10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Sluchátka Apple AirPods jsou ceněna pro své jedinečné schopnosti a možnost bezdrátového připojení. Jak se liší řady, Apple AirPods 2. generace a Apple AirPods 3. generace a jaké jsou novinky u Apple AirPods Pro nebo Apple AirPods Max? Podívejte se!

Zobrazit více

Proč koupit Apple AirPods

 • Vysoký výkon pro kvalitní zvukový poslech
 • Možnost bezdrátového připojení i nabíjení (dle modelu)
 • Technologie ANC pro potlačení okolního ruchu (AirPods Pro a Max)
 • Možnost pohodlných telefonních hovorů s perfektním zvukem a odhlučněním ruchu
 • Kompaktní rozměry pro snadný transport
 • Dlouhá výdrž

Apple AirPods 3. generace

Sluchátka Apple AirPods 3. generace, která přišla na trh v roce 2021, přináší inovativní design, bezdrátové připojení Bluetooth 5.0  a výdrž na jedno nabití celých 6 hodin (+ dalších 24 hodin díky nabíjecímu pouzdru). 

Sluchátka se díky adaptivnímu ekvalizéru dokonale přizpůsobí, doladí zvuk dle tvaru ucha a ohromí prostorovým zvukem, který vás obklopí ze všech stran. Zabudovaná akustická síťovina zajišťuje, že vítr nebude narušovat telefonní hovory. Pokud se vám často stává, že zapomenete, kam jste sluchátka odložili, snadno je najdete pomocí aplikace Najít a melodie, kterou na sebe Apple AirPods upozorní. 


Apple AirPods 2. generace

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods 2. generace vstoupila na trh v roce 2019. Pracují s vylepšeným čipem H1, který přináší znatelná vylepšení oproti původní 1. generaci, kterou již na trhu nenajdete.

Sluchátka 2. generace umožňují 2× rychlejší připojení a vyšší kvalitu zvuku, ovládat je lze pomocí hlasové asistentky Siri, lepší je také výdrž baterie během hovorů. AirPods 2 vydrží na jedno nabití až 3 hodiny. Aktivace sluchátek se spustí pouhým klepnutím, poté již fungují automaticky.

→ AirPods 2. generace jsou k dostání se dvěma druhy pouzder:

 • Apple AirPods s nabíjecím pouzdrem – rychlé nabíjení za pomoci datového kabelu Lightning.
 • Apple AirPods s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem – pouzdro se jednoduše položí na Qi nabíjecí podložku, o stavu nabíjení informuje LED kontrolka na přední straně pouzdra, v případě absence podložky lze nabíjet i za pomoci lightning portu.

Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro s bezdrátovým dobíjecím pouzdrem mají ještě několik výhod navíc. Které to jsou?

 • Aktivní potlačení hluku – dokáže velmi efektivně odizolovat okolní zvuk, aby byl zážitek z poslechu co nejintenzivnější.
 • Režim propustnosti – pro chvíle, kdy potřebujete být v kontaktu s okolím. 
 • Silikonové špunty – lépe se přizpůsobí tvaru ucha a zajistí maximální těsnost, na výběr máte ze tří velikostí. 

INFO:

Ptáte se, jaký je rozdíl mezi 1. generací AirPods Pro a 2. generací? Jediným rozdílem je pouzdro, které lze bezdrátově nabíjet. Samotná sluchátka jsou naprosto identická.


Apple AirPods Max – inovativní sluchátka přes uši! 

Bezdrátová sluchátka přes uši Apple AirPods Max vás ohromí unikátním designem, který se dokonale přizpůsobí tvaru hlavy. Jsou navržena tak, aby byla maximálně komfortní i při delším poslechu. 

Dokonale těsnící mušle sluchátek zajistí ten nejkvalitnější poslech. Disponují vysokým frekvenčním dosahem s minimálním zkreslením zvuku a produkují prostorový zvuk, který vás dokonale obklopí. Díky ANC aktivnímu potlačení okolních zvuků se při poslechu přenesete do jiného světa. Pokud chcete zachovat kontakt s realitou, stačí aktivovat režim propustnosti. Na jedno nabití vydrží hrát až 20 hodin, pokud je aktivní ANC


Sluchátka AirPods můžete propojit s jakýmkoliv zařízením

Častou otázkou bývá, zda můžete sluchátka AirPods propojit i s jiným, než Apple zařízením. Ano, všechna sluchátka AirPods můžete propojit i s jinými zařízeními, včetně telefonů s operačním systémem Android. Jediné, co nebudete mít k dispozici, je nastavení sluchátek v telefonu, nicméně dotykové ovládání bude fungovat identicky, jako se zařízeními Apple.


TIP!

Apple AirPods můžete snadno propojit s každým příslušenstvím Apple, jako jsou telefony Apple iPhone, Apple iPad, Apple Macbook notebooky nebo Apple Watch.


Nejčastěji kladené otázky při výběru AirPods

1️⃣ Jak dlouho vydrží AirPods?

AirPods 2. generace můžete na jedno nabití užívat až 5 hodin pro poslech a 3 hodiny při volání. AirPods Pro 2. generace a modely 3. generace zvládají až 6 hodin poslechu (5 hodin s prostorovým zvukem) a 4 – 4,5 hodiny volání na jedno nabití. Apple AirPods Max vydrží na jedno nabití až 20 hodin poslechu nebo hovorů.

Kapacita nabíjecích pouzder je v případě 2. generace koncipována na 24 hodin poslechu a 18 hodin hovorů, u verzí AirPods Pro a klasických AirPods 3. generace pokryje až 30 hodin poslechu a 24 hodin hovorů.

2️⃣ Které AirPods jsou nejlepší?

V současné době (rok 2022) dosahují nejlepšího výkonu na cesty Apple AirPods Pro 3. generace. Jsou vybavena bezdrátovým nabíjecím pouzdrem, poskytují kvalitní prostorový zvuk a dokonale se přizpůsobí podle tvaru ucha. Díky technologii ANC (aktivní potlačení hluku) si můžete užít nerušený poslech za každých okolností. Extrémně výkonná jsou také AirPods Max, která mají konstrukci mušlí a jsou určená pro studiový poslech a audiofily.

3️⃣ Jak poznat AirPods?

 • Originální Apple AirPods mají na nabíjecím pouzdrutlačítko ze zadní strany pro párování. Vpředu najdete malou diodu, která indikuje nabíjení. Nabíjí se bezdrátově a pomocí Lightning konektoru.
 • Při párování s iPhonem se zobrazí sériové číslo, které by se mělo shodovat s číslem uvnitř pouzdra. Bezproblémové párování je důležitým indikátorem pravosti AirPods.
 • Konstrukce pouzdra i sluchátek je kvalitní. Sluchátka jsou precizně vyrobena. Neoriginální bývají z levného plastu, jsou výrazně lehčí a materiál nelícuje. Apple AirPods a AirPods Pro se vyrábí zatím pouze v bílé barevné variantě.
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A) Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)
Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)

Jedna z nejlepších in-ear sluchátek na trhu – to jsou jednoznačně bezdrátová Bluetooth 5.3 sluchátka Apple AirPods Pro (2. generace), která mají ANC technologii aktivního potlačení hluků z okolí, Transparency režim, adaptivní ekvalizér a prostorový zvuk. Osazena jsou dynamickými měniči Apple s extra pohyblivou membránou, podporují hlasové ovládání, mají handsfree funkci a hrají 6 h na nabití. Nabíjecí MagSafe pouzdro s USB-C nabíjením přidá sluchátkům energii pro celkových 30 h provozu.

můžete mít DNES

Od MALL
Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)
Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods 2019 mají oproti minulé verzi až 2× rychlejší přepínání mezi aktivními zařízeními, 1,5× rychlejší spojení telefonních hovorů, až o 30 procent nižší latenci při hraní her a vydrží až 5 hodin poslechu. Bohatý, vysoce kvalitní zvuk a hlas. Automaticky se zapnou.

můžete mít 27.2.

Pecka cena
Apple AirPods 2021 MME73ZM/A Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)
Apple AirPods 2021 MME73ZM/A

Legendy ve 3. generaci jsou tady – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 sluchátka Apple AirPods (2021) vystřelí každého posluchače či posluchačku do hudebního ráje. Hrají špičkovým zvukem, který je automaticky přizpůsoben poloze hlavy i tvaru ucha. Do výbavy dostala mikrofon pro handsfree hovory a hlasové ovládání. Na nabití hrají až 6 h, dalších 24 h provozu sluchátek přidá nabíjecí pouzdro.

můžete mít DNES

Od MALL
Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A) Apple AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A bezdrátová sluchátka (2019)
Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)

Legendy ve 3. generaci jsou tady – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 sluchátka Apple AirPods (3. generace) s Lightning pouzdrem vystřelí každého posluchače či posluchačku do hudebního ráje. Hrají špičkovým zvukem, který je automaticky přizpůsoben poloze hlavy i tvaru ucha. Do výbavy dostala mikrofon pro handsfree hovory a hlasové ovládání. Na nabití hrají až 6 h, dalších 24 h provozu sluchátek přidá nabíjecí pouzdro.

můžete mít DNES

Od MALL
Apple AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A bezdrátová sluchátka (2019) Apple AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A bezdrátová sluchátka (2019)
Apple AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A bezdrátová sluchátka (2019)

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods mají oproti minulé verzi až 2× rychlejší přepínání mezi aktivními zařízeními, 1,5× rychlejší spojení telefonních hovorů, až o 30 procent nižší latenci při hraní her a vydrží až 5 hodin poslechu. Bohatý, vysoce kvalitní zvuk a hlas. Automaticky se zapnou, automaticky se připojí. Snadné nastavení pro všechna zařízení Apple a jejich hladké přepínání. Rychlý přístup k Siri, zapnutí přehrávání nebo přeskakování skladeb dvojitým klepnutím. Rychlé nabíjení v pouzdře, které se dá nabíjet konektorem Lightning.

můžete mít DNES

Od MALL
Apple AirPods Max Apple AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A bezdrátová sluchátka (2019)
Apple AirPods Max

Bohové mezi sluchátky – to jsou jednoznačně bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka Apple AirPods Max, která mají ANC technologii aktivního potlačení hluků z okolí, Transparency režim, adaptivní ekvalizér a prostorový zvuk. Osazena jsou 40mm dynamickými měniči s duálními neodymovými magnety, podporují hlasové ovládání, mají handsfree funkci a hrají 20 h na nabití.

můžete mít DNES

Od MALL

Apple AirPods

Chcete si užít kvalitní poslech s pohodlím bezdrátových sluchátek? Zaměřte se na jedinečná bezdrátová sluchátka Apple AirPods s výbornou kvalitou zvuku a řadou nejmodernějších technologií.

Vybírejte z nabídky Apple AirPods 1. Generace (2017), Apple AirPods 2. generace (2019) nebo vylepšené verze Apple AirPods Pro!