Kesper Prostírání 4 ks, jednorožec
119 Kč

Kesper Prostírání 4 ks, jednorožec je roztomilá podložka pod talíř, skleničku nebo hrníček. Elastická plocha zajistí vysokou přilnavost. Prostírání je z melaminu a lze mýt v myčce na nádobí. Rozměry prostírání jsou 23,5 cm × 14 cm × 0,4 cm.

Kesper Prostírání 1 ks, motiv BBQ
39 Kč

Prostírání značky Kesper s krásným motivem BBQ využijete při každém stolování. Sada obsahuje jeden kus prostírání, které lze mýt i v myčce na nádobí. Dokonalé uchycení na stole zajišťuje elastická plocha.

PEPCO Stolní podložka 30x45cm
29 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní obdélníková podložka na stůl, perfektní ke zdobení elegantních interiérů Délka: 30 cm Šířka: 45 cm

PEPCO Sada 4 prostírání šedé růžové magnolie
29 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada 4 obdélníkových rohoží s efektivním potiskem, snadno udržovatelná, praktická a perfektní k dekoraci Délka: 28cm Šířka: 43cm Průměr: 38cm

PEPCO Pad pot
42 Kč

Round korek pad pot, chrání nejen váš stůl před popálením, ale je to také zajímavé, stolní dekorace

Průměr: 20

PEPCO sada 4 černých teček stolní mat
29 Kč

Sada 4 obdélníkových rohoží s efektivním potiskem, snadno udržovatelná, praktická a perfektní k dekoraci Délka: 28cm Šířka: 43cm Průměr: 38cm

Dr.Oetker Podložka

Dr.Oetker Podložka

Hodnocení: 4
109 Kč 99 Kč

Podložky v retro designu značky Dr. Oetker jsou praktickou pomůckou do každé kuchyně. Jsou vyrobeny z příjemného bavlněného materiálu. Ochrání váš stůl před poškozením horkým plechem nebo hrncem.

Kesper Prostírání 4 ks, motiv Popis hovězího masa
35 Kč

Prostírání značky Kesper s popisem druhů hovězího masa využijete nejen při grilování, ale při každém stolování. Sada obsahuje čtyři kusy prostírání, které lze mýt i v myčce na nádobí. Dokonalé uchycení na stole zajišťuje elastická plocha.

Kesper Prostírání, motiv Home
39 Kč

Kesper Prostírání motiv Home je vkusná podložka pod talíř, skleničku nebo hrníček. Elastická plocha zajistí vysokou přilnavost. Prostírání je z melaminu a lze mýt v myčce na nádobí. Rozměry prostírání jsou 43,5 cm × 28,2 cm × 0,07 cm.

Kela Ochranné podložky mezi pánve AMPARO, 3ks
179 Kč 152 Kč

Sada ochranných podložek vyrobených z plsti od společnosti Kela. Slouží jako ochrana pánví či nádobí před poškrábáním a jiným poškozením při skladování. Nepochybně jde o praktický doplněk do každé kuchyně, který navíc zaujme hvězdovitým tvarem, díky čemuž rozzáří často dosti jednolité a nudné kuchyňské skřínky.

Kela Ochranné podložky pod nádobí AMPARO, 2 ks
139 Kč 120 Kč

Sada ochranných podložek vyrobených z plsti od společnosti Kela. Slouží jako ochrana pánví či nádobí před poškrábáním a jiným poškozením při skladování. Nepochybně jde o praktický doplněk do každé kuchyně, který navíc zaujme květinovým tvarem a barevností, díky čemuž rozzáří často dosti jednolité a nudné kuchyňské skřínky.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Podložky pod hrnec.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Podložky pod hrnec výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Podložky pod hrnec akce.