Zala Living Kusový koberec Vini 103035 Yellow Creme 120x170 cm
2 858 Kč
+ doprava zdarma

Dětský kusový koberec Vini 103035 je díky svému jednoduchému, ale nepřehlédnutelnému motivu ideálním společníkem do dětských pokojů malých kluků a holek. Jedná se o stylový koberec, který byl vyroben ze 100% polypropylenového vlákna v dílně německého výrobce.


Zala Living Kusový koberec Vini 103027 Cat Alex 120x170 cm
2 598 Kč
+ doprava zdarma

Moderní kusový koberec z dětské kolekce Vini německé značky Hanse Home. Zdobený je velkou šedou kočičkou s modrým ocasem. V horní části je zdobený srdíčky. Koberec Vini 103027 udělá radost každé mladé dívce.


Obsession Dětský kusový koberec Fairy Tale 647 Love
1 133 Kč
+ doprava zdarma

Dokonalý dětský kusový koberec z kolekce Fairy Tale v růžovo-bílé barvě. Koberec je posetý růžovými, bílými a černými srdíčky a hlavním motivem je malá princezna. Kusový koberec Fairy Tale 647 nádherně dozdobí každý dívčí pokojíček a potěší každou malou princeznu.


Zala Living Kusový koberec Vini 103480 Teddy Boe 120x170 cm
2 194 Kč
+ doprava zdarma

Moderní dětský kusový koberec Teddy Boe z dětské kolekce Vini německé značky Hanse Home. Koberec v krémové barvě je zdobený veselým obrázkem obličeje medvídka, který ozdobí každý dětský pokojíček. Koberec je vyroben ze 100% polypropylenu. Novinka pro sezonu 2018/2019.


Obsession Dětský kusový koberec Torino kids 234 GLAMOUR
1 034 Kč
+ doprava zdarma

Tento koberec představuje novou generaci dětských koberců Torino Kids. Na koberci je vyuobrazeno město a díky růžové barvě je určen převážně pro holčičky. Dítě si hravě vyzkouší svoji představivost a skvěle se zabaví.


Zala Living Protiskluzový kusový koberec Niños 103083 Blue 67x120 cm
1 558 Kč
+ doprava zdarma

S kusovým kobercem Niños 103083 si Vaše děti budou připadat jako v nebi. Tento pěkný modrý koberec s bílými obláčky vykouzlí radost na tváři všem menším dětem. Je tedy vhodné ho umístit do dětských pokojů. Pro jeho výrobu byl použit 100% polyamid, který je známý pro svoji kvalitu a odolnost.


Spoltex Kusový koberec Toys C045 DM
1 599 Kč

991 Kč
+ doprava zdarma

Dětský kusový koberec C045 v modrné barvě ideální do dívčího i chlapeckého pokojíčku. Koberec je s motivem dvou psích dalmatinů , kteří si hrají s balónkem. Koberec C045 vyrobený z polypropylenu zaručuje delší životnost a snadnou údržbu.


Vopi Kusový koberec City life
339 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec City life je vysoce kvalitní, dětský koberec pyšnící se velice detailním a precisním designem se zářivými barvami. Tyto koberce se snadno udržují a dlouho vydrží. Jako bonus máte možnost si objednat tento přenádherný design v libovolné velikosti.


Protiskluzový kusový koberec Safari
499 Kč
+ doprava zdarma

Dětský kusový koberec Safari zaujme každého malého raubíře díky vyobrazené hrací ploše. Dokonale bude rozvíjet dětskou fantazii a zároveň nabízí velký prostor ke hrám. Koberec Safari je vyroben z ultra měkkého materiálu, který je tak ideální pro dětské hry na zemi.


Protiskluzový kusový koberec World map
499 Kč
+ doprava zdarma

Dětský kusový koberec World map hravou formou zobrazuje mapu světa. Koberec je ideální do dětského pokojíčku malého cestovatele. Koberec je vyroben z velmi měkkého materiálu, díky čemuž je skvělou volbou pro dětské hry na zemi. .


Obsession Dětský kusový koberec Lollipop 180 Kitten
1 259 Kč
+ doprava zdarma

Nádherný dětský kusový koberec v růžové barvě ideální především pro malé slečny. Koberec Lolliop 180 je s motivem kočičky. Ta je v bílé barvě a okolo krku má velkou černou mašli. Tímto kobercem určitě uděláte velkou radost a navíc jím projasníte dětský pokojíček.


Associated Weavers Hrací koberec pro děti silnice Little Village
499 Kč
+ doprava zdarma

Kde zažít nejkrásnější jízdu v autě? No jasně, na venkově! Koberec Little Village s motivem máleho městečka nebo vesnice. Vaše děti si na něm hodně vyhrají a koberec to všechny vydrží. Kvalitní materiál s vysokou odolností je totiž samozřejmostí.


Vopi Kusový koberec Farma II.
339 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Farma II. je vysoce kvalitní, dětský koberec pyšnící se velice detailním a precisním designem se zářivými barvami. Tyto koberce se snadno udržují a dlouho vydrží. Jako bonus máte možnost si objednat tento přenádherný design v libovolné velikosti.


Berfin Dywany Kusový koberec Smart Kids 22310 Beige
2 099 Kč
+ doprava zdarma

Tento koberec je skvělou volbou do dětských pokojíčků pro ty nejmenší děti. Koberec je v hnědém provedení a zdobený je různými zvířátkami. Nejen, že koberec hezky doplní každý pokojíček, ale zároveň se děti budou učit poznávat zvířátka.


Hanse Home Kusový koberec Play 102378
1 146 Kč
+ doprava zdarma

Udělejte své holčičce radost tímto kobercem Play 102378 s motivem sladkého města. Koberec je vyroben z polyamidu.


Obsession Dětský kusový koberec Lollipop 182 Bear
1 259 Kč
+ doprava zdarma

Tento nádherný kusový koberec v modré barvě bude skvělou volbou do každého dětského pokojíčku a nadchne každého malého raubíře. Koberec je zdoben bílými a žlutými hvězdami, které připomínají noční oblohu. Hlavním motivem je bílý medvídek.


Zala Living Kusový koberec Vini 103031 Lion Stan 120x170 cm
2 598 Kč
+ doprava zdarma

Dětský kusový koberec Vini 103031 v béžové barvě. Zdobený je velkým žlutým lvem s barevnou hřívou. Koberec je skvělou variantou do každého dětského pokojíčku, kde bude perfektním doplňkem.


Zala Living Kusový koberec Vini 103349 Country Road 120x170 cm
2 902 Kč
+ doprava zdarma

Moderní dětský kusový koberec Country Road z dětské kolekce Vini německé značky Hanse Home. Koberec v krémové barvě je jako dělaný do klučičího pokojíčku, protože jeho hlavním motivem jsou silnice společně s domečky a stromy. Koberec je vyroben ze 100% polypropylenu. Novinka pro sezonu 2018/2019.


Associated Weavers Dětský kusový koberec silnice Big City
499 Kč
+ doprava zdarma

Jestli váháte nad koupí kusového koberce do pokoje pro Vašeho malého syna, jste tady správně. S žádným jiným kobercem si děti tolik nevyhrají, jako právě s kobercem s motivy města a silnic. Mrakodrapy, křižovatky, přechody pro chodce, to je to co potřebujete.


Associated Weavers Dětský kusový koberec silnice Play Time
499 Kč
+ doprava zdarma

Co je ještě zábavnější než autíčka? Jasně, vláčky! A proto na tomto koberci najdete promyšlené silnice s křižovatkami a kruhovými objezdy, ale také koleje a nádraží. Proto je tento koberec určen do každého chlapeckého pokoje a můžeme Vám zaručit, že udělá radost.


Obsession Dětský kusový koberec Lollipop 185 Unicorn
1 259 Kč
+ doprava zdarma

Dětský kusový koberec z kolekce Lollipop v růžové barvě je skvělou volbou do dětských pokojíčků malých slečen. Koberec je zdobený duhou, která jde ze dvou smějících se mráčků. Na této duze stojí bílý jednorožec s barevným ocáskem a hřívou.


Protiskluzový kusový koberec Silnice
949 Kč
+ doprava zdarma

Dětský hrací kusový koberec s mnoha cestami a silnicemi si oblíbí každý správný rošťák. Tento koberec je skvělou volbou do klučičích pokojů, ale srandu si s ním užijí i malé holky. Vyroben byl ze 100% polyesteru, který je měkký a příjemný na dotek.


Spoltex Kusový koberec Playground (dětský)
799 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Playground je určený pro všechny správné kluky, kteří jistě ocení pestrý a nápaditý vzor tohoto herního koberce. Pro jeho výrobu byla použita kvalitní polyamidová vlákna, která tvoří jeho krátký vlas.


Zala Living Kusový koberec Vini 103356 Colourful Bubbles 120x170 cm
2 194 Kč
+ doprava zdarma

Moderní dětský kusový koberec Colourful Bubbles z dětské kolekce Vini německé značky Hanse Home. Koberec v krémové barvě zobrazuje různobarevné bubliny, které rozveselí každý dětský pokoj. Koberec je vyroben ze 100% polypropylenu. Novinka pro sezonu 2018/2019.


Zala Living Kusový koberec Vini 103482 Kitty Mabel 120x170 cm
2 194 Kč
+ doprava zdarma

Moderní dětský kusový koberec z dětské kolekce Vini německé značky Hanse Home. Koberec v broskvové barvě je zdobený obličejem kočičky a bude se tak vyjímat především v dívčím pokojíčku. Koberec je vyroben ze 100% polypropylenu. Novinka pro sezonu 2018/2019.


Obsession Dětský kusový koberec Fairy Tale 645 Racoon
1 133 Kč
+ doprava zdarma

Parádní dětský kusový koberec z kolekce Fairy Tale je v lehce šedé barvě a hlavním motivem je liška. Ta má nádherně barevný ocásek a na čele má čelenku zdobenou peřím. Koberec je perfektní volbou do každého dětského pokoje, především pak pro milovníky indiánů a indiánských motivů.


Hrací koberec Monopoly
799 Kč
+ doprava zdarma

Oblíbený dětský hrací koberec na motivy hry Monopoly. Součástí koberce jsou i hrací karty a figurky. Koberec má velmi krátký vlas snadný na údržbu. Díky praktické velikosti 92×92 cm se skvěle vejde do každého dětského pokoje. Můžeme jej doporučit i jako nápaditý dárek.


Merinos Kusový koberec Diamond Kids 22317/040
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Nádherný dětský kusový koberec Diamond Kids, který je vyroben ze stejného materiálu, jako „dospělé“ oblíbené koberce Diamond New. Jedná se o polypropylen s vysokou hustotou a středně dlouhým jemným vlasem. Snadná údržba je u dětských koberců samozřejmostí.


Sintelon Kusový koberec Play 78 KVK
1 298 Kč
+ doprava zdarma

Všemi známý a všemi milovaný. Kusový koberec 78 KVK si jistě pamatujete i Vy ze svých dětských let. Na motivu silnicí si i Vaše děti a děti Vašich dětí užijí hromadu zábavy. Kupte jim tento heatset – frisé koberec již dnes, a dopřejte jim odolný a snadno udržovatelný kus historie.


Berfin Dywany Kusový koberec Smart Kids 22303 Beige
2 099 Kč
+ doprava zdarma

Tak tento parádní dětský koberec zaujme každého malého neposedu. Koberec z kolekce Smart Kids značky Berfin je v hnědé barvě s motivem labyrintu. Při dlouhých chvílích se tak mohou děti zabavit hledáním správné cesty k myšičce.


Berfin Dywany Kusový koberec Smart Kids 22414 Pink
2 099 Kč
+ doprava zdarma

Krásný motiv koberce do dětských pokojíčků pro malé dívky. Koberec je zdobený bílým zajíčkem s korunou na hlavě. Zajíček je na růžovém podkladu s bílými puntíky. Koberec má 14 mm dlouhý vlas a je vyrobený z vlasu typu frizé, které je velice odolné.


Obsession Dětský kusový koberec Lollipop 181 Bunny
1 259 Kč
+ doprava zdarma

Parádní dětský kusový koberec z kolekce Lollipop v modré barvě. Koberec je zdoben černými a bílými hvězdičkami, které znázorňují noční oblohu. Hlavním motivem je velký bílý králíček, který se snaží všechny hvězdičky pochytat. Koberec bude skvěle dozdobovat každý dětský pokojíček.


Sintelon Kusový koberec Pastel Kids 52/KVK
2 299 Kč
+ doprava zdarma

Krásný modrý kusový koberec s roztomilým králíčkem je tou pravou volbou do dětských pokoků. Tento koberec se bude líbit spíše klukům, ale samozřejmě je možné ho položit i do dívčího pokoje.


Vopi Kusový koberec The World of Cars 97 šedý
339 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec The World of Cars 97 šedý je vysoce kvalitní, dětský koberec pyšnící se velice detailním a precisním designem se zářivými barvami. Tyto koberce se snadno udržují a dlouho vydrží. Jako bonus máte možnost si objednat tento přenádherný design v libovolné velikosti.


Vopi Protiskluzový kusový koberec Sea world
499 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Sea world je ideální do každého dětského pokojíčku. Koberec je v modré barvě a jsou na něm vyobrazena mořská zvířátka. Koberec je vyroben z velmi měkkého materiálu, díky čemuž je skvělou volbou pro dětské hry na zemi. .


Zala Living Kusový koberec Bambini 103068 Blau 140x200 cm
2 078 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Bambiny 103068 v modré barvě. Koberec je zdobený noční oblohou v podobě měsíce a hvězd. Vyrobený je z polypropylenu BCF, který je příjemný na dotek. Koberec Bambini 103068 je vyrobený německou značkou Hanse Home Collection.


Ayyildiz Kusový koberec Kids 420 lila
999 Kč
+ doprava zdarma

Dětský kusový koberec Kids 420 v růžové barvě je opět vhodný spíš do pokojů pro holky, ale tento účel splní výborně. Je vyroben ze 100% polypropylenu frizé a je tak opravdu měkký a vydrží veškeré zacházení, takže se o něj nemusíte bát. .


Berfin Dywany Kusový koberec Smart Kids 22414 Grey
2 099 Kč
+ doprava zdarma

Parádní motiv koberce do dětských pokojíčků pro malé chlapce i dívky. Koberec je zdobený bílým zajíčkem s korunou na hlavě. Zajíček je na šedém podkladu s bílými puntíky. Koberec má 14 mm dlouhý vlas a je vyrobený z vlasu typu frizé, které je velice odolné.


Hanse Home Kusový koberec CITY MIX 102396 140x200cm
2 169 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kusové koberce z řady City Mix od německého výrobce Hanse Home jsou rozeznatelné na první pohled. Jejich výrazné vzory se hodí do pokojů moderně zařízených nebo i do pokojů pro děti.


Obsession Dětský kusový koberec Fairy Tale 644 Magic
1 133 Kč
+ doprava zdarma

Nádherný dětský kusový koberec z kolekce Fairy Tale v modré barvě. V dolní části je koberec zdoben nádherným růžovým královským zámkem, nad kterým létá víla s kouzelnou hůlkou. Tento koberec bude skvělou variantou do dětského dívčího pokoje. Vyrobený je z polyesteru a je antibakteriální.


Dětské koberce

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné dětské koberce.