Orion Teploměr nerez na zavařování pr. 7,5 cm
179 Kč

Hlídání teploty je při zavařování klíčové. Teploměr od značky Orion disponuje gumovou zarážkou k upevnění do středového otvoru poklice a klipem pro upevnění na okraj hrnce. Měří teplotu do 110 °C. Je vyroben z teplu odolných materiálů, jako je nerez a varné sklo.

Orion Hlava zavařovací UH/kulatá 83/68
109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chytrou pomůckou na zavařování je zavařovací hlava – tato od značky Orion s kovovými kuličkami je využitelná pro dvě velikosti sklenic. Lze ji nastavit do dvou poloh podle požadovaného tlaku. Je vyrobená z plastu, barevná varianta podle zásoby na skladě.

Orion Těžítko keram. do sudu 23 cm
299 Kč 279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Při nakládání zeleniny je těžítko nezbytností. Toto od značky Orion je rozděleno na dvě části, což umožňuje jeho vložení do nádob s menším hrdlem než je jeho průměr. Otvory pomáhají odvádět od zeleniny šťávu a zjednodušují vyjmutí těžítka z nádoby. Keramické těžítko brání tvoření plísní a množení bakterií.

Tescoma Mřížka pro kvašení DELLA CASA
89 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nezbytný pomocník při nakládání. Mřížka od značky Tescoma udrží hermelín, utopence či zeleninu pod hladinou nálevu po celou dobu kvašení. Lze mýt v myčce. Použijte společně se soupravou pro kvašení DELLA CASA 5000 ml nebo zavařovací sklenici 5000 ml.

Marex Trade Teploměr na zavařování samostatný 44 cm, hrnec 30l
199 Kč 159 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zavařovací teploměr pro potřeby v kuchyni. Šikovná pomůcka při konzervaci ovoce z vaší zahrádky. Tepelný rozsah od 30 do 100 °C. Teploměr je ve skleněné nádobě a je určen ke vložení do pouzdra. Marex Trade Teploměr na zavařování samostatný, hrnec 30l je dlouhý 44 cm.

Tescoma Souprava pro kvašení DELLA CASA 5000 ml
419 Kč

Souprava pro kvašení Tescoma DELLA CASA 5000 ml je vynikající pro snadnou přípravu domácího kysaného zelí, nakládaných okurek či zeleniny apod. Vyrobeno ze silnostěnného skla, odolného plastu, silikonu a nerezavějící oceli. Návod k použití s recepty uvnitř balení. Záruka na 3 roky.

Tescoma Souprava pro zavařování DELLA CASA, s teploměrem
899 Kč 719 Kč

Vynikající pro snadné zavařování a sterilování pokrmů v páře, vhodné pro všechny kastroly a hrnce TESCOMA o průměru 24 cm a ostatní nádobí stejné velikosti. Skleněná poklice je opatřena přesným teploměrem pro snadnou kontrolu teploty a sklenic během zavařování.

Fackelmann Multifunkční otvírák
159 Kč

Multifunkční otvírák značky FACKELMANN poslouží na otevírání různých uzávěrů lahví. Otvírák si hravě poradí s korunkovými uzávěry, víčky od PET lahví, konzervami a sklenicemi a zajisté by proto neměl chybět v žádné domácnosti.

Marex Trade Kleště na zavařovací sklenice UH, mix barev
79 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plastové kleště na vytahování zavařovacích sklenic z horké vody je praktický pomocník do domácnosti. Kleštěmi lze spolehlivě, snadně a především bezpečně vytáhnout vařící sklenice. Kleště padnou na jakoukoliv zavařovací sklenici.

Marex Trade Otvírač víček OMNIA 0,3 a 0,7 l, UH, mix barev
89 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plastový otvírač víček OMNIA Marex Trade slouží pro snadné a rychlé otevírání zavařovacích sklenic o objemu 0,3 l a 0,7 l. Praktický pomocník do každé domácnosti, se kterým je otevírání pevně utažených víček bezpečné a navíc bez práce.

Orion Dóza sklo s víkem 2,2 l FANTASY 2 ks
239 Kč 229 Kč

Skleněná dóza s víčkem 2 ks Fantasy značky ORION, o objemu 2,2 l ve skleněném dekoru je ideální pro skladování potravin, které v nich zároveň tvoří krásný dekorativní prvek interiéru. Díky čirému sklu máte přehled o obsahu dózy.

Marex Trade Kleště UH na závitové víčka TWIST 66/82 mm, mix barev
79 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plastové kleště TWIST Marex Trade na otevírání či uzavírání plastových víček o průměru 66 mm a 82 mm. Kleštěmi lze spolehlivě, snadně a především vzduchotěsně uzavřít sklenice. Nepropustnost vzduchu zajistí delší trvanlivost uzavřených potravin.

Orion Zátka kvasná sklo/guma A
129 Kč

Kvasná zátka na demižon pro kvašení vína, piva a jiných nápojů od značky Orion. Umožňuje únik kvasných plynů z nádoby, ale brání vniku vzduchu dovnitř, čímž zabraňuje možné kontaminaci bakteriemi.

Orion Dóza nerez/UH nakládací 0,8 l
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nakládací dóza od značky Orion na přípravu utopenců, nakládaných hermelínů, marinovaného masa a podobných pokrmů. Víčko s pružinkou z nerezu umožňuje stlačit nakládané potraviny, což snižuje spotřebu tekutiny a zintenzivňuje jejich chuť. Výborně slouží i při převážení.

Marex Trade Zavařovací krytka na víčko OMNIA 83 mm, 5ks
239 Kč 169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zavařovací krytka k zajištěníí víčka OMNIA o průměru 83 mm ke sklenici. Pomocí této pomůcky docílíte požadovaného tlaku k úplnému držení víka při zavařování ovoce nebo zeleniny. Marex Trade Zavařovací krytka na víčko OMNIA 83 mm, 5ks zabraňuje jeho poškození při nasazování a sundavání upínací spony. Vyrobeno z nerezu.

Marex Trade Zavařovací kovová hlava PANO na víčka 103 mm
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Uzavírací hlava z kovového materiálu pro víčka PANO o průměru 103 mm, která odpovídají sklenicím o 3,6 l. S tímto příslušenstvím docílíte požadovaného tlaku k úplnému dotažení víka při zavařování meruněk, třešní a dalších zavařenin. Marex Trade Zavařovací kovová hlava PANO na víčka 103 mm s dotažením běžným způsobem.

Marex Trade Teploměr na zavařování samostatný 33 cm, hrnec 20l
199 Kč 129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zavařovací teploměr pro potřeby v kuchyni. Šikovná pomůcka při konzervaci ovoce z vaší zahrádky. Tepelný rozsah od 30 do 100 °C. Teploměr je ve skleněné nádobě a je určen ke vložení do pouzdra. Marex Trade Teploměr na zavařování samostatný 33 cm, hrnec 20l je dlouhý 33 cm.

Marex Trade Spony upínací na víčko OMNIA 83 mm, 5ks
249 Kč 189 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Uzavírací spona k zavařování sklenic OMNIA při průměru 83 mm. S tímto příslušenstvím docílíte požadovaného tlaku k úplnému dotažení víka při zavařování ovoce nebo zeleniny bez nutnosti použití zavařovací hlavy. Marex Trade Spony upínací na víčko OMNIA 83 mm, 5ks jsou vyrobeny z hliníkové slitiny.

Marex Trade Zavařovací kovová hlava OMNIA s držadlem, 0,3/0,7 l
299 Kč

Uzavírací hlava z kovového materiálu pro víčka o průměru 68 mm a 83 mm. S tímto příslušenstvím docílíte požadovaného tlaku k úplnému dotažení víka při zavařování meruněk, třešní a dalšího oblíbeného ovoce. Marex Trade Zavařovací kovová hlava OMNIA s držadlem, 0,3/0,7 l pro lepší oporou při dotlačení.

Marex Trade Teploměr na zavařování s kovovým pouzdrem pro hrnec 20l
319 Kč 299 Kč

Hloubkový teploměr v kovovém obalu pro potřeby zavařování. Šikovná pomůcka při konzervaci ovoce z vaší zahrádky. Tepelný rozsah od 30 do 100 °C. Teploměr je ve skleněné nádobě a lze jím otáčet. Marex Trade Teploměr na zavařování s kovovým pouzdrem pro hrnec 20l je dlouhý 36 cm.

Marex Trade Spony upínací na víčko OMNIA 68 mm, 5ks
249 Kč 169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Uzavírací spona k zavařování sklenic OMNIA při průměru 68 mm. S tímto příslušenstvím docílíte požadovaného tlaku k úplnému dotažení víka při zavařování ovoce nebo zeleniny bez nutnosti použití zavařovací hlavy. Marex Trade Spony upínací na víčko OMNIA 68 mm, 5ks jsou vyrobeny z hliníkové slitiny.

Orion Hlava zavařovací UH/kulatá páková 83
109 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pomoc při zavařování zajistí zavařovací hlava – tato od značky Orion s kovovými kuličkami je využitelná pro sklenice o průměru hrdla 83 mm. Lze ji nastavit do dvou poloh podle požadovaného tlaku. Je vyrobená z plastu, barevná varianta podle zásoby na skladě.

Marex Trade Zavařovací kovová hlava PANO s držadlem, 103 mm
279 Kč 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Uzavírací hlava z kovového materiálu pro víčka PANO o průměru 103 mm, která odpovídají sklenicím o 3,6 l. S tímto příslušenstvím docílíte požadovaného tlaku k úplnému dotažení víka při zavařování meruněk, třešní a dalších zavařenin. Marex Trade Zavařovací kovová hlava PANO s držadlem, 103 mm pro lepší oporou při dotlačení.

Marex Trade Zavařovací krytka na víčko OMNIA 68 mm, 5ks
239 Kč 139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zavařovací krytka k zajištěníí víčka OMNIA o průměru 68 mm ke sklenici. Pomocí této pomůcky docílíte požadovaného tlaku k úplnému držení víka při zavařování ovoce nebo zeleniny. Marex Trade Zavařovací krytka na víčko OMNIA 68 mm, 5ks zabraňuje jeho poškození při nasazování a sundavání upínací spony. Vyrobeno z nerezu.

Orion Trháček/hřeben na borůvky UH/kov
299 Kč 189 Kč

Hřeben na trhání borůvek od značky Orion usnadní sběr tohoto i jiného sladkého bobulového ovoce. Můžete také využít pro trhání heřmánku.

Orion Kleště vytahovací na zavařovací sklenice
109 Kč

Nezbytností při zavařování jsou vytahovací kleště zabraňující opaření při vyjímání sklenic. Tyto od značky Orion jsou opatřeny protiskluzovou vrstvou, takže sklenice při vyjmutí nevyklouzne. Jsou vyrobeny z nerezu, rukojeť je plastová.

Orion Zátka kvasná sklo/guma B
129 Kč

Kvasná zátka na demižon pro kvašení vína, piva a jiných nápojů od značky Orion. Umožňuje únik kvasných plynů z nádoby, ale brání vniku vzduchu dovnitř, čímž zabraňuje možné kontaminaci bakteriemi.

Marex Trade Zavařovací hlava OMNIA nerez, 0,3/0,7 l
129 Kč

Uzavírací hlava z nerezového materiálu pro víčka OMNIA o průměru 68 mm a 83 mm. S tímto příslušenstvím docílíte požadovaného tlaku k úplnému dotažení víka při zavařování meruněk, třešní a dalších zavařenin. Marex Trade Zavařovací hlava OMNIA nerez, 0,3/0,7 l s dotažením běžným způsobem.

Orion Dóza nerez/UH nakládací 1,8 l
399 Kč 239 Kč

Nakládací dóza s objemem 1,8 l od značky Orion na přípravu utopenců, nakládaných hermelínů, marinovaného masa a podobných pokrmů. Víčko s pružinkou z nerezu umožňuje stlačit nakládané potraviny, což snižuje spotřebu tekutiny a zintenzivňuje jejich chuť. Výborně slouží i při převážení.

Orion Dóza nerez/UH nakládací 4 l
299 Kč

Dóza na nakládání s objemem 4 l od značky Orion pro přípravu utopenců, nakládaných hermelínů a marinovaného masa. Víčko s pružinkou z nerezu umožňuje stlačit nakládané potraviny, což snižuje spotřebu tekutiny a zintenzivňuje jejich chuť. Výborně slouží i při převážení.