Mornštajnová Alena: Tiché roky
349 Kč 279 Kč

Co všechno nevíme o svých nejbližších?

Bohdana je uzavřená dívka žijící jen s mrzoutským otcem a dobrosrdečnou, leč poddajnou Bělou.

Hotakainen Kari: Neznámy Kimi Räikkönen
389 Kč 314 Kč

„Dajte mi pokoj. Viem, čo mám robiť.“

Neznámy Kimi Räikkönen je príbeh človeka pochádzajúceho zo skromných pomerov, ktorý prerazil až na vrchol nezvyčajnej profesie jazdca formuly 1.

Zafón Carlos Ruiz: Labyrint duchů
499 Kč 403 Kč

Uhrančivá agentka Alicia Grisová je španělskou tajnou službou pověřena vyšetřováním mimořádně citlivého a přísně utajovaného případu – záhadného zmizení španělského ministra kultury Mauricia Vallse.

Hartl Patrik: Nejlepší víkend
396 Kč 319 Kč

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Všichni touží změnit svůj život a doufají, že se jim to během nového roku podaří.

Houellebecq Michel: Serotonin
329 Kč 266 Kč

Nový román kontroverzního francouzského spisovatele Michela Houellebecqa je životním bilancováním šestačtyřicátníka, který vzpomíná na své bývalé lásky.

Boček Evžen: Poslední aristokratka
289 Kč 235 Kč

František Antonín hrabě Kostka z Kostky je potomek šlechtického rodu, žijící v New Yorku. Po pádu komunistického režimu se s americkou manželkou Vivien a dcerou Marií (III.) vrací do Čech, aby převzal rodové sídlo.

Kotábová Klára: Prima mazlíček - Příběhy s dobrým koncem
279 Kč 226 Kč

Co vše musí pejsci prožít, aby si našli svůj vysněný domov s měkkou pohovkou, stále plnou miskou, mořem lásky? Stačí podívat se do psích očí a zjistíte, že někdy může být taková výprava za štěstím pořádně složitá.

Dickens Charles: Vánoční koleda
380 Kč 307 Kč

Vánoční koleda je osobním dramatem člověka, které oslovuje další a další generace čtenářů již přes 170 let. Rozsahem nedlouhá „moralita“ o pěti kapitolách se dočkala mnoha dramatizací, operního i filmového zpracování.

Martin George R. R.: Game of Thrones :5 Copy Boxed Set 
999 Kč 859 Kč

THE HIT ORIGINAL SERIES FROM HBO #1 INTERNATIONALLY BESTSELLING AUTHOR GEORGE R. R. MARTIN A SONG OF ICE AND FIRE Includes GAME OF THRONES A CLASH OF KINGS A STORM OF SWORDS A FEAST FOR CROWS A DANCE WITH DRAGONS

Labudová Ema: Tapetář
259 Kč 209 Kč

Některá tajemství neskryje ani sebetlustší vrstva… Mladá česká autorka napsala svěží román z prostředí britského rybářského městečka Whitby v yorkshirském kraji 50. let. Hlavní hrdina Irving je dvacetiletý gay, jemuž krátce po sobě zemřou rodiče.

Janečková Klára: Vítěz
329 Kč 266 Kč

ON A ONA. Neznají se navzájem, nemají spolu nic společného, ale přece je záhy něco spojí. Pád! Životní zlom. On, přezdívaný Vítěz, čtyřicetiletý závodník automobilové rallye, který dosud nikdy neprohrál.

Burton Tim: The Nightmare Before Christmas
399 Kč 344 Kč

In this beloved picture book that could only come from the visionary mind of author and illustrator TIM BURTON, we meet Jack Skellington– a well-intentioned inhabitant of Halloweenland. Jack is bored of "the scaring, the terror, the fright…

Atticus: The Truth About Magic
399 Kč 344 Kč

From the internationally bestselling author of Love Her Wild and The Dark Between Stars comes The Truth About Magic, a fresh, awakened journey outwards. An adventure into the great unknown.

Doerr Anthony: Jsou světla, která nevidíme
399 Kč 319 Kč

Marie-Laure prožívá s milujícím otcem spokojené dětství v Paříži. Život ji však postaví před první těžkou zkoušku, když v raném věku oslepne. Tehdy ještě netuší, že má před sebou další, mnohem obtížnější zkoušky.

de Vigan Delphine: Vděk
259 Kč 209 Kč

U nás již dobře známá a oblíbená francouzská autorka Delphine de Vigan ve svém zatím posledním díle Vděk navazuje na předchozí knihu Pouta v jakési zamýšlené volné trilogii věnované různým aspektům mezilidských vztahů.

Burgess Anthony: Mechanický pomeranč
249 Kč 201 Kč

Vůdce mladých londýnských násilníků Alex tráví většinu svého času konzumací drog, přepadáním bezbranných obětí a poslechem Beethovenovy hudby.

Irving John: Svět podle Garpa
359 Kč 289 Kč

Proslulý román Johna Irvinga líčí život a názory fiktivního spisovatele T. S. Garpa. Jako syn excentrické Jenny Fieldsové, která si usmyslela mít dítě bez manžela, dospívá Garp pod jejím vedením v dosti svéráznou osobnost.

Blanc Thomas: Ve jménu zítřka
349 Kč 283 Kč

Cesta na líbánky, která sotva začala, se změnila na noční můru bez konce a na boj o přežití. Velmi emotivní, syrový, upřímný a přitom velmi čtivý – takový je román Ve jménu zítřka Thomase Blanca.

Jukes Helen: Srdce včely má pět komor
349 Kč 282 Kč

„Na krátkou chvíli mě však obklopí cesmína a já zapomenu, kde jsem. Zapomenu na dům, který zatím nepovažuji za domov. Zapomenu na svou hektickou práci. A vtom mě něco napadne.

Šulc Jiří: Dva proti Říši
329 Kč 266 Kč

Románové zpracování atentátu na Reinharda Heydricha. Popisuje scénu domácího odboje stejně jako exilovou vládu, výcvik parašutistů v Anglii, přípravu atentátu, okolnosti i situaci po něm. Nevyhýbá se líčení soukromého života hrdinů.

Geislerová Aňa: P.S.
299 Kč 242 Kč

Deníkové zápisky populární herečky Ani Geislerové zachycují všední život i záblesky střeženého soukromí.

Nesvadbová Barbara: Momentky
299 Kč 239 Kč

Povídky známé české spisovatelky a novinářky. Momentky zachycují chvíle, kdy se náš život láme; jsou to okamžiky hlubokého štěstí i bolestných ztrát nebo fatálních rozhodnutí. „Jsou chvíle, které zůstanou v hlavě jako v albu. Navždy.

Fuks Ladislav: Spalovač mrtvol
199 Kč 161 Kč

Slavný příběh o spalovači mrtvol, podivínském Karlu Kopfrkinglovi, je podobenstvím o patologickém vývoji malého člověka k přijetí zla. Filmové zpracování z roku 1968 patří ke zlatému fondu české kinematografie.

Viewegh Michal: Povídky o nelásce
299 Kč 242 Kč

V nových povídkách se náš nejpopulárnější spisovatel opět vydává do známého hájemství příběhů „o manželství a sexu“, ale jak je pro něj v posledních dílech typické, pohled je to trpký, sebeironický a občas černočerně vtipný.

McEwan Ian: Myslete na děti!
269 Kč 218 Kč

Fiona pracuje jako soudkyně Nejvyššího soudu a při svém mimořádném pracovním vytížení vnímá manželův zálet s mladší ženou, na který mu přijde, sice bolestně, ale zároveň na nějaká hluboká řešení prostě nezbývá čas.

Guinness World Records 2020
499 Kč 429 Kč

Celebrate the dawning of a new decade with the fully revised Guinness World Records 2020.

Boček Evžen: Aristokratka na koni
259 Kč 209 Kč

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích.

Herbert Frank: Chapterhouse: Dune
239 Kč 206 Kč

Frank Herbert's Final Novel in the Magnificent Dune Chronicles–the Bestselling Science Fiction Adventure of All Time The desert planet Arrakis, called Dune, has been destroyed.

Korneliussenová Niviaq: Homo sapienne
248 Kč 201 Kč

Román HOMO sapienne zahýbal v roce 2014 nejen grónskou kulturní scénou, ale vzbudil zájem i v mezinárodních literárních kruzích.

Tučková Kateřina: Žítkovské bohyně
229 Kč 185 Kč

Vysoko v kopcích Bílých Karpat jsou řídce rozeseta přikrčená stavení. Všude je daleko. Říká se, že právě proto si tam některé ženy dokázaly uchovat vědomosti a intuici, kterou jsme ztratili. Předávaly si ji z generace na generaci řadu století.

Yanagihara Hanya: Malý život
449 Kč 363 Kč

Když se čtyři spolužáci z vysoké školy v Massachusetts přestěhují do New Yorku, aby se pokusili prorazit, jsou bez peněz, ztracení a kupředu je pohání jen jejich přátelství a ctižádost.

Petříček Miroslav: Slovo a obraz
449 Kč 363 Kč

Československá kniha v tom nejlepším slova smyslu. Můžete se těšit na druhé, upravené vydání této originální publikace.

Styron William: Sophiina volba
449 Kč 363 Kč

Dnes již klasický román světové literatury začíná okamžikem, kdy se Stingo, mladý jižanský spisovatel, přistěhuje do brooklynského penzionu, aby tam pracoval na svém románu.

Amoruso Sophia: Girlboss
199 Kč 172 Kč

In this New York Times bestselling sensation, founder and Executive Chairman of Nasty Gal Sophia Amoruso shares her story and inspires women everywhere to join the #GIRLBOSS movement. '#GIRLBOSS is more than a book …

Galbraith Robert: Lethal White: Cormoran Strike Book 4
399 Kč 344 Kč

'I seen a kid killed . . . He strangled it, up by the horse.'When Billy, a troubled young man, comes to private eye Cormoran Strike's office to ask for his help investigating a crime he thinks he witnessed as a child, Strike is left deeply unsettled.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: