Vánoční hvězdy - CD

Vánoční hvězdy - CD

Hodnocení: 5
199 Kč

Kompilace vánočních písní, která samozřejmě obsahuje i osvědčenou klasiku v podání Karla Gotta, Janka Ledeckého nebo Heleny Vondráčkové.

Zkoleduj se - CD

Zkoleduj se - CD

Hodnocení: 5
269 Kč

Adventní charitativní projekt vánočních koncertů v podobě studiové nahrávky. Album obsahuje 13 vánočních písní, většinou lidových, v originálních, hravých aranžích Marka Doubravy z kapely Hmm…, vycházejících především z tradic společného zpívání koled v zábavné a živé formě.

Clapton Eric: Happy Xmas /Deluxe (2018) - CD
399 Kč

Britský kytarista, zpěvák a skladatel Eric Clapton vydává své první vánoční album Happy Xmas, které vyšlo 12. října. Jedná se o 24. studiovou desku, která přichází dva roky po vydání alba I Still Do.

Rieu André: Christmas Down Under - Live From Sydney (2019) - DVD
379 Kč

André Rieu (* 1. října 1949, Maastricht, Nizozemsko) je nizozemský houslista, skladatel, kapelník a hudební producent, který se specializuje na lehkou klasiku. Hraje skladby krále valčíku – Johanna Strausse, ale i jeho otce.

Absolonová Monika: Až do nebes - CD
349 Kč

CD Moniky Absolonové s názvem „Až do nebes“ nesmí chybět u žádného vánočního stromku. Deska plná světových vánočních melodií obsahuje důvěrně známé a oblíbené skladby, ale i populární vánoční písně, které v češtině dosud nezazněly.

Bílá Lucie: Bílé Vánoce Lucie Bílé - CD
349 Kč

Oslavte vánoční svátky těmi opravdu nejvánočnějšími písněmi! Lucie Bílá vydala album s melodiemi dokonale souznějícími s těmi asi nejkrásnějšími dny v roce. Velké melodie a nádherné zpívání pro nejkrásnější svátky roku!

Václav Hybš se svým orchestrem: Šťastné Vánoce - CD
199 Kč

Klasické vánoční album, slavné sváteční melodie, výtečný orchestr Václava Hybše! Těžko si představit typičtější výběr těch nejvhodnějších písniček pro nejspíš nejoblíbenější období celého roku.

Vánoční písničky dětem - CD
199 Kč

Evergreeny, které, si na Vánoce každý rád zazpívá. Počínaje Rolničkami a Purpurou, až po legendární Vánoce, Vánoce přicházejí…

Gott Karel: Vánoce ve zlaté Praze - CD
249 Kč

Nahrávka Karla Gotta z roku 1969 patří mezi legendární. Skvěle vybraný repertoár představuje dvanáct skladeb, od českých a jiných lidových až po díla ikon vážné hudby, chybět nemůže ani Tichá noc…

Country Beat Jiřího Brabce: Zlaté hity
299 Kč

V čase nedožitých pětašedesátin kapelníka Jiřího Brabce ( nar. 2.7. 1940) je tu nový výběr toho nejlepšího, co jeho kapela stačila s řadou skvělých zpěváků natočit! Od rokenrolu k moderní country vedla cesta klavíristy Brabce, doprovázená desítkami hitů převzatých i speciálně napsaných pro kmenové v

Gott Karel: Bílé Vánoce (+bonusy) - CD
149 Kč

Vánoce jsou výjimečný svátek, a Karel Gott je dokáže opravdu oslavit. Tento jeho titul je vlastně evergreenem už od doby vzniku v roce 1982. Sestava nejkrásnějších písní k velebnému svátečnímu večeru má opravdu obdivuhodný časový i stylový záběr.

Pecková Dagmar, Musica Bohemica: Nativitas - Vánoční koledy
329 Kč

České a moravské vánoční koledy, vánoční písně z českých barokních kancionálů, vánoční zpěvy staré Evropy (arr. písní a koled Jaroslav Krček) Dagmar Pecková, Karel Jakubů, Jaroslav Krček, Filip Dámec. Gentlemen Singers, Musica Bohemica, dirigent Jaroslav Krček Mezzosopranistka Dagmar Pecková se rozh

Ave Maria
179 Kč

Nejkrásnější árie a chóry pro sváteční chvíle Album duchovní hudby sestavené z nejpůsobivějších „mariánských“ melodií mistrů různých hudebních epoch a stylů. Vznešené tóny, slavnostní harmonie a mimořádné umělecké výkony předních českých interpretů vážné hudby. Supraphon po více jak osmdesáti letech

Bartošová Iveta: O Vánocích - CD
199 Kč

17 tematických písní kompilujících reedici alba Vánoční Iveta (2005 ) doplněné o skladby „Tři oříšky“, „Dříve než svíčka dohoří“, „Pomněnka“, „(Rozvíjej se) Poupátko“ a „Já se vrátím“.

Bílá Lucie: Bílé Vánoce Lucie Bílé II. - CD
349 Kč

Oslavte vánoční svátky těmi opravdu nejvánočnějšími písněmi! Pokračování fenomenálně úspěšného alba s již osvědčeným názvem. Velké melodie a nádherné zpívání pro nejkrásnější svátky roku!

Bílá Lucie: Bílé Vánoce v Opeře LIVE - CD+DVD
399 Kč

Vánoce jsou jen jednou v roce, tedy na ně specializované projekty mohou mít krátký dech. Bílé Vánoce Lucie Bílé jsou ale výjimkou. Fenomenálně úspěšný vánoční koncept Lucie Bílé se dočkal koncertního záznamu!

Bílé Vánoce - CD

Bílé Vánoce - CD

Hodnocení: 4
99 Kč

20 pohodových vánočních písniček v podání legend české hudební scény.

Bittová Iva: Kolednice (Reedice 2018) - CD
249 Kč

Iva Bittová zpěvačka, herečka a houslistka patří k nejvýraznějším osobnostem české alternativní hudební scény. Album Kolednice nahrála v roce 1995 v Lelekovicích se svým dětským sborem Lelky.

Bublé Michael: Christmas (Deluxe Special Edition) - CD
349 Kč

Christmas je album, které si již nyní buduje pozici jedné z nejprodávanějších desek posledního desetiletí. Ostatně v loňském roce se více než Bublého vánočného alba Christmas prodalo pouze posledního alba Adele.

Bublé Michael: Christmas - LP
449 Kč

Album vyšlo už v roce 2011, každé následující Vánoce se ale vrací na nejvyšší místa prodejních hitparád po celém světě. Bublé desku poskládal z tradičních vánočních hitů jako Silent Night, White Christmas nebo It's Beginning To Look A Lot Like Christmas.

Carey Mariah: Merry Christmas II You - CD
379 Kč

Americká zpěvačka Mariah Carey se rozhodla navázat na obrovský úspěch jejího vánočního alba z 90. let a pro letošní svátky připravila další desku plnou klasických vánočních koled, ale i nově složených svátečních písní.

Černoch Karel: Strom vánočních přání - CD
149 Kč

Album vánočních písní v podání nesmrtelného Karla Černocha. Písně na album si vybral sám a také úzce spolupracoval na jejich aranžích a celkovém vyznění. Nahrávání probíhalo v roce 2001 a na sklonku onoho roku také album poprvé vyšlo.

Chairé: O Vánocích Zpívám (CD + DVD)
333 Kč

Vánoční písně z Jistebnického kancionálu, písně z barokních kancionálů, vánoční písně staré Evropy a klasické české a moravské koledy. Tradice vánočních písní, které zrcadlí zprávu o Kristově narození, trvá více než tisíc let, od gregoriánských chorálů přes latinské písně středověku, písně barokních

Chicago: Chicago Christmas - CD
379 Kč

Nová kolekce vánočních písní jako White Christmas či Little Drummer Boy v podání americké pop-rockové skupiny Chicago.

Chicago: Chicago Christmas - LP
519 Kč

Nová kolekce vánočních písní jako White Christmas či Little Drummer Boy v podání americké pop-rockové skupiny Chicago.

Christmas Album (2016) - CD
429 Kč

Berlínští filharmonikové (též Berlínská filharmonie, německy Berliner Philharmoniker) jsou světově významný symfonický orchestr sídlící v Berlíně. Svoji vynikající pověst získal zejména v době působení legendárního dirigenta Herberta von Karajana.

Clapton Eric: Happy Xmas (2018) (2x LP) - LP
709 Kč

Britský kytarista, zpěvák a skladatel Eric Clapton vydává své první vánoční album Happy Xmas, které vyjde 12. října. Jedná se o 24. studiovou desku, která přichází dva roky po vydání alba I Still Do.

Duo Jamaha: Vianočný darček/CD+DVD
349 Kč

Stopáž: CD – 56:36, DVD – 57:13 Vánoční písničky a koledy v podání populární skupiny Duo Jamaha Vianočný darček na CD a DVD. Hraje a zpívá Duo Jamaha: Alfonz Kotvan – klávesy, zpěv Ing.

Gott Karel: Vánoce ve zlaté Praze - LP
499 Kč

Nahrávka Karla Gotta z roku 1969 patří mezi legendární. Skvěle vybraný repertoár představuje dvanáct skladeb, od českých a jiných lidových až po díla ikon vážné hudby, chybět nemůže ani Tichá noc…

Guetta David: Guetta Blaster (2x LP) - LP
449 Kč

Vinylová reedice alba z roku 2004. David Guetta je králem tanečních parketů a jeden z nejpopulárnějších producentů taneční hudby, která je často označovaná zkratkou EDM.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Vánoční hudba.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Vánoční hudba výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Vánoční hudba akce.