10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Levné Knihy o józe

Sháníte zboží z kategorie knihy o józe? U nás na MALL.cz si jej můžete srovnat podle parametrů nebo od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli.

Zobrazit více
  • Nákup vám doručíme ještě dnes, nebo až budete chtít.
  • Produkty z kategorie knihy o józe vám přivezeme domů, nebo si nákup můžete vyzvednout v jednom z našich 700 výdejních míst.
  • Operátoři naší klientské podpory řeší požadavky zákazníků 24 hodin denně.
  • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo třeba až za 30 dní s MALL Pay.
  • Pokud zakoupený výrobek nesplňuje vaše představy, lze jej vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 1 000 000 výrobků .

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
kolektiv autorů: Jóga na každý den Sarah Storková: Fitness jóga - Účinné svičení na spalování tuků, posilování a získávání energie
kolektiv autorů: Jóga na každý den

Nejznámější jógové sestavy pro ty z vás, kteří si potřebují připomenout správné pořadí cviků.

Zkuste začít den s nejznámější jogínskou sestavou – Pozdravem slunci. Tento soubor cviků dodává tělu energii, proto se doporučuje cvičit zejména ráno.

můžete mít 30.11. - 1.12.

Storková Sarah: Fitness jóga Sarah Storková: Fitness jóga - Účinné svičení na spalování tuků, posilování a získávání energie
Storková Sarah: Fitness jóga

Chcete se zbavit přebytečných kilogramů, vyrýsovat svaly nebo se prostě jen dostat do té správné formy? Vyzkoušejte fitness jógu, která je ideálním nástrojem k procvičení celého těla.

můžete mít 30.11. - 1.12.

Sarah Storková: Fitness jóga - Účinné svičení na spalování tuků, posilování a získávání energie Sarah Storková: Fitness jóga - Účinné svičení na spalování tuků, posilování a získávání energie
Sarah Storková: Fitness jóga - Účinné svičení na spalování tuků, posilování a získávání energie

Chcete se zbavit přebytečných kilogramů, vyrýsovat svaly nebo se prostě jen dostat do té správné formy? Vyzkoušejte fitness jógu, která je ideálním nástrojem k procvičení celého těla.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Rhyner Hans H. - Jóga Andrea Christiansen: Jóga pro oči - Snadné cviky pro posílení
Rhyner Hans H. - Jóga

Kniha je určena těm, kteří se chtějí s jógou seznámit, i těm, kteří již s jógou nějaké zkušenosti mají. Kniha popisuje podrobně provedení jednotlivých ásan, je doplněna velkým množstvím fotografií a nákresů. Publikace je odborně lektorována.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Sri Chinmoy: Jóga a duchovní život Andrea Christiansen: Jóga pro oči - Snadné cviky pro posílení
Sri Chinmoy: Jóga a duchovní život

Přestože je Jóga jako metoda známa již tisíce let, dýchá a promlouvá k nám stejně tak i dnes. Obzvlášť živě pak tehdy, je-li ztělesněna v osobě osvíceného duchovního Mistra.

můžete mít 1.12. - 4.12.

Andrea Christiansen: Jóga pro oči - Snadné cviky pro posílení Andrea Christiansen: Jóga pro oči - Snadné cviky pro posílení
Andrea Christiansen: Jóga pro oči - Snadné cviky pro posílení

Ohromné množstí dospělých lidí trpí očními problémy, ať už dalekozrakostí či krátkozrakostí, podrážděním či únavou. Přitom je nejen možné, ale i snadné posilovat zrak a účinně ovlivňovat správné vidění, a to i v pokročilejším věku.

můžete mít 4.12. - 5.12.

Anna Dvořáková: Hravá jóga pro děti - česko-ukrajinsky Lynn Lehmkuhl: Jóga na židli pro seniory - Protahování a pozice, které můžete provádět vsedě doma
Anna Dvořáková: Hravá jóga pro děti - česko-ukrajinsky

Kniha je upravenou dvojjazyčnou verzí knížky Hravá jóga pro děti, která byla již dříve vydaná v češtině. Je zjednodušená a zaměřená na komunikaci s dětmi, jak v českém, tak ukrajinském jazyce.

můžete mít 7.12. - 11.12.

Lynn Lehmkuhl: Jóga na židli pro seniory - Protahování a pozice, které můžete provádět vsedě doma Lynn Lehmkuhl: Jóga na židli pro seniory - Protahování a pozice, které můžete provádět vsedě doma
Lynn Lehmkuhl: Jóga na židli pro seniory - Protahování a pozice, které můžete provádět vsedě doma

Snadno proveditelné pozice jógy vsedě Jóga na židli neboli „jóga vsedě“ však umožňuje komukoliv vychutnat si naplno všechny výhody tohoto skvělého cvičebního programu, aniž by se musel obávat zranění.

můžete mít 30.11. - 1.12.

Pajalunga Lorena V.: Jóga na dobrou noc - Uvolňující pozice pro děti před spaním Lynn Lehmkuhl: Jóga na židli pro seniory - Protahování a pozice, které můžete provádět vsedě doma
Pajalunga Lorena V.: Jóga na dobrou noc - Uvolňující pozice pro děti před spaním

Jóga na dobrou noc je určena všem malým dětem, jež překypují energií ještě i době, kdy už je čas jít spát.

můžete mít 30.11. - 1.12.

Pajalunga Lorena V.: Jóga pro hezký den - Dobré ráno, přátelé! Pajalunga Lorena V.: Jóga pro hezký den - Dobré ráno, přátelé!
Pajalunga Lorena V.: Jóga pro hezký den - Dobré ráno, přátelé!

Sled pozic Jógy na dobré ráno je zaměřen na všechny děti, jež od probuzení překypují energií.Tato kniha, napsaná ve spolupráci s Italskou asociací dětské jógy, nabízí rituál, který dětem pomůže se pořádně probudit a připravit se na nadcházející den.

můžete mít 30.11. - 1.12.

Jóga ve školce Pajalunga Lorena V.: Jóga pro hezký den - Dobré ráno, přátelé!
Jóga ve školce

Soubor her a inspirací pro pohybové aktivity vycházející z jógy a upravené speciálně pro děti předškolního věku. Metodický úvod se věnuje důležitým otázkám rozvoje koordinace pohybu a dechu, rozvoji jemné motoriky pohybu, vhodné skladbě cvičení, náro ..

můžete mít 5.12. - 7.12.

Ottomanská Vladimíra: Jógové pohádky - Pohybové chvilky v MŠ Pajalunga Lorena V.: Jóga pro hezký den - Dobré ráno, přátelé!
Ottomanská Vladimíra: Jógové pohádky - Pohybové chvilky v MŠ

Jóga je báječným doplňkem pohybových aktivit, zvládnou ji děti již od tří let, učí je poznávat svoje tělo i duši, relaxovat, rozvíjet tvořivost a fantazii i sociální vztahy.

můžete mít 30.11. - 1.12.