MÚ Brno Předložka Krtek s poutkem
1 069 Kč 899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Roztomilá mikroplyšová předložka Krteček o rozměrech 115 × 85 cm. Je vhodná na podlahu nebo k zavěšení na stěnu do každého pokojíčku. Potah jde z molitanové výplně sejmout pro snadnější údržbu.

Bino Hudební set - Krtek

Bino Hudební set - Krtek

Hodnocení: 3,7
749 Kč 499 Kč

Souprava několika hudebních nástrojů v jednom pro vaše malé hudebníky. Děti se mohou seznámit spolu s kamarádem Krtečkem s nástroji jako je tamburína, rumbakoule nebo flétna.

MÚ Brno Krtek střední 35cm, Nový Design
718 Kč 599 Kč

Roztomilá plyšová postavička Krtečka v novém designu. Krtek měří 35 cm a je vhodný pro děti již od narození. Kvalitní provedení českého výrobce MÚ Brno

Bino Hra s kladívkem - Krtek
359 Kč 289 Kč

Hra s kladívkem Krtek je skvělá hračka pro děti a malé kutily. Pomocí kladívka mohou děti zatloukat dílky na korkovou desku a vytvářet tak různé obrázky na motivy Krtečka a jeho kamarádů.

Dino Kostky Veselý krtek 6 ks
169 Kč

Sada 6 dřevěných obrázkových kostek s motivem Krtečka. Dřevěné obrázkové kostky s pohádkovými motivy dětem zajistí skvělou zábavu na spoustu hodin, pomáhají rozvíjet představivost, kreativitu i koordinaci pohybů.

Dino Krtek v kuchyni 100XL dílků
199 Kč 189 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Poskládejte si obrázek krtečka a jeho kamarádů. Děti mohou skládat obrázek opakovaně. Obsahuje 100 dílků. Jedná se o český kvalitní výrobek.

KOVAP Autopokladna Hawkeye

KOVAP Autopokladna Hawkeye

Hodnocení: 4,8
419 Kč

Dětská plechová hračka 2 v 1. Děti si mohou s autíčkem v retro designu hrát a také se pomocí pokladničky v korbě autíčka učí šetřit své korunky. Auto je vyrobeno z plechu povrchově upraveného s nánosem práškové nezávadné barvy.

Bino Co kam patří - Krtek

Bino Co kam patří - Krtek

Hodnocení: 4,8
339 Kč 269 Kč

Co kam patří je obrázková skládanka s poznáváním světa pomocí dřevěných veselých obrázků. Výborná didaktická hra pro malé děti s motivy oblíbené pohádková postavičky Krtka a jeho kamarádů.

Bino Kostky v kbelíku - Krtek
399 Kč 299 Kč

Barevné kostky v kyblíku s ouškem. Postavte si co nejvyšší komín, hrad, věž, ohrádku pro zvířátka nebo další zajímavé stavby z krásně barevných tvarů! Se skládáním vám bude pohámat Krtek a jeho kamarádi.

Bino Krteček tahadlo

Bino Krteček tahadlo

Hodnocení: 5
359 Kč 299 Kč

Krteček tahadlo je již mnoha generacemi prověřená a oblíbená hračka. Tato je navíc ve tvaru Krtečka. Tahací hračka povzbuzuje děti v prvním krůčkům. Vhodné pro děti od 1 roku.

Bino Zatloukačka - Krtek

Bino Zatloukačka - Krtek

Hodnocení: 4,7
399 Kč 299 Kč

Dřevěná zatloukačka s designem oblíbené postavička Krtečka, učí děti jemné motorice a přesnosti při zatloukání kolíků paličkou. S touto hračkou se děti zaručeně zabaví.

Detoa Krtku, nerozlij to! Balanční hra
469 Kč 369 Kč

Balanční hračka Krtku nerozlij to je vhodná pro malé hráče od 4 let. Vždy začíná nejmladší hráč. Hodí kostkou, vybere váleček barvy, která mu padla, a vloží váleček libovolně na vršek dřevěného dílku. Hra pokračuje, dokud se válečky nerozsypou nebo se dílek s Krtkem nepřevrátí.

Detoa Magnetické dílky Krtek mini
289 Kč 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetické dílky Krtek a kamarádi. Na kovovou tabulku si děti mohou skládat množství obrázků s motivem Krtečka a jeho kamarádky Myšky. Výrobek podporuje zručnost a fantazii dětí.

Detoa Strkadlo Krtek a vrtulník
579 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěné strkadlo s pohádkovým Krtečkem si jistě každé dítě zamiluje. Hračka je vhodná pro děti od 1 roku. Vrtule se při pohybu roztočí a děti tak budou mít o zábavu postaráno.

Detoa Strkadlo Krtek dřevo 55cm
549 Kč 439 Kč

Dřevěné strkadlo s pohádkovým krtečkem si jistě každé dítě zamiluje. Hračka je vhodná pro děti od 1 roku. Krteček se při pohybu kolébá a cinká rolničkami.

Detoa Vláček Krteček

Detoa Vláček Krteček

Hodnocení: 4,8
349 Kč 279 Kč

Dětský dřevěný vláček se třemi známými pasažéry Krtečkem, myškou a žabkou. Jednotlivé části vláčku se dají rozebrat a podle fantazie dětí opět složit zpět. I Krteček a jeho kamarádi se dají přesouvat.

Rappa Pokladnička dřevěná Krtek
169 Kč

Krásná dřevěná pokladnička s motivem legendárního Krtka je pěkný dárek pro vaši ratolest. Děti se mohou hravým způsobem naučit střádat si penízky. Pokladnička má ve spodní části gumovou zátku. Tak šetři s Krtečkem!

Bino Najdi správnou cestu - Krtek
319 Kč 229 Kč

Motorický labyrint s motivy Krtečka je skvělá zábava, která rozvíjí motorické schopnosti i logického uvažování dítěte. Úkolem je přiřadit přiložená jezdítka k obrázkům Krtečka a jeho přátelům.

Bino Chodítko - Krtek

Bino Chodítko - Krtek

Hodnocení: 4,4
1 899 Kč 1 649 Kč

Chodítko s Krtečkem pro usnadnění nácviku chůze s mnoha aplikacemi k podpoře psychomotorického vývoje dítěte – xylofon, jednoduchý labyrint s korálky na drátku, souprava funkčních ozubených koleček a další.

Bino Co kam patří, stíny - Krtek
369 Kč 269 Kč

Tato veselá hra s motivem krtečka a jeho kamarádů spočívá v přiřazování barevných obrázků z pohádky na správné místo podle předkreslené siluety. Děti se při hraní nejen zabaví na dlouhé hodiny, ale také zdokonalí logické myšlení, motorické schopnosti a zručnost.

Bino Krabička s tvary - Krtek
475 Kč 329 Kč

Dřevěná krabička s motivem krtečka s otvory pro vkládání tvarů poslouží pro vývoj motorických schopností i logického uvažování dítěte. Vkládačka je vyrobena z kvalitního dřeva, její veselé barevné zpracování potěší a zaujme každé dítě.

Bino Vlak s domečky - Krtek
749 Kč 499 Kč

Dřevěný vláček s kostičkami a postavičkou Krtečka a jeho kamarádky žabky, ve veselých barvách pro malé stavebníky. Mnoho možností k využití – jako stavebnice, skládanka, klasická mašinka s vagónky s nákladem i bez.

Dino Kostky kubus Krtek a ptáček 12ks
249 Kč 209 Kč

Kostky Krtek a ptáček z dřevěného materiálu. Balení obsahuje 12ks kostek a obrázky podle kterých mohou děti kostky skládat. Vše je baleno v kartonové krabičce.

MÚ Brno Krtek 50cm, Nový Design
1 069 Kč 989 Kč

Roztomilá plyšová postavička Krtečka v novém designu. Krtek měří 50 cm a je vhodný pro děti již od narození. Kvalitní provedení českého výrobce MÚ Brno. Uvidíte, že se tento velikán stane nepostradatelným společníkem při hrách v pokojíku vašich dětí.

Thun Dětský set Krteček 3 ks (591014)
579 Kč 479 Kč 159,67 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jídelní sada pro děti s motivem dětských hrdinů seriálu KRTEČEK a jeho přátelé. Balení obsahuje talířek, misku a hrneček. To, že je to český výrobek, jen potvrzuje jeho kvalitu! Inspirace jako praktický dáreček, ze kterého bude dětem opravdu chutnat.

MÚ Brno Krtek 20 cm s batůžkem
569 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšový krteček z oblíbeného Večerníčku pro děti s červeným batůžkem na zádech na drobnosti. Batůžek je sundavací. Krteček je vysoký 20 cm.

MÚ Brno Krtek malý 20cm

MÚ Brno Krtek malý 20cm

Hodnocení: 4,9
399 Kč 359 Kč

Plyšová postavička Krtečeka ze série Krtkovi kamarádi. Plyšový společník má na výšku 20 cm.

MÚ Brno Myška, 30 cm

MÚ Brno Myška, 30 cm

Hodnocení: 4,7
399 Kč 359 Kč

Plyšová postavička Myšky ze série Krtkovi kamarádi. Plyšový společník by neměl chybět v žádném dětském pokojíku.

Bino Prolézačka Krtek

Bino Prolézačka Krtek

Hodnocení: 4,5
699 Kč 499 Kč

Prolézačka Krtek je vhodný doplněk do dětského pokojíku nebo na zahradu. Pomozte překonávat svým dětem strach z neznáma, objevovat nové prostory a posilovat fyzickou kondici.

Bino Vláčkodráha s Krtkem
799 Kč 559 Kč

Dřevěná vláčkodráha s motivem Krtečka a jeho kamarádky Myšky. Vláčkodráha lze postavit do uvavženého kruhu. Balení obsahuje podložku z folie imitující trávu, koleje, mašinku, vagónky, postavičky a další. Krásné malované motivy, tak jak je děti znají z oblíbené pohádky.

John Hopsadlo Krtek 500mm

John Hopsadlo Krtek 500mm

Hodnocení: 4,8
279 Kč

Hopsadlo s motivem Krtečka a jeho kamarádů pro vaše aktivní děti. Hopsadlo má praktická držadla pro větší bezpečnost. Maximální zatížení hopsadla je 50 kg.

MÚ Brno Krtek střední, 35 cm
718 Kč 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Populární plyšový krtek ve střední velikosti z oblíbeného dětského Večerníčku.

Rappa Deštník Krtek

Rappa Deštník Krtek

Hodnocení: 4,6
159 Kč 149 Kč

Veselý deštník s obrázky legendárního Krtka a automatickým otevíráním. Prší, parší jen se leje – proč se naše dítě směje? Protože může s úsměvem čelit kapkám deště s barevným deštníkem s oblíbeným motivem.

Teddies BABY Vodolepky Krtek a zajíček
289 Kč

Vodolepky Krtek a kalhotky je skvělá hračka pro děti, které se netěší na každodení koupání. Oblíbenou postavičku Krtečka, doplňuje žába, sova, myška a rodinka zajíců.

Bino Krteček velká sada s konvičkou
329 Kč 289 Kč

Po zimě je potřeba dát do pořádku všechny záhonky na zahradě a k tomu malému pomocníkovi pomůže originální zahradní sada náčiní s konvičkou s motivem oblíbeného Krtečka.

MÚ Brno Batůžek Krtek v kalhotkách
739 Kč 639 Kč

Plyšový batoh ve tvaru Krtka v kalhotkách. Batoh má jednu velkou kaspu na zip a madlo na snadné přenášení. Takový frajerský batoh udělá radost každému malému fandovi tohoto roztomilého kamaráda.

MÚ Brno Krtek 20 cm maňásek
459 Kč 399 Kč

Maňásek v podobě hodného Krtečka, který rád všem pomáhá. Známá večerníčková postava, která si našla cestu do srdcí nemálo diváků. Využijte maňáska a zažijte každodenní pohádku s Krtečkem a jeho přáteli.

Teddies Krtkův pohádkový tablet
549 Kč 469 Kč

Zábavný dotykový tablet, se kterým se děti naučí barvy, poslechnou si pohádku: Jak Krtek ke kalhotkám přišel a seznámí se s Krtkovými kamarády. Aktivním zapojením do hry si děti rozvíjí základní dovednosti.

Bino Krteček Stan Domeček

Bino Krteček Stan Domeček

Hodnocení: 4,5
699 Kč 449 Kč

Pojďte se s námi schovat! Barevný stan s obrázkem Krtka vybízí ke stanování a to nejen o prázdninách. Pro všechny malé dobrodruhy a cestovatele – stan s veselým obrázkem Krtka je oblíbeným místem každého dítěte.

Wiky Domek/stan Krtek 95x72x102cm v krabici
779 Kč 599 Kč

Dětský domek s motivem oblíbeného hrdiny Krtečka a jeho kamarádů. Domek mohou mít děti postavený v letních měsících nejen na zahradě, ale může zdobit i dětský pokoj. Do domečku se vejdou až dvě děti. Je vyroben z vanilového materiálu s plastovou konstrukcí.

MÚ Brno Krtek maňásek, 27 cm
509 Kč 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšový maňásek na ruku ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Krtek je vysoký 27 cm.

MÚ Brno Krtek a paraplíčko, hrající strojek
309 Kč 289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Roztomilá plyšová postavička Krtečka s paraplíčkem. Zatáhněte za šňůrku a nechte Krtečka letět na paraplíčku při příjemné melodii z filmu. Velmi kvalitní provedení značky MÚ Brno.

Bino Batoh na kolečkách, Krteček
849 Kč 569 Kč

Velký batohkrtečkem na kolečkách. Vejde se do něj vše potřebné na výlet či dovolenou. Praktický batoh s rukojetí a kolečky je zároveň věrný kamarád sbalený na cesty. Lze na něj připevnit malý batůžek nebo tašku s krtečkem.

Dino Krtečkova zahrádka společenská hra v krabici 33x23x4 cm
399 Kč 319 Kč

Dino Krtečkova zahrádka dětská hra. Hra nové generace, které spojuje cílený rozvoj schopností dítěte s volnou zábavou. Krtečkova zahrádka je hra, kde hráči postupují podle hodu barevnou kostkou po prostorovém herním plánu a postupně procházejí čtyři roční období, ke kterým hledají správné symboly.

Dino Moje první hra

Dino Moje první hra

Hodnocení: 4,7
399 Kč 299 Kč

Společenská hra pro nejmenší hráče. Krteček by si chtěl hrát, ale kamarádi se mu rozutekli po louce. Pomozte mu ztracené kamarády najít! Při hře zažijete hodně zábavy a ledacos se naučíte.

Dino Pojď si hrát Krtek dětská společenská hra
189 Kč

Akce

Dětská oblíbená hra s Krtečkem a kamarády. Při hře je doprovází veselé ilustrace od pana Milera. Pravidla hry jsou stejná jako u člověče nezlob se. hrací kostka však místo bodů obsahuje obrázky, které jsou též na políčkách herního plánu.

Dino Veselé hry s Krtkem

Dino Veselé hry s Krtkem

Hodnocení: 4,9
399 Kč 319 Kč

Zahrajte si s dětmi hru z vašeho mládí, Kloboučku hop! Cílem je trefit se vystřeleným barevným kloboučkem do správného barevného pole. Tato zábavná hra pobaví jak děti, tak i dospělé.