Počet nalezených produktů: 157

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Seizis Set 26 malých koulí měď, hnědá, antracit, 2ks
169 Kč

Set malých koulí v barvách měď, hnědá a antracit se budou skvěle vyjímat na vašem vánočním stromečku. V sadě naleznete koule lesklé, matné i s třpytkami. Balení obsahuje 2 sety.


Seizis Sada vánočních koulí hnědá 42 ks
209 Kč

189 Kč

Sada ozdobných koulí je barevně sladěná do měděných tónů, které v kombinaci se zelenými větvemi stromečku budou vypadat velmi pěkně. V sadě jsou různé průměry kouliček a k nim i poutka k zavěšení.


Seizis Set 20 koulí s dekorem, 6cm mix barev
169 Kč

Set plastových koulí 20ks o průměru 6cm. Koule jsou ideálním doplňkem na ozdobení vašeho vánočního stromečku. V balení jsou koule matné i lesklé v barvách měď, hnědá a antracit.


Seizis Set ozdob červené a zlaté 50 ks
299 Kč

Barevně sladěná sada vánočních ozdob v oblíbených barvách bude pěkně ladit se zelení stromečku. Sada obsahuje dvě různé velikosti ozdobných koulí, šišky i dva typy ozdobných řetězů.


Seizis Set plastových koulí 30ks, mix stříbrné
269 Kč

Set plastových koulí ve stříbrných barvách 30ks. Koule o průměru 6cm jsou ideálním doplňkem na ozdobení vašeho vánočního stromečku. V balení jsou koule matné i lesklé.


Seizis Sada vánočních koulí růžovofialová 47 ks
299 Kč

I když už doma ozdoby na stromeček máte, zkuste je letos trochu obměnit a oživit třeba právě růžovofialovými tóny. Sada obsahuje 47 vánočních kouliček s různými průměru, takže ozdoby nebudou vypadat monotónně.


Seizis Set plastových koulí 30ks, mix zlaté
269 Kč

Set plastových koulí ve zlatých barvách 30ks. Koule o průměru 6cm jsou ideálním doplňkem na ozdobení vašeho vánočního stromečku. V balení jsou koule matné i lesklé.


Seizis Set koulí s dekorem 3x 6 ks
219 Kč

199 Kč

Set vánočních koulí v hnědých a měděných tónech s různými dekory se bude na zelených větvičkách stromku pěkně vyjímat. Díky plastovému materiálu se ani nemusíte bát nechtěného rozbití ozdob.


Seizis Set 4 stromků, 10cm, červené, 2ks
159 Kč

Set stromků v červené barvě. Stromky se budou krásně vyjímat mezi ostatními ozdobami na vašem vánočním stromečku. V sadě naleznete 4 stromky o velikosti 10 cm. Balení obsahuje 2 sety.


Seizis Sada vánočních koulí růžovofialová 16 ks
219 Kč

199 Kč

Krásná kazeta vánočních ozdob v jemných pastelových tónech jistě potěší především ženy. Jemné barvy dodají stromečku elegantní a luxusní vzhled a sladěné dekorace vám bude závidět každá návštěva.


Seizis Set 90 ks ozdob v blistru, červené a zlaté
599 Kč

Velká sada plastových ozdob 90ks v červené a zlaté barvě. Koule jsou ideálním doplňkem na ozdobení vašeho vánočního stromečku. V balení jsou koule matné i lesklé.


Seizis Set koulí s dekorem v sáčku zlaté 20 ks
229 Kč

199 Kč

Zlatý sáček ukrývá dvacet vánočních kouliček se čtyřmi různými dekory. Všechny mají stejný průměr a jsou vyrobeny z plastu, takže se nemusíte bát nehod, kdy se polovina ozdobiček rozbije.


Seizis Set 4 stromků, 10cm, šampaň, 2ks
159 Kč

Set stromků v šampaň barvě. Stromky se budou krásně vyjímat mezi ostatními ozdobami na vašem vánočním stromečku. V sadě naleznete 4 stromky o velikosti 10 cm. Balení obsahuje 2 sety.


Seizis Sada s ozdobami 53ks mix barev a druhů
229 Kč

Set plastových koulí 53 ks různých tvarů, velikostí a barev. Koule jsou ideálním doplňkem na ozdobení vašeho vánočního stromečku. V balení jsou koule matné i lesklé.


Seizis Set vánočních koulí červené 40 ks
199 Kč

179 Kč

Sada vánočních koulí na zdobení stromečku obsahuje 40 kouliček o třech různých průměrech a třech dekorech. Stromeček tak můžete ozdobit více sadami jedné barvy, či zkombinovat více barev dle nálady.


Seizis Set 9 koulí, champagne/bílé s dekorací 8cm
219 Kč

Set plastových koulí v provedení champagne-bílá s dekorem. Koule o průměru 8 cm jsou ideálním doplňkem na ozdobení vašeho vánočního stromečku. Balení obsahuje 9 koulí s jemným dekorem.


Seizis Set vánočních koulí červenozlaté 16 ks
219 Kč

199 Kč

Set vánočních koulí na stromeček v oblíbeném červeno-zlatém provedení obsahuje šest typů dekorů, které se budou nejlépe vyjímat na tradičním smrčku. Díky plastovému provedení se nemusíte bát rozbití.


Seizis Set vánočních koulí zlaté 40 ks
199 Kč

179 Kč

Sada vánočních koulí na zdobení stromečku obsahuje 40 kouliček o třech různých průměrech (3 cm, 4 cm a 5 cm) a třech dekorech. Stromeček tak můžete ozdobit více sadami jedné barvy, či zkombinovat více barev dle nálady.


Seizis Set 9 koulí růžové s dekorem, 6cm
165 Kč

Set plastových koulí v provedení růžová s dekorem. Koule o průměru 6 cm jsou ideálním doplňkem na ozdobení vašeho vánočního stromečku. Balení obsahuje 9 koulí s krásným dekorem.


Seizis Set vánočních koulí fialovostříbrné 16 ks
219 Kč

199 Kč

Sada vánočních koulí ve studenějších barvách se bude skvěle vyjímat na stříbrném smrčku. Nemusíte se ani bát nechtěného rozbití ozdob, díky plastovému materiálu vydrží rozhodně víc jak jedny vánoce.


Seizis Set vánočních koulí zelené 40 ks
199 Kč

179 Kč

Sada vánočních koulí na zdobení stromečku obsahuje 40 kouliček o třech různých průměrech a třech dekorech. Stromeček tak můžete ozdobit více sadami jedné barvy, či zkombinovat více barev dle nálady.


Seizis Vánoční koule 50 ks, mix
249 Kč

Lesklé barevné baňky nesmí na Vánoce nikdy chybět! Velká souprava ozdob na vánoční stromeček obsahuje klasické koule z plastulesklém i matném provedení v různých velikostech. Balení obsahuje 50 kusů.


Seizis Set koulí s dekorem v sáčku červené 20 ks
229 Kč

199 Kč

Zlatý sáček ukrývá dvacet vánočních kouliček se čtyřmi různými dekory. Všechny mají stejný průměr a jsou vyrobeny z plastu, takže se nemusíte bát nehod, kdy se polovina ozdobiček rozbije.


Seizis Set ozdob zlaté a fialové 50 ks
299 Kč

Neobvyklá fialovo-zlatá kombinace vánočních ozdob se bude pěkně vyjímat na každém vánočním stromku. Sada s ozdobnými koulemi, šiškami a dvěma druhy řetězů vystačí na menší stromek.


Seizis Set 6 průhledných koulí s dekorem, 8cm, modré
159 Kč

Set průhledných koulí v modré barvě se třpytivým dekorem. Koule o průměru 8 cm jsou ideálním doplňkem na ozdobení vašeho vánočního stromečku. Balení obsahuje 6 koulí s různým dekorem.


Seizis Koule s dekorem zelené 12 ks
199 Kč

179 Kč

Sada matných a lesklých zelených koulí na stromeček je zdobená třpytkovou linkou po obvodu. Součástí je dvanáct ozdobných kouliček, které se budou hodit na jakýkoliv typ vánočního stromku.


Seizis Koule s dekorem stříbrné 12 ks
199 Kč

179 Kč

Sada matných a lesklých stříbrných koulí na stromeček je zdobená třpytkovou linkou po obvodu. Součástí je dvanáct ozdobných kouliček, které se budou hodit na jakýkoliv typ vánočního stromku.


Seizis Koule s dekorem červené 12 ks
199 Kč

179 Kč

Sada matných a lesklých červených koulí na stromeček je zdobená třpytkovou linkou po obvodu. Součástí je dvanáct ozdobných kouliček, které se budou hodit na jakýkoliv typ vánočního stromku.


Seizis Set 4 stromků, 10cm, růžové, 2ks
159 Kč

Set stromků v růžové barvě. Stromky se budou krásně vyjímat mezi ostatními ozdobami na vašem vánočním stromečku. V sadě naleznete 4 stromky o velikosti 10 cm. Balení obsahuje 2 sety.


Seizis Set plochých ozdob 8 cm, mix 2 dekorů, červené
189 Kč

Set plochých ozdob s glitrem na ozdobení vánočního stromečku. Balení obsahuje 4 sety ozdob v červené barvě ve dvou dekorech s proužky a vločkami. Ozdoby mají průměr 8 cm.


Seizis Set vánočních koulí stříbrné 40 ks
199 Kč

179 Kč

Sada vánočních koulí na zdobení stromečku obsahuje 40 kouliček o třech různých průměrech a třech dekorech. Stromeček tak můžete ozdobit více sadami jedné barvy, či zkombinovat více barev dle nálady.


Seizis Sada vánočních koulí hnědá 26 ks
269 Kč

249 Kč

Sada 26 ks vánočních koulí je sladěná do hnědých a měděných tónů, které působí hřejivě a navodí tu správnou útulnou atmosféru vánoc. Všechny kouličky mají stejný průměr i poutka k zavěšení.


Seizis Klíč závěsný růžový s glitrem, 16cm, 2ks
159 Kč

Klíč závěsný růžový se zlatým glitrem je krásná dekorace do bytu. Klíč je vysoký 16 cm. Je vyroben z akrylového pevného materiálu. Balení obsahuje 2ks, jeden od každého motivu.


Seizis Set 12 skleněných postaviček 5cm
199 Kč

Set skleněných postaviček o velikosti 5 cm s vánoční tématikou. Originální ozdobičky na vánoční stromeček potěší děti i dospělé. Postavičky jsou vyrobeny ze skla.


Seizis Sada koulí s dekorem hnědá 9 ks
209 Kč

189 Kč

Elegantní set devíti ozdobných koulí udělají z běžného vánoční stromečku luxusní záležitost. V setu najdete tři typy dekorů u kouliček se stejným průměrem. Nebojte se a zkuste letos změnu!


Seizis Set 4 stromků, 10cm, světlerůžové, 2ks
159 Kč

Set stromků ve světle růžové barvě. Stromky se budou krásně vyjímat mezi ostatními ozdobami na vašem vánočním stromečku. V sadě naleznete 4 stromky o velikosti 10 cm. Balení obsahuje 2 sety.


Seizis Vánoční koule 32 ks, fialová/růžová
269 Kč

Lesklé a barevné baňky nesmí na Vánoce nikdy chybět! Velká souprava ozdob na vánoční stromeček obsahuje klasické koule z plastu s dekorem a mají průměr 6 cm. Sada obsahuje 32 kusů.


Seizis Dekorace závěsná brusle stříbrná, 2 ks
399 Kč

199 Kč

Novinka

Seizis Dekorace luxusní závěsná brusle stříbrná, 2ks. Třpytivá dekorace je pomyslnou třešničkou na dortu vánočně vyzdobeného interiéru.


EverGreen Koule lesklé a matné velké měděné, 3 ks
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada se třemi velkými měděnými koulemi o průměru 15 cm obsahuje dvě koule lesklé a jednu matnou a všechny s dekorem. Koule jsou vyrobené z pevného plastu, takže nehrozí jejich nechtěné rozbití.


EverGreen Koule matné reliéf 2x 7 ks bordó
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čtrnáct ozdobných koulí o průměru 6 cm je zdobeno plastickými vánočními motivy, které doplní ostatní dekorace stromku. Všechny kouličky již mají poutko k zavěšení a jsou vyrobené z plastu pro maximální odolnost.


EverGreen Poinsettia koule 2 ks stříbrná
229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ozdobná závěsná koule tvořená květy poinsettie, neboli vánoční hvězdy, má průměr 12 cm, takže bude na stromečku nepřehlédnutelná. Lze jí ale zavěsit třeba i na okraj svítidla či na vstupní dveře.


EverGreen Ručně zdobené koule PetHouse 10 ks, zlatá
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ozdoby ve tvaru koulí jsou klasikou, která nesmí na vánočním stromečku chybět. Ve zlaté sadě 10 kusů naleznete ručně zdobené baňky v matném provedení. Své využití jistě najdou i jako součást ostatní interiérové výzdoby.


EverGreen Vánoční dekorace koule 12 cm, fialová
199 Kč

Kulatá a třpytivá vánoční dekorace z dílny značky Evergreen má průměr 12 cm a díky poutku je určena k zavěšení. Své místo najde mezi zimní výzdobou i u vás doma nebo na velkém vánočním stromečku.


Seizis Anděl 11,5 cm růžová perleť, 2 ks
199 Kč

179 Kč

Figurky v podobě andělíčků k vánoční výzdobě neodmyslitelně patří. Dvojice závěsných postaviček je vyrobena z akrylu s růžovou perletí a měří 11,5 cm. Skvěle se budou vyjímat jako součást interiérové výzdoby i na větším vánočním stromečku.


Seizis Bílý ptáček se skřipcem, 2 ks
199 Kč

Dvojice bílých ptáčků s dlouhým ocasem snadno připevníte kamkoliv pomocí praktického skřipce. Velká dekorace vám pomůže dotvořit originální výzdobu a zaujme každého.


Seizis Dekorace závěsná brusle bílá, 2 ks
399 Kč

199 Kč

Novinka

SEIZIS dekorace luxusní závěsná brusle bílá. Krásná dekorace pro naladění vánoční atmosféry a rozzáření interiéru. V balení 2 kusy.


Seizis Dekorace závěsná brusle stříbrná, ledová
399 Kč

199 Kč

Novinka

Seizis Dekorace luxusní závěsná brusle stříbrná, ledová, 2ks. Ledové brusle lze za očko pověsit na vánoční stromek ale i kamkoliv do interiéru a vytvořit tak autentickou vánoční atmosféru.


Seizis Dekorace závěsná brusle zlatá, ledová
399 Kč

199 Kč

Novinka

Seizis Dekorace luxusní závěsná brusle zlatá, ledová, 2ks. Krásná ozdoba vybízející k piruetám na zamrzlém rybníku. Vyrobeno firmou SEIZIS v plastu se skleněným dekorem.