Viga Dřevěný xylofon

Viga Dřevěný xylofon

Hodnocení: 5
579 Kč 319 Kč

Při hraní na dřevěný xylofon se děti nejen zabaví na dlouhou dobu, ale zároveň procvičují svoji jemnou motoriku a rozvíjejí svoji hudební fantazii.

LENA Speciální hrající káča vláček
549 Kč 489 Kč

Populární a barevnou hrající káču s motivem vláčku si jistě oblíbí každé dítko. Tato káča o průměru 19 cm je speciální, uvnitř se pohybuje vláček. Stačí stlačit páčku a rozezní se zvuk vláčku.

Bino Hudební set - Krtek
749 Kč 459 Kč

Souprava několika hudebních nástrojů v jednom pro vaše malé hudebníky. Děti se mohou seznámit spolu s kamarádem Krtečkem s nástroji jako je tamburína, rumbakoule nebo flétna.

Vtech Kidi Super Star - černá
1 779 Kč 1 599 Kč

Zpívej, tancuj a ukaž svůj talent! Hudební centrum s vlastnostmi karaoke mixážního pultu, s vlastním mikrofonem, reproduktorem, stojanem i disco světelnými efekty. Stačí připojit vlastní zdroj hudby (třeba z mobilu) a úžasné představení může začít!

ADC Blackfire Singing Rocket Machine- White
1 199 Kč 959 Kč

Bezdrátový mikrofon jako svítící raketa? Ano! Tento bezdrátový mikrofon lze použít pouze jako reprák nebo díky speciálním efektům na úpravu hlasu použít pro jakoukoliv zábavu! Po stažení karaoke aplikace či puštění videa z youtube může zábava plná zpěvu začít!

Lamps Hrací koberec Taneční
699 Kč 629 Kč

Hrací taneční podložka je super zábava pro děti od 3 let. Podložka reaguje na dotyk, hraje hudbu a svítí 5 barevných světel, které také vydávají speciální zvukové efekty. Možnoast připojení k MP3 zařízení.

Bino Kytara 23"

Bino Kytara 23"

Hodnocení: 4
579 Kč 369 Kč

Kytara jako hračka pro malé hudebníky. Seznamujte děti s hudebními nástroji a probuďte v nich touhu po tom, učit se na ně hrát a zabavit se s nimi.

Woody Muzikální set - tamburína/dřívka
449 Kč 379 Kč

V tomto hudebním setu jsou zastoupeny nástroje několika skupin. Bicí nástroje zde zastupuje xylofon. Rytmické nástroje zastupuje oblíbený maracas, který je zde tvořen plastovými vajíčky. Zástupcem perkusních nástrojů je v tomto setu tamburína. tzv. idiofonů jsou dřevěné špalíky.

Vtech Kidi Super Star SK - růžová
1 779 Kč 1 549 Kč

Zpívej, tancuj a ukaž svůj talent! Hudební centrum s vlastnostmi karaoke mixážního pultu, s vlastním mikrofonem, reproduktorem, stojanem i disco světelnými efekty. Stačí připojit vlastní zdroj hudby (třeba z mobilu) a úžasné představení může začít! Verze ve slovenském jazyce!

Teddies Mikrofon

Teddies Mikrofon

Hodnocení: 3
669 Kč 589 Kč

Skvělá zábava pro malé muzikanty. Tento úžasný hudební nástroj dovolí vašim malým muzikantům uspořádat vlastní koncert. Možnost nastavení hlasitosti. Pro děti od 3 let.

Bino Xylofon kovový Žabka
399 Kč 299 Kč

Xylofon má po stranách obličej veselé žabky a vykouzlí tak úsměv každému dítěti. Dá se na něm zahrát díky dvěma paličkám až 8 tónů. Dává dětem možnost získat povědomí o základech muzikality a rozvíjet jejich hudební talent.

Bino Hudební set s trianglem
619 Kč 359 Kč

Mini orchestr pro malé muzikanty je ideální pro rozvoj jejich intelektu. Děti při hře trénují jemnou motoriku a cvičí základy rytmiky. Sada je perfektní pro založení první dětské kapely vašeho dítěte.

B.toys Elektronická kytara pejsek
1 049 Kč 945 Kč

Elektronická kytara nabízí mnoho variant hraní i nastavení. Osm tlačítek skrývá osm hudebních akordů, nahraných profesionálně ve studiu. Brnkáním na struny zahrajete jednu z 20 známých melodií. Tři hudební nastavení: elektrické, akustické nebo vyjící pes.

Bino Buben

Bino Buben

Hodnocení: 4,5
589 Kč 329 Kč

Bubínek s popruhy a dvěma paličkami ocení každý malý hudebník. Děti si mohou hrát na vojáky nebo na členy orchestru a předvádět své bubenické umění. Popruh lze nastavit dle potřeby.

B.toys Kočičí piáno Meowsic
1 179 Kč 999 Kč

Elektronické piáno s funkčním mikrofonem je ideální hračkou pro malé hudebníky. Možnost volby z 5 instrumentů, 5 rytmů, 20 známých melodií a 7 kočičích písniček. Možnost nastavení hlasitosti a tempa.

ADC Blackfire Selfie mikrofon černý
699 Kč 599 Kč

Staň se zpěvákem, zpěvačkou nebo s kamarády vytvořte kapelu! Texty písní budou přehrávány jako karaoke na mobilu, Selfie mikrofon zaznamená písně a na vaše hudební nezapomenutelná videa se budete moci podívat ihned ve svém telefonu! Sdílej videa s kamarády a staň se hvězdou!

Hape Piano červené-44%

Hape Piano červené

Hodnocení: 3,5
1 622 Kč 899 Kč

Akce

Dětské červené piano s 18-ti klávesami je velice robustní a poskytuje tak mnoho zábavy malým hudebním nadšencům. Vyrobeno z kvalitního a odolného dřevěného materiálu.

Bino Auto vkládačka s xylofonem
629 Kč 399 Kč

Multifunkční hračka pro všestranné učení nejrůznějších dovedností! Tahací hračka, která pomáhá dětem s jejich prvními krůčky a cvičením rovnováhy. Otvory v autíčku pro třídění pasažérů (tvarů různých zvířátek) pomáhají rozvíjet intelekt a logické uvažování, stejně jako trénují jemnou motoriku. Díky promyšlenému designu a funkci hračky se děti naučí rozeznávat základní zvířátka a barvy.

Bino Tahací harmonika

Bino Tahací harmonika

Hodnocení: 4,5
799 Kč 499 Kč

Tahací harmoniku vaši malí hudebníci jistě ocení. Budou moci cvičit své mistrovské prstíky a lépe se sezmání s tímto v česku známým hudebním nástrojem.

Bino Mini-orchestr

Bino Mini-orchestr

Hodnocení: 4,5
699 Kč 399 Kč

Malý orchestr v jedné krabici. Vaši malí hudebníci naleznou v balení tamburínu, rolničky, píšťalu, ozvučná dřívka a rumba vejce. Rozvíjí cit pro rytmus a upevňuje vztah k hudbě.

Lamps Hrací koberec Taneční
729 Kč

Novinka

Polyesterový hudební koberec na baterie, který svítí a hraje. Zatancuj si podle svých představ na oblíbenou písničku. Děti zaujmou krásné zvuky a veselé barvy na podložce.

Woody Bubínek s popruhem

Woody Bubínek s popruhem

Hodnocení: 3,5
499 Kč 399 Kč

Bubínek s popruhem je skvělá hudební hračka, díky které se dítě seznámí s prvními rytmy a dětskými písničkami. Díky popruhu kolem krku mohou děti používat k bubnování obě ruce.

LENA Bubínek s dětskými motivy, průměr 20cm
209 Kč 189 Kč

Tento pěkný bubínek s dětskými motivy vláčku si oblíbí všichni malí hudebníci. Součástí bubínku je popruh pro zavěšení a také dvě dřevěné paličky. Bubínek rozvíjí kladný vztah dětí k hudbě.

LENA Bubínek indiáni, průměr 20 cm
189 Kč 169 Kč

Tento pěkný bubínek si oblíbí všichni malí hudebníci, kteří mají rádi indiány a příběhy o nich. Součástí bubínku je přezka pro zavěšení a také dvě dřevěné paličky. Bubínek rozvíjí kladný vztah dětí k hudbě.

Bino Xylofon-12 tónů

Bino Xylofon-12 tónů

Hodnocení: 4
399 Kč 259 Kč

Barevný dřevěný xylofon je jedna z nejoblíbenějších hraček již několika generací. Probouzí cit k budbě, motivuje k prvním hudebním produkcím. Dodáváno se dvěma dřevěnými paličkami.

LENA Hrající káča Včelka Mája
249 Kč 209 Kč

Oblíbená a velká hrající káča s motivem oblíbené Včelky Máji je dokonalou hračkou pro děti. Stačí stlačit páčku a rozezní se zvuk, který je způsobován speciálně vytvořeným mechanizmem, který je umístěn uvnitř káči.

Hape Dětský bubínek
661 Kč 589 Kč

Bubínek, který lze zároveň válet a vaše dítě může zažívat radost z hudby a rytmu a pohybu od velmi raného věku. Díky této hračce dochází k rozvoji jemné motoriky a všech ostatních smyslů.

Lamps Hudební koberec s hudebními nástroji
409 Kč 319 Kč

Novinka

Hrací koberec piánko s hudebními nástroji. Koberec reaguje na dotyk a hraje jako piánko a nebo další hudební nástroje. Děti zaujmou krásné zvuky a veselé barvy na podložce.

Hape Květinová kytara

Hape Květinová kytara

Hodnocení: 3
1 057 Kč 899 Kč

Staňte se opravdovým kytaristou s touto skvělým nástrojem v designu z roku 1960! Nástroj je kombinace mezi klasickou kytarou a ukulelem – to je ideální velikost pro mladší děti, které se chtějí naučit hrát.

Hape Multifunkční xylofon s bubínkem
956 Kč 719 Kč

Je čas učit se hrou. Tento multifunkční xylofon s bubínkem pomůže vašim dětem rozpoznávat barvy a zároveň rozvine jejich hudební sluch. Hračka rozvíjí motorické dovednosti.

Lamps Hudební koberec

Lamps Hudební koberec

Hodnocení: 3,5
299 Kč 289 Kč

Hudební koberec s dopravními prostředky pro malého řidiče. Koberec při zmáčknutí určitého prostředku vydává zvuky. Děti na něm naleznou vláček, autobus, loďku, letadlo, auto, hasiče, helikoptéru a další.

Brio 30181 Hudební buben
559 Kč 399 Kč

Dřevěný bubínek v klasických barvách Brio. Buben je dokonalým nástrojem i pro ty nejmenší skladatele. Celá rodina se může zapojit a objevovat svět hudby a zvuků, které bubínek vydává.

Hape Dětský mikrofon

Hape Dětský mikrofon

Hodnocení: 3
264 Kč 209 Kč

Myslíte si, že jste slavný zpěvák/zpěvačka? Díky vysoce kvalitnímu bezdrátovému mikrofonu mohou všichni zpívat jako popová hvězda! Probuďte v sobě superstar a překonejte svůj strach z vystoupení.

Brio 30189 Hudební housenka
1 069 Kč 669 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hudební housenka je jedinečný způsob, jak může vaše dítě objevovat základy hudby a dokonce vytvářet melodie! Když umístíte dřevěné knoflíky do otvorů, každý otvor vytvoří tón.

Teddies Bicí souprava 4ks
289 Kč 259 Kč

Krásná sada na hraní, kterou ocení každý malý hudebník. Bubínky jsou v moderním designu a určitě potěší třeba jako dárek. Děti mohou zábavnou formou proniknout do uměleckého světa a objevit v sobě hudební nadání.

Simba Xylofon s 8 kovovými klávesami, 27 cm
349 Kč 289 Kč

Barevný xylofon pro děti je zábavný a naučný hudební nástroj. Děti mohou využít dvě přibalené paličky a zahrát si na ploše 27cm dlouhého xylofonu.

Bino Xylofon kovový obloukový
429 Kč 289 Kč

Osvědčený hudební nástroj pro malé děti, motivuje k vlastní hudební produkci, rozvíjí hudební cit, učí rozeznávat tóny. Vynikající jako příprava před systematickou výukou hry na skutečný hudební nástroj.

LENA Bubínek Včelka Mája 17 cm
219 Kč 189 Kč

Bubínek si oblíbí všichni malí hudebníci, kteří mají rádi populární Včelku Máju a její přátele. Součástí bubínku je přezka pro zavěšení a také dvě dřevěné paličky. Bubínek rozvíjí kladný vztah dětí k hudbě.

Lamps Piánko koberec

Lamps Piánko koberec

Hodnocení: 4
369 Kč 299 Kč

Novinka

Krásné velké dětské pianko vydává zvuky zvířátek a piánka, se kterými si děti užijí spoustu legrace. Děti si zábavnou formou rozvíjejí kreativitu a zlepšují motoriku. Hudební koberec na tři AA baterie.

Little Tikes Dětské piano-29%
379 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Malé dětské piánko se čtyčmi klávesami. Každý malý hudebník musí nějak začít. Barevně jsou odlišené jednotlivé klávesy, které vydávají různé tóny. Hrajte společně s dětmi jejich oblíbené písně a probuďtě v nich smysl pro rytmus.

Teddies Xylofon dřevo/kov 36 cm
449 Kč 329 Kč

Při hraní na xylofon s dvanácti pestrobarevnými klávesami a dvěma paličkami se děti nejen zabaví na dlouhou dobu, ale zároveň procvičují svoji jemnou motoriku a rozvíjejí svoji hudební fantazii

Simba MMW Saxofon modrý 26 cm
199 Kč 179 Kč

Všem malým hudebníkům zajisté udělá velkou radost modrý saxofon se žlutými tlačítky. Mohou na něm zahrát známé melodie i své vlastní hudební kreace a rozvíjet tak svůj hudební talent.

Little Tikes Dětský Bubínek
439 Kč 379 Kč

Malý dětský bubínek s paličkami. Každý malý hudebník musí nějak začít. Hrajte společně s dětmi jejich oblíbené písně a probuďtě v nich smysl pro rytmus.

LENA Bubínek kolotoč, průměr 20 cm
209 Kč 189 Kč

Tento pěkný bubínek s motivem dětského kolotoče si oblíbí všichni malí hudebníci. Součástí bubínku je popruh pro zavěšení a také dvě dřevěné paličky. Bubínek rozvíjí kladný vztah dětí k hudbě.

Hape Tamburína
410 Kč 369 Kč

Tamburína dodává rytmus a energii každému hudebnímu vystoupení. Dřevěná hrací plocha pomáhá snižovat hlasitost hudebního nástroje na pohodlnou úroveň.

Lamps Hrací koberec Pavouk
523 Kč 339 Kč

Hrací podložka pavouk je super zábava pro děti od 3 let. Podložka má 3 úrovně obtížnosti, reaguje na dotyk a hraje hudbu. Kdo vyhraje a zašlápne nejvíc pavouků?. Rozměr podložky je 90 × 80 cm.

Hape Oboustranný bubínek
546 Kč 409 Kč

Malí hudebníci budou nadšeni! S tímto krásným oboustranným bubínkem bude každá píseň znít úplně jinak. Vyrobeno s ohledem na malé dětské ručičky. Poutavé barevné provedení.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hudební hračky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hudební hračky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hudební hračky akce.