595 Kč

Návlek na penis je dokonalý společník pro zajištění efektivnější stimulace partnerky. Užijete si v ním spoustu vzrušujících okamžiků a zábavy.

1 595 Kč
+ doprava zdarma

Vibrační kroužek ARIES dopřeje současně slastné pocity mužům i ženám. Užijte si společný intenzivní prožitek a oboustrannou spokojenost.

-24%
395 Kč 299 Kč

Akce

Chcete dopřát partnerce vzrušující erotické hry a zpestřit si partnerský milostný život? Vyzkoušejte stimulační návleky s různě vroubkovaným povrchem.

495 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Návlek na penis je skvělá pomůcka pro zpestření partnerských hrátek. Návlek DESMON má zesílenou a texturovanou špičku pro výraznější stimulaci. Je přilnavý, nesklouzává, snadno se nasazuje.

895 Kč

Užijte si i vy hravé milování a dopřejte si vzrušující vibrace s touto diskrétní pomůckou. Vibrační návlek na prst je ideální ke stimulaci klitorisu. bradavek. varlat a dalších erotogenních zón.

295 Kč

Návleky na prsty se stimulačními výstupky určenými ke zvýšení vzrušivosti při masturbaci nebo při milostných hrátkách s partnerem. Vhodné pro stimulaci bradavek, klitorisu a vagíny.

495 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Návlek na penis nebo vibrátor z gelového materiálu, je extra pružný a díky tomu je s ním snadná manipulace.

1 595 Kč
+ doprava zdarma

Sada erotických pomůcek potěší zejména milovnice klitoriální stimulace. Výstupky na minivibrátoru a drážkování na návlecích na prsty násobí slastné potěšení a nabízí variabilní použití. Sada je svou vellikostí ideální na cesty.

495 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Návlek na penis nebo vibrátor z gelového materiálu, je extra pružný a díky tomu je s ním snadná manipulace.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: