Dřevěné hračky

Dřevěné hračky pro děti mají své jedinečné a nezaměnitelné kouzlo, navíc se jedná o kvalitní hračky, které mohou vydržet i několik generací. Dnes jsou k dostání nejen typické dřevěné kostky, ale také dřevěné stavebnice, nářadí či didaktické hračky ze dřeva. Malí kluci budou unesení z dřevěných garáží a holkám se budou líbit oblíbené dřevěné kuchyňky.

Zobrazit více

Dřevěné kostky

Dřevěné stavebnice kostky jsou velmi oblíbené díky širokým možnostem využití. Z kostek lze stavět hrady, domy, auta, nebo celá města. Kostky mají různé barvy, tvary i velikost.

→ K dostání jsou obvykle v sadách po 5 – 400 ks.

Dřevěné stavebnice

Stavebnice ze dřeva jsou obvykle vhodné spíše pro starší děti, cca od 8 let. Z jednotlivých dílků lze postavit věrohodné farmy, zámky, hrady a jiné stavby s věrně propracovanými detaily. Ze stavebnic lze tvořit celá města na hraní.

Dřevěné dětské nářadí

Dřevěné dětské nářadí je jako stvořené pro kluky, kteří rádi montují nejrůznější auta a vynálezy.

→ Sady dětského nářadí obsahují kladiva, kleště, matice, klíče a další běžné vybavení dílny.

Dřevěné didaktické hračky

Dřevěné didaktické hračky jsou nejen zábavné, ale také poučné. Podporují u dětí jemnou motoriku, logické myšlení a představivost. Pořídíte je v podobě tahacích hraček, oblíbených zatloukaček nebo jako puzzle.

Dřevěné motorické hračky

Motorické hračky se zaměřují na jemnou motoriku dětských prstíků. Často se jedná o dřevěná bludiště, nasazování a vkládání tvarů apod. Motorické hračky jsou vhodné již pro děti od 6 měsíců.

Dřevěné tahací hračky

Tahací hračky v podobě zvířátek, pohádkových postaviček nebo aut pomáhají dětem zlepšit haptické schopnosti a práci s tlakem.

TIP!

Do dětské postele se hodí měkoučké plyšové hračky, které mohou děti obejmout a vzbuzují v nich pocit bezpečí.

Dětské dřevěné garáže

Dřevěné garáže mají obvykle několik pater, součástí jsou také dřevěná autíčka a další vybavení.

→ Dřevěné garáže skvěle fungují v kombinaci s dětskými koberci s motivem silnice nebo města.

Dřevěné hry a hlavolamy

Dřevěné hry a hlavolamy děti nabádají k zamyšlení, jak úkol vyřešit. Hlavolamy mohou mít mnoho podob, některé modely jsou určeny dětem již od narození, ty složitější jsou vhodné pro starší děti od 6 let.

Dřevěné dětské kuchyňky

Dřevěné dětské kuchyňky ocení především malé holčičky, které baví vaření a pečení. Kuchyňky jsou obvykle vybaveny skříňkou pro ukládání nádobí, sporáčkem i umyvadlem.

→ Součástí je řada příslušenství v podobě hrnců, potravin a nádobí.

Dětský ponk

Dětský ponk ze dřeva je vybaven rozličným nářadím, umožňuje dětem využít naplno stabilní pracovní plochu.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Woody Kuchyňský ostrov – Wendy Woody Svět v obrázcích, 2 v 1, Hraj si a uč se
Woody Kuchyňský ostrov – Wendy

Exkluzivní nové barevné provedení nejoblíbenější dřevěné kuchyňky dřevěný ostrov Trendy. Kuchyňka má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Navíc se dodává se vším příslušenstvím.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bino Velký labyrint Woody Svět v obrázcích, 2 v 1, Hraj si a uč se
Bino Velký labyrint

Velký labyrint – multifunkční hračka pro všestranné učení nejrůznějších dovedností! Posouvání korálků z jedné strany na druhou je dobrým pomocníkem při procvičování jemné motoriky a citu v rukou. Hra, při které se děti učí poznávat posloupnost, protiklady (nahoře/dole, malý/velký, doprava/doleva) a počítání, pomáhá rozvíjet intelekt a logické uvažování.

můžete mít DNES

Od MALL
Woody Svět v obrázcích, 2 v 1, Hraj si a uč se Woody Svět v obrázcích, 2 v 1, Hraj si a uč se
Woody Svět v obrázcích, 2 v 1, Hraj si a uč se

Naučné puzzle a společenská hra v jednom! Dítě přikládá dílky na magnetickou plochu. Postupně se učí, kde se nacházejí jednotlivé země. S poskládanou mapou si zahraje hru, která bystří smysly a trénuje postřeh. Design: Veronika Budisky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Viga Dřevěná ozubená kolečka Viga Dřevěná ozubená kolečka
Viga Dřevěná ozubená kolečka

Dřevěná ozubená kolečka. Hračka má pestré nezávadné barevné provedení. Tato kolečka zabaví děti na dlouhé chvíle.

můžete mít DNES

Od MALL
Goki Multifunkční nářadí 3v1 Viga Dřevěná ozubená kolečka
Goki Multifunkční nářadí 3v1

Multifunkční nářadí 3v1

můžete mít 25.6. - 26.6.

WOTO Vláčkodráha 49 dilu Viga Dřevěná ozubená kolečka
WOTO Vláčkodráha 49 dilu

Zapojte svou fanatzii a vydejte se s vláčkem na nekonečně dlouhé dobrodružné výlety kamkoli Vás Vaše fantazie zavede.

můžete mít 27.6. - 28.6.

WOTO Příslušenství k vláčkodráze "Koleje k nádraží-nadjezd", 4ks v balení WOTO Příslušenství k vláčkodráze "Koleje k nádraží-nadjezd", 4ks v balení
WOTO Příslušenství k vláčkodráze "Koleje k nádraží-nadjezd", 4ks v balení

Příslušenství k vláčkodráze „Koleje k nádraží-nadjezd“, 4ks v balení. Kompatibilní se všemi vláčkodráhami na trhu.

můžete mít 27.6. - 28.6.

Leomark Dřevěný pracovní stůl - Mladý tesař 240600 WOTO Příslušenství k vláčkodráze "Koleje k nádraží-nadjezd", 4ks v balení
Leomark Dřevěný pracovní stůl - Mladý tesař 240600

Dřevěný pracovní stůl – Mladý tesař Funkční dílna vyrobená výhradně ze dřeva. Obsahuje nářadí a potřebné příslušenství.

můžete mít 1.7.

Leomark Dřevěné hřiště pro děti - 6004 WOTO Příslušenství k vláčkodráze "Koleje k nádraží-nadjezd", 4ks v balení
Leomark Dřevěné hřiště pro děti - 6004

Dřevěná hračka pro děti. Výuková hračka. Rozvíjí kreativitu vašeho dítěte. Zábava s doplňky. Zábava v obchodě.

můžete mít 1.7.

Viga Dřevěná kuchyňka růžová JOJOY® Magnetická tabule na třídění barev - Interaktivní matematická hra: rozvíjení jemné motoriky a barevného smyslu | SORTIFY
Viga Dřevěná kuchyňka růžová

Tato krásná dřevěná růžová kuchyňka s doplňky by neměla chybět v žádném dětském pokojíčku. Obsahuje spoustu doplňků. Je kvalitně a detailně zpracovaná.

můžete mít DNES

Od MALL
JOJOY® Magnetická tabule na třídění barev - Interaktivní matematická hra: rozvíjení jemné motoriky a barevného smyslu | SORTIFY JOJOY® Magnetická tabule na třídění barev - Interaktivní matematická hra: rozvíjení jemné motoriky a barevného smyslu | SORTIFY
JOJOY® Magnetická tabule na třídění barev - Interaktivní matematická hra: rozvíjení jemné motoriky a barevného smyslu | SORTIFY

Odhalte svět učení s naší vzdělávací hračkou pro třídění a učení barev! Je vytvořena pro živou hru a zlepšuje motorické dovednosti, poznávání a koordinaci rukou a očí. Děti s radostí rozpoznávají barvy a třídí pomocí bezpečné, prvotřídní tyčinky. Vynikající dárek pro rozvoj zručnosti!

můžete mít 28.6. - 1.7.

Little Dutch Kuchyňka dřevěná Mint s mikrovlnkou JOJOY® Magnetická tabule na třídění barev - Interaktivní matematická hra: rozvíjení jemné motoriky a barevného smyslu | SORTIFY
Little Dutch Kuchyňka dřevěná Mint s mikrovlnkou

Krásná dřevěná kuchyňka nabízí vše, o čem malý kuchař či kuchařka sní, když vymýšlí nové recepty pro rodinu či své panenky a oblíbené plyšáky. S pánví, hrncem a dalším nádobím není problém připravit několik chodů najednou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Dřevěné hračky

Dřevěné hračky mají příjemný přírodní vzhled, dlouhou životnost, a navíc jsou velmi odolné proti mechanickému poškození. Pro holčičky máme útulné dřevěné kuchyňky. Kluky potěší dřevěný ponk, podobný tomu, který má táta v dílně.

Velmi populární jsou dřevěné didaktické hračky a stavebnice, díky kterým děti rozvíjí své mentální i fyzické schopnosti. Pro nejmenší děti jsou tu tahací hračky a dřevěné kostky.

České dřevěné hračky

České dřevěné hračky mají dlouhou tradici a vynikají kvalitním zpracováním. Vybírejte z nabídky českých firem Woody, Detoa, Miva Vacov a dalších.

Dřevěné hračky pro nejmenší

Dřevěné hračky v podobě chrastítek jsou vhodné již pro novorozence. Hračky jsou zdravotně nezávadné, často v kombinaci s plastem.

Dřevěné hračky Montessori

Interaktivní vzdělávací hračky inspirované Montessori pedagogikou podněcují v dětech zvědavost, představivost a chuť nacházet logická řešení hry.

Dřevěné hračky Little Dutch

Oblíbená značka dřevěných hraček Little Dutch nabízí kvalitní dřevěné kuchyňky, ponky a další vybavení do dětského pokojíčku. Všechny hračky mají příjemně pastelové barvy, které na děti působí uklidňujícím dojmem.