Počet nalezených produktů: 22

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Kaemingk Set 2ks vánočních ozdob - Děti s pejsky-48%
579 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Sada 2ks vánočních ozdob v podobě dvou dětí držících pejsky. Jednoduchá, ale krásná dekorace nejen k zavěšení na vánoční stromeček.


Seizis Vánoční koule 24x 3 cm + 16x 4 cm + špička
219 Kč

189 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Velká souprava ozdob na vánoční stromeček obsahuje klasické baňky ve tvaru koulí v průměru 3 a 4 cm a špičku. Ozdoby jsou vyrobeny s lesklou, matnou i třpytivou povrchovou úpravou, a to v barvě šampaň. Sada obsahuje 41 kusů.


Kaemingk Set 60 ks vánočních ozdob - červené-50%
1 599 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Set 60 ks vánočních ozdob od značky Kaemingk v červené barvě. Červená je nejoblíbenější barva na stromeček a jedna z tradičních vánočních barev, proto jistě ve vašem příbytku navodí tu správnou sváteční atmosféru.


Seizis Sada s ozdobami 53ks mix barev a druhů
229 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Set plastových koulí 53 ks různých tvarů, velikostí a barev. Koule jsou ideálním doplňkem na ozdobení vašeho vánočního stromečku. V balení jsou koule matné i lesklé.


Seizis Koule s vánočním motivem 8cm, 6ks
159 Kč
+ doprava zdarma

Koule s vánočním motivem 8cm, 6ks v červené zlaté barvě. Koule jsou ideálním doplňkem na ozdobení vašeho vánočního stromečku. Na koulích jsou vánoční a zimní motivy.


Seizis Koule s vánočním motivem 8cm, 6ks modré
159 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koule s vánočním motivem 8cm, 6ks ve stříbrné a modré barvě. Koule jsou ideálním doplňkem na ozdobení vašeho vánočního stromečku. Na koulích jsou vánoční a zimní motivy.


Seizis Sada s ozdobami 45ks mix barev a druhů ve hvězdě
159 Kč
+ doprava zdarma

Set plastových koulí 45 ks různých tvarů, velikostí a barev. Koule jsou ideálním doplňkem na ozdobení vašeho vánočního stromečku. V balení jsou koule matné i lesklé.