Obsession Kusový koberec Torino kids 231 STREET-23%
1 034 Kč 796 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Fantastický koberec do dětského pokoje, který potěší kluky i holky. Koberec nemá klasický vlas, ale je vyroben ze 100% polyesteru utkaného do nízkých, pevně utažených smyček, na které je natištěn vzor. Díky tomu se koberec snadno čistí.

Vopi Kusový koberec City life
339 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec City life je vysoce kvalitní, dětský koberec pyšnící se velice detailním a precisním designem se zářivými barvami. Tyto koberce se snadno udržují a dlouho vydrží. Jako bonus máte možnost si objednat tento přenádherný design v libovolné velikosti.

Obsession Dětský kusový koberec Torino kids 233 WORLD MAP
1 034 Kč 993 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Děti milují cestování.  S tímto kobercem mohou cestovat, aniž by vystrčily paty z pokojíčku. Děláme si legraci, ale koberec jim radost určitě udělá. Sympatická zvířátka a výrazné kontrastní barvy děti zkrátka zaujmou. Navíc se přiučí troše zeměpisu.

Obsession Dětský kusový koberec Lollipop 180 Kitten
1 259 Kč
+ doprava zdarma

Nádherný dětský kusový koberec v růžové barvě ideální především pro malé slečny. Koberec Lolliop 180 je s motivem kočičky. Ta je v bílé barvě a okolo krku má velkou černou mašli. Tímto kobercem určitě uděláte velkou radost a navíc jím projasníte dětský pokojíček.

Vopi Kusový koberec Farma II.
339 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Farma II. je vysoce kvalitní, dětský koberec pyšnící se velice detailním a precisním designem se zářivými barvami. Tyto koberce se snadno udržují a dlouho vydrží. Jako bonus máte možnost si objednat tento přenádherný design v libovolné velikosti.

Ayyildiz Kusový koberec Kids 550 pink
999 Kč
+ doprava zdarma

Dětský kusový koberec Kids 550 pink s motivem roztomilé kočičky s růžovými detaily je vhodný zejména do holčičích pokojíčků. Koberec je vyroben ze 100% PP Frizé, takže je velice příjemný na dotyk. 10,5 mm vysoký vlas je snadný na údržbu, takže celý koberec je nejen krásný, ale i praktický.

Vopi Kusový koberec The World of Cars 97 šedý
339 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec The World of Cars 97 šedý je vysoce kvalitní, dětský koberec pyšnící se velice detailním a precisním designem se zářivými barvami. Tyto koberce se snadno udržují a dlouho vydrží. Jako bonus máte možnost si objednat tento přenádherný design v libovolné velikosti.

Oboustranný protiskluzový koberec Kruhový prostor
1 799 Kč
+ doprava zdarma

Speciální kusový koberec z ECO paměťové pěny, který je skvělou volbou pro malé děti. Tento šedý koberec je omyvatelný a voděodolný a je tak možné ho použít venku u bazénu i doma v obývacím pokoji. Jedná se o oboustranný koberec, který chrání děti nejen před pády a úrazy, ale také před prochladnutím.

Associated Weavers Hrací koberec pro děti silnice Little Village
499 Kč
+ doprava zdarma

Kde zažít nejkrásnější jízdu v autě? No jasně, na venkově! Koberec Little Village s motivem máleho městečka nebo vesnice. Vaše děti si na něm hodně vyhrají a koberec to všechny vydrží. Kvalitní materiál s vysokou odolností je totiž samozřejmostí.

Ayyildiz Kusový koberec Kids 570 pink kruh
1 439 Kč
+ doprava zdarma

Dětský kruhový kusový koberec Kids 570 pink v zajímavé kombinaci růžové, šedé a bílé barvy bude jistě ozdobou každého holčičího pokojíčku. Koberec je vyroben ze 100% PP Frizé, takže je velice příjemný na dotyk.

Vopi Kusový koberec Farma II. kulatý
509 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Farma II. kulatý je vysoce kvalitní, dětský koberec pyšnící se velice detailním a precisním designem se zářivými barvami. Tyto koberce se snadno udržují a dlouho vydrží. Jako bonus máte možnost si objednat tento přenádherný design v libovolné velikosti.

Zala Living Kusový koberec Luna 102657 Grün
1 298 Kč
+ doprava zdarma

Dětský kusový koberec Luna 102657 z kolekce německé značky Hanse Home. Koberec je v podobě fotbalového hříště s uprostřed motivem míče. Tímto kobercem dokonale vyzdobíte pokojíček každého malého fotbalisty.

Obsession Dětský kusový koberec Lollipop 182 Bear
1 259 Kč
+ doprava zdarma

Tento nádherný kusový koberec v modré barvě bude skvělou volbou do každého dětského pokojíčku a nadchne každého malého raubíře. Koberec je zdoben bílými a žlutými hvězdami, které připomínají noční oblohu. Hlavním motivem je bílý medvídek.

Associated Weavers Dětský kusový koberec silnice Sweet Town
499 Kč 474 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Silnice nejsou jen pro kluky. Najdete zde zábavní parky, jezírka, tajuplné zámky. . . Skvělý dárek pro Vaši dceru, který jí přinese spoustu zábavy. Koberec je vyroben z polyamidu, což je pevný a odolný syntetický materiál, který toho snese opravdu hodně.

Associated Weavers Dětský kusový koberec silnice Play Time
499 Kč
+ doprava zdarma

Co je ještě zábavnější než autíčka? Jasně, vláčky! A proto na tomto koberci najdete promyšlené silnice s křižovatkami a kruhovými objezdy, ale také koleje a nádraží. Proto je tento koberec určen do každého chlapeckého pokoje a můžeme Vám zaručit, že udělá radost.

Ayyildiz Kusový koberec Kids 610 pink
999 Kč
+ doprava zdarma

Dětský kusový koberec Kids 610 pink přináší tu správnou pohodu do dětského pokojíčku. Velice příjemný koberec s motivy růžových hvězdiček je vyroben ze 100% PP Frizé a disponuje 10,5 mm vysokým vlasem, takže je i snadný na údržbu. Celý koberec je tedy nejen krásný, ale i praktický.

Protiskluzový kusový koberec Safari
499 Kč
+ doprava zdarma

Dětský kusový koberec Safari zaujme každého malého raubíře díky vyobrazené hrací ploše. Dokonale bude rozvíjet dětskou fantazii a zároveň nabízí velký prostor ke hrám. Koberec Safari je vyroben z ultra měkkého materiálu, který je tak ideální pro dětské hry na zemi.

Ayyildiz Kusový koberec Kids 560 blue-25%
999 Kč 749 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dětský kusový koberec Kids 560 blue s motivem modrého slůněte je vhodný zejména do klučičích pokojíčků. Koberec je vyroben ze 100% PP Frizé, takže je velice příjemný na dotyk. 10,5 mm vysoký vlas je snadný na údržbu, takže celý koberec je nejen krásný, ale i praktický.

Protiskluzový kusový koberec Silnice
949 Kč
+ doprava zdarma

Dětský hrací kusový koberec s mnoha cestami a silnicemi si oblíbí každý správný rošťák. Tento koberec je skvělou volbou do klučičích pokojů, ale srandu si s ním užijí i malé holky. Vyroben byl ze 100% polyesteru, který je měkký a příjemný na dotek.

Ayyildiz Kusový koberec Kids 590 pink-25%
999 Kč 749 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dětský kusový koberec Kids 590 pink je jako stvořený do pokoje pro malou princeznu. Velice příjemný koberec s růžovým jednorožcem je vyroben ze 100% PP Frizé a disponuje 10,5 mm vysokým vlasem, takže je i snadný na údržbu. Celý koberec je tedy nejen krásný, ale i praktický.

Hrací koberec Člověče nezlob se + figurky a kostka
799 Kč 695 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Oblíbený dětský hrací koberec na motivy hry Člověče nezlob se. Součástí koberce je 16 figurek a jedna dřevěná kostka. Koberec má velmi krátký vlas snadný na údržbu. Díky praktické velikosti 92×92 cm se skvěle vejde do každého dětského pokoje. Můžeme jej doporučit i jako nápaditý dárek.

Associated Weavers Dětský kusový koberec silnice Big City
499 Kč
+ doprava zdarma

Jestli váháte nad koupí kusového koberce do pokoje pro Vašeho malého syna, jste tady správně. S žádným jiným kobercem si děti tolik nevyhrají, jako právě s kobercem s motivy města a silnic. Mrakodrapy, křižovatky, přechody pro chodce, to je to co potřebujete.

Ayyildiz Kusový koberec Kids 550 blue
999 Kč
+ doprava zdarma

Dětský kusový koberec Kids 550 blue s motivem roztomilé kočičky s modrými detaily je vhodný zejména do klučičích pokojíčků. Koberec je vyroben ze 100% PP Frizé, takže je velice příjemný na dotyk. 10,5 mm vysoký vlas je snadný na údržbu, takže celý koberec je nejen krásný, ale i praktický.

Oboustranný protiskluzový koberec Město
1 799 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec ze speciální ECO pěny s motivem malého městečka, které je protkáno sítí silnic, po kterých se můžou kluci i holky prohánět se svými autíčky. Jedná se o omyvatelný a snadno udržovatelný pěnový koberec, který chrání děti před úrazy i prochladnutím.

Merinos Kusový koberec Diamond Kids 22317/040
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Nádherný dětský kusový koberec Diamond Kids, který je vyroben ze stejného materiálu, jako „dospělé“ oblíbené koberce Diamond New. Jedná se o polypropylen s vysokou hustotou a středně dlouhým jemným vlasem. Snadná údržba je u dětských koberců samozřejmostí.

Spoltex Kusový koberec Playground (dětský)
799 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Playground je určený pro všechny správné kluky, kteří jistě ocení pestrý a nápaditý vzor tohoto herního koberce. Pro jeho výrobu byla použita kvalitní polyamidová vlákna, která tvoří jeho krátký vlas.

Hanse Home Kusový koberec Play 102378
1 146 Kč
+ doprava zdarma

Udělejte své holčičce radost tímto kobercem Play 102378 s motivem sladkého města. Koberec je vyroben z polyamidu.

Sintelon Kusový koberec Play 78 KVK
763 Kč
+ doprava zdarma

Všemi známý a všemi milovaný. Kusový koberec 78 KVK si jistě pamatujete i Vy ze svých dětských let. Na motivu silnicí si i Vaše děti a děti Vašich dětí užijí hromadu zábavy. Kupte jim tento heatset – frisé koberec již dnes, a dopřejte jim odolný a snadno udržovatelný kus historie.

Zala Living Kusový koberec Vini 103349 Country Road 120x170 cm
2 902 Kč
+ doprava zdarma

Moderní dětský kusový koberec Country Road z dětské kolekce Vini německé značky Hanse Home. Koberec v krémové barvě je jako dělaný do klučičího pokojíčku, protože jeho hlavním motivem jsou silnice společně s domečky a stromy. Koberec je vyroben ze 100% polypropylenu. Novinka pro sezonu 2018/2019.

Dětské koberce

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné dětské koberce.