10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Kinderkraft Comfort Up Britax Römer Autosedačka Evolvafix
Kinderkraft Comfort Up

Autosedačka KINDERKRAFT Comfort Up je navržená tak, aby poskytovala maximální bezpečnost a pohodlí pro dítě během jízdy. Autosedačka úspěšně prošla nárazovou zkouškou a proto je to první volba maminek. Na prvním místě jdou ruku v ruce bezpečnost s pohodlím a proto je tato autosedačka ideální pro děti o hmotnosti 9 až 36 kg.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Britax Römer Autosedačka Hi-Liner Britax Römer Autosedačka Evolvafix
Britax Römer Autosedačka Hi-Liner

Nový model HI-LINER je pro každého, kdo hledá spolehlivou a snadno použitelnou autosedačku s vysokým opěradlem. Model HI-LINER je navržený a vyráběný v Německu a splňuje nejvyšší standardy s ohledem na pohodlí a bezpečnost na cestách.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Britax Römer Autosedačka Evolvafix Britax Römer Autosedačka Evolvafix
Britax Römer Autosedačka Evolvafix

Autosedačka EVOLVAFIX je navržená tak, aby chránila děti od 15 měsíců až do 12 let. Splňuje normu i-Size. Můžete se tak spolehnout, že je maximálně bezpečná a flexibilní. Ze sedačky se zabudovaným pásem pro menší děti se pomocí několika jednoduchých kroků přemění na sedačku s vysokou zádovou opěrkou pro větší cestovatele.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core
Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core

S autosedačkou Baby-Safe Core budete mít jistotu, že váš malý uzlíček radosti bude na každé cestě v bezpečí a pohodlí. Je lehká a flexibilní, můžete ji používat se základnou nebo bezpečnostním pásem auta, abyste měli na každé cestě naprostou volnost. Připněte své drahé dítě bezpečně pomocí snadno zapínatelné přezky a uvolněte se – díky nastavitelné opěrce hlavy roste autosedačka spolu s ním, takže budete mít jistotu, že je vaše děťátko chráněno od narození až do výšky 83 cm.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Britax Römer Autosedačka Kidfix III S Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core
Britax Römer Autosedačka Kidfix III S

Mimořádně pohodlná a stylově navržená, bezpečná autosedačka Kidfix III S od značky Britax Römer. Autosedačka KIDFIX III S vychází z více než padesátiletých zkušeností a výzkumů a nabízí tu nejvyšší úroveň bezpečnosti. Díky těm nejmodernějším bezpečnostním prvkům je vaše dítě vždy dokonale chráněno a díky svému ergonomickému tvaru jednou z nejpohodlnějších dětských autosedaček na trhu.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76-150cm Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core
Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76-150cm

Autosedačka je navržená tak, aby poskytovala maximální bezpečnost a pohodlí pro dítě během jízdy. Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76–150cm nabízí upevnění tříbodovým pásem, 5bodové měkké pásy s protiskluzovými protektory a 10bodovou nastavitelnou hlubokou opěrku hlavy. Čalounění lze sejmout a vyprat.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Joie Steadi R129 Lorelli Autosedačka AVIATOR ISOFIX 0-36 KG
Joie Steadi R129

Nová verze populární autosedačky Steadi™ zachovává možnost vozit své dítě proti směru jízdy až do 18 kg (přibližně 4 let) a nově přidává splnění aktuální normy R129, která má přísné požadavky na ochranu při nárazu z boku.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Lorelli Autosedačka AVIATOR ISOFIX 0-36 KG Lorelli Autosedačka AVIATOR ISOFIX 0-36 KG
Lorelli Autosedačka AVIATOR ISOFIX 0-36 KG

Mimořádně pohodlná autosedačka AVIATOR Isofix od značky Lorelli s vyspělými bezpečnostními prvky, jako je systém ochrany při bočním nárazu nebo ukotvení Isofix. Výšku opěrky hlavy můžete nastavit v 11 polohách. Pro děti od narození až do 12 let.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Joie Every Stage R129 Lorelli Autosedačka AVIATOR ISOFIX 0-36 KG
Joie Every Stage R129

Nejflexibilnější sedačka. Unikátní autosedačka schválená od narození až do 36 kg! Every Stage™ R129 je nová verze autosedaček řady Every Stage™, která nově splňuje i přísné požadavky normy R129. Every Stage™ R129 je schválená pro děti s výškou od 40–145 cm, díky tomu ji lze využívat od narození až do cca 12 let.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Kinderkraft JUNIOR FIX 2 i-Size 100-150 cm Kinderkraft JUNIOR FIX 2 i-Size 100-150 cm
Kinderkraft JUNIOR FIX 2 i-Size 100-150 cm

JUNIOR FIX – autosedačka splňující nejnovější bezpečnostní normu R129 i-Size pro děti s výškou 100–150 cm (3,5–12 let). Byla vytvořena, aby zajistila Vašemu dítěti bezpečnou a pohodlnou jízdu. Autosedačku JUNIOR FIX snadno připevníte na systém ISOFIX (nebo volitelně bezpečnostními pásy automobilu), který je vybaven indikátory správné montáže.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Joie i-Spin 360 E Kinderkraft JUNIOR FIX 2 i-Size 100-150 cm
Joie i-Spin 360 E

Nová varianta úspěšné autosedačky i-Spin 360 se od této verze liší pouze tím, že neobsahuje dělenou vnitřní vložku, je tedy vhodná až pro samostatně sedící děti. Špičkové bezpečí i-Spin 360 E přesahuje bezpečnostní nároky normy i-Size. Původní verze, autosedačka i-Spin 360, dosáhla špičkových výsledků při spotřebitelských testech, které vyzdvihovali zejména úžasnou bezpečnost při čelním a bočním nárazu a také nízké riziko nesprávné instalace, tedy v podstatě nejzásadnější bezpečnostní rizika.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Joie Every Stage ember 2022 Kinderkraft JUNIOR FIX 2 i-Size 100-150 cm
Joie Every Stage ember 2022

Vysoce kvalitní dětská autosedačka Every Stage 2020 od značky Joie poskytuje dětem perfekní bezpečnost a úžasný komfort. Autosedačka je polohovatelná a má 5bodové bezpečnostní pásy. Vhodné pro děti od narození do 36 kg.

můžete mít 4.12.

Od MALL