10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Dřevěné hračky

Dřevěné hračky pro děti mají své jedinečné a nezaměnitelné kouzlo, navíc se jedná o kvalitní hračky, které mohou vydržet i několik generací. Dnes jsou k dostání nejen typické dřevěné kostky, ale také dřevěné stavebnice, nářadí či didaktické hračky ze dřeva. Malí kluci budou unesení z dřevěných garáží a holkám se budou líbit oblíbené dřevěné kuchyňky.

Zobrazit více

Dřevěné kostky

Dřevěné stavebnice kostky jsou velmi oblíbené díky širokým možnostem využití. Z kostek lze stavět hrady, domy, auta, nebo celá města. Kostky mají různé barvy, tvary i velikost.

→ K dostání jsou obvykle v sadách po 5 – 400 ks.

Dřevěné stavebnice

Stavebnice ze dřeva jsou obvykle vhodné spíše pro starší děti, cca od 8 let. Z jednotlivých dílků lze postavit věrohodné farmy, zámky, hrady a jiné stavby s věrně propracovanými detaily. Ze stavebnic lze tvořit celá města na hraní.

Dřevěné dětské nářadí

Dřevěné dětské nářadí je jako stvořené pro kluky, kteří rádi montují nejrůznější auta a vynálezy.

→ Sady dětského nářadí obsahují kladiva, kleště, matice, klíče a další běžné vybavení dílny.

Dřevěné didaktické hračky

Dřevěné didaktické hračky jsou nejen zábavné, ale také poučné. Podporují u dětí jemnou motoriku, logické myšlení a představivost. Pořídíte je v podobě tahacích hraček, oblíbených zatloukaček nebo jako puzzle.

Dřevěné motorické hračky

Motorické hračky se zaměřují na jemnou motoriku dětských prstíků. Často se jedná o dřevěná bludiště, nasazování a vkládání tvarů apod. Motorické hračky jsou vhodné již pro děti od 6 měsíců.

Dřevěné tahací hračky

Tahací hračky v podobě zvířátek, pohádkových postaviček nebo aut pomáhají dětem zlepšit haptické schopnosti a práci s tlakem.

TIP!

Do dětské postele se hodí měkoučké plyšové hračky, které mohou děti obejmout a vzbuzují v nich pocit bezpečí.

Dětské dřevěné garáže

Dřevěné garáže mají obvykle několik pater, součástí jsou také dřevěná autíčka a další vybavení.

→ Dřevěné garáže skvěle fungují v kombinaci s dětskými koberci s motivem silnice nebo města.

Dřevěné hry a hlavolamy

Dřevěné hry a hlavolamy děti nabádají k zamyšlení, jak úkol vyřešit. Hlavolamy mohou mít mnoho podob, některé modely jsou určeny dětem již od narození, ty složitější jsou vhodné pro starší děti od 6 let.

Dřevěné dětské kuchyňky

Dřevěné dětské kuchyňky ocení především malé holčičky, které baví vaření a pečení. Kuchyňky jsou obvykle vybaveny skříňkou pro ukládání nádobí, sporáčkem i umyvadlem.

→ Součástí je řada příslušenství v podobě hrnců, potravin a nádobí.

Dětský ponk

Dětský ponk ze dřeva je vybaven rozličným nářadím, umožňuje dětem využít naplno stabilní pracovní plochu.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Woody Kuchyňský ostrov Trendy Woody Kuchyňský ostrov – Wendy
Woody Kuchyňský ostrov Trendy

Kuchyňský dřevěný ostrov Trendy má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Navíc se dodává se vším příslušenstvím. Druhé místo v soutěži Hračka roku 2013 v kategorii Malý dospělák.

můžete mít 26.2.

Od MALL
Woody Kuchyňský ostrov – Wendy Woody Kuchyňský ostrov – Wendy
Woody Kuchyňský ostrov – Wendy

Exkluzivní nové barevné provedení nejoblíbenější dřevěné kuchyňky dřevěný ostrov Trendy. Kuchyňka má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Navíc se dodává se vším příslušenstvím.

můžete mít 26.2.

Od MALL
Bino Velký labyrint Woody Kuchyňský ostrov – Wendy
Bino Velký labyrint

Velký labyrint – multifunkční hračka pro všestranné učení nejrůznějších dovedností! Posouvání korálků z jedné strany na druhou je dobrým pomocníkem při procvičování jemné motoriky a citu v rukou. Hra, při které se děti učí poznávat posloupnost, protiklady (nahoře/dole, malý/velký, doprava/doleva) a počítání, pomáhá rozvíjet intelekt a logické uvažování.

můžete mít DNES

Od MALL
Woody Svět v obrázcích, 2 v 1, Hraj si a uč se Lucy&Leo 195 Modré jezero - dřevěný motorický labyrint
Woody Svět v obrázcích, 2 v 1, Hraj si a uč se

Naučné puzzle a společenská hra v jednom! Dítě přikládá dílky na magnetickou plochu. Postupně se učí, kde se nacházejí jednotlivé země. S poskládanou mapou si zahraje hru, která bystří smysly a trénuje postřeh. Design: Veronika Budisky.

můžete mít 26.2.

Od MALL
F.O.R. gifts Antistresová hračka Magnetation Lucy&Leo 195 Modré jezero - dřevěný motorický labyrint
F.O.R. gifts Antistresová hračka Magnetation

Vezměte tento lék na uvolnění stresu do svých rukou a budete vypadat jako kouzelník předvádějící trik. Čtyři silné magnety NeFE umožňují vytvářet různé formy a struktury. Skvělé pro nekonečnou zábavu. Magnetation je opravdu těžké odložit stranou. Dobrý nápad na dárek, že?

můžete mít 28.2. - 29.2.

Lucy&Leo 195 Modré jezero - dřevěný motorický labyrint Lucy&Leo 195 Modré jezero - dřevěný motorický labyrint
Lucy&Leo 195 Modré jezero - dřevěný motorický labyrint

Modré jezero je dřevěný motorický labyrint, který u dětí rozvíjí logické myšlení a podporuje jemnou motoriku. Dřevěná hrací deska je krásně malovaná tematikou života zvířátek u modrého jezera. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít DNES

Od MALL
Aga Peněženka labyrint puzzle průhledná 10cm Aga Peněženka labyrint puzzle průhledná 10cm
Aga Peněženka labyrint puzzle průhledná 10cm

Senzační 3D krabice s pokladem a bludištěm. Dokonalá pomůcka pro ty, kteří se snaží ušetřit peníze.Abyste z prasátka dostali peníze, musíte nejprve porazit rozměry: 9 × 9 × 9 cm, průhledná krabička, hmotnost:190 g

můžete mít 29.2.

eliNeli Dřevěná závodní dráha (autodráha) Aga Peněženka labyrint puzzle průhledná 10cm
eliNeli Dřevěná závodní dráha (autodráha)

Dřevěná závodní dráha (autodráha) s autíčky v krásných pastelových barvách potěší chlapce i holčičky. Prohlédněte si dřevěnou autodráhu se závodními auty.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Aga Magnetická Hra chytání Housenek Aga Peněženka labyrint puzzle průhledná 10cm
Aga Magnetická Hra chytání Housenek

Dřevěná magnetická hra ve tvaru jablka. Hra spočívá v odstranění 10 barevných červů pomocí tyče zakončené magnetem. Podpoří smysl pro logické myšlení a obratnost. Materiál: dřevo, plast, kov. Rozměry: 15,5×15×6,5 cm.

můžete mít 29.2.

Aga4Kids Dřevěná motorická kostka 7v1 Goki Balanční hra dřevěná věž Jenga duhová
Aga4Kids Dřevěná motorická kostka 7v1

Pestrobarevná dřevěná interaktivní pomůcka v podobě edukační kostky, je kvalitní dřevěnou hračkou pro malé šikulky.

můžete mít 26.2.

HABA Moje první hra na nočníku Goki Balanční hra dřevěná věž Jenga duhová
HABA Moje první hra na nočníku

Hráči pomáhají Pippě nebo Paulovi rychle se dostat k nočníku. Kostky rozhodují, zda se nočník pohybuje blíže nebo si děti musí vzít další nápoj. Hráči spolupracují na tom, aby se stali skutečnými profíky v cestě na nočník.

můžete mít 28.2.

Goki Balanční hra dřevěná věž Jenga duhová Goki Balanční hra dřevěná věž Jenga duhová
Goki Balanční hra dřevěná věž Jenga duhová

Smyslem hry Padající věž není ji stavět, ale z postavené věže odebírat jednotlivé kostky tak, aby se nezbořila. Dovednostní hra pro celou rodinu skýtá spoustu napětí a zábavy.

můžete mít 26.2. - 27.2.

Dřevěné hračky

Dřevěné hračky mají příjemný přírodní vzhled, dlouhou životnost, a navíc jsou velmi odolné proti mechanickému poškození. Pro holčičky máme útulné dřevěné kuchyňky. Kluky potěší dřevěný ponk, podobný tomu, který má táta v dílně.

Velmi populární jsou dřevěné didaktické hračky a stavebnice, díky kterým děti rozvíjí své mentální i fyzické schopnosti. Pro nejmenší děti jsou tu tahací hračky a dřevěné kostky.

České dřevěné hračky

České dřevěné hračky mají dlouhou tradici a vynikají kvalitním zpracováním. Vybírejte z nabídky českých firem Woody, Detoa, Miva Vacov a dalších.

Dřevěné hračky pro nejmenší

Dřevěné hračky v podobě chrastítek jsou vhodné již pro novorozence. Hračky jsou zdravotně nezávadné, často v kombinaci s plastem.

Dřevěné hračky Montessori

Interaktivní vzdělávací hračky inspirované Montessori pedagogikou podněcují v dětech zvědavost, představivost a chuť nacházet logická řešení hry.

Dřevěné hračky Little Dutch

Oblíbená značka dřevěných hraček Little Dutch nabízí kvalitní dřevěné kuchyňky, ponky a další vybavení do dětského pokojíčku. Všechny hračky mají příjemně pastelové barvy, které na děti působí uklidňujícím dojmem.