Ferrino X-Belt
490 Kč 439 Kč

Lehký a odolný běžecký pásek. Ferrino X-Belt je opatřen reflexními prvky a jeho zadní část je vyrobena z elastické síťoviny. Schováte do něj smartphone, peníze nebo klíče.

Osprey Airporter M shadow grey
1 299 Kč 809 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Voděodolný obal určený pro zavazadlo o objemu od 45 do 75 l při cestách aerolinkami. S tímto doplňkem předejdete možnému poškození při hrubějším zacházení v letištním dopravním systému. Uzamykatelné zipy i podlepené švy pro větší výdrž. Osprey Airporter M shadow grey lze snadno složit do malinké kapsy.

Osprey Airporter S shadow grey
1 249 Kč 969 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Voděodolný obal určený pro zavazadlo o objemu od 10 do 50 l při cestách aerolinkami. S tímto doplňkem předejdete možnému poškození při hrubějším zacházení v letištním dopravním systému. Uzamykatelné zipy i podlepené švy pro větší výdrž. Osprey Airporter S shadow grey lze snadno složit do malinké kapsy.

Osprey Airporter L shadow grey
1 399 Kč 1 129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Voděodolný obal určený pro zavazadlo o objemu od 70 do 110 l při cestách aerolinkami. S tímto doplňkem předejdete možnému poškození při hrubějším zacházení v letištním dopravním systému. Uzamykatelné zipy i podlepené švy pro větší výdrž. Osprey Airporter L shadow grey lze snadno složit do malinké kapsy.

Puma PR I Sport Phone Armband Knockout Pink-U
699 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pouzdro na mobil se pyšní moderním designem. Pažní pouzdro se během pohybu nepohybuje, a tak se můžete v klidu věnovat svému fyzickému výkonu. Folie pouzdra je průhledná a dá se přes ní ovládat váš smartphone.

Ferrino Cover 1
470 Kč 409 Kč

Praktická pláštěnka spolehlivě ochrání váš batoh před deštěm a vlhkem. Má elastické okraje a reflexní potisk. Ferrino Cover 1 je vhodný na batoh o objemu 25–50 l.

Ferrino Cover 2

Ferrino Cover 2

Hodnocení: 5
490 Kč 459 Kč

Praktická pláštěnka spolehlivě ochrání váš batoh před deštěm a vlhkem. Má elastické okraje a reflexní potisk. Ferrino Cover 2 je vhodný na batoh o objemu 45–90 l.

Ferrino Cover Reflex 0
450 Kč 359 Kč

Praktická pláštěnka spolehlivě ochrání váš batoh před deštěm a vlhkem. Má elastické okraje a reflexní potisk. Ferrino Cover Reflex 0 je vhodný na batoh o objemu 15–30 l.

Ferrino Cover reflex 1

Ferrino Cover reflex 1

Hodnocení: 5
550 Kč 469 Kč

Praktická pláštěnka spolehlivě ochrání váš batoh před deštěm a vlhkem. Má elastické okraje a reflexní potisk. Ferrino Cover Reflex 1 je vhodný na batoh o objemu 25–50 l.

Ferrino Cover reflex 2
590 Kč 469 Kč

Praktická pláštěnka spolehlivě ochrání váš batoh před deštěm a vlhkem. Má elastické okraje a reflexní potisk. Ferrino Cover Reflex 2 je vhodný na batoh o objemu 45–90 l.

Fjällräven Gear Bag Large
1 190 Kč

Víceúčelové pouzdro z materiálu G-1000 Heavy Duty má dva úložné prostory s kapsou. Pomůže vám udržet pořádek ve vybavení, jako je nářadí k opravám, elektronika či oblečení.

Fjällräven Rain Cover 80-100 L
1 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická a barevně výrazná pláštěnka na batoh má reflexní prvek, integrovanou kapsu, stahování a háček pro zajištění pláštěnky na batohu, když se strhne bouře.

Fjällräven Övik Card Holder
799 Kč

Klasická malá náprsní taška na platební karty, která je vyrobená z přírodně vyčiněné kůže. Její výrazně zrnitý povrch získává s používáním krásný lesk.

Fjällräven Leather Passport Cover
2 190 Kč

Nadčasové pouzdro na pas vyrobené z přírodně barvené kůže má dvě velké kapsy na doklady a palubní lístek a tři menší otvory na kreditní karty nebo vizitky.

Deuter KC Raincover Deluxe
620 Kč 558 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Flexibilní a odolná pláštenka určená pro dětské nosítko se stříškou od firmy Deuter. Deuter Raincover Deluxe chrání vaši ratolest před větrem i deštěm, takže si výlety či túry může užít v absolutním pohodlí. Pláštěnka je kompatibilní se všemi Deuter dětskými nosítky s připjatou stříškou.

Deuter KC Sun Roof
690 Kč 621 Kč

Flexibilní a odolná stříška určená pro dětské nosítko od firmy Deuter. Deuter KC Sun Roof chrání vaši ratolest před škodlivými UV paprsky a poskytuje kýžený stín. Stříška je velmi odolná a flexibilní. Je kompatibilní s Deuter Kid Comfort Active, Deuter Kid Comfort Active SL a Deuter Kid Comfort.

Deuter KC Chin Pad
530 Kč 477 Kč

Velký ergonomický polštář je určený pro dětská nosítka od firmy Deuter. Deuter KC Chin Pad chrání hlavičku vaší ratolesti a poskytuje dítěti pohodlí i v rozích nosítka, takže si může bez obav zdřímnout. Polštář se jednoduše připíná a odepíná systémem druků.

Puma PR I Sport Phone Armband Black-QUIE
699 Kč 489 Kč

Pouzdro na mobil se pyšní moderním designem. Pažní pouzdro se během pohybu nepohybuje, a tak se můžete v klidu věnovat svému fyzickému výkonu. Folie pouzdra je průhledná a dá se přes ní ovládat váš smartphone.

Tatonka Neopren Zip Bag black
299 Kč 269 Kč

Neoprenové pouzdro na elektroniku či brýle využijete především při cestování. Ochrání vaše věci před nárazy, otřesy a vodou. Vhodné na digitální fotoaparát, brýle, nebo mobilní telefon. Tatonka Neopren Zip Bag black je velmi lehké a praktické.

Tatonka Neopren Case 2 black
269 Kč 249 Kč

Neoprenové pouzdro na elektroniku či brýle využijete především při cestování. Ochrání vaše věci před nárazy, otřesy a vodou. Vhodné na digitální fotoaparát, brýle, nebo mobilní telefon. Tatonka Neopren Case 2 black je velmi lehké a praktické.

Osprey Ultralight Raincover
899 Kč 539 Kč

Pláštěnka na batoh disponuje reflexní grafikou pro zvýšení bezpečnosti. Je vhodná na batoh o 30–50 litrech. Součástí je ouško na přípnutí LED světla. Osprey Ultralight Raincover je skladná do přiložené kapsy a zajišťuje se pomocí přezky.

Osprey Ultralight High Vis Raincover S
649 Kč 389 Kč

Pláštěnka na batoh disponuje reflexní grafikou pro zvýšení bezpečnosti. Je vhodná na batoh o 20–35 litrech. Součástí je ouško na přípnutí LED světla. Osprey Ultralight High Vis Raincover S je skladná do přiložené kapsy.

Osprey Ultralight High Vis Raincover XS
549 Kč 329 Kč

Pláštěnka na batoh disponuje reflexní grafikou pro zvýšení bezpečnosti. Je vhodná na batoh o 10–20 litrech. Součástí je ouško na přípnutí LED světla. Osprey Ultralight High Vis Raincover XS je skladná do přiložené kapsy.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Doplňky k batohům.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Doplňky k batohům výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Doplňky k batohům akce.