Počet nalezených produktů: 6

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Seizis Houpací koníček 12 cm, 2 ks
199 Kč
+ doprava zdarma

Dvojice růžových koníčků vyrobených pod značkou Seizis je poseta třpytivými glitry a je určena k zavěšení. Ozdoby jsou díky svému motivu vhodné i pro výzdobu dětského pokojíčku. Balení obsahuje 2 kusy.


Seizis Vánoční koule s dekorem 12 ks
249 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Elegantní vánoční kouličky s dekorem proužku jsou sladěné do růžových tónů, které budou slušet především stříbrnému smrčku. Kouličkama můžete doplnit stávající ozdobičky, nebo z více sad jednotně ozdobit celý stromek.


Seizis Klíč závěsný růžový s glitrem, 16cm, 2ks
159 Kč
+ doprava zdarma

Klíč závěsný růžový se zlatým glitrem je krásná dekorace do bytu. Klíč je vysoký 16 cm. Je vyroben z akrylového pevného materiálu. Balení obsahuje 2ks, jeden od každého motivu.


Seizis Set 4 stromků, 10cm, růžové, 2ks
159 Kč
+ doprava zdarma

Set stromků v růžové barvě. Stromky se budou krásně vyjímat mezi ostatními ozdobami na vašem vánočním stromečku. V sadě naleznete 4 stromky o velikosti 10 cm. Balení obsahuje 2 sety.


Seizis Kočár závěsný s glitrem, růžový 11cm, 3ks
179 Kč
+ doprava zdarma

Kočár závěsný s glitrem je krásná dekorace do bytu. Kočár je vysoký 11 cm. Je vyroben z akrylového pevného materiálu. Balení obsahuje 3 kočáry v růžové barvě.


Seizis Vánoční koule 32 ks, červená/růžová
219 Kč
+ doprava zdarma

Set baněk Seizis nejen na vánoční stromeček obsahuje klasické ozdoby ve tvaru koulí v několika velikostech. Ozdoby jsou vyrobeny s lesklou a matnou povrchovou úpravou se třpytivým zdobením, a to v růžové a červené barvě. Sada obsahuje 32 kusů.