John Hopsadlo jednorožec 450 mm-44%
449 Kč 249 Kč

Akce

Veselé hopsadlo s motivem jednorožce, se kterým si dítě hned odskočí do světa fantazie. Hopsadlo je nejen skvělá pomůcka pro využití volného času dítěte, ale zároveň má sportovní a rehabilitační využití.

John Hopsadlo příšera 450 mm
449 Kč 349 Kč

Veselé hopsadlo s motivem příšery, které se dítě rozhodně nemusí bát. Hopsadlo je nejen skvělá pomůcka pro využití volného času dítěte, ale zároveň má sportovní a rehabilitační využití.

Fatra Buvol nafukovací 63x58cm
439 Kč 339 Kč

Je červený, když na něj sednete, tak píská, a po celém světě ho oslavují pro jeho svalnaté křivky. Nemluvíme ovšem o nějakém opáleném dýchavičném kulturistovi, ale o nafukovacím buvolovi Libuše Niklové. Možná si jej pamatujete z dětství.

Fatra Koník nafukovací koník 76x75cm
439 Kč 349 Kč

Město Napajedla je chovem koní proslulé již více jak 100 let. Na oranžovém plnokrevníkovi může vaše dítě trénovat na žokeje. Pořizovací náklady jsou na rozdíl od opravdového koně minimální, takže steeplechase ve vašem bytě může začít. Možná si jej pamatujete z dětství.

B.toys Skákací čmelák Bizzi
739 Kč 699 Kč

Nafukovací skákací čmelák pro děti ergonomického tvaru s tykadly, která slouží jako držadla, umožní dětem objevovat kouzlo skákání. Navíc děti zabaví na dlouhé hodiny. Podporuje růst svalstva a pomáhá trénovat stabilitu.

Lamps Hopsadlo Pejsek

Lamps Hopsadlo Pejsek

Hodnocení: 4,8
489 Kč 369 Kč

Zábavné gumové hopsadlo pejsek je pro děti skvělá pomůcka pro využití volného času. Zároveň má sportovní a rehabilitační využití. Vhodné do pokojíku ale i na zahradu.

Lamps Hopsadlo Koník

Lamps Hopsadlo Koník

Hodnocení: 4,4
489 Kč 379 Kč

Hnědé gumové hopsadlo koník je pro děti skvělá pomůcka pro využití volného času. Zároveň má sportovní a rehabilitační využití. Vhodné do pokojíku ale i na zahradu.

Ludi Skákací pes žlutý

Ludi Skákací pes žlutý

Hodnocení: 4,7
759 Kč 659 Kč

Nafukovací skákací pes pro děti ergonomického tvaru. Nejmenším dětem pomůže při jejich prvních krůčcích. Když dítě získá při chůzi jistotu, začne objevovat kouzlo skákání. Uši slouží jako držadla. Pejsek se zároveň může stát nejlepším kamarádem dítěte. Kolem krku můžete pejskovi uvázat šátek, který má i popisovací jmenovku.

Lamps Hopsadlo Pejsek se šátkem
469 Kč

Novinka

Gumové hopsadlo v podobě roztomilého hnědého pejska se šátkem je pro děti skvělá pomůcka pro využití volného času. Zároveň má sportovní a rehabilitační využití. Vhodné do pokojíku ale i na zahradu.

Petite&Mars zvířátko skákací Hop Hop pejsek Max + pumpa
469 Kč 419 Kč

Zvířátko skákací Hop Hop pejsek Max od značky Petite&Mars je stvořené ke skákání, hopsání, sezení a tím podporuje rozvoj notorických dovedností dítěte. Zvířátko je vhodné pro děti od 3 let a unese váhu až 70 kg. Součástí balení je nafukovací pumpička.

John Hopsadlo jednorožec 55x50 cm
499 Kč 449 Kč

Veselé hopsadlo ve tvaru jednorožce. Hopsadlo je nejen skvělá pomůcka pro využití volného času dítěte, ale zároveň má sportovní a rehabilitační využití. Maximální zatížení do 50 kg.

Lamps Hopsadlo Jednorožec bílý
469 Kč 399 Kč

Novinka

Gumové hopsadlo v podobě roztomilého bílého jednorožce je pro děti skvělá pomůcka pro využití volného času. Zároveň má sportovní a rehabilitační využití. Vhodné do pokojíku ale i na zahradu.

Lamps Hopsadlo Jednorožec

Lamps Hopsadlo Jednorožec

Hodnocení: 4,6
489 Kč 399 Kč

Růžové gumové hopsadlo jednorožec je pro děti skvělá pomůcka pro využití volného času. Zároveň má sportovní a rehabilitační využití. Vhodné do pokojíku ale i na zahradu.

John Hopsadlo kůň-20%

John Hopsadlo kůň

Hodnocení: 4,4
499 Kč 399 Kč

Akce

Krásné hopsadlo ve tvaru poníka pro děti. Hopsadlo je nejen skvělá pomůcka pro využití volného času dítěte, ale zároveň má sportovní a rehabilitační využití.

John Hopsadlo Panda
449 Kč 369 Kč

Novinka

Veselé hopsadlo ve tvaru pandy pro děti, je nejen skvělá pomůcka pro využití volného času dítěte, ale zároveň má sportovní a rehabilitační využití.

John Hopsadlo Krtek 500mm

John Hopsadlo Krtek 500mm

Hodnocení: 4,8
279 Kč

Hopsadlo s motivem Krtečka a jeho kamarádů pro vaše aktivní děti. Hopsadlo má praktická držadla pro větší bezpečnost. Maximální zatížení hopsadla je 50 kg.

Ludi Skákací jednorožec

Ludi Skákací jednorožec

Hodnocení: 4,4
729 Kč 659 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nafukovací skákací jednorožec je vhodný pro použití doma i venku. Vaše princezna se s jednorožcem může přenést do pohádkové říše. Je vhodný pro děti od 10 měsíců.

Lamps Hopsadlo Žirafa
469 Kč

Novinka

Gumové hopsadlo v podobě roztomilé žluté žirafy je pro děti skvělá pomůcka pro využití volného času. Zároveň má sportovní a rehabilitační využití. Vhodné do pokojíku ale i na zahradu.

Fatra Slon nafukovací 76x53cm
409 Kč 339 Kč

Nafukovací slon z Fatry sice nemá chobot nahoru, ale věřte, že vám určitě přinese štěstí. Ostatně modrá barva vyjadřuje klid a koncentraci. Nezapomeňte také, že starověcí vládci slona považovali za jeden z nejvýznamnějších dárků. Možná si jej pamatujete z dětství.

Petite&Mars zvířátko skákací Hop Hop jednorožec Lucy + pumpa
469 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zvířátko skákací Hop Hop jednorožec Lucy od značky Petite&Mars je stvořené ke skákání, hopsání, sezení a tím podporuje rozvoj notorických dovedností dítěte. Zvířátko je vhodné pro děti od 3 let a unese váhu až 70 kg. Součástí balení je nafukovací pumpička.

Ludi Skákací pes růžový
759 Kč 679 Kč

Nafukovací skákací pes pro děti ergonomického tvaru. Nejmenším dětem pomůže při jejich prvních krůčcích. Když dítě získá při chůzi jistotu, začne objevovat kouzlo skákání. Uši slouží jako držadla. Pejsek se zároveň může stát nejlepším kamarádem dítěte. Kolem krku můžete pejskovi uvázat šátek, který má i popisovací jmenovku.

Lamps Skákací míč 50 cm - LOL
249 Kč 199 Kč

Skákací míč s motivem oblíbených panenek L.O.L. Děti si s hopsadlem užijí spoustu legrace a navíc si posílí své tělo. Madla zajišťují maximální stabilitu během hraní. Průměr míče je 50 cm.

Lamps Skákací míč 45 - 50 cm Cars
259 Kč 219 Kč

Skákací míč s motivem oblíbeného autíčka Cars. Kluci si s hopsadlem užijí spoustu legrace a navíc si posílí své tělo. Madla zajišťují maximální stabilitu během hraní. Průměr míče je 50 cm.

PLAYTO Houpací hračka s melodií PlayTo beruška Červená
1 328 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Houpací beruška PlayTo s mnoha vychytávkami. Hračka má sedlo, dřevěné rukojeti a dřevěná stupátka na nohy. Beruška po zmáčknutí tlapky hraje melodii. Tlapky jsou měkké a pohyblivé. Sedlo je pohodlné, bezpečné a krásně tvarované. Vhodné pro děti od 18 měsíců. Rozměry: Hračka s houpací části: dxvxš: c

John Hopsadlo Disney Frozen 50 cm
229 Kč

Hopsadlo s motivem Ledového království s hlavními postavami Annou a Elsou pro vaši aktivní holčičku. Hopsadlo má praktická držadla pro větší bezpečnost. Maximální zatížení hopsadla je 50 kg.

John Hopsadlo Paw Patrol 500mm
229 Kč 199 Kč

Novinka

Hopsadlo s motivem Paw Patrol pro vaše aktivní děti je skvělá pomůcka pro využití volného času dítěte a zároveň má sportovní a rehabilitační využití. Hopsadlo má praktická držadla pro větší bezpečnost. Maximální zatížení hopsadla je 50 kg.

Childhome Houpací skútr dřevěný Mint Blue Black
1 670 Kč

Houpání na skútru v krásném designu přináší dítěti zábavu a zároveň rozvíjí jeho motorické dovednosti a smysl pro rovnováhu. Rozměry: 69 × 24 × 59 cm Vhodné pro děti od 18 měsíců do 3 let, nosnost 25 kg.

Lamps Skákací míč 45 - 50 cm Spiderman
259 Kč 199 Kč

Skákací míč s motivem oblíbeného hrdiny Spidermana. Kluci si s hopsadlem užijí spoustu legrace a navíc si posílí své tělo. Madla zajišťují maximální stabilitu během hraní. Průměr míče je 50 cm.

PLAYTO Houpací hračka s melodií PlayTo medvídek hnědá Hnědá
1 349 Kč

Houpací medvídek PlayTo s mnoha vychytávkami. Hračka má sedlo, dřevěné rukojeti a dřevěná stupátka na nohy. Medvídek po zmáčknutí tlapky hraje melodii. Tlapky jsou měkké a pohyblivé. Sedlo je pohodlné, bezpečné a krásně tvarované. Dítě lze připoutat pomocí bezpečnostního pásu. Vhodné pro děti od 18

PLAYTO Houpací hračka s melodií PlayTo jednorožec Bílá
1 086 Kč

Neobyčejně krásný houpací jednorožec PlayTo byl navržen pro všechny holčičky, které mají rády dobrodružství. Uzda a pohodlné, ergonomicky tvarované sedlo poskytne vaší princezně pohodlí a bezpečnost během bezstarostného houpání. Pevné dřevěné lišty a rukojeti pomáhají dítěti udržet rovnováhu. Houpac

PLAYTO Houpací koník s melodií Toník PlayTo Hnědá
1 086 Kč

Krásný houpací koník PlayTo byl navržen pro děti, které mají rády dobrodružství. Houpací lišty lze navíc jednoduše odšroubovat. Celý koník je vyroben z hebkého a velmi příjemného na dotyk plyšového materiálu. Po stisknutí oušek koník pohybuje tlamičkou, vesele řechtá nebo vydává zvuky klusajícího ko

John Hopsadlo jednorožec s potahem
799 Kč 669 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Veselé hopsadlo ve tvaru jednorožce, se kterým si dítě hned odskočí do světa fantazie. Hopsadlo je nejen skvělá pomůcka pro využití volného času dítěte, ale zároveň má sportovní a rehabilitační využití.

Mondo Mondo skákací míč Kangaroo Frozen
169 Kč

Kangaroo MONDO Frozen 45 cmDětský míč na skákání Kangaroo Frozen od italské společnosti Mondo je léty ověřená klasická verze skákacího míče – míč má dvě gumová držadla, za která se dítě při hře drží. Skákací míč má nádhernou modrou barvu a pěkný potisk z pohádky Frozen.

Mondo Míč skákací MONDO CARS 43CM AKCE
149 Kč

Dětský míč na skákání Kangaroo Cars Moderní verze klasického skákacího míče je vylepšena o pevné plastové držadlo pro větší stabilitu, za které se dítě může bezpečně a pohodlně držet.

iMex Toys Skákací kravička s pumpou bílá
419 Kč

Veselé nafukovací zvířátko na skákání a sezení. Ergonomický tvar pomůže nejmenším při skotačení..

Když dítě získá při chůzi jistotu, začne objevovat kouzlo skákání. Uši slouží jako držadla. Vyrobeno z odolného materiálu vhodného pro použití doma i venku.

John Hopsadlo Olaf 450 mm
459 Kč 409 Kč

Novinka

Hopsadlo s motivem Olafa z Ledového království pro vaše aktivní děti je skvělá pomůcka pro využití volného času dítěte a zároveň má sportovní a rehabilitační využití. Hopsadlo má praktická držadla pro větší bezpečnost. Maximální zatížení hopsadla je 50 kg.

PLAYTO Houpací hračka s melodií PlayTo oslík Šedá
1 328 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Houpací oslík PlayTo s mnoha vychytávkami. Hračka má sedlo, dřevěné rukojeti a dřevěná stupátka na nohy. Oslík po zmáčknutí tlapky hraje melodii. Tlapky jsou měkké a pohyblivé. Sedlo je pohodlné, bezpečné a krásně tvarované. Vhodné pro děti od 18 měsíců. Rozměry: Hračka s houpací části: dxvxš: cca 6

PLAYTO Houpací hračka s melodií PlayTo králíček růžová Růžová
1 328 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Houpací králíček PlayTo s mnoha vychytávkami. Hračka má sedlo, dřevěné rukojeti a dřevěná stupátka na nohy. Králíček po zmáčknutí tlapky hraje melodii. Tlapky jsou měkké a pohyblivé. Sedlo je pohodlné, bezpečné a krásně tvarované. Vhodné pro děti od 18 měsíců. Rozměry: Hračka s houpací části: dxvxš:

Bright Starts Skákadlo do dveří Playful Parade 6m+, do 12kg, 2019
1 049 Kč

Nekonečná zábava a objevování světa v univerzálním skákadle do dveří Playful Parade od Bright Starts. – jasné barvy a výrazné vzory upoutají zrak dítěte – pevná zárubňová svorka umožňuje bezpečné upevnění na většinu dveří – pásy lze nastavit podle výšky dítěte – sekundární bezpečnostní popruh

Mondo Mondo míč skákací PAW PATROL KANGAROO 06997
202 Kč

Míč skákací MONDO Paw patrol 45 cmDětský míč na skákání Kangaroo Paw patrol (Tlapková patrola) je léty ověřená klasická verze skákacího míče - míč má dvě gumové držadla, za které se dítě při hře drží. Skákací míč má pěknou modrou barvu a pěkný potisk z různých Disneyho pohádek.

Petite&Mars Petite&Mars Zvířátko skákací - kravička Doris + pumpa
447 Kč

Nafukovací zvířátko HOP HOP bylo stvořené k hopsání, skákání, sezení a ke hře. Vybízí dítě k pohybu a podporuje rozvoj jeho motorických dovedností. Dítě usedne, chytne zvíře za ouška a může vesele skákat. Vhodné do interiéru i exteriéru – určeno výhradně na jemné a neostré povrchy, jako je tráva, pí

Fatra Žirafa nafukovací 65x100cm
439 Kč 389 Kč

Vysoká žirafa, s ladnými křivkami, která si vyžádala pozornost médií v centrech módy Paříži nebo New Yorku. I bez typických hnědých skvrn se nafukovací žirafě z Fatry Napajedla splnilo to, po čem touží nejedna modelka. Možná si ji pamatujete z dětství.

Skákací míč 50 cm - Jednorožec
449 Kč

Skákací míč s motivem oblíbeného zvířátka – Jednorožce.** Děti si s hopsadlem užijí spoustu legrace a navíc si posílí své tělo. Madla zajišťují maximální stabilitu během hraní. Průměr míče je 50 cm.

Hopsadla

Hopsadla pro děti jsou skvělým dárkem pro malé nezbedy! Vybírat z široké nabídky dětských hopsadel a skákacích míčů můžete na Mall.cz.

Hopsadla ve tvaru koně můžete pořídit u značky John. Velké množství skákacích míčů nabízí Spokey nebo Ludi. Legendární retro houpadla ve tvaru buvola nebo žirafy, která si možná pamatujete z dětských let, najdete u známé značky Fatra. Vybírejte i z dalších značek, jako jsou Teddies, B.Toys nebo Lamps.

Dětem uděláte radost také odrážedlem nebo tříkolkou.

^ Zpátky nahoru

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levná hopsadla.