Ecoiffier Zahradní vozík s kyblíčkem a příslušenstvím zelený
419 Kč 309 Kč

Zahradní vozík s příslušenstvím na písek obsahuje kyblíček, květináč, konvičku, lopatičku a hrabičky. Kyblíček je ozdobený zeleninou a ovocem, které tak dodá tu správnou letní atmosféru všem hrám. Děti si tak mohou své hračky k pískovišti pohodlně dovézt a po hraní zas uložit.

Yupee Plechové kolečko velké růžové
599 Kč

Všechny malé zahradnice a kutilky si užijí spoustu zábavy s tímto krásným kolečkem v růžové barvě. Je vyrobené z pevného plechu a má pohodlné rukojeti.

Mondo toys 28315 Kolečko, kyblík set Paw Patrol
489 Kč 459 Kč

Kolečko na písek a sada s konvičkou Paw Patrol je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Děti mohou naložit hračky a jet na písek nebo k vodě. Vyrobeno z pevného kvalitního plastu.

Yupee Plechové kolečko velké zelené
599 Kč 499 Kč

Dětské plechové kolečko by nemělo chybět žádnému zahradníčkovi. Je vhodné na pískoviště i zahradu. Děti mohou nyní pomáhat rodičům se zahradními pracemi s vlastním náčiním.

Teddies Kolečko plechové modré 75x30x40cm
669 Kč 549 Kč

Zahradní kolečko je nezbytnou součástí vybavení malého zahrádkáře. Kolečko je vhodné na pískoviště i zahradu. Dobrý pomocník k převážení písku, hlíny nebo květin a zeleniny. Děti si tohoto modrého pomocníka rychle oblíbí.

Yupee Plechové kolečko velké červené
589 Kč 569 Kč

Dětské plechové kolečko by nemělo chybět žádnému zahradníčkovi. Je vhodné na pískoviště i zahradu. Děti mohou nyní pomáhat rodičům se zahradními pracemi s vlastním náčiním.

Frabar sekačka na trávu se zásobníkem Č
369 Kč

Plastová sekačka je ideální hračka pro děti na zahradu v letních dnech. Koš imituje i posekanou trávu, takže „opravdovému“ sekání nic nechybí. Sekačka vydává charakteristické zvuky.

Rolly Toys Zahradní kolečko zelené
866 Kč 549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zahradní kolečko v zelené barvě pro malé zahradníky má stabilní kolečko, kovovou misku a plastové rukojeti. Je určené k převážení menších břemen.

Frabar Kolečko plastové sada
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

věk 3+ Kolečko plastové 70cm pro velké zahradníky i přidavače

Teddies Kolečko plechové zelené 75x30x40cm
669 Kč 599 Kč

Zahradní kolečko je nezbytnou součástí vybavení malého zahrádkáře. Kolečko je vhodné na pískoviště i zahradu. Dobrý pomocník k převážení písku, hlíny nebo květin a zeleniny. Děti si tohoto zeleného pomocníka rychle oblíbí.

LENA Míchačka oranžová
249 Kč 179 Kč

Plastová barevná míchačka nesmí chybět na žádné velké stavbě. Tak hurá na stavbu, kde tě čeká spousta práce! Buben lze sklápět do dvou poloh vyklápění.

Teddies Kolečko plechové červené 75x30x40cm
669 Kč 519 Kč

Zahradní kolečko je nezbytnou součástí vybavení malého zahrádkáře. Kolečko je vhodné na pískoviště i zahradu. Dobrý pomocník k převážení písku, hlíny nebo květin a zeleniny. Děti si tohoto červeného pomocníka rychle oblíbí.

Rolly Toys Zahradní kolečko červené
866 Kč 589 Kč

Zahradní kolečko v červené barvě pro malé zahradníky má stabilní kolečko, kovovou misku a plastové rukojeti. Je určené k převážení menších břemen.

Frabar Sekačka na trávu 29cm
199 Kč

Plastová sekačka v hezkém barevném provedení je ideální hračka pro děti na zahradu v letních dnech.

Mondo toys 18843 Kolečko, kyblík set Minnie
489 Kč 429 Kč

Kolečko na písek a sada s konvičkou Minnie je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Děti mohou naložit hračky a jet na písek nebo k vodě. Vyrobeno z pevného kvalitního plastu.

Wader Vozík na pláž + Sada na písek Tlapková patrola
399 Kč

Všechny potřebné hračky pro dovádění v písku najdete v praktickém setu v oblíbené dětské licenci Tlapková patrola. Všechny doplňky jako jsou kbelík lopatka a formičky lze naložit na vozíček a pohodlně převážet.

LENA Dětská míchačka plastová na písek
239 Kč 199 Kč

Plastová barevná míchačka, která by rozhodně neměla chybět na žádném pískovišti. Míchačka oblíbené značky Lena je vyrobena z velmi kvalitního plastu a je vhodná pro děti již od 3 let!

Mondo toys Sada na písek Minnie
199 Kč

Sada na písek s konvičkou s motivem Minnie je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek. Vyrobeno z pevného kvalitního plastu.

Mondo toys Plastová sada na písek Frozen 2
149 Kč

Sada na písek s motivem animované pohádky Frozen 2. Tato krásná sada je ideální hračkou na zahradu na pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek. Vyrobeno z pevného a kvalitního plastu.

QUUT Věž Alto oranžová
475 Kč

QUUT to jsou úžasné designové hračky, inspirované vzpomínkami z dětství, které přináší dětem radost na písku, ve vodě i na zahradě nebo ve sněhu. Alto se skládá ze 3 dílů

Mondo toys Sada na písek Bag-set Paw Patrol
289 Kč

S touto sadou na písek budete mít všechno pohromadě. Stačí vzít batoh a vyrazit na zahradu nebo pískoviště. Vše s oblíbeným motivem Paw Patrol. Vyrobeno z pevného a kvalitního plastu.

Frabar Traktor 33cm
159 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Traktor plastový 33cm velký

Frabar Konvička velká
79 Kč

věk 3+ Konvička plastová 21cm velká pro děti i domácnosti – více barev

Mondo toys Plastová sada na písek Paw Patrol
169 Kč

Sada na písek s motivem Paw Patrol je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek. Vyrobeno z pevného a kvalitního plastu.

Frabar Kuželky 30cm 9+2 ks
269 Kč

Kuželky jako rodinná letní zábava v plastovém provedení. Balení s 9 kuželkami a 2 koulemi na házení si s sebou můžete vozit na dovolenou nebo si jen tak zahrát na zahradě.

Frabar Hula-op 80cm
99 Kč

Obruč plastová o průměru 80cm na hraní i udržení ŠTÍHLÉ linie

Frabar kbelíček kulatý
39 Kč

Plastový kbelíček kulatý je ideální hračka pro děti na zahradu v letních dnech.

Mondo toys Sada na písek Frozen
199 Kč

Sada na písek s konvičkou v provedení Frozen je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek.

Androni MAGIC SUSY STÁNEK SE ZMRZLINOU
499 Kč 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Na náměstí přijel zmrzlinový stánek. Honem se s přáteli vypravte pro trochu letní pochoutky – vyberte si svou příchuť a sledujte, jak se váš kornout plní. Velmi hezký zmrzlinový stánek pro malé milovníky zmzliny.

Androni Set na písek v praktické tašce Pirátky
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada hraček na písek s motivem Pirátek v praktickém balení. Děti v ní naleznou různé doplňky jako je kyblík, lopatička nebo formička. S touto výbavou budou vaše děti na pískovišti za hvězdy.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hračky na písek.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hračky na písek výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hračky na písek akce.