Viga Dřevěný xylofon-48%

Viga Dřevěný xylofon

Hodnocení: 4,8
579 Kč 299 Kč

Akce

Při hraní na dřevěný xylofon se děti nejen zabaví na dlouhou dobu, ale zároveň procvičují svoji jemnou motoriku a rozvíjejí svoji hudební fantazii.

LENA Speciální hrající káča vláček
549 Kč 539 Kč

Populární a barevnou hrající káču s motivem vláčku si jistě oblíbí každé dítko. Tato káča o průměru 19 cm je speciální, uvnitř se pohybuje vláček. Stačí stlačit páčku a rozezní se zvuk vláčku.

Woody Kytara - malá

Woody Kytara - malá

Hodnocení: 3,5
499 Kč 429 Kč

Dřevěná kytara je určena pro menší děti muzikanty. Je dlouhá 56 cm. Kvalitně zpracovaná kytara přinese hráčům opravdový požitek ze hry. Má nylonové struny a funkční kolíky, kterými se dá ladit. Probuďte v dětech hudebního génia.

Lamps Hrací koberec fotbal
799 Kč 649 Kč

Tento polyesterový hrací koberec je na baterie a vydává zvuky. Po strefení počítá i góly. Zahraj si se svými kamarády a vyhraj ten nejcennější pohár.

Woody Muzikální set - tamburína/bubínek
449 Kč 429 Kč

V tomto hudebním setu jsou zastoupeny nástroje několika skupin. Bicí nástroje zde zastupuje xylofon. Rytmické nástroje zastupuje oblíbený maracas, který je zde tvořen plastovými vajíčky. Zástupcem perkusních nástrojů je v tomto setu tamburína. Dalším zástupcem bicích nástrojů je triangl.

iMex Toys Elektronické klávesy 61 kláves
489 Kč

Elektronické klávesy 61 kláves + mikrofon

Multifunkční elektronické klávesy! Dokonale rozvíjejí fantazii, smysl pro rytmus, hudební dovednosti, jako i sluch. Můžete nastavit parametry, například hlasitost, rytmus…

Přiložený mikrofon umožňuje zpěv.

Lamps Hrací koberec Taneční
699 Kč 629 Kč

Hrací taneční podložka je super zábava pro děti od 3 let. Podložka reaguje na dotyk, hraje hudbu a svítí 5 barevných světel, které také vydávají speciální zvukové efekty. Možnoast připojení k MP3 zařízení.

Hape Ukulele modré

Hape Ukulele modré

Hodnocení: 5
820 Kč 569 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Modré ukulele, to je sen každého malého muzikanta! Hračka je vybavena čtyřmi melodicky nastavitelnými strunami. Zmenšené tělo této kytary je ideální do dětských ručiček.

iMex Toys 1551 Dětské bubny set
549 Kč

Pokud vaše dítě miluje hudbu: hraní, tanec a zpěv – bubny budou pro něj skvělý dárek! Nechte rozvíjet kreativitu, smysl pro rytmus, talent. Přítomnost hudby má pozitivní vliv na vývoj dítěte. Soustředěná pozornost učí myšlení a pomáhá představivosti.

Hape Baby Einstein Hračka dřevěná hudební klavír Magic Touch
1 099 Kč 999 Kč

S jemným dotykem malých prstíků se spustí největší hudební koncert. Inovativní dřevěné klavírní klávesy nefungují klasickým způsobem, ale dotekem teplých prstů samotných. Už žádná tlačítka! Můžete nastavit i hlasitost, kde je zaručena kvalita zvuku reproduktorem vyšší kvality.

Woody Muzikální set - tamburína/dřívka
449 Kč 369 Kč

V tomto hudebním setu jsou zastoupeny nástroje několika skupin. Bicí nástroje zde zastupuje xylofon. Rytmické nástroje zastupuje oblíbený maracas, který je zde tvořen plastovými vajíčky. Zástupcem perkusních nástrojů je v tomto setu tamburína. tzv. idiofonů jsou dřevěné špalíky.

Simba Piáno se zvířátky 39x28 cm
699 Kč 549 Kč

Toto veselé multifunkční dětské piano zajisté potěší všechny malé hudební fanoušky. Má 24 kláves a mnoho barevných tlačítek, hraje různé melodie a zvuky zvířat i hudebních nástrojů. Disponuje také funkcemi nahrávání a přehrávání.

Viga Dřevěný xylofon polární medvěd
289 Kč 249 Kč

Novinka

Při hraní na dřevěný xylofon se děti nejen zabaví na dlouhou dobu, ale zároveň procvičují svoji jemnou motoriku a rozvíjejí svoji hudební fantazii. Hudba napomáhá správnému rozvoji řeči.

Bino Kytara 23"

Bino Kytara 23"

Hodnocení: 3,7
669 Kč 369 Kč

Kytara jako hračka pro malé hudebníky. Seznamujte děti s hudebními nástroji a probuďte v nich touhu po tom, učit se na ně hrát a zabavit se s nimi.

Woody Kovový xylofon

Woody Kovový xylofon

Hodnocení: 4,8
249 Kč 229 Kč

Osvědčený hudební nástroj pro malé děti, motivuje k vlastní hudební produkci, rozvíjí hudební cit, učí rozeznávat tóny. Vynikající jako příprava před systematickou výukou hry na skutečný hudební nástroj.

Bino Buben

Bino Buben

Hodnocení: 4,5
599 Kč 399 Kč

Bubínek s popruhy a dvěma paličkami ocení každý malý hudebník. Děti si mohou hrát na vojáky nebo na členy orchestru a předvádět své bubenické umění. Popruh lze nastavit dle potřeby.

B.toys Elektronická kytara pejsek
1 049 Kč 939 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elektronická kytara nabízí mnoho variant hraní i nastavení. Osm tlačítek skrývá osm hudebních akordů, nahraných profesionálně ve studiu. Brnkáním na struny zahrajete jednu z 20 známých melodií. Tři hudební nastavení: elektrické, akustické nebo vyjící pes.

Vtech Kidi Super Star - růžová
1 779 Kč 1 649 Kč

Zpívej, tancuj a ukaž svůj talent! Hudební centrum s vlastnostmi karaoke mixážního pultu, s vlastním mikrofonem, reproduktorem, stojanem i disco světelnými efekty. Stačí připojit vlastní zdroj hudby (třeba z mobilu) a úžasné představení může začít!

Bino Xylofon kovový Žabka

Bino Xylofon kovový Žabka

Hodnocení: 4,6
419 Kč 299 Kč

Xylofon má po stranách obličej veselé žabky a vykouzlí tak úsměv každému dítěti. Dá se na něm zahrát díky dvěma paličkám až 8 tónů. Dává dětem možnost získat povědomí o základech muzikality a rozvíjet jejich hudební talent.

Simba Elektronická kytara i pro MP3
899 Kč 699 Kč

Hledáte elektronickou kytaru pro opravdové „fajnšmekry“? Takovou naleznete pouze na Mall.cz! Váš malý kytarista určitě ocení také světelné efekty, ktré budou jeho hru doprovázet. V kytaře je nahraná demo hudba.

Vilac Kytara Anne-Marie

Vilac Kytara Anne-Marie

Hodnocení: 3,6
589 Kč 519 Kč

Dřevěná kytara v romantickém stylu s postavou víly Anne-Marie pro malé hudebnice. Tato krásně zpracovaná šestistrunná kytara je jako opravdová. Vyrobená je z kvalitního dřeva.

Hape Dětský bubnovací set
546 Kč 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Malí hudebníci budou nadšeni! Třeste, klepejte. Každá píseň bude znít úplně jinak. Vyrobeno s ohledem na malé dětské ručičky. Hračka podporuje dětskou fantazii, smysl pro rytmus, podporuje zručnost a koordinaci rukou a očí.

Simba Piáno, 32 kláves

Simba Piáno, 32 kláves

Hodnocení: 4,4
499 Kč 399 Kč

Dětské pianko nemusí bý pouze učební nástoj pro hraní. Díky svým funkcím rozvíjí kreativitu vašeho malého umělce. Piano má nahraných 15 demo písní, 4 zvuky bubnů nebo 8 melodií. Klávesy se vypínají automaticky.

Woody Bubínek s popruhem

Woody Bubínek s popruhem

Hodnocení: 4,1
499 Kč 399 Kč

Bubínek s popruhem je skvělá hudební hračka, díky které se dítě seznámí s prvními rytmy a dětskými písničkami. Díky popruhu kolem krku mohou děti používat k bubnování obě ruce.

Hape Dětský mikrofon

Hape Dětský mikrofon

Hodnocení: 3,9
264 Kč 239 Kč

Myslíte si, že jste slavný zpěvák/zpěvačka? Díky vysoce kvalitnímu bezdrátovému mikrofonu mohou všichni zpívat jako popová hvězda! Probuďte v sobě superstar a překonejte svůj strach z vystoupení.

Woody Flétna Classico

Woody Flétna Classico

Hodnocení: 2
199 Kč 179 Kč

Novinka

Tato funkční dřevěná flétna je vhodná pro děti i začátečníky. Zobcová flétna rozvíjí rytmické cítění u dětí, kdy se nebojí vyjádřit své pocity pomocí hudby. Díky hře na zobcovou flétnu se děti naučí také správnému dýchání. V neposlední řadě je zaznamená příznivý vliv flétny u dětí astmatických i trpících na alergie.

Mac Toys Buben s nástroji

Mac Toys Buben s nástroji

Hodnocení: 4,5
399 Kč

Vychovejte si doma hudební stár. Krásná a praktická sada malých hudebních nástrojů uložena ve velkém bubnu. Děti uchvátí množství hudebních nástrojů, se kterými si mohou užít spoustu zábavy.

Woody Flétna - barevná

Woody Flétna - barevná

Hodnocení: 5
299 Kč 239 Kč

Novinka

Tato funkční barevná dřevěná flétna je vhodná pro děti i začátečníky. Zobcová flétna rozvíjí rytmické cítění u dětí, kdy se nebojí vyjádřit své pocity pomocí hudby. Díky hře na zobcovou flétnu se děti naučí také správnému dýchání. V neposlední řadě je zaznamená příznivý vliv flétny u dětí astmatických i trpících na alergie. Flétna se vyrábí ve 4 barevných variantách.

Vtech Kidi Super Star SK - růžová
1 779 Kč 1 689 Kč

Zpívej, tancuj a ukaž svůj talent! Hudební centrum s vlastnostmi karaoke mixážního pultu, s vlastním mikrofonem, reproduktorem, stojanem i disco světelnými efekty. Stačí připojit vlastní zdroj hudby (třeba z mobilu) a úžasné představení může začít! Verze ve slovenském jazyce!

HMStudio Elektronické klávesy 54 kláves 5405
700 Kč 649 Kč

Novinka

Elektronické dětské pianko nemusí být pouze učební nástroj pro hraní. Klávesy se zábavnými funkcemi pro snadné učení pro holky i kluky. Díky svým funkcím rozvíjí kreativitu vašeho malého umělce. Keyboard je vybaven 54 klávesami, mikrofonem včetně audio výstupu.

Lamps Hrací koberec Taneční
729 Kč 589 Kč

Polyesterový hudební koberec na baterie, který svítí a hraje. Zatancuj si podle svých představ na oblíbenou písničku. Děti zaujmou krásné zvuky a veselé barvy na podložce.

LENA Bubínek Včelka Mája 17 cm
249 Kč

Bubínek si oblíbí všichni malí hudebníci, kteří mají rádi populární Včelku Máju a její přátele. Součástí bubínku je přezka pro zavěšení a také dvě dřevěné paličky. Bubínek rozvíjí kladný vztah dětí k hudbě.

Bino Auto vkládačka s xylofonem
659 Kč 429 Kč

Multifunkční hračka pro všestranné učení nejrůznějších dovedností! Tahací hračka, která pomáhá dětem s jejich prvními krůčky a cvičením rovnováhy. Otvory v autíčku pro třídění pasažérů (tvarů různých zvířátek) pomáhají rozvíjet intelekt a logické uvažování, stejně jako trénují jemnou motoriku. Díky promyšlenému designu a funkci hračky se děti naučí rozeznávat základní zvířátka a barvy.

Little Tikes Dětský Bubínek
439 Kč 369 Kč

Malý dětský bubínek s paličkami. Každý malý hudebník musí nějak začít. Hrajte společně s dětmi jejich oblíbené písně a probuďtě v nich smysl pro rytmus.

LENA Bubínek kolotoč, průměr 20 cm
219 Kč

Tento pěkný bubínek s motivem dětského kolotoče si oblíbí všichni malí hudebníci. Součástí bubínku je popruh pro zavěšení a také dvě dřevěné paličky. Bubínek rozvíjí kladný vztah dětí k hudbě.

Simba Country kytara 54 cm

Simba Country kytara 54 cm

Hodnocení: 4,8
599 Kč 469 Kč

Krásná Country kytara vypadá jako opravdová. Máte-li doma malého hudebníka, kterému nechcete ještě kupovat drahou kytaru, je tahle ideální. Má 6 kovových strun a 8 demo melodií.

LENA Bubínek indiáni, průměr 20 cm
209 Kč

Tento pěkný bubínek si oblíbí všichni malí hudebníci, kteří mají rádi indiány a příběhy o nich. Součástí bubínku je přezka pro zavěšení a také dvě dřevěné paličky. Bubínek rozvíjí kladný vztah dětí k hudbě.

Hape Baby Einstein Hračka dřevěná hudební xylofon Magic Touch
1 099 Kč 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nechte miminko objevit kouzlo hudby pomocí xylofonu Magic Touch od Baby Einstein. S jemným dotykem se spustí největší hudební koncert. Hudební nástroj umožňuje dětem 2 režimy hry, a to vytvořit si vlastní písně nebo spustit sérii klasických 30+ melodií a zvuků.

MaDe Piáno elektronické 37 kláves
769 Kč

Novinka

Dětské klávesy v moderním červeném designu jsou jako stvořené pro začínající hudebníky. Dětské pianko seznamuje dítě s potřebnými dovednostmi hry na hudební nástroj, zlepšuje dětskou motoriku, zároveň rozvíjí hudební sluch a smysl pro rytmus. Pianko je doplněno světelnými efekty.

LENA Hrající káča, vláček, průměr 19 cm
279 Kč 249 Kč

Tuto speciální a barevnou hrající káču s obrázky vláčku a zvířátek si jistě oblíbí každé dítko. Stačí stlačit několikrát páčku a káča ukáže, co všechno umí. Průměr káči je 19 cm.

Hape Piano červené

Hape Piano červené

Hodnocení: 4,1
1 622 Kč 1 129 Kč

Dětské červené piano s 18-ti klávesami je velice robustní a poskytuje tak mnoho zábavy malým hudebním nadšencům. Vyrobeno z kvalitního a odolného dřevěného materiálu.

Lamps Hudební koberec se zvířátky
299 Kč 279 Kč

Novinka

Hudební koberec se zvířátky vydává zvuky zvířátek a hraje různé melodie. Krásně barevná hrací podložka potěší každé dítě, které má rádo zvířátka a melodie. Tato zábavná hračka rozvíjí dětskou dovednost.

Vtech Kidi Super Star - černá
1 779 Kč 1 689 Kč

Zpívej, tancuj a ukaž svůj talent! Hudební centrum s vlastnostmi karaoke mixážního pultu, s vlastním mikrofonem, reproduktorem, stojanem i disco světelnými efekty. Stačí připojit vlastní zdroj hudby (třeba z mobilu) a úžasné představení může začít!

Bino Tahací harmonika

Bino Tahací harmonika

Hodnocení: 4,3
899 Kč 579 Kč

Tahací harmoniku vaši malí hudebníci jistě ocení. Budou moci cvičit své mistrovské prstíky a lépe se sezmání s tímto v česku známým hudebním nástrojem.

Hape Ukulele červené

Hape Ukulele červené

Hodnocení: 5
820 Kč 699 Kč

Červené ukulele, to je sen každého malého muzikanta! Hračka je vybavena čtyřmi melodicky nastavitelnými strunami. Zmenšené tělo této kytary je ideální do dětských ručiček.

Hudební hračky

Dětské hudební nástroje a dětské hudební hračky jsou vhodnou cestou, jak rozvíjet hudební nadání. Vybrat můžete i hudební hračky pro nejmenší.

Hudební hračky pro nejmenší

Hudební hračky pro nejmenší jsou v podobě nejrůznějších chrasticích a rytmických hraček.

Dětské hudební hračky

Hračky přehrávající melodie mohou mít podobu interaktivních hraček s tlačítky nebo se ovládají mechanicky, roztočením, taháním.

Dětské hudební nástroje

Dětské hudební nástroje můžete pořídit už pro děti od 1 roku.

Dětské piano s mikrofonem

Dětské piano s mikrofonem má často možnost nahrávání zpěvu. Zároveň ho můžete připojit k mobilnímu telefonu nebo tabletu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hudební hračky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hudební hračky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hudební hračky akce.