Sudoku
199 Kč 89 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chcete se odreagovat od starostí všedního dne nebo si procvičit mozkové závity? Sáhněte po této rozsáhlé kolekci sudoku. Čeká na vás více jak 900 sudoku rozdělených do několika stupňů obtížnosti. Stačí vzít do ruky tužku a začít luštit.

Křížovky pro mého dědečka
399 Kč 179 Kč

Každý pátý člověk starší 65 let trpí zapomínáním, proto nesmíme zanedbávat neustálý trénink paměti. Ideálním pomocníkem jsou při něm křížovky. Svým nejbližším jimi darujete nejen zábavu a ponaučení, ale i domácího „trenéra“.

Křížovky s humorem Velká písmena
199 Kč 69 Kč

Nejlepší křížovky a sudoku pro chvíle zábavy a poučení z Ottova nakladatelství. Tuto knihu doporučuje luštitelům křížovek Svaz českých hádankářů a křížovkářů.

Křížovky velká písmena
199 Kč 69 Kč

V knize Křížovky velká písmena naleznete 159 velkých švédských křížovek s velkými písmeny.

300 švédských křížovek + 50 osmisměrek
99 Kč 89 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tajenky populárních švédských křížovek skrývají vtipy, bonmoty, perličky ze školních lavic i lékařských ordinací. Křížovky doplňuje 50 oblíbených osmisměrek. Luštěte a bavte se!

Švédské křížovky Velká písmena
199 Kč 79 Kč

Vadí vám malá písmena v křížovkách? Nabízíme řešení: velká písmena místo brýlí, 200 stran zábavy i poučení opravdu pro každého v titulu Švédské křížovky.

Křížovky naše hrady a zámky
129 Kč 69 Kč

Věděli jste, k čemu sloužil hrad Sovinec v období okupace? Nebo byste se chtěli podívat na jeden z nejnavštěvovanějších zámků v České republice, ale nejste si jistí, který to je?

Křížovky, čtyřsměrky - novinka
59 Kč 53 Kč

Klasické švédské křížovky a k nim navíc úplná novinka. Jedná se o kombinaci luštění křížovek, kdy si nejdříve musíte dle zadání vzpomenout na slovo, a osmisměrky, kdy toto slovo musíte zaškrtnout mezi písmeny v obrázku.

Gareth Moore: 441 hádanek, rébusů a logických her
249 Kč 224 Kč

Kniha obsahuje přes 400 logických her, které jsou rozděleny podle obtížnosti do sedmi stupňů od začátečníků až po mistrovskou úroveň. V úvodu autor popisuje základní systém her, jejich strategii a na konci knihy pak doplňuje řešení.

Krížovky antistresové
210 Kč 189 Kč

Je známe, že stres je prirodzenou reakciou organizmu na záťažovú situáciu. Určitá miera stresu je pre organizmus dokonca žiaduca. Ako sa však brániť, aby táto miera nebola prekročená? Kde začať? Každý z nás najlepšie vie, čo ho ťaží.

Křížovky do kuchyně
199 Kč 99 Kč

Oblíbené švédské křížovky se zábavnými tajenkami udrží váš mozek fit, procvičí paměť a logické uvažování. Křížovky jsou doplněné o recepty tradiční české, ale i mezinárodní kuchyně. Díky většímu písmu vám půjde jejich luštění snadněji.

Křížovky domácí mazlíčci
129 Kč 69 Kč

Ponořte se do luštění klasických švédských křížovek se zajímavými legendami o těch nejchlupatějších a nejroztomilejších domácích mazlíčcích.

Křížovky pro seniory
199 Kč 89 Kč

Snadno čitelné písmo, velký formát a tajenky plné zajímavých lidových mouder z celého světa. To znamená ideální kombinaci v knize luštění pro všechny aktivní lidi, kteří rádi trénují svůj mozek a procvičují paměť.

Velké luštění
69 Kč 62 Kč

Velká luštění, kniha křížovek pro chvíle odpočinku a pohody.

222 křížovek - 66 osmisměrek, 33 rébusů
99 Kč 89 Kč

Skvělý společník pro aktivní odpočinek a volné chvíle nabízí křížovky, osmisměrky a další zajímavé rébusy a hlavolamy pro každého, kdo má rád chytrou zábavu. Hledejte správná řešení a dobře se bavte!

300 sudoku do kapsy
79 Kč 71 Kč

Co je to sudoku? Potřebujete jen papír, tužku a gumu – a můžete hrát! Název pochází z japonštiny, kde tato původně americká hra získala obrovskou oblibu. Později se rozšířila do celého světa. V této knize najdete 300 sudoku v 6 stupních obtížnosti.

300 sudoku do kapsy
79 Kč 71 Kč

Co je to sudoku? Potřebujete jen papír, tužku a gumu – a můžete hrát! Název pochází z japonštiny, kde tato původně americká hra získala obrovskou oblibu. Později se rozšířila do celého světa. V této knize najdete 300 sudoku v 6 stupních obtížnosti.

365 Sudoku
129 Kč 69 Kč

Nechybí vám notná dávka trpělivosti a logické uvažování? Luštíte rádi různé rébusy? Zkuste to s naším sudoku. Doplňte do každého čtverce a každého sloupce chybějící čísla od 1 do 9.

500 sudoku
99 Kč 89 Kč

Co je to sudoku? Potřebujete jen papír, tužku a gumu – a můžete hrát! Název pochází z japonštiny, kde tato původně americká hra získala obrovskou oblibu. Později se rozšířila do celého světa. V této knize najdete 500 sudoku v 6 stupních obtížnosti.

Aleš Sirný: Křížovky a hermelínové recepty
99 Kč 89 Kč

Stovka švédských křížovek, tentokrát s recepty pro milovníky sýrů! Hermelín je výtečný český sýr s ušlechtilou bílou plísní na povrchu. Ne nadarmo ho někteří nazývají Králem sýrů.

Aleš Sirný: Křížovky pro malé i velké - BOX
349 Kč 314 Kč

Čtyři knihy plné těch nejlepších křížovek pěkně pohromadě, to už je slušná porce zábavy na studené podzimní večery, co říkáte? Křížovky, populární sudoku v různých obtížnostech, osmisměrky, rébusy a doplňovačky.

autora nemá: Luštění na cesty - BOX
249 Kč 224 Kč

Zpříjemněte si cestování luštěním křížovek, osmisměrek a sudoku. Praktické dárkové balení nezabere moc místa a vejde se do každého zavazadla. Jen si nezapomeňte přibalit tužku…

autorů kolektiv: Křížovky do kuchyně - Moučníky
99 Kč 89 Kč

Jedna křížovka denně pomůže udržet mozek ve formě, procvičí paměť a posílí logické myšlení. A pokud vám při tom vyhládne, po vyluštění tajenky můžete vyzkoušet některý ze skvělých a především jednoduchých receptů.

autorů kolektiv: Křížovky do kuchyně - Rodinné recepty
99 Kč 89 Kč

Jedna křížovka denně pomůže udržet mozek ve formě, procvičí paměť a posílí logické myšlení. A pokud vám při tom vyhládne, po vyluštění tajenky můžete vyzkoušet některý ze skvělých a především jednoduchých receptů.

Cestovní číselné křížovky
35 Kč 31 Kč

Cestovní číselné křížovky pro zkrácení dlouhé chvíle na cestách. Šedesát křížovek k luštění.

Cestovní luštění
35 Kč 31 Kč

Křížovky, osmisměrky, sudoku, luštění pro zkrácení dlouhé chvíle na cestách.

Felix Londor: Křížovky s horoskopy
99 Kč 89 Kč

Někdo má štěstí v lásce, jiný se dopracuje k vysněné profesi, další najde smysl života v dětech a někdo je prototypem zdraví. Je to dáno i tím, v jakém znamení zvěrokruhu se jedinec narodil.

Hádanky a hlavolamy Sherlocka Holmese – nové případy
379 Kč 341 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Další případy Sherlocka Holmese, které čtenářům předkládá jeho věrný společník John Watson. Kdo provedl záhadnou loupež v Bridge Street? Jak zemřel Edward Bitters? Viděla Bridie Collierová opravdu ducha, nebo ji stálo život něco jiného?

IQ rébusy
199 Kč 179 Kč

Rozvíjet logické myšlení, trénovat soustředění a procvičovat pohotový úsudek jsou trendy poslední doby a tato kniha nabízí nejen možnost, jak provětrat své mozkové závity, ale může posloužit i jako nápaditý a hezký dárek.

Jan Beer: 365 křížovek na celý rok
249 Kč 224 Kč

Publikace obsahuje 365 křížovek – na každý den v roce jednu. Navíc otestuje všeobecné znalosti čtenářů z oblasti literatury, filmu, vědy, historie, poučí i pobaví.

Jan Novotný-Kuzma: Křížovkářský slovník dvousvazkový
499 Kč 449 Kč

Nepostradatelný pomocník pro milovníky luštění. Jedinečný slovník nabízí vyčerpávající množství hesel a poslouží jako užitečný rádce pro všechny, kteří si rádi tříbí znalosti a namáhají hlavu.