SuitSuit Cestovní obal na spodní prádlo
546 Kč 519 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický cestovní obal vám pomůže zorganizovat drobné kousky spodního prádla ve vašem kufru. Výhodou je, že jej nebudete muset složitě hledat v množství ostatního oblečení a nebude vystaveno „na obdiv“ okolí během případné bezpečnostní kontroly na letišti. Využít však lze i na jiné drobnosti jako jsou šperky, kosmetika či jiné doplňky.

SuitSuit Cestovní obal na oblečení M
418 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pomocí obalu na oblečení SuitSuit si s sebou na dovolenou můžete zabalit více triček a topů než obvykle. Z úhledně poskládaného oblečení můžete vytlačit přebytečný vzduch přes speciální větrací otvory, aby se maximalizovali využití prostoru. Obal současně chrání vaše oblečení před pomačkáním a vy tak nebudete muset na dovolené žehlit!

SuitSuit Cestovní obal na doplňky
366 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní taštička na zip značky SuitSuit vám pomůže zorganizovat nejrůznější drobnosti nejen ve vašem kufru. Mějte nabíječku, kabely nebo powerbanku na jednom místě! Síťovou přihrádku uvnitř taštičky můžete využít například na sluchátka do uší.

SuitSuit Cestovní obal na oblečení L
546 Kč 405 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní obal SuitSuit je ideální na větší kusy oblečení jako jsou svetry nebo kalhoty. Z úhledně poskládaného oblečení můžete vytlačit přebytečný vzduch přes speciální větrací otvory, aby se maximalizovalo využití prostoru. Získáte tak až 3× více místa. Obal současně chrání vaše oblečení před zmačkáním.

Mia Toro Sada organizérů MA-039 Love This Life
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mia Toro sada organizérů MA-039 Love This Life vám usnadní cestování. Tyto obaly zabraňují pomíchání věcí ve vašem kufru. Každý je uzavíratelný na zip a má na horní straně průhlednou síťovinu, abyste hned věděli, co ve kterém obalu máte. Sada obsahuje organizéry ve třech velikostech.

Mia Toro Sada organizérů MA-039 Peace&Love
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mia Toro sada organizérů MA-039 Peace&Love vám usnadní cestování. Tyto obaly zabraňují pomíchání věcí ve vašem kufru. Každý je uzavíratelný na zip a má na horní straně průhlednou síťovinu, abyste hned věděli, co ve kterém obalu máte. Sada obsahuje organizéry ve třech velikostech.

Mia Toro Sada organizérů MA-039 Pop Love
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mia Toro sada organizérů MA-039 Pop Love vám usnadní cestování. Tyto obaly zabraňují pomíchání věcí ve vašem kufru. Každý je uzavíratelný na zip a má na horní straně průhlednou síťovinu, abyste hned věděli, co ve kterém obalu máte. Sada obsahuje organizéry ve třech velikostech.

Mia Toro Sada organizérů MA-039 Hamsa Love
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mia Toro sada organizérů MA-039 Hamsa Love vám usnadní cestování. Tyto obaly zabraňují pomíchání věcí ve vašem kufru. Každý je uzavíratelný na zip a má na horní straně průhlednou síťovinu, abyste hned věděli, co ve kterém obalu máte. Sada obsahuje organizéry ve třech velikostech.

Pretty up  Kufřík ABS25, vel. 15
549 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestovní kufřík od značky Pretty-Up v metalickém designu využijete jako palubní zavazadlo, které jednoduše přenášíte v ruce či připevněné gumou k rukojeti velkého kufru. Vnitřní prostor rozděluje přepážka s uzávěrem a síťovaná kapsa umožňuje přehled o zabalených věcech.

SuitSuit Sada obalů Perfect Packing System L
1 670 Kč 1 639 Kč

Sada čtyř cestovních obalů Perfect Packing byla navržena speciálně pro kufry SuitSuit velké velikosti L, aby zajistily, že váš kufr bude vypadat krásný a čistý nejen zvenku, ale i uvnitř! Souprava do sebe zapadá tak dokonale, že umožňuje optimální využití prostoru uvnitř kufru.

SuitSuit Sada obalů Perfect Packing System M
1 140 Kč

Souprava tří cestovních obalů Perfect Packing byla navržena speciálně pro kufry SuitSuit střední velikosti M, aby zajistily, že váš kufr bude vypadat krásný a čistý nejen zvenku, ale i uvnitř! Souprava do sebe zapadá tak dokonale, že umožňuje optimální využití prostoru uvnitř kufru.

SuitSuit Cestovní obal na oblečení do kabinového kufru XL
546 Kč

Cestovní organizér speciálně vyrobený pro kabinové kufry značky SuitSuit. Byl navržen takovým způsobem, že přesně zapadne mezi uzavřené prostory na obou vnitřních stranách kufru. Tyto dva uzavřené prostory poskytují perfektní ochranu pro nejvíce ohrožené kusy oděvů a minimalizují jejich pomačkání.

SuitSuit Cestovní obal na oblečení S
399 Kč

Cestovní obal na ty nejmenší kousky prádla, které si berete na vaše cesty, vám zorganizuje obsah vašeho kufru a už nikdy nebudete muset nic složitě hledat. Organizér můžete kombinovat s dalšími organizéry značky SuitSuit a cestovat tak opravdu stylově!

Pretty up  Kufřík ABS29, vel. 15
429 Kč 399 Kč

Novinka

Cestovní kufřík od značky Pretty-Up v metalickém designu využijete jako palubní zavazadlo, které jednoduše přenášíte v ruce či připevněné gumou k rukojeti velkého kufru. Vnitřní prostor rozděluje přepážka s uzávěrem a síťovaná kapsa umožňuje přehled o zabalených věcech.