Bino Zatloukačka želva

Bino Zatloukačka želva

Hodnocení: 4,7
739 Kč 459 Kč

Zábavná a barevná zatloukačka ve tvaru želvy. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Bino Velký labyrint

Bino Velký labyrint

Hodnocení: 5
859 Kč 529 Kč

Velký labyrint – multifunkční hračka pro všestranné učení nejrůznějších dovedností! Posouvání korálků z jedné strany na druhou je dobrým pomocníkem při procvičování jemné motoriky a citu v rukou. Hra, při které se děti učí poznávat posloupnost, protiklady (nahoře/dole, malý/velký, doprava/doleva) a počítání, pomáhá rozvíjet intelekt a logické uvažování.

Viga Dřevěné magnetické oblékání - holka
499 Kč 309 Kč

Dřevěné magnetické oblékání s holkou. Obsahuje dívku se stojánkem a 36 dílků oblečení a doplňků. Učí děti rozeznávat tvary a rozvíjet svou fantazii. Oblékni si svého panáčka tak, jak uznáš za vhodné.

Viga Dřevěné magnety 20 ks - zvířátka
439 Kč 399 Kč

Dřevěné magnety se zvířátky. Ozdob si ledničku nebo si zvířátka vyskládej na magnetickou tabuli a třeba si k nim dopiš, jak se které jmenuje. Je jen na Tobě, jak si s magnetky budeš hrát. Možností je spousta.

Little Dutch Ponk

Little Dutch Ponk

Hodnocení: 4,7
2 339 Kč 2 179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento hrací dřevěný pult je dodáván s dřevěným nářadím a příslušenstvím. Kompletní sada se skládá ze 48 dílů, včetně paličky, klíče, šroubováku, matic a šroubů. S praktickým a nastavitelným pásem na nástroje mějte po ruce všechny své nástroje.

Little Dutch Kuchyňka

Little Dutch Kuchyňka

Hodnocení: 4,7
1 969 Kč

Dřevěná kuchyňka je určená pro všechny malé kuchtíky. Pozvi své kamarády na oběd či hostinu a ukaž, že můžeš být nejlepší kuchař. Kuchyňka je vybavená a zabaví tak děti na dlouhé chvíle.

Little Dutch Vozíček s kostkami - růžová
999 Kč

Vozíček s kostkami nabízí vašim nejmenším dětem četné možnosti hry. Malé auto vyrobené ze dřeva obsahuje kostky různých tvarů, velikostí a barev. Výška rukojeti je ve správné výšce, aby nejmenším pomohla s prvními krůčky.

Aga4Kids Dřevěná kuchyňka VICTORIA
1 799 Kč

Nový model dětské dřevěné kuchyňky VICTORIA, od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky.

Bino Multifunkční motorická kostka
599 Kč 339 Kč

Multifunkční motorická kostka je kvalitní dřevěnou hračkou pro malé šikulky. Díky rozmanitým aktivitám, které mohou děti na každé stěně kostky plnit, procvičují jemnou motoriku ruky, logiku a soustředěnost.

Woody Kuchyňská linka "Lily"
3 199 Kč 2 809 Kč

Dřevěná kuchyňka v pastelových barvách od návrhářky Britty Hurter. Je vybavena troubou, lednicí, plotýnkami a dřezem. Dvířka jsou vybavena magnety a otočné knoflíky vydávají autentické zvuky.

Bino Dětská kuchyňka Provence bílá
3 649 Kč 2 109 Kč

Pořiďte své malé kuchařce tuto nádhernou dřevěnou kuchyňku, kde bude moci realizovat své kulinářské nápady. Součástí kuchyňky je sporák s troubou, dřez, mikrovlnná trouba, kuchyňské náčiní i telefon.

Viga Dřevěné chodítko

Viga Dřevěné chodítko

Hodnocení: 4,7
1 299 Kč 1 069 Kč

Dřevěné chodítko s herními prvky pro rozvíjení dětské chůze a motoriky. Obsahuje různé provlékačky, bludiště a otáčecí hračky. Tato hračka zabaví děti na dlouhé chvíle.

Little Dutch Vozíček s kostkami - modrá
999 Kč

Vozíček s kostkami nabízí vašim nejmenším dětem četné možnosti hry. Malé auto vyrobené ze dřeva obsahuje kostky různých tvarů, velikostí a barev. Výška rukojeti je ve správné výšce, aby nejmenším pomohla s prvními krůčky.

Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast
999 Kč 739 Kč

Dřevěná garáž s výtahem je skvělá zábava pro malé motoristy. Jednoduše zajeďte se svým autíčkem do výtahu, nechte se vyvézt do nejvyššího patra a zaparkujte nebo si sjeďte o patro níže. Sada obsahuje celkem sedm dílků z toho jsou dvě autíčka.

Woody Kostky 100 dílů

Woody Kostky 100 dílů

Hodnocení: 4,6
379 Kč 309 Kč

Dřevěná stavebnice kostky v kyblíku s prostrkávacím víkem obsahuje 100 dílů různých barev. Děti si ze stavebnice mohou postavit celá města. Kyblík slouží k uskladnění kostek i jako roztřiďovač tvarů.

Woody Kuchyňský ostrov Trendy
2 999 Kč 2 169 Kč

Kuchyňský dřevěný ostrov Trendy má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Navíc se dodává se vším příslušenstvím. Druhé místo v soutěži Hračka roku 2013 v kategorii Malý dospělák.

Bino Kuchyňka červená

Bino Kuchyňka červená

Hodnocení: 4,6
4 490 Kč 2 229 Kč

Kuchyňka nesmí chybět žádnému malému kuchtíkovi. Je velmi kvalitně a do posledního detailu propracovaná kuchyňka v červené barvě. Vaše děti si s ní užijí spoustu zábavy a dobrodružství. Při hře si zároveň osvojují sociální a komunikační dovednosti.

Bino Motorická kostka 5v1

Bino Motorická kostka 5v1

Hodnocení: 4,7
599 Kč 319 Kč

Multifunkční motorická kostka je kvalitní dřevěnou hračkou pro malé šikulky. Díky rozmanitým aktivitám, které mohou děti na každé stěně kostky plnit, procvičují jemnou motoriku ruky, logiku a soustředěnost.

Little Dutch Vláček - růžová
599 Kč

Dřevěný vláček z dubového dřeva má krásný tištěný design. Vlak je 45 cm dlouhý. Má lokomotivu a dva vagonky. Vláček lze rozložit na jednotlivé dílky a poté opět složit. Je vhodnou dekorací do dětského pokoje.

Aga4Kids Dřevěná kuchyňka MAVIS
1 999 Kč

Nový model dětské dřevěné kuchyňky MAVIS od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky.

Viga Dřevěná zatloukačka
249 Kč

Novinka

Dřevěná zatloučka se skládá ze stojanu s barevnými kolíčky a kladívka. Pomocí dřevěného kladívka děti zatloukají kolíky do otvorů. Hračka v barevném provedení zaujme vaší ratolest a bude rozvíjet dětskou fantazii. S touto hračkou se děti zaručeně zabaví.

Little Dutch Garáže

Little Dutch Garáže

Hodnocení: 4,2
1 339 Kč

Patrová garáž je ta nejlepší hračka pro všechny malé milovníky aut. Součástí je třípatrová parkovací věž s heliportem, funkční výtah, tankovací stojan, helikoptéra, autíčka a dopravní značky.

Bino Dřevěná kuchyňka Amélie s příslušenstvím
2 999 Kč 1 779 Kč

Pořiďte své malé kuchařce tuto krásnou dřevěnou kuchyňku v moderním bílém provedení. Kuchyňka je plně vybavená- její součástí je sporák s troubou, dřez, vestavěná mikrovlnná trouba i kuchyňské náčiní.

Little Dutch Zatloukačka - růžová
289 Kč 279 Kč

Zatloukačka má 6 barevných kolíků. Pomocí dřevěného kladívka děti zatloukají kolíky do otvorů. Hračka v barevném provedení zaujme vaší ratolest a bude rozvíjet dětskou fantazii. S touto hračkou se děti zaručeně zabaví.

Woody Kovové nářadí v dřevěném kufříku
799 Kč 649 Kč

Pořádné nářadí v dřevěném boxu v přírodní barvě nabízí malým kutilům 14 kusů nářadí! Vše je prakticky uloženo v uzavíratelném kufříku a díky madlu na horní části si může malý kutil nářadí nosit s sebou kamkoli.

Viga Dřevěná vkládačka s ozubenými kolečky
369 Kč

Novinka

Dřevěná vkládačka má na jedné straně tři ozubená barevná kolečka. Druhá strana hračky slouží jako vkládačka pro různé tvary. Balení obsahuje 7 různých tvarů pro vkládání.

Little Dutch Závodní dráha - růžová
599 Kč

Dřevěná autodráha se třemi barevnými autíčky, které díky překlopení snadno zdolávají kaskádu barevných silniček. Postavte autíčko na nejvyšší část autodráhy a sledujte co udělá!

Little Dutch Ring pyramide - růžová
359 Kč

Hra s kroužky je vhodná pro všestranné učení nejrůznějších dovedností. Tato hračka zabaví i ty nejmenší děti. Stavění a navlékání kroužků je snadné a děti budou nadšené. Balení obsahuje 7 dílků.

Viga Dřevěné magnety 20 ks - dopravní prostředky
439 Kč 229 Kč

Dřevěné magnety s dopravními prostředky. Ozdob si ledničku nebo si auta, motorky, apod. vyskládej na magnetickou tabuli a třeba si k nim dopiš, jak se co jmenuje. Je jen na Tobě, jak si s magnetky budeš hrát. Možností je spousta.

Bino Autodráha

Bino Autodráha

Hodnocení: 4,6
479 Kč 299 Kč

Dřevěná autodráha se třemi barevnými autíčky, které díky překlopení snadno zdolávají kaskádu barevných silniček. Postavte autíčko na nejvyšší část autodráhy a sledujte co udělá!

Woody Svět v obrázcích, 2 v 1, Hraj si a uč se
769 Kč 589 Kč

Naučné puzzle a společenská hra v jednom! Dítě přikládá dílky na magnetickou plochu. Postupně se učí, kde se nacházejí jednotlivé země. S poskládanou mapou si zahraje hru, která bystří smysly a trénuje postřeh. Design: Veronika Budisky.

Woody Věž z 5-ti kostek Zvířátka
279 Kč 249 Kč

Kostky se dají skládat na sebe i do sebe a mají několik funkcí. Každá kostka obsahuje otvor, do kterého se vkládá kostička příslušného tvaru a barvy. Na dalších stěnách jsou obrázky s počty zvířátek a to odpovídá číslici a na vedlejší straně kostky.

Woody Magnetická mapa ČR s obrázky a společenská hra, 3 v 1
769 Kč 659 Kč

Naučné puzzle, školní pomůcka a společenská hra v jednom! Cílem je naučit vnímat dítě naši republiku jako stát, který je plný zajímavostí. Současně se zde dítě naučí rozčlenit naši republiku do jednotlivých okresů a určit jejich hlavní města. Na podkladové desce jsou rovněž zakresleny řeky a pohoří. Design a kresby pocházejí od českých návrhářů.

Viga Dřevěná tahačka ježek s aktivitami 5v1
999 Kč 879 Kč

Dřevěná tahačka ježek s aktivitami 5v1. Jedná se o kombinaci počítání, labyrintu se zvířátky, kuličkového labyrintu, ozubených kol a naučné hry. Tato hračka zabaví děti na dlouhé chvíle.

Viga Dřevěná basa s nářadím
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada dřevěného nářadí v přepravce. Obsahuje šroubovák, kladívko, klíč, šrouby, matice a destičky pro šroubování. Probuď v sobě opraváře a sešroubuj dílky, které jsou potřeba. Šrouby a matice to vše najdeš v této originální dřevěné sadě!

Woody Motorika "3 D"

Woody Motorika "3 D"

Hodnocení: 4,6
399 Kč 339 Kč

Logická hra pro nejmenší, která pomáhá rozvíjet prostorové vnímání a jemnou motoriku. Hračka má za úkol rozvíjet dětskou motoriku a má být jednou z prvních hraček, se kterou by dítě mělo při svém vývoji přijít do styku.

Viga Dřevěný labyrint se zvířátky
309 Kč

Novinka

Dřevěný kuličkový labyrint obsahuje barevné korálky a tvary, které mají motivy zvířátek. Při posouvání tvarů si děti rozvinou motorické schopnosti, trpělivost a cit v rukou.

Woody Stavebnice Karla přírodní, 200 dílů
879 Kč 689 Kč

Stavebnice Karla přírodní obsahuje 200 dílků. Skvělá dřevěná stavebnice, z které postavíte vše co dovolí vaše fantazie například dum, hrad, město a další. Prohlubuje u dětí kreativitu.

Bino Dětský ponk s nářadím
999 Kč 579 Kč

Parádní dřevěná sada nářadí je ideální pro malé domácí kutily! Hraj si na opraváře nebo trénuj svoji kutilskou zručnost díky široké škále nářadí!

Viga Dřevěné kostky 9 ks - farma
319 Kč 259 Kč

Dřevěné kostky, které lze stavět vertikálně – navlékáním na tyčky. Lze složit 4 různé obrázky. Děti se naučí zvířata, které žijí na farmě. Kostky jsou vhodné i pro malé děti.

Viga Dřevěná ozubená kolečka
439 Kč 409 Kč

Dřevěná ozubená kolečka. Hračka má pestré nezávadné barevné provedení. Tato kolečka zabaví děti na dlouhé chvíle.

Hape Zatloukačka s xylofonem
825 Kč 699 Kč

Zatloukačka s xylofonem v poutavém barevném provedení nadchne každého malého muzikanta! Na klávesy lze hrát i samostatně. Balení obsahuje zatloukačku se třemi koulemi, paličku, klávesy.

Viga Dřevěné chodítko růžové
1 089 Kč 939 Kč

Dřevěné chodítko s herními prvky pro rozvíjení dětské chůze a motoriky. Obsahuje různé provlékačky, bludiště a otáčecí hračky. Tato hračka zabaví děti na dlouhé chvíle.

Viga Dřevěné kroužky lední medvěd
229 Kč

Novinka

Dřevěné kroužky lední medvěd. Kroužky patří k nejoblíbenějším hračkám nejmenších dětí. Navlékat kroužky lze znovu. Skládací dřevěné kroužky jsou pro zlepšení jemné motoriky dítěte.

Little Dutch Skládačka růžová
599 Kč

Duha není jen na nebi, ale je to i krásná hračka pro motorický rozvoj. Tato hračka nebude sloužit jen pro hru, ale také jako perfektní dekorace v dětském pokoji.

Bino Vlak s domečky - Krtek
749 Kč 469 Kč

Dřevěný vláček s kostičkami a postavičkou Krtečka a jeho kamarádky žabky, ve veselých barvách pro malé stavebníky. Mnoho možností k využití – jako stavebnice, skládanka, klasická mašinka s vagónky s nákladem i bez.