Erotické zboží

Okořeňte svůj milostný život a potěšte se produkty z kategorie erotické zboží. Vybírejte ze zboží nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky nebo v přehledných sekcích dle typu produktu. Díky MALL.cz nakoupíte výhodně i diskrétně vše pro vaši rozkoš a zábavu. Důvěra našich zákazníků je pro nás a naše obchodní partnery důležitá, proto je objednané zboží odesíláno v diskrétním balení.

ISO 8875 Pouta na ruce BDSM černá

ISO 8875 Pouta na ruce BDSM černá

249 Kč

Sníte o troše zotročení při postelových hrátkách? Sada pout na postel je nenahraditelnou vychytávkou, která rozproudí vaši fantazii a posune sex na zcela nový kurz. Poutací sada bude perfektní jak pro začátečníky v BDSM, tak pro ty pokročilejší. Uspokojí vaše nejniternější touhy.

-54%
Durex Intense 16 ks
19x

Durex Intense 16 ks

549 Kč
249 Kč 15,56 Kč/ks

Další nabídky od 249 Kč

Kondomy Durex Intense 16 ks jsou vroubkované prezervativy se stimulujícími výstupky pro extra potěšení partnerky. Lubrikované stimulujícím gelem, který poskytuje zahřívání, chlazení nebo pocit mravenčení.

Od prodejce MALL
-36%
Durex Feel Thin Classic 12 ks
7x

Durex Feel Thin Classic 12 ks

299 Kč
189 Kč 15,75 Kč/ks

Další nabídky od 199 Kč

Tenčí kondomy pro větší citlivost. Durex Feel Thin Classic 12 ks se silikonovým lubrikačním gelem. Easy On tvar pro snadnější nasazování. Hladké, latexové, zakončené rezervoárem. Standardní velikost.

Od prodejce MALL