Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Britax Römer Autosedačka Hi-Liner Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core
Britax Römer Autosedačka Hi-Liner

Nový model HI-LINER je pro každého, kdo hledá spolehlivou a snadno použitelnou autosedačku s vysokým opěradlem. Model HI-LINER je navržený a vyráběný v Německu a splňuje nejvyšší standardy s ohledem na pohodlí a bezpečnost na cestách.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Britax Römer Autosedačka Evolvafix Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core
Britax Römer Autosedačka Evolvafix

Autosedačka EVOLVAFIX je navržená tak, aby chránila děti od 15 měsíců až do 12 let. Splňuje normu i-Size. Můžete se tak spolehnout, že je maximálně bezpečná a flexibilní. Ze sedačky se zabudovaným pásem pro menší děti se pomocí několika jednoduchých kroků přemění na sedačku s vysokou zádovou opěrkou pro větší cestovatele.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core
Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core

S autosedačkou Baby-Safe Core budete mít jistotu, že váš malý uzlíček radosti bude na každé cestě v bezpečí a pohodlí. Je lehká a flexibilní, můžete ji používat se základnou nebo bezpečnostním pásem auta, abyste měli na každé cestě naprostou volnost. Připněte své drahé dítě bezpečně pomocí snadno zapínatelné přezky a uvolněte se – díky nastavitelné opěrce hlavy roste autosedačka spolu s ním, takže budete mít jistotu, že je vaše děťátko chráněno od narození až do výšky 83 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Babyauto ARTIA i-Size 76-150 RÖMER-BRITAX Autosedačka Versafix
Babyauto ARTIA i-Size 76-150

Autosedačka určena pro děti od 9 do 36 kg. Babyauto ARTIA i-Size 76–150 lze snadno instalovat díky konektorům Isofix v kombinaci s horním úchytem Top Tether. Výšku sedačky lze přizpůsobit výšce dítěte, aby vyhovovala potřebám dítěte a bezpečnosti až do 150 cm výšky. 5bodové pásy, polstrování ramen a boční ochrana. Pratelný potah.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
RÖMER-BRITAX Autosedačka Versafix RÖMER-BRITAX Autosedačka Versafix
RÖMER-BRITAX Autosedačka Versafix

Jízda autem za naprostého bezpečí – moderní dětská autosedačka Britax Römer Autosedačka Versafix je vybavená ISOFIX konektory pro snadnou instalaci v automobilu. Má řadu šikovných funkcí jako EasyRecline, Top Tether, Flip&Grow a pratelný potah.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
RÖMER-BRITAX Autosedačka Swivel RÖMER-BRITAX Autosedačka Versafix
RÖMER-BRITAX Autosedačka Swivel

Zajistí naprosté bezpeční dítěte při jízdě automobilem – moderní dětská autosedačka Britax Römer Autosedačka Swivel s unikátním 360° otáčením a mnohačetnými naklápěcími polohami je určená dětem od narození až do výšky 125 cm. Roste s dítětem – je vybavena novorozeneckou vložkou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Kinderkraft JUNIOR FIX 2 i-Size 100-150 cm Kinderkraft JUNIOR FIX 2 i-Size 100-150 cm
Kinderkraft JUNIOR FIX 2 i-Size 100-150 cm

JUNIOR FIX – autosedačka splňující nejnovější bezpečnostní normu R129 i-Size pro děti s výškou 100–150 cm (3,5–12 let). Byla vytvořena, aby zajistila Vašemu dítěti bezpečnou a pohodlnou jízdu. Autosedačku JUNIOR FIX snadno připevníte na systém ISOFIX (nebo volitelně bezpečnostními pásy automobilu), který je vybaven indikátory správné montáže.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Kinderkraft XPEDITION 2 i-Size 40-150cm Kinderkraft JUNIOR FIX 2 i-Size 100-150 cm
Kinderkraft XPEDITION 2 i-Size 40-150cm
MALL.CZ Dny – Sleva 10 % na vybrané autosedačky, kočárky, nosítka značky Kinderkraft s kódem 24MDL6CZ47 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob)!

Multifunkční autosedačka 4 v 1 je určená pro děti od 40 do 150 cm (0 – 36 kg, od narození do přibližně 12 let). Kinderkraft XPEDITION 2 i-Size 40–150cm splňuje nejnovější normu R129 pro autosedačky i-Size a byla také testována v přísných podmínkách crash testů. Třívrstvá opěrka hlavy H-GUARD+ a SPS ochrana trupu pro bezpečnější cestování. Instalace pomocí ISOFIX a Top Tether. Systém EASY SPIN 360° umožňuje rychlé a snadné otočení autosedačky směrem ke dveřím pro snadnější usazení dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Kinderkraft I-GROW i-Size 40-150 cm Kinderkraft JUNIOR FIX 2 i-Size 100-150 cm
Kinderkraft I-GROW i-Size 40-150 cm

Otočná autosedačka I-GROW i-Size 40–150 cm vás bude provázet od narození dítěte až do jeho přibližně 12 let (36 kg/150 cm výšky). Kromě klasických prvků, jako jsou nastavitelné 5-bodové vnitřní pásy a pevná skořepina, je vybavena řadou dalších bezpečnostních prvků, jako jsou systémy H-GUARD a SPS+ a indikátory bezpečného upevnění ISOFIX a TOP TETHER. Díky systému EASY SPIN 360° můžete autosedačku během chvilky otočit předem k sobě a správně připoutat dítě pomocí vnitřních pásů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
RÖMER-BRITAX Autosedačka King Pro Kinderkraft SAFETY-FIX 2 i-Size 76-150cm
RÖMER-BRITAX Autosedačka King Pro

Jízda autem za naprostého bezpečí – moderní dětská autosedačka Britax Römer Autosedačka King Pro se vejde do každého auta pomocí 3bodového bezpečnostního pásu, kdy se při instalaci automaticky pás napne. Má nastavitelnou opěrku hlavy, několik naklápěcích poloh a pratelný potah.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Kinderkraft SAFETY-FIX 2 i-Size 76-150cm Kinderkraft SAFETY-FIX 2 i-Size 76-150cm
Kinderkraft SAFETY-FIX 2 i-Size 76-150cm

Autosedačka navržená s ohledem na bezpečnost vašeho dítěte. Kinderkraft SAFETY-FIX 2 i-Size 76–150cm nabízí přípevnění na ISOFIX a pás TOP TETHER, Easy Grow System pro nastavení pásů a opěrky hlavy zároveň a 3vrstvou opěrku hlavy s paměťovou pěnou H-Guard System. Odnímatelné čalounění.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Joie i-Spin 360 Kinderkraft SAFETY-FIX 2 i-Size 76-150cm
Joie i-Spin 360

Otočná autosedačka.

Autosedačku i-Spin 360 je možné používat od narození do výšky 105 cm. Nabízí ještě více bezpečnosti a pohodlí, díky upevnění na isofix, vylepšené ochraně proti bočnímu nárazu a možnosti natočení autosedačky usnadňuje nastupování dítka.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL