru. Kryt proti prachu poslouží navíc také jako stojan pro odložení obalu desky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Crosley Gig Denon DP-450USB
Crosley Gig

Inspirován nábytkem z padesátých a šedesátých let, gramofon Crosley Gig nabízí minimalistický design, elegantně zaoblené hrany, imitaci světlého dřeva a kontrast s matně černou čelní stranou. Tam také naleznete tři tlačítka, jež vám umožní ovládat hlasitost, přepínat mezi vinylem, AUX audio vstupem nebo vestavěným Bluetooth přijímačem.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Crosley T150 Denon DP-450USB
Crosley T150

Ačkoliv je Gramofon Crosley T150 díky minimalistickému designu velmi podobný modelu T100, jeho komponenty doznaly výrazně kvalitnějšího zpracování, čímž je zajištěn kvalitnější poslech a delší životnost. Dvourychlostní gramofon (33 a 45 ot./min) přehrává 7", 10" nebo 12" vinyly, takže si na něm s radostí přehrajete celou svou domácí audiotéku.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LENCO L-30 Roadstar TTR-8850ED+BT
LENCO L-30

Přehrávejte, poslouchejte, digitalizujte – to vše díky gramofonu Lenco L-30 s kvalitní MM přenoskou, stylovým 300 mm velkým talířem a USB výstupem. Přístroj snadno připojíte k reproduktorům díky zabudovanému audio výstupu 2× RCA. Součástí balení je ochranný kryt.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
SENCOR STT 212U Roadstar TTR-8850ED+BT
SENCOR STT 212U

Swingujte, jazzujte, bluesujte až do rána s moderním multifunkčním gramofonem SENCOR STT 212U, který se pyšní 3 rychlostmi přehrávání desek na 33, 45 a 78 otáček za minUSB portem, slotem na SD karty, AUX a Bluetooth bezdrátovou technologií. Z desek umí pořizovat i záznamy a zábavu zajistí také FM PLL tuner.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Roadstar TTR-8850ED+BT Roadstar TTR-8850ED+BT
Roadstar TTR-8850ED+BT

Roztočí všechny vaše oblíbené gramodesky – stylový dřevěný gramofon Roadstar TTR-8850ED+BT s řemínkovým pohonem a 3 rychlostmi 33, 45 a 78 otáček za minuty vdechne nový život gramodeskové sbírce. Gramofon má nadstandardní výbavu v podobě FM/DAB+ tuneru, slotu na SD karty, AUX In vstupu, USB portu a Bluetooth 5.0 technologie. Vestavěné reproduktory nabízí hudební výkon 2× 1,5 W.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Audio-Technica AT-LP60x Black Audio-Technica AT-LP60x Black
Audio-Technica AT-LP60x Black

U všech gramofonových desek, konečně je tu mašinka s vypínatelným předzesilovačem a špičkovým diamantovým hrotem ATN3600L – plně automatický gramofon Audio-Technica LP60X nabízí moderní audio funkce i krásné provedení z hliníku. Přístroj přehrává 2 rychlostmi na 33/45 otáček za min a pyšní se RCA.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Crosley C62 Audio-Technica AT-LP60x Black
Crosley C62

Nadčasový přístroj s klasickým designem, stabilním ocelovým talířem a magnetickou přenoskou – to je výkonný gramofon Crosley C62, který se pyšní 2 rychlostmi přehrávání na 33 a 45 otáček za min i technologií Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby z mobilu. Přehrává nahlas díky 2 externím reproduktorům.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
TEAC TN-3B Audio-Technica AT-LP60x Black
TEAC TN-3B

Pořiďte svým vinylům luxusního a šetrného kamaráda v podobě velmi elegantního výkonného gramofonu TEAC TN-3B se 2 rychlostmi přehrávání desek na 33 a 45 otáček za minutu a s řemínkovým pohonem. Gramofon je vybavený Audio-Technica AT-VM95E přenoskou, má hliníkový talíř, raménko ve tvaru S a USB pro digitalizaci.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Crosley Voyager BT Audio-Technica AT-LP3xBT, černá
Crosley Voyager BT

Všichni staromilci z něj budou paf – gramofon Crosley Voyager BT má půvabný retro design a kufříkovou konstrukci. Desky roztáčí 3 rychlostmi na 33, 45 nebo 78 otáček za minutu. Pyšní se Bluetooth technologií, sluchátkovým výstupem i RCA výstupy. Hraje nahlas díky 2× 2,5W stereo reproduktorům.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
RELOOP RP-4000 MK2 Audio-Technica AT-LP3xBT, černá
RELOOP RP-4000 MK2

Robustní konstrukce pomáhá k potlačení nežádoucích vibrací, přímý náhon s Quartz řízením zase zajistí plynulý chod – moderní manuální gramofon Reloop RP-4000 MK2 disponuje litým hliníkovým talířem, raménkem ve tvaru S a desky přehrává 3 rychlostmi na 33, 45 nebo 78 otáček za minutu. Je vybaven osvětlením jehly, zvedačem pro přesné nasazení jehly a nastavitelnou regulací výšky tónu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Audio-Technica AT-LP3xBT, černá Audio-Technica AT-LP3xBT, černá
Audio-Technica AT-LP3xBT, černá

Automatický gramofon s řemenovým pohonem (bezdrátový, analogový, DC motor). Podpora Bluetooth. Zvukový kodek Qualcomm aptX. Anti-rezonanční povrch, rychlosti 33 1/3 a 45 RPM, line-out výstup, stereo RCA. Rozměry 435,6 × 374 × 128 mm. Hmotnost 5 kg.

můžete mít 12.12