Sluchátka k televizi

Sluchátka k televizi využijete ve chvílích, kdy nechcete rušit zvukem televize své okolí. Vhodná jsou také pro nedoslýchavé. Vybírat můžete mezi bezdrátovými sluchátka k TV se základnou nebo klasickými drátovými.

Zobrazit více

Jaká vybrat sluchátka k televizi?

Kabelová sluchátka k TV

 • Kabelová sluchátka jsou vhodná pro ty, kteří sedí blízko u TV a nechtějí utrácet za bezdrátová sluchátka se základnou. Sluchátka se do televize připojují pomocí 3,5 mm jack konektoru či optickým kabelem.
  + lepší zvuk - omezení kabelem
  + lze připojit do téměř každého televizoru

Délka el. kabelu bývá cca 3 m. Ideální je délka cca o 1 m delší, než je vzdálenost televizoru a místa sledování.

Bezdrátová sluchátka k TV

 • Bezdrátová televizní sluchátka se základnou využijí majitelé televizorů, kteří nechtějí být omezeni délkou el. kabelu. Základna je k TV připojena kabelem, sluchátka se základnou komunikují bezdrátově. Základna sluchátka zároveň nabíjí.
  + větší možnost pohybu
  + vyšší komfort při poslechu

Výdrž baterie na jedno nabití se u TV sluchátek pohybuje mezi 8 – 28 hod. dle modelu.

TIP!

Pro hraní her jsou na trhu speciální herní sluchátka.

Konstrukce sluchátek k televizi

Běžně se setkáte se třemi typy TV sluchátek, dle provedení mušlí:

 • Otevřená sluchátka k TV – zvuk ze sluchátek proniká do okolí, netlumí okolní zvuky, výhodou je kvalitní zvuk, vhodná do klidných prostor, kde nevadí šíření zvuku do okolí
 • Polootevřená sluchátka k TV – zvuk propouští do okolí částečně, stejně jako částečně tlumí okolní zvuky, vhodná jako kompromis
 • Uzavřená sluchátka k TV – velmi dobře tlumí okolní zvuk a zároveň nepropouští zvuky do svého okolí, vhodná do rušných míst nebo tam, kde je třeba tlumit vycházející zvuk ze sluchátek

Další praktické funkce u TV sluchátek

 • Ovládání hlasitosti – tlačítkem na sluchátkách nebo přívodním kabelu lze regulovat hlasitost
 • Potlačení šumu – eliminuje nežádoucí šum
TIP!

Při běhání a dalších sportovních aktivitách oceníte sportovní sluchátka. Pokud nechcete, aby byla propojena kabelem, podívejte se na true wireless sluchátka.

Sennheiser Set 880 bezdrátová sluchátka, černá
7x

Sennheiser Set 880 bezdrátová sluchátka

6 889 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prémiový naslouchací systém pro domácí poslech TV a dalších přístrojů. Sennheiser Set 880 poskytuje dokonale čistý a vyvážený zvuk v maximálním pohodlí digitálního bezdrátového provozu. Jistě oceníte nerušený poslech až 18 hodin na jedno nabití, rozměrná tlačítka a srozumitelné LED upozorňování.

Od prodejce MALL
Sennheiser Set 860 bezdrátová sluchátka, černá
22x

Sennheiser Set 860 bezdrátová sluchátka

5 890 Kč

Přenosná sluchátka pro domácí poslech TV a rádia pro dokonale čistý a jasný zvuk s možností regulace hlasitosti zvlášť pro levé a pravé ucho. Sennheiser Set 860 je ideálním pomocníkem pro věkovou kategorii 65+. Nesrozumitelný šum televizoru vyladí v jasné věty, takže svůj oblíbený film nebo hudbu si tak opět vychunáte naplno.

Od prodejce MALL
-26%
Sennheiser RS 120 II bezdrátová sluchátka
85x

Sennheiser RS 120 II bezdrátová sluchátka

2 690 Kč
1 990 Kč

Bezdrátová sluchátka Sennheiser RS 120 II přináší bezdrátovou technologii rádiového přenosu pro kvalitní přenos hudby. Poslech do vzdálenosti až 100 m, otevřený systém sluchátek se silnou odezvou na basech, ovladač hlasitosti na sluchátkách, vysílač s kovovou kolébkou pro dobíjení, doba provozu až 20 h.

Od prodejce MALL
-19%
Sennheiser RS 195 bezdrátová sluchátka
7x

Sennheiser RS 195 bezdrátová sluchátka

9 990 Kč
8 028 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátová sluchátka Sennheiser RS 195 využívají nejnovějšího systému pro zabezpečení nerušeného, nekomprimovaného přenosu dat pro maximálně kvalitní reprodukci zvuku s možností personalizace zvuku. Vestavěný DAC převodník. Uzavřené sluchátkové mušle poskytují klid pro poslech hudby. Dosah signálu až 100 m ve volném prostoru, napájení 2× AAA akumulátor.

Od prodejce MALL
Intezze Zeus Bass

Intezze Zeus Bass

1 575 Kč

Další nabídka za 1 420 Kč

Novinka

Uzavřená kabelová sluchátka oceníte v kanceláři i klubu. Intezze Zeus Bass jsou tvořená 50mm měniči s posílenými basy, frekvenčním rozsahem 20 – 20 000 Hz a impedancí 32 ohmů. Sluchátka disponují dvěma odnímacími kabely s oboustranným kabelem 3,5 / 6,3 mm audio jack pro rozšířenou kompatibilitu. Skládací konstrukce.

Od prodejce MALL
-21%
Philips TAH6206

Philips TAH6206

3 499 Kč
2 739 Kč

Další nabídka za 2 370 Kč

Výborná jako TV sluchátka a skvělá i pro běžný poslech muziky – moderní Bluetooth 5.0 sluchátka Philips TAH6206 mají dokonale vyladěné 40mm měniče pro čistý zvuk s hlubokými basy. Na nabití hrají až 18 h, lze je používat jako konferenční sluchátka a dají se připojit i audio kabelem.

Od prodejce MALL
Thomson WHP6309BT, černá
3x

Thomson WHP6309BT, černá

2 390 Kč

Další nabídka za 1 787 Kč

Sledování TV a poslech hudby bude opět radostí díky sluchátkům s naslouchacím mikrofonem Thomson WHP6309BT, která účinně zesílí zvuk z TV nebo jiného zdroje muziky. Mají Bluetooth 4.1 technologii a jejich základnu lze připojit analogovým nebo digitálním optickým kabelem. Na nabití hrají až 8 h.

Od prodejce MALL
Meliconi HP 150
2x

Meliconi HP 150

799 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Rozumět znovu dialogům u filmů a pořadů sledovaných v TV? Ano, pokud začnete používat moderní TV analogová sluchátka Meliconi HP 150, která jsou osazena výkonnými 9,2mm měniči pro krásně znělý a jasný zvuk. Ke zdroji audia se připojují jednoduše 5,5m kabelem. Na kabelu se nachází ovládací prvky pro snadné vyvážení zvuku.

Od prodejce MALL
Meliconi HP 50
7x

Meliconi HP 50

599 Kč

Uslyšíte i ty nejjemnější zvukové detaily a vychutnáte si plný zvuk u všech vašich oblíbených pořadů a filmů – moderní analogová TV sluchátka Meliconi HP 50 mnohonásobně zvýší váš zážitek ze sledování TV zábavy. Mají výkonné 50mm měniče, dobře izolují od okolních hluků a ke zdroji se připojují 5m kabelem.

Od prodejce MALL
-24%
Philips TAE8005, černá
1x

Philips TAE8005, černá

5 599 Kč
4 225 Kč

Srozumitelnější a hlasitější zvuk z televizoru zajistí moderní bezdrátová TV sluchátka Philips TAE8005, u kterých lze nastavit optimální hlasitost pro každé ucho zvlášť. Reprodukují krásně čistý zvuk díky 14,8mm měničům a nabízí zvukové režimy Extra Bass, Extra Treble a Voice. Na nabití baterie hrají 6 h, s nabíjením pomůže nabíjecí stojánek.

Od prodejce MALL
Meliconi HP EASY
4x

Meliconi HP EASY

1 349 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

O čem se mluví v televizi? To uslyšíte na výbornou i ze 100m vzdálenosti díky bezdrátovým TV sluchátkům Meliconi HP EASY, která mají 2 volitelné přenosové kanály, 8h výdrž na jediné nabití a až 100m dosah bezdrátového signálu. Nabíjení probíhá prostřednictvím malé USB základny a trvá 2 h. Sluchátka vynikají krásně čistým zvukem.

Od prodejce MALL
Intezze ZEUS
2x

Intezze ZEUS

1 090 Kč
938 Kč
Novinka

Uzavřená kabelová sluchátka oceníte v kanceláři i klubu. Intezze Zeus jsou tvořená 50mm měniči s frekvenčním rozsahem 20 – 20 000 Hz a impedancí 32 ohmů. Sluchátka disponují dvěma odnímacími kabely s oboustranným kabelem 3,5 / 6,3 mm audio jack pro rozšířenou kompatibilitu. Skládací konstrukce.

Od prodejce MALL

Sluchátka k televizi

Sluchátka k televizi pořídíte pohodlně na Mall.cz. Nabízíme bezdrátová TV sluchátka s dosahem až 100 m, nebo kvalitní kabelová sluchátka k televizi.

Vybírejte z nabídky TV sluchátek od kvalitních výrobců:

Sluchátka k televizi Sony | Sluchátka k televizi Sennheiser | Sluchátka k TV Panasonic | Sluchátka k televizi Thomson

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levná sluchátka k televizi.
Nabídku našich slevněných produktů naleznete v kategorii Bazarové Sluchátka k televizi.