10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Akce
Britax Römer KING II Black Britax Römer Autosedačka Hi-Liner
Britax Römer KING II Black

Römer KING II Black má výškově nastavitelnou hlavovou opěrku se systémem posouvání výšky pásů a odklápěcí zadní část pro lepší přístup a upoutání pásy z auta.

můžete mít 29.9.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Kinderkraft Comfort Up Britax Römer Autosedačka Hi-Liner
Kinderkraft Comfort Up

Autosedačka KINDERKRAFT Comfort Up je navržená tak, aby poskytovala maximální bezpečnost a pohodlí pro dítě během jízdy. Autosedačka úspěšně prošla nárazovou zkouškou a proto je to první volba maminek. Na prvním místě jdou ruku v ruce bezpečnost s pohodlím a proto je tato autosedačka ideální pro děti o hmotnosti 9 až 36 kg.

můžete mít 29.9.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Britax Römer Autosedačka Hi-Liner Britax Römer Autosedačka Hi-Liner
Britax Römer Autosedačka Hi-Liner

Nový model HI-LINER je pro každého, kdo hledá spolehlivou a snadno použitelnou autosedačku s vysokým opěradlem. Model HI-LINER je navržený a vyráběný v Německu a splňuje nejvyšší standardy s ohledem na pohodlí a bezpečnost na cestách.

můžete mít 29.9.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Britax Römer Autosedačka Evolvafix Kinderkraft SAFETY-FIX 2 i-Size 76-150cm
Britax Römer Autosedačka Evolvafix

Autosedačka EVOLVAFIX je navržená tak, aby chránila děti od 15 měsíců až do 12 let. Splňuje normu i-Size. Můžete se tak spolehnout, že je maximálně bezpečná a flexibilní. Ze sedačky se zabudovaným pásem pro menší děti se pomocí několika jednoduchých kroků přemění na sedačku s vysokou zádovou opěrkou pro větší cestovatele.

můžete mít 29.9.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Novinka
Kinderkraft SAFETY-FIX 2 i-Size 76-150cm Kinderkraft SAFETY-FIX 2 i-Size 76-150cm
Kinderkraft SAFETY-FIX 2 i-Size 76-150cm

Autosedačka navržená s ohledem na bezpečnost vašeho dítěte. Kinderkraft SAFETY-FIX 2 i-Size 76–150cm nabízí přípevnění na ISOFIX a pás TOP TETHER, Easy Grow System pro nastavení pásů a opěrky hlavy zároveň a 3vrstvou opěrku hlavy s paměťovou pěnou H-Guard System. Odnímatelné čalounění.

můžete mít 29.9.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 910 Kč
Britax Römer Autosedačka Kidfix III S Kinderkraft SAFETY-FIX 2 i-Size 76-150cm
Britax Römer Autosedačka Kidfix III S

Mimořádně pohodlná a stylově navržená, bezpečná autosedačka Kidfix III S od značky Britax Römer. Autosedačka KIDFIX III S vychází z více než padesátiletých zkušeností a výzkumů a nabízí tu nejvyšší úroveň bezpečnosti. Díky těm nejmodernějším bezpečnostním prvkům je vaše dítě vždy dokonale chráněno a díky svému ergonomickému tvaru jednou z nejpohodlnějších dětských autosedaček na trhu.

můžete mít 29.9.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
BUF BOOF Autosedačka Tweety Plus DELUXE BlackBear s otočným Isofixem o 360 stupňů od 0 do 36 kg BUF BOOF Autosedačka Tweety Plus DELUXE BlackBear s otočným Isofixem o 360 stupňů od 0 do 36 kg
BUF BOOF Autosedačka Tweety Plus DELUXE BlackBear s otočným Isofixem o 360 stupňů od 0 do 36 kg

S velmi atraktivním designem pro nejmenší je otočná autosedačka Tweety Plus DELUXE 360 s Isofixem vhodná pro věkové skupiny 0, 1, 2 a 3 – od 0 do 36 kilogramů.

můžete mít 3.10. - 4.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Joie Steadi BUF BOOF Autosedačka Tweety Plus DELUXE BlackBear s otočným Isofixem o 360 stupňů od 0 do 36 kg
Joie Steadi

Autosedačka Steadi Vám umožní vozit vaše dítě déle proti směru jízdy a tím zásadně zvýšit jeho bezpečnost v raném věku. Dopřejte mu bezpečí, kvalitní materiály a pohodlí nabízené skvěle polohovatelnou autosedačkou Steadi.

můžete mít 29.9.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Joie Trillo LX BUF BOOF Autosedačka Tweety Plus DELUXE BlackBear s otočným Isofixem o 360 stupňů od 0 do 36 kg
Joie Trillo LX

Joie Trillo LX je autosedačka určená pro děti 15–36kg. Díky ní dopřejete vašemu dítěti vynikající úroveň bezpečí, stylu a komfortu. Bezpečnost zajistí komplexní ochrana proti bočnímu nárazu doplněná o odnímatelné prvky a ISOSAFE konektory upevní autosedačku na ISOFIX úchyty v automobilu. Výškově nastavitelná hlavová opěrka poskytne flexibilní komfort dle aktuální výšky dítěte.

můžete mít 29.9.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 2 514 Kč
Novinka
Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76-150cm Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76-150cm
Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76-150cm

Autosedačka je navržená tak, aby poskytovala maximální bezpečnost a pohodlí pro dítě během jízdy. Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76–150cm nabízí upevnění tříbodovým pásem, 5bodové měkké pásy s protiskluzovými protektory a 10bodovou nastavitelnou hlubokou opěrku hlavy. Čalounění lze sejmout a vyprat.

můžete mít 29.9.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 576 Kč
Joie Stages Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76-150cm
Joie Stages

Autosedačka Stages je unikátní autosedačka schválená od narození až do 25 kg a pro maximální pohodlí je vybavena velkým množstvím odnímatelných polstrování. Autosedačka se upevňuje pomocí tříbodového bezpečnostního pásu automobilu.

můžete mít 29.9.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 4 419 Kč
Joie Every Stage R129 Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76-150cm
Joie Every Stage R129

Nejflexibilnější sedačka. Unikátní autosedačka schválená od narození až do 36 kg! Every Stage™ R129 je nová verze autosedaček řady Every Stage™, která nově splňuje i přísné požadavky normy R129. Every Stage™ R129 je schválená pro děti s výškou od 40–145 cm, díky tomu ji lze využívat od narození až do cca 12 let.

můžete mít 29.9.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro