Ronnefeldt LeafCup Sweet Berries 15 sáčků
199 Kč 182 Kč

Ronnefeldt LeafCup Sweet Berries je ovocný čaj plný jahod a malin doplněný o černý rybíz a borůvky. Jeho bohatá chuť Vám připomene sluncem zalité letní dny. Balený ve speciálních čajových sáčcích LeafCup.

Eilles Tee Letní plody 4x 25 sáčků
369 Kč 289 Kč

Porcovnaný čaj Eilles Tee Letní plody se skládá z ovocných plodů s oblíbeným jahodovo-malinovým aroma a s nádechem smetany. Nejlépe chutná čistý nebo s trochou cukru.

Eilles Tee Earl Grey 4x 25 sáčků
279 Kč

Porcovnaný čaj Eilles Tee Earl Grey je ušlechtilá směs lístků, jenž byla namočena v pikantním aromatickém oleji z citrusových plodů bergamotu. Čaj vhodný nejlépe čistý nebo s trochou cukru.

Celmar Rosehip & Black Currant, ovocný čaj, 20 ks pyramidových sáčků
89 Kč 69 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ovocný čaj nabitý vitaminy díky šípku a černému rybízu. Celmar Rosehip & Black Currant je balen v pyramidových sáčcích, které umožní čaji rozvinout svou chuť. Taktéž se hodí k přípravě ledového čaje. V balení najdete 20 sáčků.

Ronnefeldt Tea-Caddy English Breakfast 20 sáčků
359 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ronnefeldt English Breakfast je typický ceylonský čaj s jemnou chutí. Čaj je balený ve speciálních čajových sáčcích Tea-Caddy, které jsou z přírodního materiálu a umožňují čaji podstatně zvětšit svůj objem a plně uvolnit své aroma.

Pickwick Slow Tea - Roseberry Blues 25 sáčků
299 Kč

Opojná chuť sladkých malin doplněná o exotické plody liči a voňavé lístky červené růže Vás naprosto pohltí. Dopřejte si chvilku odpočinku s čaji Pickwick Slow Tea. Zpomalte a vychutnejte si každý okamžik!

Eilles Tee Assam Special 4x 25 sáčků
307 Kč

Porcovnaný Eilles Tee Assam Special je nejsilnější severoindický černý čaj od úpatí řeky Brahmaputra s měděně červenou barvu v šálku. Nejlépe chutná oslazený s troškou čerstvého mléka nebo smetany.

Ronnefeldt LeafCup Morgentau 15 sáčků
249 Kč 171 Kč

Ronnefeldt LeafCup Morgentau je aromatizovaný zelený čaj s exotickou chutí manga, svěžím citronem a kousky okvětních plátků chrpy. Výborně chutná i chlazený s plátkem citronu a kostkama ledu.

Pickwick Slow Tea - Velvet Green 25 sáčků
299 Kč

Jemný zelený čaj s květinovými tóny má extra dlouhé čajové lístky pro plnou chuť a barvu. Dopřejte si chvilku odpočinku s čaji Pickwick Slow Tea. Zpomalte a vychutnejte si každý okamžik!

Hampstead Tea London BIO mátový čaj 250ks
549 Kč 538 Kč

Zklidňující BIO mátový čaj zmírňuje poruchy trávení, ulevuje od bolesti hlavy, osvěžuje dech a má detoxikační a zklidňující účinky. Přirozeně bez kofeinu. Balení obsahuje 250 × 1,5 g.

Eilles Tee Máta 4x 25 sáčků
289 Kč

Porcovnaný Eilles Tee Máta se skládá z jemně nasekaných vybraných lístků máty s blahodárným a osvěžujícím účinkem. Mátový čaj je také velmi prospěšný na trávení, takže se doporučuje k pití po jídle.

Pickwick Slow tea - Smooth Grey 25 sáčků
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Delikátní černý čaj doplněný o svěží bergamot má extra dlouhé čajové lístky pro plnou a intenzivní chuť. Dopřejte si chvilku odpočinku s čaji Pickwick Slow Tea. Zpomalte a vychutnejte si každý okamžik!

Eilles Tee Grüntee Asia Superior 4x 25 sáčků
279 Kč

Porcovnaný Eilles Tee Grüntee Asia Superior je vyšší třída čínského zeleného čaje. Má sympaticky měkkou a příjemně natrpklou chuť se stopama vegetálnosti. Barva nálevu je zářivě žlutá.

Ronnefeldt LeafCup Ayurveda Herbs & Ginger 15 sáčků
199 Kč 165 Kč

Ronnefeldt LeafCup Ayurveda Herbs and Ginger je aromatický bylinný čaj, který Vašemu tělu dodá energii, osvěžení a pocit dobré nálady. Je balený ve speciálních čajových sáčcích LeafCup, které Vám usnadní přípravu oblíbeného nápoje.

Eilles Tee Jablko 4x 25 sáčků
307 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Porcovnaný čaj Eilles Tee Jablko má plnou ovocnou chuť připomínající šťavnatá sladká jablka plná slunce. Je výborný horký s medem na zahřátí nebo chlazený v teplém létě.

Hampstead Tea London BIO heřmánkový čaj 250ks
549 Kč 489 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BIO Heřmánkový čaj s léčivými účinky ulevuje při zánětech, zklidňuje a pomáhá relaxovat. Přirozeně bez kofeinu. Balení obsahuje 250 × 1,25 g.

Eilles Tee Ovocný 4x 25 sáčků
307 Kč

Porcovnaný Eilles Tee Ovocný obsahuje ibiškové a slunečnicové květy, kousky jablek, slupky šípku a citrusu. Celkovou chuť doplňuje meruňkové a broskvové aroma. Nejlépe chutná lehce oslazený.

Ronnefeldt LeafCup Jasmine Gold 15 sáčků
199 Kč 182 Kč

Ronnefeldt Jasmine Gold je jemný zelený čaj doplněný o květy jasmínu. Má tak naprosto přirozenou jemnou květinovou chuť. Čaj je balený ve speciálních čajových sáčcích s úchytem na ouško šálku.

Eilles Tee Sonne Asiens 4x 25 sáčků
318 Kč

Porcovnaný Eilles Tee Sonne Asiens je jemně trpký zelený čaj s citrónovou trávou a exotickým aroma citrusových plodů. Má osvěžující chuť a je velice chutný i chlazený.

Hampstead Tea London BIO Darjeeling 250ks
549 Kč 489 Kč

BIO Černý čaj z indické provincie Darjeeling pěstovaný v podhůří Himalájí s muškátovými a ovocnými tóny. Osvěžující čistý černý čaj plný chuti s detoxikačními účinky a bohatý na antioxidanty. Nefermentovaný. Obsahu balení: 250 × 2 g.

Eilles Tee Rooibos Vanilla 4x 25 sáčků
307 Kč

Porcovnaný čaj Eilles Tee Rooibos Vanilla má lehce nasládlou chuť jihoafrického rooibosu doplněnou o jemné tóny vanilky. Obsahuje řadu zdraví prospěšných minerálních látek a je bez kofeinu.

Ronnefeldt Simplicitea Tropical Green Tea Float 10 kapslí
131 Kč

Zelený čaj značky Ronnefeldt Simplicitea Tropical Green Tea Float 10 × 3g kapsle. Aromatizovaný čaj s příchutí manga a maracuji je naporcovaný v kapslích, které jsou vhodné po systém Nespresso.

Ronnefeldt Simplicitea Strong Assam Swing 10 kapslí
131 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Černý čaj značky Ronnefeldt Simplicitea Strong Assam Swing 10 × 4g kapsle. Silný černý indický čaj je naporcovaný v kapslích, které jsou vhodné po systém Nespresso.

René Fruit lesní ovoce čajové kapsle Nespresso 10 ks
109 Kč 79 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vynikající ovocný čaj s příchutí lesních plodů plně uhasí vaší žízeň a uspokojí touhu po jedinečném chuťovém zážitku. Tento čaj je skvělý nejen jako horký nápoj, ale i jako vychlazený např. medem doslazený ledový čaj.

Hampstead Tea London BIO English Breakfast 250ks
549 Kč 489 Kč

BIO Černý čaj English Breakfast spočívá v pečlivě namíchaných čajích Darjeeling a Assam ze severní Indie. Tradičně se dochucuje mlékem, případně i dosladí cukrem. Balení obsahuje 250 × 2g.

Ronnefeldt LeafCup Masala Chai 15 sáčků
199 Kč 182 Kč

Ronnefeldt LeafCup Masala Chai je typický indický nápoj obsahující silný černý čaj Assam s kořením. Nejlépe chutná s mlékem a cukrem. Speciální čajové sáčky LeafCup navíc nabízí snadnou a rychlou přípravu.

Ronnefeldt LeafCup Winter Harmony 15 sáčků
249 Kč 165 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ronnefeldt LeafCup Winter Harmony je ovocný čaj, který Vám připomene poklidné vánoční chvíle svým mandlovo-skořicovým aroma. Je balený ve speciálním čajovém sáčku, který lze zachytit za ouško šálku.

Ronnefeldt Tea-Caddy Jasmine Tea 20 sáčků
359 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ronnefeldt Jasmine Tea je velice jemný zelený čaj s květinovou chutí jasmínu. Čaj je balený ve speciálních čajových sáčcích Tea-Caddy, které jsou z přírodního materiálu a umožňují čaji podstatně zvětšit svůj objem a plně uvolnit své aroma.

Ronnefeldt Tea-Caddy Assam Bari 20 sáčků
359 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ronnefeldt Assam Bari je černý čaj nejvyšší kvality, který pochází z indické oblasti Assam. Čaj je balený ve speciálních čajových sáčcích Tea-Caddy, které jsou z přírodního materiálu a umožňují čaji podstatně zvětšit svůj objem a plně uvolnit své aroma.

Ronnefeldt Tea-Caddy Morgentau 20 sáčků
359 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

RonnefeldtMorgentau je ochucený zelený čaj s příchutí exotického manga a citronu. Čaj je balený ve speciálních čajových sáčcích Tea-Caddy, které jsou z přírodního materiálu a umožňují čaji podstatně zvětšit svůj objem a plně uvolnit své aroma.

Ronnefeldt Simplicitea Fresh Peppermint Heaven 10 kapslí-26%
122 Kč 90 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mátový čaj značky Ronnefeldt Simplicitea Fresh Peppermint Heaven 10 × 2g kapsle. Svěží mátový čaj je naporcovaný v kapslích, které jsou vhodné po systém Nespresso.

Ronnefeldt LeafCup Darjeeling Summer Gold 15 sáčků
199 Kč 182 Kč

Ronnefeldt LeafCup Darjeeling Summer Gold v sobě ukrývá celé lístky černého čaje z oblastí Darjeeling z letního sběru, který je považován za nejlepší. Má jemnou ovocnou chuť s muškátovými tóny.

Eilles Tea Diamond Sonne Asiens 50 sáčků
649 Kč 479 Kč

Čaj Eilles Tea Diamond Sonne Asiens je zelený čaj s exotickou chutí citronové trávy a citrusů, který zaručeně osvěží a povzbudí. Je balený v pyramidových čajových sáčcích, které poskytují čaji dostatek prostoru pro optimální vylouhování.

Eilles Tea Diamond Sommerbeeren 50 sáčků
527 Kč

Čaj Tea Diamond Sommerbeeren je čistá, harmonická ovocná směs letních plodů zjemněná malinovo-jahodovým aroma. Chutná výborně i oslazený a vychlazený k uhašení žízně.

Pickwick Slow Tea - Camilla Sunday 25 sáčků
329 Kč

Jemná chuť heřmánku se špetkou anýzu a kapkou červeného pomeranče podtrhne pohodu nejen o víkendu. Dopřejte si chvilku odpočinku s čaji Pickwick Slow Tea. Zpomalte a vychutnejte si každý okamžik!

Pickwick Slow Tea - Rooibos Dreams 25 sáčků
299 Kč

Osvěžující chuť a vůni rooibosu doplňuje jemná vanilka s medem a kapkou pomeranče. Dopřejte si chvilku odpočinku s čaji Pickwick Slow Tea. Zpomalte a vychutnejte si každý okamžik!

Eilles Tea English Select Ceylon 4x 25 sáčků
279 Kč

Porcovnaný čaj Eilles Tee English Select Ceylon je černý čaj z vysokohorské oblasti Srí Lanka. Má lahodnou chuť, trpce aromatickou se zlatavě hnědou barvou nálevu. Ideální s kapkou mléka.

Ronnefeldt LeafCup Lemon Fresh Bio 15 sáčků
199 Kč 186 Kč

Ronnefeldt LeafCup Lemon Fresh je vynikající ovocný čaj s osvěžujícím tónem citronu, který je vypěstovaný v souladu s kontrolovaným ekologickým zemědělstvím. Čajový sáček je uzpůsobený k zaháknutí za ouško šálku.

Ronnefeldt LeafCup English Breakfast 15 sáčků
249 Kč 165 Kč

Ronnefeldt LeafCup English Breakfast je ceylonský černý čaj s jemnou chutí. Je balen v praktických čajových sáčcích, které lze připevnit k oušku šálku, takže se snadno a rychle připravuje.

Eilles Tea Diamond Earl Grey Premium 50 sáčků
499 Kč 479 Kč

Tea Diamond Earl Grey Premium je pikantně aromatizovaný klasický černý čaj složený z jemné směsi černého čaje s vůní citrusového ovoce bergamotu. Chutná skvěle s kapkou citrónu.

Eilles Tea Diamond Darjeeling Royal 50 sáčků
527 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Eilles Tea Diamond je černý čaj darjeeling z letního sběru, který je znám svou výbornou kvalitou. Má ovocnou vyzrálou chuť s muškátovými tóny. Pro lepší louhování je porcován v pyramidových sáčcích.

Pickwick Zelený s citronem 100 sáčků
189 Kč

Zelený čaj má svůj původ v Číně a Japonsku, kde je po století znám pro své osvěžující účinky. Obsahuje antioxidanty, které posilují přirozenou obranyschopnost organismu. Je proto skvělou součástí zdravého životního stylu.

Eilles Tea Diamond Grüntee Asia Superior 50 sáčků
499 Kč 479 Kč

Tea Diamond Grüntee Asia Superior je zelený čaj z úrodné Asie se sympaticky měkkou a příjemně natrpklou příchutí se zářivě žlutou barvou v šálku. Pyramidový tvar sáčku nabízí více prostoru pro čaj a tím lepší chuť.

Ronnefeldt LeafCup Green Dragon 15 sáčků
199 Kč 186 Kč

Ronnefeldt LeafCup Green Dragon je harmonizující čínský zelený čaj lehce trpké chutí doplněný měkkou nasládlosti. Je vynikající pro osvěžení a návrat síly a vitality. Balený ve speciálních čajových sáčcích LeafCup.