PME Podložka dortová stříbrná - kruh 17,8cm
87 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stříbrná dortová podložka ve tvaru kruhu slouží jako opora pro dort při přenášení a skladování. Vyrobena je z pevného kartonu, který je potažen stříbrnou lesklou fólií. Průměr 17,8 cm.  


PME Podložka dortová stříbrná - čtverec 10,1x10,1cm
34 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pevná dortová podložka ve tvaru čtverce je vyrobena z kartónového papíru a potažena stříbrnou fólií. Je odolná vůči vlhkosti a nepromastí se. Ideální jako podložka pod narozeninové dorty nebo různé cukrářské výrobky. 


PME Podložka dortová stříbrná - čtverec 33x33cm
106 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stříbrná dortová podložka má tvar čtverce. Vhodná na dort s rozměrem max. 33×33 cm nebo na menší dortíky a zákusky. Vyrobena je z pevného kartonu, který je potažen dekorativní stříbrnou fólií.  


PME Podložka dortová stříbrná - čtverec 35,5x35,5cm
115 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stříbrná dortová podložka ve tvaru čtverce s rozměry 35,5 × 35,5 cm je vhodná na jednoduchý transport dortů i cukrářských výrobků. Podložka je potažena stříbrnou fólií, ze spodu je opatřena nepropustnou vrstvou. Podložku můžete použít jako proložku mezi je


PME Podložka dortová stříbrná - čtverec 38,1x38,1cm
133 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stříbrná dortová podložka z kartonu má tvar čtverce. Je potažena stříbrnou fólií o rozměrech 38,1×38,1 cm. Podložka slouží jako spodní vrstva pod dort nebo jako proložka jednotlivých pater dortů.