Měsíc miminek pro radost maminek

Nakupujte za pohádkové ceny

DOPRAVA
zdarma

Ověřené značky

Jak získat předplatné zdarma?

Nákupem v naší kampani získá každý člen klubu Pro děti elektronické předplatné 6 čísel časopisu Maminka v hodnotě 230 Kč!

1
Dětské zboží
Registrujte se do klubu Pro děti (pokud ještě nejste členem) a kupte si jakýkoliv produkt z naší kampaňové nabídky.
2
Kód
2-3 dny po doručení / převzetí zboží obdržíte
do e-mailu automaticky kód pro předplatné zdarma.
3
Palec
Užívejte si půl roku předplatného zdarma!
Časopis Maminka

Časopis Maminka

Časopis Maminka je jediným lifestylovým mateřským titulem na českém trhu, který přináší těhotným i maminkám (a vlastně i tatínkům, babičkám, dědečkům, chcete-li) ty nejpřesnější a nejpodrobnější informace, rady odborníků, aktuální průzkumy, rozhovory, reaguje na aktuální události ve všem, co se mateřství týká, najdete v něm skvělé tipy na cestování, vaření, módu, i originální nápady pro ty nejmenší i trochu větší děti. A hlavně - je tu s vámi, maminkami, v dobrém i zlém, neradí, ale motivuje, uklidní a povzbudí a umí pomoct najít přesně tu cestu, kterou v roli maminky hledáte. Umí ve vás objevit to nejlepší! Protože časopis Maminka tvoří maminky, a s láskou.Časopis Maminka je jediným lifestylovým mateřským titulem na českém trhu, který přináší těhotným i maminkám (a vlastně i tatínkům, babičkám, dědečkům, chcete-li) ty nejpřesnější a nejpodrobnější informace, rady odborníků, aktuální průzkumy, rozhovory, reaguje na aktuální události ve všem, co se mateřství týká, najdete v něm skvělé tipy na cestování, vaření, módu, i originální nápady pro ty nejmenší i trochu větší děti. A hlavně - je tu s vámi, maminkami, v dobrém i zlém, neradí, ale motivuje, uklidní a povzbudí a umí pomoct najít přesně tu cestu, kterou v roli maminky hledáte. Umí ve vás objevit to nejlepší! Protože časopis Maminka tvoří maminky, a s láskou.

Akce platí od 2. 8. 2021 do 31. 8. 2020 nebo do odvolání.

Poradíme vám

Jak vybrat kočárek

Musí být bezpečný, praktický a samozřejmě taky hezký. Tím ale seznam požadavků na ideální kočárek zdaleka nekončí. Co je skutečně důležité a podle čeho vybírat? Projděte si našeho průvodce a udělejte si jasno, který typ potřebujete právě vy.

Přejít na článek

Výbavička pro miminko

Miminko potřebuje především vaši lásku a péči. S rostoucím bříškem přichází otázka, co vše bude třeba pro miminko pořídit. Výbava pro miminko je v základu stejná. Postýlku, autosedačku a kočárek potřebují všichni drobečci. U oblečení se řiďte obdobím porodu.

Přejít na článek