10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bohatá zahrada Hnojivo na muškáty a jiné balkónové rostliny Bohatá zahrada Hnojivo na muškáty a jiné balkónové rostliny
Bohatá zahrada Hnojivo na muškáty a jiné balkónové rostliny

Jihočeské hnojivo je řada granulovaných organo-minerálních hnojiv, která jsou ideálním zdrojem organických látek a živin, nezbytných k harmonickému vývoji a zdravému růstu rostlin. Vyznačují se vyššími obsahy živin v optimálním poměru. Rostliny ošetřené tímto hnojivem rostou intenzivněji, jsou sytěji zabarvené a mají větší vitalitu.

můžete mít DNES

Od MALL
Bohatá zahrada Hnojivo na plodovou zeleninu Bohatá zahrada Hnojivo na muškáty a jiné balkónové rostliny
Bohatá zahrada Hnojivo na plodovou zeleninu

Organo-minerální hnojivo určené pro výživu rajčat, paprik, okurek a dalších druhů plodové zeleniny. Balení obsahuje 2,6 kg hnojiva, což vystačí cca na 52 m2 záhonů.

můžete mít DNES

Od MALL
Bohatá zahrada Kravský hnůj 20kg Bohatá zahrada Hnojivo na muškáty a jiné balkónové rostliny
Bohatá zahrada Kravský hnůj 20kg

Čistě přírodní hnojivo pro zajištění vysoké úrodnosti půdy. Vyživování zeleniny (rajčat, paprik a okurek, celeru, aj.) i okrasných zahradních rostlin.

můžete mít 26.2.

Od MALL
Bohatá zahrada Hořká sůl 10kg 24520053 AGRO CS Agro Floria kapalné pro pokoj. rostliny SMUTNICE 500 ml
Bohatá zahrada Hořká sůl 10kg 24520053

Hořečnaté hnojivo určené k celoroční výživu zeleniny, ovocných stromů a keřů, dále chmele, vinné révy a okrasných jehličnanů.

můžete mít DNES

Od MALL
AGRO CS Agro Floria kapalné pro pokoj. rostliny SMUTNICE 500 ml AGRO CS Agro Floria kapalné pro pokoj. rostliny SMUTNICE 500 ml
AGRO CS Agro Floria kapalné pro pokoj. rostliny SMUTNICE 500 ml

FLORIA Kapalné hnojivo pro pokojové rostliny s účinkem proti smutnicím je speciální hnojivo pro všechny druhy pokojových rostlin.Zlepšuje celkovou vitalitu rostlin a zvyšuje jejich odolnost vůči chorobám a škůdcům.Hnojivo také obsahuje unikátní aromatické látky, které omezují výskyt mušek – smutni…

můžete mít 27.2.

Fertistav Trávníkové hnojivo 20kg AGRO CS Agro Floria kapalné pro pokoj. rostliny SMUTNICE 500 ml
Fertistav Trávníkové hnojivo 20kg

NPK 20–8–8+3MgO+10SO3
Používá se na základní hnojení nebo přihnojování v době vegetace
Hnojivo obsahující dusičnanový a amonný dusík je určeno zejména na jarní přihnojování plodin, k jejich regeneraci
a udržení potřebné hladiny dusíku během vegetace
Určeno pro veškeré druhy trávníků

můžete mít 29.2. - 1.3.

Life Force Natural Humic Acids pro obnovu úrodnosti půdy, 1 kg. Aktivátor půdy, zvláště vhodný pro skleníkové a pokojové rostliny oslabené a zanedbané. Life Force Natural Humic Acids pro obnovu úrodnosti půdy, 1 kg. Aktivátor půdy, zvláště vhodný pro skleníkové a pokojové rostliny oslabené a zanedbané.
Life Force Natural Humic Acids pro obnovu úrodnosti půdy, 1 kg. Aktivátor půdy, zvláště vhodný pro skleníkové a pokojové rostliny oslabené a zanedbané.

Půdní regenerátor který rychlé zvyšuje chemicko-fyzikální a biologické vlastnosti půdy, efektivně rekultivuje půdu. Zdroj bioaktivních huminových kyselin pro zvýšení úrodnosti všech typů půdy, produktivity a míry přežití vysazených rostlin. 1 polévková lžíce nahrazuje pytel kravského hnoje!!!

můžete mít 26.2. - 27.2.

Fertistav Dusíkaté vápno PERLKA 20kg Life Force Natural Humic Acids pro obnovu úrodnosti půdy, 1 kg. Aktivátor půdy, zvláště vhodný pro skleníkové a pokojové rostliny oslabené a zanedbané.
Fertistav Dusíkaté vápno PERLKA 20kg

PLODOVÁ, KOŠŤÁLOVÁ A KOŘENOVÁ ZELENINA, OKRASNÉ A OVOCNÉ STROMY, JAHODY, TRÁVNÍK
Jarní, podzimní hnojení
Desinfikuje půdu, chrání rostliny proti nežádoucím škůdcům
Výrazně omezuje klíčení plevelů, Redukuje slimáky, snižuje škody způsobené drátovci

můžete mít 28.2. - 29.2.

Fertistav KRAVSKÝ FERMENTOVANÝ HNŮJ 10 kg Life Force Natural Humic Acids pro obnovu úrodnosti půdy, 1 kg. Aktivátor půdy, zvláště vhodný pro skleníkové a pokojové rostliny oslabené a zanedbané.
Fertistav KRAVSKÝ FERMENTOVANÝ HNŮJ 10 kg

PRO VŠECHNY DRUHY ROSTLIN VE SKLENÍKU, NA ZAHRADĚ I V SADU 100% EKOLOGICKÝ VÝROBEK 100% PŘÍRODNÍ VÝROBEK Univerzální přírodní granulované organické hnojivo s pozvolným uvolňováním živin, které obohacují půdu

můžete mít 27.2. - 28.2.

Agro CS KADEŘAVOST STOP 2x10 g Life Force Natural Humic Acids pro organické zemědělství, 1 kg. Organické hnojivo a aktivátor půdy , zvláště vhodné pro skleníkové a pokojové rostliny. 1 polévková lžíce nahrazuje pytel kravského hnoje!!!
Agro CS KADEŘAVOST STOP 2x10 g

Kadeřavost STOP je unikátní dvoufázový fungicid na ošetření broskvoní proti kadeřavosti.Kadeřavost je nemoc, která se projevuje červenými puchýři na listech, které se zvětšují a tak dojde k usychání a padání listů, případně napadení letorostů, květů a plodů.Složení:Champion 50 WG1.

můžete mít 27.2.