Auta, vlaky a modely

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
LENA Mercedes požární auto 70 cm Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu interaktivní vozidlo s figurkou Chase
LENA Mercedes požární auto 70 cm

Velké plastové hasičské auto Lena z velmi odolného kvalitního plastu. Po ručním napumpování je možné i stříkat vodu z nádrže a uhasit tím oheň vzdálený až 8 metrů.

můžete mít 22.04

Od MALL
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu interaktivní letoun s figurkou Skye Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu interaktivní vozidlo s figurkou Chase
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu interaktivní letoun s figurkou Skye

Připojte se ke Skye a zažijte vzrušující záchranářská dobrodružství jako z velkého plátna v jejím záchranářském letadle z filmu Tlapková patrola ve velkofilmu! Tento model letadla Tlapkové patroly má superelegantní design, úžasný aktivační mechanismus a dva raketomety.

můžete mít 20.04

Od MALL
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu interaktivní vozidlo s figurkou Chase Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu interaktivní vozidlo s figurkou Chase
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu interaktivní vozidlo s figurkou Chase

Připojte se k Chaseovi a jeho záchranářskému vozidlu z filmu Tlapková patrola ve velkofilmu pro vzrušující dobrodružství na záchranných misích jako z velkého plátna! Tento model auta Tlapkové patroly má superelegantní design a může se úžasně proměnit.

můžete mít 20.04

Od MALL
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Rubble Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Rubble
Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Rubble

Připojte se k Rubbleovi a zažijte vzrušující záchranářská dobrodružství v jeho autě z filmu Tlapková patrola ve velkofilmu. Tento model auta má superelegantní design, přední válec a demoliční kouli a vzrušující zvukové efekty se synchronizovanými blikajícími světly. Užijte si nekonečná dobrodružství se svým oblíbeným psím hrdinou a jeho záchranářským autem.

můžete mít 20.04

Od MALL
Dino Tatra Auto 148 73cm růžová Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Rubble
Dino Tatra Auto 148 73cm růžová

Legendární plastová Tatra 148 v unikátní růžové barvě známá mezi dětmi i rodiči. Tato klasická hračka na písek má širokou korbu, na které se děti mohou vozit. Nové zpracování s inovacemi, avšak stejně kvalitní jako tenkrát. Této barevné variantě neodolá žádná malá holčička.

můžete mít 22.04

Od MALL
Pecka cena
Dino Tatra Auto 148 73cm modro-červená Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu tematické vozidlo Rubble
Dino Tatra Auto 148 73cm modro-červená

Legendární plastová Tatra 148 známá mezi dětmi i rodiči. Tato klasická hračka na písek má širokou korbu, na které se děti mohou vozit. Nové zpracování s inovacemi, avšak stejně kvalitní jako tenkrát.

můžete mít 22.04

Od MALL
Pecka cena
Dino Tatra Auto 148, 73cm oranžová JOJOY® RC letadlo na dálkové ovládání, Hračka Letadlo na ovládání Pro děti | SKYJET
Dino Tatra Auto 148, 73cm oranžová

Legendární plastová Tatra 148 známá mezi dětmi i rodiči. Tato klasická hračka na písek má širokou korbu, na které se děti mohou vozit. Nové zpracování s inovacemi, avšak stejně kvalitní jako tenkrát.

můžete mít 22.04

Od MALL
Bigjigs Rail Dřevěná vláčkodráha horská cesta 112 dílů JOJOY® RC letadlo na dálkové ovládání, Hračka Letadlo na ovládání Pro děti | SKYJET
Bigjigs Rail Dřevěná vláčkodráha horská cesta 112 dílů

Vláčkodráha obsahuje 112 kusů. Na této vláčkodráze je opravdu spousta věcí k hraní a vidění – vláček už od nádraží postupně stoupá přes mosty a visuté koleje do vysokých hor, z kterých pak sviští do …

můžete mít 24.04 - 25.04

Novinka
JOJOY® RC letadlo na dálkové ovládání, Hračka Letadlo na ovládání Pro děti | SKYJET JOJOY® RC letadlo na dálkové ovládání, Hračka Letadlo na ovládání Pro děti | SKYJET
JOJOY® RC letadlo na dálkové ovládání, Hračka Letadlo na ovládání Pro děti | SKYJET

S letadlem můžete volně provádět celou řadu triků,včetně odrazů od země a 360° otoček,bez obav z poškození. SKYJET je vhodný pro jedince všech věkových kategorií,nabízí jednoduché ovládání, díky kterému si ho užijí i začátečníci. Nabízí venkovní zábavu, která vaše dítě vždy zaujme.

můžete mít 23.04 - 24.04

Smoby Little Garáž velká BetaFPV BetaFPV dron pro začátečníky Whoop Racing Cetus Pro FPV Kit
Smoby Little Garáž velká

Velká patrová parkovací garáž Little Smoby. Na 3 podlažích je co objevovat. Mini autíčka pohodlně cestují výtahem, sjíždí přes široké tratě nebo tajnou cestou, kterou lze snadno otevřít pákou. Součástí je myčka, servisní dílna se zvedací plošinou, benzínová pumpa a úložný box.

můžete mít 22.04

Od MALL
Pecka cena
Dino Tatra Auto 148 73cm zelená BetaFPV BetaFPV dron pro začátečníky Whoop Racing Cetus Pro FPV Kit
Dino Tatra Auto 148 73cm zelená

Legendární plastová Tatra 148 v unikátní armádní edici známá mezi dětmi i rodiči. Tato klasická hračka na písek má širokou korbu, na které se děti mohou vozit. Nové zpracování s inovacemi, avšak stejně kvalitní jako tenkrát.

můžete mít 22.04

Od MALL
BetaFPV BetaFPV dron pro začátečníky Whoop Racing Cetus Pro FPV Kit BetaFPV BetaFPV dron pro začátečníky Whoop Racing Cetus Pro FPV Kit
BetaFPV BetaFPV dron pro začátečníky Whoop Racing Cetus Pro FPV Kit

Sada Cetus Pro FPV je konečně tady! V současné době je to nejlepší ideální volba pro začátečníky. Dodává se s bezkomutátorovou kvadrokoptérou Cetus Pro, vysílačem LiteRadio2 SE a brýlemi VR02 FPV, je výkonnější a ovladatelnější pro všechny začátečníky i profesionály FPV pro cvičení uvnitř i venku.

můžete mít 23.04 - 24.04