Viga Dřevěná moderní kuchyňka-72%
4 399 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Dřevěná kuchyňka se sporákem, troubou, mikrovlnkou a dřezem nesmí chybět žádnému malému kuchtíkovi. Je velmi kvalitně a do posledního detailu propracovaná. Balení obsahuje nádobí a doplňky. Ukaž, že i ty můžeš být master chef.

Bino Zatloukačka želva-18%

Bino Zatloukačka želva

Hodnocení: 4,6
739 Kč 599 Kč

Zábavná a barevná zatloukačka ve tvaru želvy. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Bino Velký labyrint-38%

Bino Velký labyrint

Hodnocení: 5
859 Kč 529 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velký labyrint – multifunkční hračka pro všestranné učení nejrůznějších dovedností! Posouvání korálků z jedné strany na druhou je dobrým pomocníkem při procvičování jemné motoriky a citu v rukou. Hra, při které se děti učí poznávat posloupnost, protiklady (nahoře/dole, malý/velký, doprava/doleva) a počítání, pomáhá rozvíjet intelekt a logické uvažování.

Viga Dřevěná kuchyňka - červená-54%
3 099 Kč 1 419 Kč

Dřevěná kuchyňka nesmí chybět žádnému malému kuchtíkovi. Je velmi kvalitně a do posledního detailu propracovaná. Balení obsahuje kuchyňku se sporákem a dřezem a nepostradatelné náčiní.

Bino Kostky v kyblíku 100 ks
545 Kč 479 Kč

Sada 100 kusů kostek v pestrých barvách poskytuje nekonečně mnoho zábavy se stavěním, učením poznávat velikosti, protiklady (velký/malý, nahoře/dole) a další prostorové a počtářské dovednosti. Hračka pomáhá rozvíjet intelekt a logické uvažování, stejně jako trénovat jemnou motoriku.

Bino Autodráha-31%

Bino Autodráha

Hodnocení: 4,7
479 Kč 329 Kč

Dřevěná autodráha se třemi barevnými autíčky, které díky překlopení snadno zdolávají kaskádu barevných silniček. Postavte autíčko na nejvyšší část autodráhy a sledujte co udělá!

Woody Stavebnice Karla přírodní, 200 dílů-21%
879 Kč 689 Kč

Stavebnice Karla přírodní obsahuje 200 dílků. Skvělá dřevěná stavebnice, z které postavíte vše co dovolí vaše fantazie například dum, hrad, město a další. Prohlubuje u dětí kreativitu.

Woody Věž Sammy se zvířátky
369 Kč 339 Kč

Napínavá hra pro celou rodinu. Hráči hází kostkou. Každé kolo postupně vytahují z věže hrací kameny s tím zvířátkem, které jim padne na hrací kostce. Kámen, který vytáhnou, položí navrch věže tak, aby věž nespadla. Kdo bude tak šikovný a věž mu spadne?

Woody Motorika "3 D"

Woody Motorika "3 D"

Hodnocení: 4,6
399 Kč 339 Kč

Logická hra pro nejmenší, která pomáhá rozvíjet prostorové vnímání a jemnou motoriku. Hračka má za úkol rozvíjet dětskou motoriku a má být jednou z prvních hraček, se kterou by dítě mělo při svém vývoji přijít do styku.

Woody Magnetická mapa ČR s obrázky a společenská hra, 3 v 1
769 Kč 659 Kč

Naučné puzzle, školní pomůcka a společenská hra v jednom! Cílem je naučit vnímat dítě naši republiku jako stát, který je plný zajímavostí. Současně se zde dítě naučí rozčlenit naši republiku do jednotlivých okresů a určit jejich hlavní města. Na podkladové desce jsou rovněž zakresleny řeky a pohoří. Design a kresby pocházejí od českých návrhářů.

Viga Dřevěná pokladna-42%

Viga Dřevěná pokladna

Hodnocení: 4,3
799 Kč 459 Kč

Dřevěná pokladna, která nesmí chybět ve tvém pokoji. Vyber zboží, dojdi ke kase a zaplať hotově nebo kartou! Procvič si lehké počítání a nezapomeň vydat účtenku každému zákazníkovi.

Woody Zatloukačka

Woody Zatloukačka

Hodnocení: 4,5
299 Kč

Zábavná dřevěná hračka dřevěná zatloukačka pro nejmenší. Výborná hračka pro vývoj manuálních schopnosti dítěte. Kolíky je třeba správně nasadit a poté zatlouci dřevěnou paličkou.

Bino Zatloukačka domeček-28%

Bino Zatloukačka domeček

Hodnocení: 4,7
499 Kč 359 Kč

Zábavná dřevěná zatloukačka pro malé děti. Zatloukačka podporuje dětskou motoriku a koordinaci pohybů při zatloukání kolíků paličkou. S touto hračkou se děti zaručeně zabaví.

Aga4Kids Dřevěná kuchyňka LILY
1 899 Kč

Nový model dětské dřevěné kuchyňky LILY od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky.

Bino Puzzle akvárium s prutem
199 Kč 189 Kč

Dětská magnetická vkládačka ze dřeva, ve tvaru akvária s veselými obrázky z mořského světa. Dítě se podle obrysů a tvaru snaží najít správný obrázek (rozvoj představivosti a logického myšlení), a umístit jej do správného otvoru (rozvoj jemné motoriky).

Bino Aktivní kostka 7v1-38%

Bino Aktivní kostka 7v1

Hodnocení: 4,6
1 289 Kč 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Malé zvídavé děti si s touto multifunkční dřevěnou kostkou užijí při rozmanitých aktivitách spoustu zábavy. Zároveň při hraní procvičí motoriku a zlepší i další dovednosti.

Hape Vědecká laboratoř - deluxe sada, 57 ks-26%
1 367 Kč 999 Kč

Rozšiřte své znalosti ve fyzice a inženýrství s touto fantastickou sadou HAPE. Díky mnoha dílkům včetně kladek, vrtulí, nářadí a LED světla můžete sestavit neomezené množství projektů stále dokola. Sada obsahuje sedm inspiračních projektů. Jediným limitem je vaše kreativita!

Woody Puzzle velké s úchyty
249 Kč

Vkládací puzzle, které bude bavit nejen malé děti. Velké puzzle na dřevěné desce s vyndavacími obrázky mají motivy zvířátek, dětí, rodiny a prostředí. Jsou dětem velmi blízké a učí se tak vyjadřovat pocity, místa a tvary.

Woody Stavebnice přírodní/barevná Emma, 200ks
349 Kč 309 Kč

Stavebnice Emma roste společně s dětmi. Nejmenší děti z ní zvládnou poskládat množství jednoduchých malých staveb. Při této činnosti zdokonalují jemnou motoriku a koordinaci pohybů. Starší děti z ní dovedou poskládat skutečně impozantní stavby plné fantazie a neskutečných tvarů.

Dino Kostky kubus Krtečkův rok 12ks
299 Kč

Kostky Krtečkův rok z dřevěného materiálu. Balení obsahuje 12ks kostek a obrázky podle kterých mohou děti kostky skládat. Vše je baleno v kartonové krabičce.

Dino Peppa pig Dřevěné kostky 12 ks
299 Kč

Dětské dřevěné kostky s obrázky ze seriálu o prasátkovi Pepině. Kvalitní dřevěné kostky jsou nepostradatelnou skládačkou do každého pokojíčku. Kostky s prasečí slečnou Peppou zabaví vaše dítko na dlouhé hodiny.

Dino Kostky kubus Krtek a ptáček 12ks
269 Kč

Kostky Krtek a ptáček z dřevěného materiálu. Balení obsahuje 12ks kostek a obrázky podle kterých mohou děti kostky skládat. Vše je baleno v kartonové krabičce.

Aga4Kids Kuchyňka HARMONY Dark-18%
2 455 Kč 1 999 Kč

Nový model dětské dřevěné kuchyňky HARMONY od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky.

Woody Magnetická skládací pyramida-17%
399 Kč 329 Kč

Skládací pyramida má každý navlékací kroužek tvořený dvěma půlkruhy spojenými silným magnetem. Dítě si nejprve půlkruhy spojí a pak je navléká na tyčku. Hračka získala ocenění Hračka roku 2009 a Správná hračka.

Woody Věž z 5-ti kostek Zvířátka
279 Kč

Kostky se dají skládat na sebe i do sebe a mají několik funkcí. Každá kostka obsahuje otvor, do kterého se vkládá kostička příslušného tvaru a barvy. Na dalších stěnách jsou obrázky s počty zvířátek a to odpovídá číslici a na vedlejší straně kostky.

Hape Dřevěné šroubování
358 Kč 329 Kč

Tato inovativní skládačka zaujme všechny malé objevitele. Osm různých dílů lze šroubovat do sebe a vytvářet tak mnoho variant.

Woody Vláček s potiskem, malý
349 Kč 299 Kč

Vláček s potiskem z dřevěného materiálu. Úkolem dítěte je nasunout kostky vlaku na tyčky tak, aby byl naložen celý náklad. Při této činnosti děti zdokonalují jemnou motoriku, logiku a koordinaci pohybů.

Woody Vkládací krabička - nový design
329 Kč 279 Kč

Tato vkládací krabička je vyrobena tak, aby dítě mohlo prostrčit daný tvar pouze příslušným otvorem. Žádný z obsažených tvarů neprojde jiným otvorem, než kterým je určeno. Pomocníkem pro dítě budou i barvy. Každý otvor je ohraničen barvou příslušného tvaru.

Woody Puzzle ABC masivní písmena na desce
229 Kč

Dřevěná interaktivní a naučná hračka pro malé děti. Děti se zábavnou formou učí rozlišovat tvary a písmena. Krásné zpracování s barevnými písmeny děti zaujme. Vhodné pro děti od 3 let.

Bino Vozík s kostkami, 19 ks-23%
259 Kč 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěný vozík v přírodním provedení s veselými kolečky a pestrobarevnými kostičkami je základním vybavením všech malých stavitelů. Skvělá pomůcka pro rozvoj tvořivosti a motoriky.

Woody Navlékadlo "Logik"-22%

Woody Navlékadlo "Logik"

Hodnocení: 4,7
899 Kč 699 Kč

Dřevěné navlékadlo Logik přináší zábavnou formu učení. Dítě dle předlohy nakreslené na dřevěných destičkách navléká na tyčku barevné korále, tak aby odpovídaly předloze. Motoricko-didaktická hra, která nenásilnou formou učí děti rozeznávat základní barvy a tvary.

Marionette Společenská hra KUBB
599 Kč 549 Kč

Kubb je klasická hra, která pochází ze Švédska. Jedná se o nenáročnou hru. Ke hraní stačí pouze hrací souprava a volný prostor (rovná plocha). Skvělá společenská hra, kterou může hrát prakticky každý. Určena pro 2 až 12 hráčů.

Hape Puzzle Animované městečko v pohybu, 49 dílků-18%
491 Kč 399 Kč

Puzzle, Animované městečko v pohybu. Po sestavení puzzle si můžete panoráma města prohlédnout pomocí speciální magnetické karty, která po přiložení na puzzle vytváří animované efekty a pohyb na obrázku.

Derrson dřevěná dílna pro kluky s nářadím 32ks
999 Kč

Derrson dřevěný ponk pro kluky s nářadím 32ks je vyroben výhradně ze dřeva. Dílna se skládá z dřevěné police, svěráku a stěny s nářadím. Souprava obsahuje vhodné nástroje, jako je pila, kladivo, šroubovák, odměrka a plochý klíč. Sada dále obsahuje 12 šroubů s uzávěry a 3 dřevěné prvky.

Little Dutch Kuchyňka Pink

Little Dutch Kuchyňka Pink

Hodnocení: 4,4
3 239 Kč 2 809 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Malí kuchaři udělají v této kompletní kuchyni ty nejchutnější jídla. Kuchyňka na hraní je vyrobena ze dřeva a skládá se z trouby s dveřmi, odkládací police, dřezu s kohoutkem, hodinek a dvou varných desek. Pozvi své kamarády na oběd či hostinu.

Woody Montážní autobus s nářadím-21%
699 Kč 549 Kč

Dřevěný montážní autobus s nářadím pro malé kutily. Malé opraváře čeká například připevňování šroubů pomocí šroubováku a matek nebo zatloukání kolíků kladívkem. Box je vždy připraven k nekončící zábavě.

Woody Stavebnice kostky přírodní a barevné
349 Kč 299 Kč

Klasická stavebnice z barevných dřevěných kostek. Stavěním se dítě učí uchopit předměty a rozvíjí svou fantazii. Barevné kostky jsou vyrobeny z bukového dřeva a jsou použity nezávadné barvy.

Little Dutch Závodní dráha - růžová
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná autodráha se třemi barevnými autíčky, které díky překlopení snadno zdolávají kaskádu barevných silniček. Postavte autíčko na nejvyšší část autodráhy a sledujte co udělá!

Bino Traktor s gumovými koly a vlečkou-37%
690 Kč 429 Kč

Dřevěný traktůrek s valníkem plným dřevěných kostek s abecedou. Podporuje motoriku dítěte a navíc s nákladem abecedy dítě nejen trénuje pohyb, ale učí se i první písmenka.

Rappa Pokladnička dřevěná Krtek
149 Kč

Krásná dřevěná pokladnička s motivem legendárního Krtka je pěkný dárek pro vaši ratolest. Děti se mohou hravým způsobem naučit střádat si penízky. Pokladnička má ve spodní části gumovou zátku. Tak šetři s Krtečkem!

Bino Puzzle - velké

Bino Puzzle - velké

Hodnocení: 4,9
329 Kč 299 Kč

Vkládací puzzle, které bude bavit nejen malé hospodáře. Velké puzzle na dřevěné desce s vyndavacími obrázky nám přináší život na venkově a všechny zvířecí pomocníky.

Detoa Divadlo magnetické Červená Karkulka
399 Kč 339 Kč

Divadlo pro děti i dospělé. Magnetické divadlo z prostředí pohádky Červená Karkulka. Zahrajte si pohádku s malou Karkulkou a vlkem. Figurky se posunují po jevišti jakoby samy.

Teddies Mozaika kuličková 63ks dřevo
449 Kč 399 Kč

Dřevěná interaktivní hračka v podobě pestrobarevné kuličkové mozaiky. Děti mohou vkládat kuličky podle předlohy nebo podle své představivosti. Hračka podporuje rozvoj motoriky a fantazie.

Woody Magnetická mapa EVROPY, společenská hra 3 v 1, ČJ-24%
769 Kč 579 Kč

Naučné puzzle, školní pomůcka a společenská hra v jednom! Cílem je naučit vnímat dítě Evropu jako celek plný zajímavostí. Dítě pokládá dílky znázorňující jednotlivé státy nebo jejich části na magnetickou plochu. Učí se tak poznat, kam jednotlivé dílky patří. Díky obrázkům umístěným na každém dílku si děti ihned uvědomí, co je pro každou zemi charakteristické, co se kde pěstuje, vyrábí, těží, kde jaká zvířata žijí.

Woody Počítadlo červené
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěné počítadlo v červeném rámu. Hračka je výbornou pomůckou pro děti, které se začínají učit počítat. Je to perfektní způsob, jak dítě přimět zábavnou formou, aby pochopilo číselné systémy. Pokud dítě používá svůj prst k pohybu kuliček na počítadle, spolupracují prsty s mozkem a vytváří se tak obrazová paměť. Dítě vizualizuje obraz ve své mysli a podle toho dál počítá.