Bino Hudební set - Krtek
749 Kč

478 Kč

Souprava několika hudebních nástrojů v jednom pro vaše malé hudebníky. Děti se mohou seznámit spolu s kamarádem Krtečkem s nástroji jako je tamburína, rumbakoule nebo flétna.


Bino Buben
589 Kč

379 Kč

Bubínek s popruhy a dvěma paličkami ocení každý malý hudebník. Děti si mohou hrát na vojáky nebo na členy orchestru a předvádět své bubenické umění. Popruh lze nastavit dle potřeby.


Bino Xylofon-12 tónů
399 Kč

238 Kč

Barevný dřevěný xylofon je jedna z nejoblíbenějších hraček již několika generací. Probouzí cit k budbě, motivuje k prvním hudebním produkcím. Dodáváno se dvěma dřevěnými paličkami.


Brio 30181 Hudební buben
559 Kč

389 Kč

Dřevěný bubínek v klasických barvách Brio. Buben je dokonalým nástrojem i pro ty nejmenší skladatele. Celá rodina se může zapojit a objevovat svět hudby a zvuků, které bubínek vydává.


Woody Bubínek s popruhem
499 Kč

348 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bubínek s popruhem je skvělá hudební hračka, díky které se dítě seznámí s prvními rytmy a dětskými písničkami. Díky popruhu kolem krku mohou děti používat k bubnování obě ruce.


Baff Baff Drum Box 38m
1 799 Kč

1 627 Kč

Multifunkční židlička pro děti již od tří let. Senzační bednička elegantního vzhledu vydává jedinečný basový zvuk. Objevte v sobě rytmus a bubnujte dokud vám sily stačí! Židlička je navíc nejen hudební nástro,j ale také úžasný doplněk do dětského pokoje.


Teddies Mikrofon s nahranými písničkami
269 Kč

173 Kč

Novinka

S mikrofonem, který obsahuje 16 nahraných písniček, si děti užijí moře zábavy. Mohou si nahrávat své písničky, zazpívat si karaoke nebo zahrát i na pianku.


ADC Blackfire Selfie mikrofon černý
699 Kč

569 Kč

Staň se zpěvákem, zpěvačkou nebo s kamarády vytvořte kapelu! Texty písní budou přehrávány jako karaoke na mobilu, Selfie mikrofon zaznamená písně a na vaše hudební nezapomenutelná videa se budete moci podívat ihned ve svém telefonu! Sdílej videa s kamarády a staň se hvězdou!


ADC Blackfire Singing Rocket Machine- White
1 199 Kč

1 099 Kč

Bezdrátový mikrofon jako svítící raketa? Ano! Tento bezdrátový mikrofon lze použít pouze jako reprák nebo díky speciálním efektům na úpravu hlasu použít pro jakoukoliv zábavu! Po stažení karaoke aplikace či puštění videa z youtube může zábava plná zpěvu začít!


ADC Blackfire Tube Superstar
699 Kč

639 Kč

Mikrofon pro vytváření videí a vlogů s aplikací plnou speciálních efektů. S tímto mikrofonem děti mohou tvořit své vlastní vlogy a videa! Díky aplikaci a QR kódu na mikrofonu mohou do svých videí přidat spousty speciálních efektů, pozadí, samolepek a módů, díky kterým jejich vlog bude vypadat ještě více cool!


B.toys Kočičí piáno Meowsic
1 179 Kč

1 029 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elektronické piáno s funkčním mikrofonem je ideální hračkou pro malé hudebníky. Možnost volby z 5 instrumentů, 5 rytmů, 20 známých melodií a 7 kočičích písniček. Možnost nastavení hlasitosti a tempa.


Bino Hudební set s trianglem
619 Kč

457 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mini orchestr pro malé muzikanty je ideální pro rozvoj jejich intelektu. Děti při hře trénují jemnou motoriku a cvičí základy rytmiky. Sada je perfektní pro založení první dětské kapely vašeho dítěte.


Bino Mini-orchestr
699 Kč

466 Kč

Malý orchestr v jedné krabici. Vaši malí hudebníci naleznou v balení tamburínu, rolničky, píšťalu, ozvučná dřívka a rumba vejce. Rozvíjí cit pro rytmus a upevňuje vztah k hudbě.


Bino Set hudebních nástrojů
649 Kč

457 Kč

Mini orchestr pro malé muzikanty, který se vejde do jedné krabice v kvalitním dřevěném provedení. Skvělý dárek pro malé muzikanty. Barevné provedení pro kluky i holky. Upevňuje vztah k hudbě a cvičí rytmické dovednosti dítěte.


Bino Tahací harmonika
799 Kč

492 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tahací harmoniku vaši malí hudebníci jistě ocení. Budou moci cvičit své mistrovské prstíky a lépe se sezmání s tímto v česku známým hudebním nástrojem.


Bino Xylofon kovový obloukový
429 Kč

298 Kč

Osvědčený hudební nástroj pro malé děti, motivuje k vlastní hudební produkci, rozvíjí hudební cit, učí rozeznávat tóny. Vynikající jako příprava před systematickou výukou hry na skutečný hudební nástroj.


Brio 30182 Hudební xylofon
559 Kč

399 Kč

Dřevěný xylofon ve veselých barvách Brio. Xylofon je dokonalým nástrojem i pro ty nejmenší skladatele. Celá rodina se může zapojit a objevovat svět hudby a zvuků, které xylofon vydává.


Brio 30189 Hudební housenka
1 069 Kč

869 Kč

Novinka

Hudební housenka je jedinečný způsob, jak může vaše dítě objevovat základy hudby a dokonce vytvářet melodie! Když umístíte dřevěné knoflíky do otvorů, každý otvor vytvoří tón.


Djeco Cymbál a Xylofon v jednom
499 Kč

469 Kč

Barevný hudební nástroj ve tvaru papouška nabízí rovnou dva hudební nástroje pro malé milovníky hudby. Naučte se s dětmi jednoduché melodie na xylofonu a doprovoďte je rytmem na činýlek.


Djeco Harmonika
195 Kč
188 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská foukací harmonika v jasných zářivých barvách je ideální pro všechny malé začínající hudebníky. Rozvíjí zájem o hudbu a umožní dětem poznávat nové zvuky a učit se jednoduché písničky.


Djeco Malovaná kytara
740 Kč

699 Kč

Dětské sopránové ukulele v jasných zářivých barvách je ideální pro všechny malé začínající hudebníky. Díky plastovému tělu je odolné, takže snese i hrubší zacházení a jeho nylonové struny jsou dostatečně měkké, aby se o ně děti nepořezaly.


Djeco Malovaný bubínek
475 Kč
470 Kč

Nádherně barevný bubínek s jedinečným designem značky Djeco je ideální pro všechny malé začínající hudebníky. Bubínek je opatřen šňůrkou kolem krku a 2 dřevěnými paličkami


Djeco Metalofon Kočka
440 Kč
419 Kč

Dětský xylofon v jasných zářivých barvách je ideální pro všechny malé začínající hudebníky. Rozvíjí zájem o hudbu a umožní dětem poznávat nové zvuky a podle barev se učit jednoduché písničky.


Djeco Set hudebních nástrojů
660 Kč
650 Kč

Nádherný set kastaněty, tamburíny a maracas s jedinečným designem značky Djeco je ideální pro všechny malé začínající hudebníky. Procvičte si s dětmi rytmus a naučte se s nimi doprovázet písničky na tyto nástroje.


Djeco Tamburína
355 Kč
338 Kč

Nádherně ilustrovaná malá tamburína s jedinečným designem značky Djeco je ideální pro všechny malé začínající hudebníky. Naučte své děti doprovázet písničky a procvičte si s nimi rytmus.


Eddy Toys Bicí souprava, 4 součástí
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská bicí souprava obsahuje celkem 4 součástí – dva malé bubínky, floor tom a činel. Napomáhá rozvíjet motorické schopnosti, ale zejména vytváří vztah k hudebním nástrojům a celkově k hudbě.


Eddy Toys Elektrické klávesy, 14 kláves
249 Kč

179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Probuďte hudební vášeň ve vašich dětech s těmito dětskými kláveskami. Díky čtrnácti klávesám a dvěma módům se děti seznámí s hudbou veselou formou a můžou rozvíjet svou kreativitu.


Hape Buben
469 Kč

384 Kč

Všichni malí hudebníci budou nadšeni! S tímto krásným barevným bubínkem bude každá píseň znít úplně jinak. Součástí balení jsou i dvě paličky, které krásně padnou do malých dětských ručiček.


Hape Červené ukulele
757 Kč

478 Kč

Červené ukulele, to je sen každého malého muzikanta! Hračka je vybavena čtyřmi melodicky nastavitelnými strunami. Zmenšené tělo této kytary je ideální do dětských ručiček.


Hape Dětský bubínek
661 Kč

596 Kč

Bubínek, který lze zároveň válet a vaše dítě může zažívat radost z hudby a rytmu a pohybu od velmi raného věku. Díky této hračce dochází k rozvoji jemné motoriky a všech ostatních smyslů.


Hape Dětský mikrofon
259 Kč

204 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Myslíte si, že jste slavný zpěvák/zpěvačka? Díky vysoce kvalitnímu bezdrátovému mikrofonu mohou všichni zpívat jako popová hvězda! Probuďte v sobě superstar a překonejte svůj strach z vystoupení.


Hape Duhový xylofon
460 Kč

399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Je čas se učit hrou! Tento robustní xylofon pomůže vašim dětem rozpoznávat barvy a zároveň rozvine jejich hudební sluch.


Hape Kytara 6v1
925 Kč

699 Kč

Pokud existuje jedna hračka, která uspokojí všechny hudební touhy vašeho malého dítěte, pak je to jistě tato kytara s funkcí 6v1, která obsahuje tamburínu, xylofon, buben a další.


Hape Modré ukulele
757 Kč

655 Kč

Modré ukulele, to je sen každého malého muzikanta! Hračka je vybavena čtyřmi melodicky nastavitelnými strunami. Zmenšené tělo této kytary je ideální do dětských ručiček.


Hape Piano červené
1 629 Kč

1 390 Kč

Dětské červené piano s 18-ti klávesami je velice robustní a poskytuje tak mnoho zábavy malým hudebním nadšencům. Vyrobeno z kvalitního a odolného dřevěného materiálu.


Hape Prostrkávadlo Xylofon
793 Kč

599 Kč

Je to xylofon nebo puzzle? Multifunkční Xylofon učí hru na klavír a třídění a vkládání tvarů. Díky tomu dochází u vašich nejmenších k rozvoji hmatu a jemné motoriky. Díky krásnému designu si tuto hračku oblíbí kluci i holky.


Hape Rytmické hudební nástroje
216 Kč

199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Třeste, klepejte a různě s nástroji posouvejte. Tyto jednoduché hudební nástroje vytvářejí spoustu různorodých zvuků.


Hape Tamburína
406 Kč

376 Kč

Další z hudebních hraček pro malé muzikanty! S touto tamburínou si zahrají i ty nejmenší dětské ručičky a to díky praktickému okraji pro držení.


Hape Velké piano
4 055 Kč

3 465 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Budoucí koncertní klavíristé snadno ovládnou všech 30 kláves tohoto dřevěného klavíru. Hudební nástroj je speciálně vyroben pro malé ruce, ale děti na něm dokáží zahrát velkolepé zvuky. Hračka rozvíjí hudební sluch a jemnou motoriku.


Lamps Hrací koberec Pavouk
523 Kč

419 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hrací podložka pavouk je super zábava pro děti od 3 let. Podložka má 3 úrovně obtížnosti, reaguje na dotyk a hraje hudbu. Kdo vyhraje a zašlápne nejvíc pavouků?. Rozměr podložky je 90 × 80 cm.


Lamps Hrací koberec Taneční
799 Kč

Hrací taneční podložka je super zábava pro děti od 3 let. Podložka reaguje na dotyk, hraje hudbu a svítí 5 barevných světel, které také vydávají speciální zvukové efekty. Možnoast připojení k MP3 zařízení.


LENA Bubínek indiáni, průměr 20 cm
199 Kč

Tento pěkný bubínek si oblíbí všichni malí hudebníci, kteří mají rádi indiány a příběhy o nich. Součástí bubínku je přezka pro zavěšení a také dvě dřevěné paličky. Bubínek rozvíjí kladný vztah dětí k hudbě.


LENA Bubínek kolotoč, průměr 20 cm
209 Kč

196 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento pěkný bubínek s motivem dětského kolotoče si oblíbí všichni malí hudebníci. Součástí bubínku je popruh pro zavěšení a také dvě dřevěné paličky. Bubínek rozvíjí kladný vztah dětí k hudbě.


LENA Bubínek Včelka Mája 17 cm
222 Kč

Bubínek si oblíbí všichni malí hudebníci, kteří mají rádi populární Včelku Máju a její přátele. Součástí bubínku je přezka pro zavěšení a také dvě dřevěné paličky. Bubínek rozvíjí kladný vztah dětí k hudbě.


LENA Hrající káča Včelka Mája
249 Kč

195 Kč

Oblíbená a velká hrající káča s motivem oblíbené Včelky Máji je dokonalou hračkou pro děti. Stačí stlačit páčku a rozezní se zvuk, který je způsobován speciálně vytvořeným mechanizmem, který je umístěn uvnitř káči.


LENA Speciální hrající káča vláček
698 Kč

Populární a barevnou hrající káču s motivem vláčku si jistě oblíbí každé dítko. Tato káča o průměru 19 cm je speciální, uvnitř se pohybuje vláček. Stačí stlačit páčku a rozezní se zvuk vláčku.


Let's play Piano/xylofon, červená
299 Kč

229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Probuďte hudební vášeň ve vašich dětech s touto hračkou 2v1. Hračka kombinuje miniaturní xylofon s piánkem, obojí se čtyřmi tóny. Hračka rozvíjí základní koordinační schopnosti a podporuje psychomotorický rozvoj.


Let's play Piano/xylofon, modrá
299 Kč

229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Probuďte hudební vášeň ve vašich dětech s touto hračkou 2v1. Hračka kombinuje miniaturní xylofon s piánkem, obojí se čtyřmi tóny. Hračka rozvíjí základní koordinační schopnosti a podporuje psychomotorický rozvoj.