Floraservis Sulka k - více velikostí
67 Kč
+ doprava zdarma

Sulka je nejpoužívanější prostředek k moření česneku proti háďátku zhoubném. Postřikový přípravek ve formě s vodou mísitelného koncentrátu k ochraně rostlin proti kadeřavosti broskvoně, hálčivci a vlnovníku révovému, postřik na přezimující škůdce.

Floraservis Kuprikol 50 - více velikostí
52 Kč
+ doprava zdarma

Fungicid do brambor, révy vinné a chmele,… Postřik proti houbovým chorobám – plíseň bramborová, plíseň na rajčatech, plíseň okurková, plíseň révová.

Syngenta Ortiva
432 Kč
+ doprava zdarma

Širokospektrální fungicid proti původcům chorob zeleniny (plísně, skvrnitosti, braničnatky, černě, rzi, padlí, hniloby atd.) i borovic. Postřik proti plísni sněžné v trávníku jen jako doporučení.

Bayer Garden Previcur energy zelenina
104 Kč
+ doprava zdarma

Systémový kombinovaný fungicidní přípravek působící proti půdním a listovým chorobám, které způsobují padání klíčních rostlin, nekrózy kořenů, pat stonků a choroby nadzemních částí rostlin.

Bayer Garden Folicur AL
236 Kč
+ doprava zdarma

Postřikový fungicidní přípravek k přímému použití ve formě kapaliny k aplikaci bez ředění (ready for use) určený pro ochranu růží, okrasných a pokojových rostlin proti houbovým chorobám, po použití dojde k potlačení choroby a zároveň se na listech vytvoří ochranný povlak.

AGRO CS Kadeřavost STOP 2 x 10 g
55 Kč 52 Kč

AGRO Kadeřavost STOP je fungicid pro dvoufázové ošetření broskvoní proti kadeřavosti. Kadeřavost se projevuje červenými puchýři na listech, ty se zvětšují a dochází ke zkadeření listů; postižené listy usychají a opadávají; může dojít i k napadání letorostů, květů a plodů.

BASF Polyram wg - více velikostí
39 Kč
+ doprava zdarma

Postřikový fungicidní přípravek ve formě ve vodě dispergovatelných granulí proti plísni bramborové v porostu brambor, strupovitosti u jádrovin, plísní révové v révě a rzi karafiátové na karafiátech.

AGRO CS Padlí zeleniny a okrasných rostlin STOP 10 ml
102 Kč 96 Kč

AGRO Padlí zeleniny a okrasných rostlin STOP je účinný postřikový fungicid proti padlí. Jeho použití je vhodné pro okrasné rostliny (květem i listem) a zeleninu (okurka, paprika, rajče, cuketa, mrkev apod.).

AGRO CS Plíseň STOP 2 x 10 g
69 Kč 65 Kč

AGRO Plíseň STOP je moderní kombinovaný fungicid se systémovým a kontaktním účinkem ve formě granulí. Přípravek používejte k ochraně proti plísním na bramborách, cibuli, révě, rajčatech, okurkách. Aplikujte postřikem nebo rosením dle signalizace nebo preventivně při objevení se prvých příznaků.

AGRO CS Strupovitost a padlí jádrovin STOP 3 x 8 g
131 Kč 123 Kč

AGRO Strupovitost a padlí jádrovin STOP je přípravek na ochranu rostlin. Jedná se o fungicid se systémovým účinkem ve formě granulí. Používejte k ochraně proti strupovitosti jádrovin a padlí jabloňovému. Chrání rostlinu před napadením (prevence), ale také po infekci (kurativní účinek).

Floraservis Atonik - více velikostí
60 Kč
+ doprava zdarma

Rostlinný růstový stimulátor ve formě s vodou mísitelného kapalného koncentrátu určený ke zvýšení výnosu a kvality. Stimulátor růstu kořenů rostlin.

AGRO CS Americké padlí STOP 10 ml
78 Kč 73 Kč

AGRO Americké padlí STOP je účinný postřikový fungicid se systémovým působením. Přípravek používejte k ochraně angreštu a černého rybízu proti americkému padlí. Ochráníte tak rostlinu před napadením (prevence), ale také po infekci (kurativní účinek).

Bayer Garden Multirose
133 Kč
+ doprava zdarma

Kombinovaný přípravek pro ochranu růží a okrasných rostlin proti savým a žravým škůdcům a také houbovým chorobám.

Bayer Garden Teldor 500 sc - více velikostí
139 Kč
+ doprava zdarma

Postřikový fungicidní přípravek ve formě suspenzního koncentrátu k ochraně révy vinné a jahodníku proti plísni šedé a peckovin proti moniliovým hnilobám.

AGRO CS Choroby rajčat a okurek STOP 2 x 10 g
69 Kč 65 Kč

AGRO Choroby rajčat a okurek STOP je moderní kombinovaný fungicid se systémovým a kontaktním účinkem ve formě granulí. Používejte k ochraně proti plísním okurek a rajčat a také brambor, cibule, révy. Aplikuje postřikem nebo rosením dle signalizace nebo preventivně při objevení se prvých příznaků.

AGRO CS Čistič květináčů a truhlíků 750ml
129 Kč 123 Kč

AGRO Čistič květináčů a truhlíků RTU je hotový přípravek na odstranění nečistot včetně vápenatých usazenin v lahvi s mechanickým rozprašovačem k okamžitému použití.Má příjemnou citrusovou vůni a využívá se pro plastové pěstební nádoby – květináče, truhlíky i podmisky.

AGRO CS Plíseň šedá na jahodách STOP
98 Kč 92 Kč

AGRO Plíseň šedá na jahodách STOP je fungicid se systémovým účinkem ve formě granulí s 2 novými účinnými látkami (minimální riziko vytvoření rezistence). Slouží k ochraně proti plísni šedé na jahodníku. Chrání rostlinu před napadením (prevence), ale také po infekci (kurativní účinek).

AgroBio Discus - více velikostí
768 Kč
+ doprava zdarma

Discus je postřikový fungicidní přípravek ve formě ve vodě dispergovatelného granulátu k ošetření jabloní proti strupovitosti jabloně a padlí jabloňovému, révy vinné proti padlí révovému.

BASF Cabrio top - více velikostí
48 Kč
+ doprava zdarma

Postřikový fungicidní přípravek ve formě ve vodě dispergovatelných granulí s lokálně systemickým účinkem proti plísni révové a padlí révovému.

BASF Signum - více velikostí
50 Kč
+ doprava zdarma

Vynikající přípravek proti houbovým chorobám ovoce a zeleniny, vysoce účinný univerzální fungicid do peckovin.

Bayer Garden Infinito - více velikostí
160 Kč
+ doprava zdarma

Postřikový fungicidní přípravek ve formě suspenzního koncentrátu k ochraně bramboru a rajčete proti plísni bramborové, okurky proti plísni okurkové a cibule proti plísni cibulové.

Floraservis Agrovital - více velikostí
87 Kč
+ doprava zdarma

Multifunkční pomocná látka AGROVITAL (smáčedlo), která podporuje a prodlužuje účinnost pesticidů u všech plodin a chrání je před smyvem deštěm. Zabraňuje předsklizňovým a sklizňovým ztrátám u řepky olejky, jetele lučního, vojtěšky, hrachu, slunečnice, cibule, trav a brukvovitých na semeno.

Floraservis Silwet star - více velikostí
73 Kč
+ doprava zdarma

Organosilikonové smáčedlo pro fungicidy a insekticidy ve všech plodinách, totálně herbicidy v období mimo vegetace kultur. plodin a ostatní vybrané pesticidy.

Syngenta Revus 250sc - více velikostí
57 Kč
+ doprava zdarma

Revus je lokálně systémový fungicid do brambor, postřik ve formě suspenzního koncentrátu určený k ochraně bramboru proti plísni bramborové.

Syngenta Topas 100 ec - více velikostí
60 Kč
+ doprava zdarma

Fungicid ve formě emulgovatelného koncentrátu určený k ochraně jádrovin a jabloní proti padlí jabloňovému a strupovitosti jabloní a révy vinné proti padlí.

NOHEL GARDEN Fungicid FOLICUR AL 500ml
199 Kč 150 Kč

Obsahuje 2 účinné látky a proto je ochrana zabezpečena 2 způsoby. Nejprve je choroba potlačena přímým působením účinné látky, která penetruje (proniká) do pletiv a listů. Dále je zabráněno novému rozvoji choroby tím, že se vytvoří ochranný povlak na povrchu listů. Aplikujeme 3× během vegetační sezóny v měsících IV – IX. Balení: 500 ml

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ochrana rostlin.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ochrana rostlin výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ochrana rostlin akce.