86 produktů

Bino Hudební set - Krtek

Bino Hudební set - Krtek

Hodnocení: 3,5
749 Kč

472 Kč

Souprava několika hudebních nástrojů v jednom pro vaše malé hudebníky. Děti se mohou seznámit spolu s kamarádem Krtečkem s nástroji jako je tamburína, rumbakoule nebo flétna.


Bino Křesílko krteček

Bino Křesílko krteček

Hodnocení: 5
1 099 Kč

799 Kč

Dětské křesílko s roztomilým motivem Krtečka je krásný doplněk do každého pokojíku. Křeslo je lehké a vyrobené z velmi měkké hmoty, která ale dobře drží tvar. Bavlněný potah je možné vyprat. Nosnost 50 kg.


MÚ Brno Krtek 50cm, Nový Design
949 Kč

736 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Roztomilá plyšová postavička Krtečka v novém designu. Krtek měří 50 cm a je vhodný pro děti již od narození. Kvalitní provedení českého výrobce MÚ Brno. Uvidíte, že se tento velikán stane nepostradatelným společníkem při hrách v pokojíku vašich dětí.


Thun Dětský set Krteček 3 ks (591014)
579 Kč

479 Kč

Jídelní sada pro děti s motivem dětských hrdinů seriálu KRTEČEK a jeho přátelé. Balení obsahuje talířek, misku a hrneček. To, že je to český výrobek, jen potvrzuje jeho kvalitu! Inspirace jako praktický dáreček, ze kterého bude dětem opravdu chutnat.


MÚ Brno Krtek střední 35cm, Nový Design
639 Kč

549 Kč

Roztomilá plyšová postavička Krtečka v novém designu. Krtek měří 35 cm a je vhodný pro děti již od narození. Kvalitní provedení českého výrobce MÚ Brno


MÚ Brno Krtek Maxi v kalhotkách 110 cm
5 029 Kč

3 899 Kč

Jedinečný plyšový Krteček s navlékacími kalhotkami s kapsami. Krteček je vysoký 110 cm. S tímto krtečkem mohou děti při hraní zažít spousty legrace. Výrobcem je česká firma MÚ Brno.


MÚ Brno Krtek 20 cm s batůžkem
427 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšový krteček z oblíbeného Večerníčku pro děti s červeným batůžkem na zádech na drobnosti. Batůžek je sundavací. Krteček je vysoký 20 cm.


MÚ Brno Krtek malý 20cm
359 Kč

299 Kč

Plyšová postavička Krtečeka ze série Krtkovi kamarádi. Plyšový společník má na výšku 20 cm.


MÚ Brno Myška, 30 cm

MÚ Brno Myška, 30 cm

Hodnocení: 5
359 Kč

309 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšová postavička Myšky ze série Krtkovi kamarádi. Plyšový společník by neměl chybět v žádném dětském pokojíku.


Dino Pojď si hrát Krtek dětská společenská hra
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská oblíbená hra s Krtečkem a kamarády. Při hře je doprovází veselé ilustrace od pana Milera. Pravidla hry jsou stejná jako u člověče nezlob se. hrací kostka však místo bodů obsahuje obrázky, které jsou též na políčkách herního plánu.


MÚ Brno Krtek střední, 35 cm
639 Kč

519 Kč

Populární plyšový krtek ve střední velikosti z oblíbeného dětského Večerníčku.


Teddies BABY Vodolepky Krtek a zajíček
229 Kč

180 Kč

Vodolepky Krtek a kalhotky je skvělá hračka pro děti, které se netěší na každodení koupání. Oblíbenou postavičku Krtečka, doplňuje žába, sova, myška a rodinka zajíců.


Bino Hra s kladívkem - Krtek
359 Kč

251 Kč

Hra s kladívkem Krtek je skvělá hračka pro děti a malé kutily. Pomocí kladívka mohou děti zatloukat dílky na korkovou desku a vytvářet tak různé obrázky na motivy Krtečka a jeho kamarádů.


Bino Krteček velká sada s konvičkou
329 Kč

199 Kč

Po zimě je potřeba dát do pořádku všechny záhonky na zahradě a k tomu malému pomocníkovi pomůže originální zahradní sada náčiní s konvičkou s motivem oblíbeného Krtečka.


Bino Co kam patří - Krtek

Bino Co kam patří - Krtek

Hodnocení: 4,5
339 Kč

189 Kč

Co kam patří je obrázková skládanka s poznáváním světa pomocí dřevěných veselých obrázků. Výborná didaktická hra pro malé děti s motivy oblíbené pohádková postavičky Krtka a jeho kamarádů.


MÚ Brno Batůžek Krtek v kalhotkách
659 Kč

503 Kč

Plyšový batoh ve tvaru Krtka v kalhotkách. Batoh má jednu velkou kaspu na zip a madlo na snadné přenášení. Takový frajerský batoh udělá radost každému malému fandovi tohoto roztomilého kamaráda.


Bino Krteček kovová konvička
199 Kč

121 Kč

Jakmile na zahrádce začnou rašit nové rostlinky, je potřeba je náležitě zalít. K tomu malému pomocníkovi pomůže originální kovová konvička s motivem oblíbeného Krtečka.


MÚ Brno Předložka Krtek s poutkem
1 209 Kč

1 099 Kč

Roztomilá mikroplyšová předložka Krteček o rozměrech 115 × 85 cm. Je vhodná na podlahu nebo k zavěšení na stěnu do každého pokojíčku. Potah jde z molitanové výplně sejmout pro snadnější údržbu.


Bino Kostky v kbelíku - Krtek
399 Kč

273 Kč

Barevné kostky v kyblíku s ouškem. Postavte si co nejvyšší komín, hrad, věž, ohrádku pro zvířátka nebo další zajímavé stavby z krásně barevných tvarů! Se skládáním vám bude pohámat Krtek a jeho kamarádi.


Teddies Krtkův pohádkový tablet
549 Kč

476 Kč

Zábavný dotykový tablet, se kterým se děti naučí barvy, poslechnou si pohádku: Jak Krtek ke kalhotkám přišel a seznámí se s Krtkovými kamarády. Aktivním zapojením do hry si děti rozvíjí základní dovednosti.


Bino Krtek krabice na hračky
449 Kč

329 Kč

Box na hračky a sedátko v jednom s oblíbeným motivem Krtečka. Dětský box je vyroben z omyvatelného materiálu a vnitřek je tvořen ze silného kartonu. Děti zde mohou uložit své hračky a využívat ho i jako sedátko.


Bino Vláčkodráha s Krtkem
799 Kč

499 Kč

Dřevěná vláčkodráha s motivem Krtečka a jeho kamarádky Myšky. Vláčkodráha lze postavit do uvavženého kruhu. Balení obsahuje podložku z folie imitující trávu, koleje, mašinku, vagónky, postavičky a další. Krásné malované motivy, tak jak je děti znají z oblíbené pohádky.


MÚ Brno Zajíc, 39 cm

MÚ Brno Zajíc, 39 cm

Hodnocení: 5
449 Kč

386 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšová postavička Zajíce ze série Krtkovi kamarádi, která by neměla chybět v žádném dětském pokojíčku.


MÚ Brno Krtek a měsíc, hrací strojek
489 Kč

399 Kč

Plyšový Krtek a měsíc s mechanickým hracím strojkem. Zatáhněte za šňůrku a nechte letět Krtečka na měsíčku ke hvězdám při příjemné melodii. Autor hudby prof. Vadim Petrov.


MÚ Brno Krtek a paraplíčko, hrající strojek
449 Kč

298 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Roztomilá plyšová postavička Krtečka s paraplíčkem. Zatáhněte za šňůrku a nechte Krtečka letět na paraplíčku při příjemné melodii z filmu. Velmi kvalitní provedení značky MÚ Brno.


Teddies Krtkův naučný tablet - Krtek
549 Kč

499 Kč

Dvojjazyčný dotykový tablet s motivem Krtka s LED displejem rozvíjí slovní zásobu, představivost a logické myšlení dítěte. Zdokonaluje jemnou motoriku, rozvíjí zrak a sluch. Tablet seznamuje děti s písmeny a čísly ve dvou jazycích: češtině a angličtině. Vítěz ankety Hračka roku 2014.


MÚ Brno Krtek 20 cm nahřívací maňásek
419 Kč

359 Kč

Nahřívací maňásek v podobě hodného Krtečka, který rád pomáhá. Krtečka lze použít jako nahřívací obklad, nebo maňáska na ruku. Užívejte si každodenní pohádku z lesa s Krtečkem a jeho přáteli.


Teddies BABY Vodolepky Krtek a kalhotky
233 Kč

Vodolepky Krtek a kalhotky je skvělá hračka pro děti, které se netěší na každodení koupání. Oblíbenou postavičku Krtečka, doplňuje žába, čáp, myška, rak a další zvířátka.


Bino Deštník - Krtek

Bino Deštník - Krtek

Hodnocení: 5
349 Kč

199 Kč

Žlutomodrý deštník s obrázky Krtka a sladkých jahůdek vybízí k procházce mezi kapkami. Prší, prší jen se leje – proč se naše dítě směje? Protože může s úsměvem čelit kapkám deště s barevným deštníkem.


Bino Hrací skříňka - Krtek
529 Kč

439 Kč

Hrací skříňka Krteček se zajícem. Postavičky se roztančí dle melodie, která začne hrát po natažení skříňky klíčkem. Hračku, kterou rodiče znají ze svého dětsví s oblíbeným motivem.


Bino Krteček počítadlo
429 Kč

292 Kč

Počítadlo pro první počítání do sta s oblíbeným motivem Krtečka. Korálky jsou barevně rozděleny po deseti. Nezbytná pomůcka pro malé školáky na procvičování základů matematiky!


Bino Krteček tahadlo-44%

Bino Krteček tahadlo

Hodnocení: 5
359 Kč

199 Kč

Výprodej

Krteček tahadlo je již mnoha generacemi prověřená a oblíbená hračka. Tato je navíc ve tvaru Krtečka. Tahací hračka povzbuzuje děti v prvním krůčkům. Vhodné pro děti od 1 roku.


Bino Mini pohovka krteček

Bino Mini pohovka krteček

Hodnocení: 4,5
1 699 Kč

1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská mini pohovka s roztomilým motivem Krtečka je krásný doplněk do každého pokojíku. Pohovka je lehká vyrobená z měkké hmoty. Lze ji snadno rozložit, když přijde do pokojíku návštěva.


Bino Prolézačka Krtek

Bino Prolézačka Krtek

Hodnocení: 5
699 Kč

416 Kč

Prolézačka Krtek je vhodný doplněk do dětského pokojíku nebo na zahradu. Pomozte překonávat svým dětem strach z neznáma, objevovat nové prostory a posilovat fyzickou kondici.


Bino Stan - Krtek

Bino Stan - Krtek

Hodnocení: 4,5
699 Kč

399 Kč

Pojďte se s námi schovat! Barevný stan s obrázkem Krtka vybízí ke stanování a to nejen o prázdninách. Pro všechny malé dobrodruhy a cestovatele – stan s veselým obrázkem Krtka je oblíbeným místem každého dítěte.


Bino Vlak s domečky - Krtek
749 Kč

395 Kč

Dřevěný vláček s kostičkami a postavičkou Krtečka a jeho kamarádky žabky, ve veselých barvách pro malé stavebníky. Mnoho možností k využití – jako stavebnice, skládanka, klasická mašinka s vagónky s nákladem i bez.


Bino Zatloukačka - Krtek

Bino Zatloukačka - Krtek

Hodnocení: 4,5
399 Kč

259 Kč

Dřevěná zatloukačka s designem oblíbené postavička Krtečka, učí děti jemné motorice a přesnosti při zatloukání kolíků paličkou. S touto hračkou se děti zaručeně zabaví.


Detoa Krtek a mašinka dřevo 12cm
279 Kč

240 Kč

Tahací dřevěná dětská hračka Krtek a mašinka udělá radost hlavně malým dětem, které doprovází při jejich prvních krůčcích. Velmi kvalitní česká dřevěná hračka z populárního dětského seriálu.


Detoa Krtek a mrkací auto
509 Kč

382 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krtek a mrkací auto je skvělá dřevěná hračka, která podporuje rozvoj jemné motoriky a myšlení. Auto se skládá z oddělitelných částí, takže jej mohou děti pomocí nářadí rozebrat a zase složit.


Detoa Krtku, nerozlij to! Balanční hra
439 Kč

337 Kč

Balanční hračka Krtku nerozlij to je vhodná pro malé hráče od 4 let. Vždy začíná nejmladší hráč. Hodí kostkou, vybere váleček barvy, která mu padla, a vloží váleček libovolně na vršek dřevěného dílku. Hra pokračuje, dokud se válečky nerozsypou nebo se dílek s Krtkem nepřevrátí.


Detoa Magnetické dílky Krtek mini
269 Kč

199 Kč

Magnetické dílky Krtek a kamarádi. Na kovovou tabulku si děti mohou skládat množství obrázků s motivem Krtečka a jeho kamarádky Myšky. Výrobek podporuje zručnost a fantazii dětí.


Detoa Magnetické divadlo Krtek
389 Kč

299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Divadlo pro děti i dospělé. Magnetické divadlo z prostředí pohádky O krtečkovy. Zahrajte si pohádku s krtečkem a jeho kamarády. Figurky se posunují po jevišti jakoby samy.


Detoa Pexeso Krteček 40 dřevěných kamenů
459 Kč

349 Kč

Dřevěné pexeso s obrázky oblíbeného Krtečka a jeho kamarádů. Pexeso je karetní hra pro nejméně dva hráče zaměřená na paměť a soustředění. Velmi kvalitní provedení.


Detoa Strkadlo Krtek dřevo 55cm
509 Kč

375 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěné strkadlo s pohádkovým krtečkem si jistě každé dítě zamiluje. Hračka je vhodná pro děti od 1 roku. Krteček se při pohybu kolébá a cinká rolničkami.


Detoa Vláček Krteček

Detoa Vláček Krteček

Hodnocení: 5
339 Kč

254 Kč

Dětský dřevěný vláček se třemi známými pasažéry Krtečkem, myškou a žabkou. Jednotlivé části vláčku se dají rozebrat a podle fantazie dětí opět složit zpět. I Krteček a jeho kamarádi se dají přesouvat.


KOVAP Autopokladna Hawkeye
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská plechová hračka 2 v 1. Děti si mohou s autíčkem v retro designu hrát a také se pomocí pokladničky v korbě autíčka učí šetřit své korunky. Auto je vyrobeno z plechu povrchově upraveného s nánosem práškové nezávadné barvy.


Wiky Stan látkový Krteček v tašce
499 Kč

359 Kč

Dětský stan s motivem Krtečka je vyroben z lehkého prodyšného materiálu. Dětský stan je skvělá zábava pro všechny kluky a holky do dětského pokojíčku, herny nebo dětského koutku.


MÚ Brno Krtek maxi 110cm
4 249 Kč

3 499 Kč

Krtek Maxi 110 cm je opravdu hooodně velkým kamarád dětí. Je to vééélký mazel a nepřehlédnutelný spoločník v dětském pokojíku. Kvalitní zpracování českého výrobce MÚ Brno.