Ariely Dan: Jak drahé je zdarma
269 Kč

218 Kč

Iracionální faktory v ekonomice i v životě. Taky si namlouváte, že máte svá životní rozhodnutí pod kontrolou? Myslíte si třeba, že nikdy nenaletíte na kouzelné slovíčko „zdarma“? Nebo že lék, který je drahý, je také automaticky účinnější?


Ariely Dan: Peníze a zdravý selský rozum
369 Kč

298 Kč

Jak se vyhnout chybám při rozhodování ve finančních záležitostech a jak utrácet peníze rozumnějším způsobem

Od autora celosvětového bestselleru Jak drahé je zdarma?

• Co nás ovlivňuje při dělání zásadních nákupních rozhodnutí?


Bock Laszlo: Nová pravidla - Google pohled zevnitř
379 Kč

306 Kč

Kniha, která slaví úspěch v mnoha zemích po celém světě „Prací strávíme v životě nejvíce času. A proto není správné, aby nás práce demotivovala a odlidšťovala,“ říká Laszlo Bock, šéf personalistiky ve firmě, která změnila svět informací.


Eker Harv Dr.: Jak myslí milionáři
279 Kč

226 Kč

Podvědomí se dá změnit a váš mozek se dá přeprogramovat. A přesně o to v této knize jde! V první části se dozvíte, jak finanční podvědomí funguje. T.


Gray John: Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše
269 Kč

218 Kč

Kdysi za pradávných časů se Marťané a Venušanky setkali, zamilovali se do sebe a navázali šťastné vztahy, protože uznávali a respektovali vzájemné rozdíly. Potom však přišli na Zem a stihla je ztráta paměti: zapomněli, že pocházejí z různých planet.


Grof Stanislav: Kosmická hra - Zkoumání hranic lidského vědomí
399 Kč

322 Kč

Filozofie mezi nebem a zemí Filozofie mezi východem a západem Filozofie mezi jedincem a vesmírem

Otázky, které trápí každého přemýšlivého člověka Tato Grofova kniha se zabývá některými základními existenčními otázkami, které si lidé kladou od


Harvey Steve: Jak si najít a udržet muže a zůstat dámou
269 Kč

218 Kč

Ve své první knize Jednejte jako dáma, myslete jako muž, jež se okamžitě stala bestsellerem, seznámil Steve Harvey miliony žen na celém světě s tím, co si muži skutečně myslí o lásce, důvěrnostech a závazcích.


Harvey Steve: Jednejte jako dáma, myslete jako muž
269 Kč

218 Kč

Co si muži skutečně myslí o lásce, vztazích, důvěrnostech a závazcích. Titul jde úspěchem ve stopách Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše !!! Zábavné podání, šarm, sebereflexe a nadhled.


Kriseová Eda: Duši, tělo opatruj
239 Kč

193 Kč

Tyto bytostné zážitky, stejně jako hluboké reflexe o světě a o bytí autorky v něm mohou být ukazatelem směru pro kohokoliv z nás. Díky meditativní povaze a četbě i studiu náboženských a filozofických děl daleko přesahují autobiografické vyprávění.


Newmarková Amy: Slepičí polévka pro duši - O kočkách a lidech
299 Kč

242 Kč

101 hebkých příběhů o malých zázracích, škodolibosti a radosti

Kočky. Kolik mají tváří. Umí být hodné, přítulné, k sežrání. Ale dokážou nás také pořádně potrápit. V této úžasné kolekci 101 příběhů, které napsal sám život, je najdete všechny.