10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Sluchátka k televizi

Sluchátka k televizi využijete ve chvílích, kdy nechcete rušit zvukem televize své okolí. Vhodná jsou také pro nedoslýchavé. Vybírat můžete mezi bezdrátovými sluchátka k TV se základnou nebo klasickými drátovými.

Zobrazit více

Jaká vybrat sluchátka k televizi?

Kabelová sluchátka k TV

 • Kabelová sluchátka jsou vhodná pro ty, kteří sedí blízko u TV a nechtějí utrácet za bezdrátová sluchátka se základnou. Sluchátka se do televize připojují pomocí 3,5 mm jack konektoru či optickým kabelem.
  + lepší zvuk - omezení kabelem
  + lze připojit do téměř každého televizoru

Délka el. kabelu bývá cca 3 m. Ideální je délka cca o 1 m delší, než je vzdálenost televizoru a místa sledování.

Bezdrátová sluchátka k TV

 • Bezdrátová televizní sluchátka se základnou využijí majitelé televizorů, kteří nechtějí být omezeni délkou el. kabelu. Základna je k TV připojena kabelem, sluchátka se základnou komunikují bezdrátově. Základna sluchátka zároveň nabíjí.
  + větší možnost pohybu
  + vyšší komfort při poslechu

Výdrž baterie na jedno nabití se u TV sluchátek pohybuje mezi 8 – 28 hod. dle modelu.

TIP!

Pro hraní her jsou na trhu speciální herní sluchátka.

Konstrukce sluchátek k televizi

Běžně se setkáte se třemi typy TV sluchátek, dle provedení mušlí:

 • Otevřená sluchátka k TV – zvuk ze sluchátek proniká do okolí, netlumí okolní zvuky, výhodou je kvalitní zvuk, vhodná do klidných prostor, kde nevadí šíření zvuku do okolí
 • Polootevřená sluchátka k TV – zvuk propouští do okolí částečně, stejně jako částečně tlumí okolní zvuky, vhodná jako kompromis
 • Uzavřená sluchátka k TV – velmi dobře tlumí okolní zvuk a zároveň nepropouští zvuky do svého okolí, vhodná do rušných míst nebo tam, kde je třeba tlumit vycházející zvuk ze sluchátek

Další praktické funkce u TV sluchátek

 • Ovládání hlasitosti – tlačítkem na sluchátkách nebo přívodním kabelu lze regulovat hlasitost
 • Potlačení šumu – eliminuje nežádoucí šum
TIP!

Při běhání a dalších sportovních aktivitách oceníte sportovní sluchátka. Pokud nechcete, aby byla propojena kabelem, podívejte se na true wireless sluchátka.

U nás na MALL.cz najdete dalších 2 000 000 výrobků a mezi nimi i Obaly na iPad, Herní PC, Mackbooky Air, Nabíječky pro iPhone, Domácí projektory.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Sennheiser Set 880 bezdrátová sluchátka, černá Sennheiser Set 880 bezdrátová sluchátka, černá
Sennheiser Set 880 bezdrátová sluchátka, černá

Prémiový naslouchací systém pro domácí poslech TV a dalších přístrojů. Sennheiser Set 880 poskytuje dokonale čistý a vyvážený zvuk v maximálním pohodlí digitálního bezdrátového provozu. Jistě oceníte nerušený poslech až 18 hodin na jedno nabití, rozměrná tlačítka a srozumitelné LED upozorňování.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Sennheiser Set 860 bezdrátová sluchátka, černá Sennheiser Set 880 bezdrátová sluchátka, černá
Sennheiser Set 860 bezdrátová sluchátka, černá

Přenosná sluchátka pro domácí poslech TV a rádia pro dokonale čistý a jasný zvuk s možností regulace hlasitosti zvlášť pro levé a pravé ucho. Sennheiser Set 860 je ideálním pomocníkem pro věkovou kategorii 65+. Nesrozumitelný šum televizoru vyladí v jasné věty, takže svůj oblíbený film nebo hudbu si tak opět vychunáte naplno.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Sennheiser RS 195 bezdrátová sluchátka Sennheiser Set 880 bezdrátová sluchátka, černá
Sennheiser RS 195 bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka Sennheiser RS 195 využívají nejnovějšího systému pro zabezpečení nerušeného, nekomprimovaného přenosu dat pro maximálně kvalitní reprodukci zvuku s možností personalizace zvuku. Vestavěný DAC převodník. Uzavřené sluchátkové mušle poskytují klid pro poslech hudby. Dosah signálu až 100 m ve volném prostoru, napájení 2× AAA akumulátor.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Sennheiser RS 175 bezdrátová sluchátka CoolCeny Multifunkční Hi-Fi bezdrátová sluchátka - 5 v 1
Sennheiser RS 175 bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka Sennheiser RS 175 využívají nejnovějšího systému pro zabezpečení nerušeného, nekomprimovaného přenosu dat pro maximálně kvalitní poslech. Speciálně vyvinutý tvar sluchátek, příjemné polstrování, dynamické posílení basů, digitální regulace hlasitosti, dosah signálu až 100 m, možnost připojení až 4 sluchátek, napájení 2× AAA akumulátor.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Sennheiser RS 120-W CoolCeny Multifunkční Hi-Fi bezdrátová sluchátka - 5 v 1
Sennheiser RS 120-W

Znovu uslyšíte na výbornou všechno, co se šustne v televizním pořadu nebo filmu – televizní bezdrátová sluchátka Sennheiser RS 120-W jsou určená osobám se zhoršeným sluchem, kterým nabídnou hned 3 zvukové režimy Řeč, Hudba a Neutral. Na jedno nabití vydrží v provozu 20 h. Připojení probíhá přes bezdrátovou technologii Bluetooth LE Audio, dosah signálu vysílací stanice je 60 m.

můžete mít DNES

Od MALL
CoolCeny Multifunkční Hi-Fi bezdrátová sluchátka - 5 v 1 CoolCeny Multifunkční Hi-Fi bezdrátová sluchátka - 5 v 1
CoolCeny Multifunkční Hi-Fi bezdrátová sluchátka - 5 v 1

Vhodné i pro monitoring miminka.Už nikdy žádné kabely.

můžete mít 11.12. - 12.12.

SkyShowtime zdarma
AIWA WHF-930D Technisat Stereoman ISI (V2)
AIWA WHF-930D

Bezdrátová sluchátka k TV AIWA WHF-930D s dobíjecí základnou s optickým připojením a dosahem až 100 m. Sluchátka se vyznačují vyváženým zvukem s extra nízkým zkreslením 1% THD a stabilním signálem, jehož přenos probíhá pomocí technologie PLL. Snadno je připojíte k mnoha zařízením včetně TV, Bluray, CD a DVD přehrávačů, Hi-Fi systémů nebo zesilovačů. Jejich výhodou je též možnost ovládání hlasitosti přímo na sluchátkách.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Technisat Stereoman ISI (V2) Technisat Stereoman ISI (V2)
Technisat Stereoman ISI (V2)

Pomohou znovu slyšet zvuk TV v křišťálově čisté podobě – televizní sluchátka TechniSat Stereoman ISI (V2) jsou vynikající pro osoby s poruchou sluchu, seniory a ty, co preferují sledování TV v nočních hodinách a přitom nechtějí rušit okolí. Připojení probíhá pomocí 2.4GHz bezdrátové technologie, vysílač k TV připojíte skrze RCA/optický audio vstup. Na jedno nabití hrají 7 h a disponují mikrofonem pro posílení zvuku z okolí.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Meliconi HP EASY Technisat Stereoman ISI (V2)
Meliconi HP EASY

O čem se mluví v televizi? To uslyšíte na výbornou i ze 100m vzdálenosti díky bezdrátovým TV sluchátkům Meliconi HP EASY, která mají 2 volitelné přenosové kanály, 8h výdrž na jediné nabití a až 100m dosah bezdrátového signálu. Nabíjení probíhá prostřednictvím malé USB základny a trvá 2 h. Sluchátka vynikají krásně čistým zvukem.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Intezze ZEUS Philips TAE8005, černá
Intezze ZEUS

Uzavřená kabelová sluchátka oceníte v kanceláři i klubu. Intezze Zeus jsou tvořená 50mm měniči s frekvenčním rozsahem 20 – 20 000 Hz a impedancí 32 ohmů. Sluchátka disponují dvěma odnímacími kabely s oboustranným kabelem 3,5 / 6,3 mm audio jack pro rozšířenou kompatibilitu. Skládací konstrukce.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Intezze Zeus Bass Philips TAE8005, černá
Intezze Zeus Bass

Uzavřená kabelová sluchátka oceníte v kanceláři i klubu. Intezze Zeus Bass jsou tvořená 50mm měniči s posílenými basy, frekvenčním rozsahem 20 – 20 000 Hz a impedancí 32 ohmů. Sluchátka disponují dvěma odnímacími kabely s oboustranným kabelem 3,5 / 6,3 mm audio jack pro rozšířenou kompatibilitu. Skládací konstrukce.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Philips TAE8005, černá Philips TAE8005, černá
Philips TAE8005, černá

Srozumitelnější a hlasitější zvuk z televizoru zajistí moderní bezdrátová TV sluchátka Philips TAE8005, u kterých lze nastavit optimální hlasitost pro každé ucho zvlášť. Reprodukují krásně čistý zvuk díky 14,8mm měničům a nabízí zvukové režimy Extra Bass, Extra Treble a Voice. Na nabití baterie hrají 6 h, s nabíjením pomůže nabíjecí stojánek.

můžete mít DNES

Od MALL

Sluchátka k televizi

Sluchátka k televizi pořídíte pohodlně na Mall.cz. Nabízíme bezdrátová TV sluchátka s dosahem až 100 m, nebo kvalitní kabelová sluchátka k televizi.

Vybírejte z nabídky TV sluchátek od kvalitních výrobců:

Sluchátka k televizi Sony | Sluchátka k televizi Sennheiser | Sluchátka k TV Panasonic | Sluchátka k televizi Thomson

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levná sluchátka k televizi.
Nabídku našich slevněných produktů naleznete v kategorii Bazarové Sluchátka k televizi.