10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Dřevěné hračky

Dřevěné hračky pro děti mají své jedinečné a nezaměnitelné kouzlo, navíc se jedná o kvalitní hračky, které mohou vydržet i několik generací. Dnes jsou k dostání nejen typické dřevěné kostky, ale také dřevěné stavebnice, nářadí či didaktické hračky ze dřeva. Malí kluci budou unesení z dřevěných garáží a holkám se budou líbit oblíbené dřevěné kuchyňky.

Zobrazit více

Dřevěné kostky

Dřevěné stavebnice kostky jsou velmi oblíbené díky širokým možnostem využití. Z kostek lze stavět hrady, domy, auta, nebo celá města. Kostky mají různé barvy, tvary i velikost.

→ K dostání jsou obvykle v sadách po 5 – 400 ks.

Dřevěné stavebnice

Stavebnice ze dřeva jsou obvykle vhodné spíše pro starší děti, cca od 8 let. Z jednotlivých dílků lze postavit věrohodné farmy, zámky, hrady a jiné stavby s věrně propracovanými detaily. Ze stavebnic lze tvořit celá města na hraní.

Dřevěné dětské nářadí

Dřevěné dětské nářadí je jako stvořené pro kluky, kteří rádi montují nejrůznější auta a vynálezy.

→ Sady dětského nářadí obsahují kladiva, kleště, matice, klíče a další běžné vybavení dílny.

Dřevěné didaktické hračky

Dřevěné didaktické hračky jsou nejen zábavné, ale také poučné. Podporují u dětí jemnou motoriku, logické myšlení a představivost. Pořídíte je v podobě tahacích hraček, oblíbených zatloukaček nebo jako puzzle.

Dřevěné motorické hračky

Motorické hračky se zaměřují na jemnou motoriku dětských prstíků. Často se jedná o dřevěná bludiště, nasazování a vkládání tvarů apod. Motorické hračky jsou vhodné již pro děti od 6 měsíců.

Dřevěné tahací hračky

Tahací hračky v podobě zvířátek, pohádkových postaviček nebo aut pomáhají dětem zlepšit haptické schopnosti a práci s tlakem.

TIP!

Do dětské postele se hodí měkoučké plyšové hračky, které mohou děti obejmout a vzbuzují v nich pocit bezpečí.

Dětské dřevěné garáže

Dřevěné garáže mají obvykle několik pater, součástí jsou také dřevěná autíčka a další vybavení.

→ Dřevěné garáže skvěle fungují v kombinaci s dětskými koberci s motivem silnice nebo města.

Dřevěné hry a hlavolamy

Dřevěné hry a hlavolamy děti nabádají k zamyšlení, jak úkol vyřešit. Hlavolamy mohou mít mnoho podob, některé modely jsou určeny dětem již od narození, ty složitější jsou vhodné pro starší děti od 6 let.

Dřevěné dětské kuchyňky

Dřevěné dětské kuchyňky ocení především malé holčičky, které baví vaření a pečení. Kuchyňky jsou obvykle vybaveny skříňkou pro ukládání nádobí, sporáčkem i umyvadlem.

→ Součástí je řada příslušenství v podobě hrnců, potravin a nádobí.

Dětský ponk

Dětský ponk ze dřeva je vybaven rozličným nářadím, umožňuje dětem využít naplno stabilní pracovní plochu.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Woody Kuchyňský ostrov Trendy Woody Kovové nářadí v dřevěném kufříku
Woody Kuchyňský ostrov Trendy

Kuchyňský dřevěný ostrov Trendy má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Navíc se dodává se vším příslušenstvím. Druhé místo v soutěži Hračka roku 2013 v kategorii Malý dospělák.

můžete mít 25.9.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 809 Kč
Woody Kuchyňský ostrov – Wendy Woody Kovové nářadí v dřevěném kufříku
Woody Kuchyňský ostrov – Wendy

Exkluzivní nové barevné provedení nejoblíbenější dřevěné kuchyňky dřevěný ostrov Trendy. Kuchyňka má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Navíc se dodává se vším příslušenstvím.

můžete mít 25.9.

Od MALL
nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Pecka cena
Woody Kovové nářadí v dřevěném kufříku Woody Kovové nářadí v dřevěném kufříku
Woody Kovové nářadí v dřevěném kufříku

Pořádné nářadí v dřevěném boxu v přírodní barvě nabízí malým kutilům 14 kusů nářadí! Vše je prakticky uloženo v uzavíratelném kufříku a díky madlu na horní části si může malý kutil nářadí nosit s sebou kamkoli.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Bino Velký labyrint Viga Dřevěný box s aktivitami 5v1
Bino Velký labyrint

Velký labyrint – multifunkční hračka pro všestranné učení nejrůznějších dovedností! Posouvání korálků z jedné strany na druhou je dobrým pomocníkem při procvičování jemné motoriky a citu v rukou. Hra, při které se děti učí poznávat posloupnost, protiklady (nahoře/dole, malý/velký, doprava/doleva) a počítání, pomáhá rozvíjet intelekt a logické uvažování.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 948 Kč
Viga Dřevěný box s aktivitami 5v1 Viga Dřevěný box s aktivitami 5v1
Viga Dřevěný box s aktivitami 5v1
MALL.cz Dny – Sleva 20 % na vybrané dřevěné hračky značky Viga s kódem 23MDL9CZ21 (platí od 11. 9. do 24. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob)!
Tento dřevěný box je s různými aktivitami. Kostka obsahuje vkládačku, labyrint, bludiště, ozubená kolečka a otáčecí prvky. Posouváním korálků z jedné strany na druhou si dítě procvičí jemnou motoriku a cit v rukách.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Viga Dřevěný ponk Viga Dřevěný box s aktivitami 5v1
Viga Dřevěný ponk

Tento pracovní stůl obsahuje řezací stroj, pravítko, šroubovák, pilu, kladivo, klíč, několik šroubů, matiček, ozubených kol a další kreativní díly pro stavu. Tento ponk je vhodný pro každého malého kutila, který rád pomáhá tatínkovi třeba v dílně. Na dřevěném panelu jsou i hodiny a tabule.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Viga Dřevěné magnetické rybaření Little Dutch Kuchyňka dřevěná Mint s mikrovlnkou
Viga Dřevěné magnetické rybaření
MALL.cz Dny – Sleva 20 % na vybrané dřevěné hračky značky Viga s kódem 23MDL9CZ21 (platí od 11. 9. do 24. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob)!
Krásná dřevěná magnetická hra rybaření. Obsahuje 2 pruty s magnetem a rybičky. Děti se hravou formou naučí čísla. Kdo uloví nejvíce rybiček?

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Little Dutch Kuchyňka dřevěná Mint s mikrovlnkou Little Dutch Kuchyňka dřevěná Mint s mikrovlnkou
Little Dutch Kuchyňka dřevěná Mint s mikrovlnkou

Krásná dřevěná kuchyňka nabízí vše, o čem malý kuchař či kuchařka sní, když vymýšlí nové recepty pro rodinu či své panenky a oblíbené plyšáky. S pánví, hrncem a dalším nádobím není problém připravit několik chodů najednou.

můžete mít 25.9.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 2 448 Kč
Pecka cena
Viga Dřevěné chodítko s aktivitami Little Dutch Kuchyňka dřevěná Mint s mikrovlnkou
Viga Dřevěné chodítko s aktivitami
MALL.cz Dny – Sleva 20 % na vybrané dřevěné hračky značky Viga s kódem 23MDL9CZ21 (platí od 11. 9. do 24. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob)!
Dřevěné chodítko s herními prvky pro rozvíjení dětské chůze a motoriky. Obsahuje různé provlékačky, bludiště a otáčecí hračky. Tato hračka zabaví děti na dlouhé chvíle.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast
Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast

Dřevěná garáž s výtahem je skvělá zábava pro malé motoristy. Jednoduše zajeďte se svým autíčkem do výtahu, nechte se vyvézt do nejvyššího patra a zaparkujte nebo si sjeďte o patro níže. Sada obsahuje celkem sedm dílků z toho jsou dvě autíčka.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 799 Kč
Viga Dřevěný kalendář CZ Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast
Viga Dřevěný kalendář CZ

Dřevěný kalendář s českými názvy. S touto hračkou se dítě naučí názvy měsíců v roce, dny v týdnu, roční období, počasí, čísla a hlavně se seznámí s hodinami.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Akce
Viga Dřevěné magnety 20 ks - zvířátka Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast
Viga Dřevěné magnety 20 ks - zvířátka

Dřevěné magnety se zvířátky. Ozdob si ledničku nebo si zvířátka vyskládej na magnetickou tabuli a třeba si k nim dopiš, jak se které jmenuje. Je jen na Tobě, jak si s magnetky budeš hrát. Možností je spousta.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 210 Kč

Dřevěné hračky

Dřevěné hračky mají příjemný přírodní vzhled, dlouhou životnost, a navíc jsou velmi odolné proti mechanickému poškození. Pro holčičky máme útulné dřevěné kuchyňky. Kluky potěší dřevěný ponk, podobný tomu, který má táta v dílně.

Velmi populární jsou dřevěné didaktické hračky a stavebnice, díky kterým děti rozvíjí své mentální i fyzické schopnosti. Pro nejmenší děti jsou tu tahací hračky a dřevěné kostky.

České dřevěné hračky

České dřevěné hračky mají dlouhou tradici a vynikají kvalitním zpracováním. Vybírejte z nabídky českých firem Woody, Detoa, Miva Vacov a dalších.

Dřevěné hračky pro nejmenší

Dřevěné hračky v podobě chrastítek jsou vhodné již pro novorozence. Hračky jsou zdravotně nezávadné, často v kombinaci s plastem.

Dřevěné hračky Montessori

Interaktivní vzdělávací hračky inspirované Montessori pedagogikou podněcují v dětech zvědavost, představivost a chuť nacházet logická řešení hry.

Dřevěné hračky Little Dutch

Oblíbená značka dřevěných hraček Little Dutch nabízí kvalitní dřevěné kuchyňky, ponky a další vybavení do dětského pokojíčku. Všechny hračky mají příjemně pastelové barvy, které na děti působí uklidňujícím dojmem.