10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Krteček hračky a hry

Krteček vznikl pod rukama známého výtvarníka Zdeňka Milera. První díl seriálu o Krtečkovi jsme mohli vidět roku 1957. Úspěšné jsou ale i knihy, hračky a filmy o Krtečkovi. Kreslená postavička nezůstala dlouho sama a přibyli k ní kamarádi jako žába, čáp nebo ježek. V roce 2011 se dokonce plyšová figurka Krtečka stala symbolem vesmírné mise.

Zobrazit více

Postavičky z Krtečka

Krteček má v seriálu mnoho kamarádů, které můžete potkat také jako plyšáky nebo společně s Krtečkem na nejrůznějších hračkách a hracích setech. Ke krtečkovi postupně přibyli: Žába, Zajíc, Ježek, Myška, Čáp, Rak a Panda.

Plyšový Krteček

 • Plyšový Krteček může být oblečený v kalhotkách i s roztomilým kulichem.
 • Plyšový Krteček je od velikosti 20 cm až po 120 cm.
 • Společně s plyšovou hračkou Krtečka můžete vybrat i jeho kamarády.
 • Plyšové hračky jsou vhodné pro děti od narození.

Mluvící plyšový Krteček

 • Krteček umí i mluvit, zpívat, hrát a tancovat. Elektronické hračky Krteček jsou vhodné pro děti od 3 let. Mluvící hračky Krteček můžete zakoupit už pro novorozené děti jako dekoraci.

  Hudební hračky Krteček

  • Nejrůznější hudební nástroje s Krtečkem si oblíbí menší i větší děti. Pořídit můžete bubínek, flétnu či rumba koule. Hudební hračky jsou odolné a vhodné od 2 let.

  Hračky do vody a bazénky s Krtečkem

  • a href="/hracky-vana">Hračky do vany zaujmou už nejmenší děti. Starší děti uvítají pastelky do vany s Krtečkem nebo vodolepky do vany s motivem Krtečka.

  Hopsadla a houpací hračky Krteček

  • Na zahradu můžete pořídit nejrůznější hopsadla a houpací hračky. Vybrat můžete i zahradnický set nebo hračky na písek.

  Dřevěné hračky s motivem Krtečka

  • Dřevěné hračky Krteček jsou z nezávadných přírodních materiálů.
  • Vynikají vysokou odolností a jsou vhodné pro kluky i holky.
  • Pro menší děti jsou tu kostky s Krtečkem, vkládací puzzle, tahadla i strkadla.
  • Větší děti si oblíbí pexeso s dřevěnými kameny a nejrůznější skládanky.
  • Hračky a hry s motivem Krtečka mají v oblibě menší i větší děti. S plyšovým Krtečkem si mohou hrát kluci a holky od narození, mluvící Krteček pobaví na poličce a pro větší vyberte stavebnice Krteček.

  Stavebnice Krteček

  • Kostky a díly s motivem Krtečka slouží ke stavění hradů, cest a domů. Oblíbené jsou i nejrůznější magnetické stavebnice.

  Krtek a Panda hračky

  • Pokračování Krtečka a jeho kamaráda Pandy má také své hračky. Oblíbené jsou plyšové Pandy od Bino.

  Oblečení s Krtečkem

  Potřeby pro školáky s Krtečkem

  • a href="/listy/batohy-licence">Školní potřeby mohou být zdobeny roztomilým motivem Krtečka. Vybrat můžete batůžek či tašku, pro cesty do školy nesmí chybět deštník. S motivem Krtečka jsou i výtvarné a vzdělávací pomůcky.
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
MÚ Brno Krtek sedačka, mluvící Teddies Kufřík Krtek a slon šitý
MÚ Brno Krtek sedačka, mluvící

Dětská sedačka v podobě oblíbeného Krtečka se bude krásně vyjímat v každém dětském pokoji. Je nízko od země, takže ji ocení i nejmenší děti. Krteček navíc dětem poví hlášky, které znají z pohádek.

můžete mít 26.2.

Od MALL
Teddies Kufřík Krtek a slon šitý Teddies Kufřík Krtek a slon šitý
Teddies Kufřík Krtek a slon šitý

Dětský kufřík s licenčním motivem Krtečka. Kufřík může vaše malá školačka použít na výtvarné pomůcky, ale i na své hračky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Dino Moje první hra Teddies Kufřík Krtek a slon šitý
Dino Moje první hra

Společenská hra pro nejmenší hráče. Krteček by si chtěl hrát, ale kamarádi se mu rozutekli po louce. Pomozte mu ztracené kamarády najít! Při hře zažijete hodně zábavy a ledacos se naučíte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Dino Pojď si hrát Krtek dětská společenská hra Dino Pojď si hrát Krtek dětská společenská hra
Dino Pojď si hrát Krtek dětská společenská hra

Dětská oblíbená hra s Krtečkem a kamarády. Při hře je doprovází veselé ilustrace od pana Milera. Pravidla hry jsou stejná jako u člověče nezlob se. hrací kostka však místo bodů obsahuje obrázky, které jsou též na políčkách herního plánu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Dino Veselé hry s Krtkem Dino Pojď si hrát Krtek dětská společenská hra
Dino Veselé hry s Krtkem

Zahrajte si s dětmi hru z vašeho mládí, Kloboučku hop! Cílem je trefit se vystřeleným barevným kloboučkem do správného barevného pole. Tato zábavná hra pobaví jak děti, tak i dospělé.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Krtek a mrkací auto Dino Pojď si hrát Krtek dětská společenská hra
Detoa Krtek a mrkací auto

Krtek a mrkací auto je skvělá dřevěná hračka, která podporuje rozvoj jemné motoriky a myšlení. Auto se skládá z oddělitelných částí, takže jej mohou děti pomocí nářadí rozebrat a zase složit.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Detoa Krtku, nerozlij to! Balanční hra Detoa Krtku, nerozlij to! Balanční hra
Detoa Krtku, nerozlij to! Balanční hra

Balanční hračka Krtku nerozlij to je vhodná pro malé hráče od 4 let. Vždy začíná nejmladší hráč. Hodí kostkou, vybere váleček barvy, která mu padla, a vloží váleček libovolně na vršek dřevěného dílku. Hra pokračuje, dokud se válečky nerozsypou nebo se dílek s Krtkem nepřevrátí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Detoa Magnetické dílky Krtek mini Detoa Krtku, nerozlij to! Balanční hra
Detoa Magnetické dílky Krtek mini

Magnetické dílky Krtek a kamarádi. Na kovovou tabulku si děti mohou skládat množství obrázků s motivem Krtečka a jeho kamarádky Myšky. Výrobek podporuje zručnost a fantazii dětí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Detoa Magnetické divadlo Krtek Detoa Krtku, nerozlij to! Balanční hra
Detoa Magnetické divadlo Krtek

Divadlo pro děti i dospělé. Magnetické divadlo z prostředí pohádky O krtečkovy. Zahrajte si pohádku s krtečkem a jeho kamarády. Figurky se posunují po jevišti jakoby samy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Detoa Vláček Krteček Wiky Vodní malování vodou s Krtečkem
Detoa Vláček Krteček

Dětský dřevěný vláček se třemi známými pasažéry Krtečkem, myškou a žabkou. Jednotlivé části vláčku se dají rozebrat a podle fantazie dětí opět složit zpět. I Krteček a jeho kamarádi se dají přesouvat.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Wiky Vodní malování vodou s Krtečkem Wiky Vodní malování vodou s Krtečkem
Wiky Vodní malování vodou s Krtečkem

Vodní kreslení vodou s Krtečkem je skvělá podložka na malování, která potěší vaše malé malíře. Na podložku speciálním perem mohou děti nakreslit obrázek, který sám po cca 5ti minutách zmizí a mohou začít nanovo.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Dino Krteček 4x12 dílků Wiky Vodní malování vodou s Krtečkem
Dino Krteček 4x12 dílků

Poskládejte si obrázky krtečka a jeho kamarádů. Tyto dětské puzzle obsahují 4 obrázky. Každý motiv se skládá z 54 dílků. Děti mohou skládat obrázky opakovaně. Jedná se o český kvalitní výrobek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL