Puma PR I Sport Phone Armband Black-QUIE
699 Kč
669 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pouzdro na mobil se pyšní moderním designem. Pažní pouzdro se během pohybu nepohybuje, a tak se můžete v klidu věnovat svému fyzickému výkonu. Folie pouzdra je průhledná a dá se přes ní ovládat váš smartphone.


Puma PR I Sport Phone Armband Knockout Pink-U
699 Kč

399 Kč

Pouzdro na mobil se pyšní moderním designem. Pažní pouzdro se během pohybu nepohybuje, a tak se můžete v klidu věnovat svému fyzickému výkonu. Folie pouzdra je průhledná a dá se přes ní ovládat váš smartphone.


Ferrino Cover 1
450 Kč

339 Kč

S pláštěnkou na batoh Ferrino Cover 1 si můžete být jistí, že vaše oblečení v batohu zůstane v suchu. Vhodná pro batohy o velikosti 25–50 l.


Ferrino Cover 2
490 Kč

389 Kč

S pláštěnkou na batoh Ferrino Cover 2 si můžete být jistí, že vaše oblečení v batohu zůstane v suchu. Vhodná pro batohy o velikosti 45–90 l.


Ferrino Cover Reflex 0
450 Kč

349 Kč

S pláštěnkou na batoh Ferrino Cover Regular si můžete být jistí, že vaše oblečení v batohu zůstane v suchu. Navíc budete vždy skvěle vidět. Vhodná pro batohy o velikosti 15–30 l.


Ferrino Cover reflex 1
490 Kč

399 Kč

S pláštěnkou na batoh Ferrino Cover reflex 1 si můžete být jistí, že vaše oblečení v batohu zůstane v suchu. Navíc budete vždy skvěle vidět. Vhodná pro batohy o objemu 25–50 l.


Ferrino Cover reflex 2
550 Kč

429 Kč

S pláštěnkou na batoh Ferrino Cover reflex 2 si můžete být jistí, že vaše oblečení v batohu zůstane v suchu. Navíc budete vždy skvěle vidět. Vhodná pro batohy o objemu 45–90 l.


Ferrino X-Belt
490 Kč

399 Kč

Lehký a odolný běžecký pásek. Ferrino X-Belt je opatřen reflexními prvky a jeho zadní část je vyrobena z elastické síťoviny. Schováte do něj smartphone, peníze nebo klíče.


Ferrino X-Track Bottle Holder
320 Kč

259 Kč

Praktický držák na lahev Ferrino X-Track Bottle Holder je vyvinut na všechny batohy Ferrino, ale především pro řadu X-Track. Tak budete mít svoji láhev vždy okamžitě po ruce.


Ferrino X-Track Case
270 Kč

249 Kč

Praktické pouzdro Ferrino X-Track Case je vyrobeno především pro batohy Ferrino. Mějte své největší cennosti ihned po ruce.


LittleLife Child Carrier Rain Cover
899 Kč

759 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Voděodolná pláštěnka Rain Cover na ochranu Vašeho dítěte i batohu. Přední okénko může být otevřené. Kompatibilní s mnoha dětskými krosnami.


Tatonka Neopren Case 1 black
249 Kč

195 Kč

Praktické neoprenové mouzdro Tatonka Neopren Case 1 Black vhodné pro mobily, fotoaparáty, navigace či brýle s uzavíráním na suchý zip, které lze připnout k opasku nebo popruhu od batohu.


Tatonka Neopren Case 2 black
269 Kč

Neoprenové pouzdro na elektroniku či brýle využijete především při cestování. Ochrání vaše věci před nárazy, otřesy a vodou. Vhodné na digitální fotoaparát, brýle, nebo mobilní telefon. Tatonka Neopren Case 2 black je velmi lehké a praktické.


Tatonka Neopren Zip Bag black
299 Kč

Neoprenové pouzdro na elektroniku či brýle využijete především při cestování. Ochrání vaše věci před nárazy, otřesy a vodou. Vhodné na digitální fotoaparát, brýle, nebo mobilní telefon. Tatonka Neopren Zip Bag black je velmi lehké a praktické.