Počet nalezených produktů: 12

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Seizis Set 6 průhledných koulí s dekorem, 8cm, modré
159 Kč

149 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Set průhledných koulí v modré barvě se třpytivým dekorem. Koule o průměru 8 cm jsou ideálním doplňkem na ozdobení vašeho vánočního stromečku. Balení obsahuje 6 koulí s různým dekorem.


Seizis Vánoční koule transparentní, 6 ks-15%
199 Kč

169 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Souprava ozdob na vánoční stromeček obsahuje klasické baňky ve tvaru koulí s průměrem 8 cm. Ozdoby jsou vyrobené z transparentního plastu a jejich povrch zdobí třpytivé bílé aplikace. Souprava obsahuje 6 kusů.


Seizis Koule s vánočním motivem 8cm, 6ks
159 Kč
+ doprava zdarma

Koule s vánočním motivem 8cm, 6ks v červené zlaté barvě. Koule jsou ideálním doplňkem na ozdobení vašeho vánočního stromečku. Na koulích jsou vánoční a zimní motivy.


Seizis Sada bílých andělů ze skla 6 ks
239 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Skleněnými andílky můžete tradičně ozdobit stromeček a nebo je použít jako dekoraci na svítidla. Světlem se andílci rozzáří a vy budete mít jednoduše pocit, jako když jste v nebi.


Seizis Sada stříbrných andělů ze skla 6 ks
239 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Vykouzlete si tu pravou vánoční atmosféru v každé místnosti díky skleněným andílkům. Anděly můžete dát jako dekoraci mezi okno, na stůl či poličku ale třeba i zavěsit na vánoční stromek.


Seizis Set 6 průhledných koulí s dekorem, 8cm, stříbrné
159 Kč

149 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Set průhledných koulí ve stříbrné barvě se třpytivým dekorem. Koule o průměru 8 cm jsou ideálním doplňkem na ozdobení vašeho vánočního stromečku. Balení obsahuje 6 koulí s různým dekorem.