10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Britax Römer Autosedačka Hi-Liner Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core
Britax Römer Autosedačka Hi-Liner

Nový model HI-LINER je pro každého, kdo hledá spolehlivou a snadno použitelnou autosedačku s vysokým opěradlem. Model HI-LINER je navržený a vyráběný v Německu a splňuje nejvyšší standardy s ohledem na pohodlí a bezpečnost na cestách.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Britax Römer Autosedačka Evolvafix Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core
Britax Römer Autosedačka Evolvafix

Autosedačka EVOLVAFIX je navržená tak, aby chránila děti od 15 měsíců až do 12 let. Splňuje normu i-Size. Můžete se tak spolehnout, že je maximálně bezpečná a flexibilní. Ze sedačky se zabudovaným pásem pro menší děti se pomocí několika jednoduchých kroků přemění na sedačku s vysokou zádovou opěrkou pro větší cestovatele.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core
Britax Römer Autosedačka Baby-Safe Core

S autosedačkou Baby-Safe Core budete mít jistotu, že váš malý uzlíček radosti bude na každé cestě v bezpečí a pohodlí. Je lehká a flexibilní, můžete ji používat se základnou nebo bezpečnostním pásem auta, abyste měli na každé cestě naprostou volnost. Připněte své drahé dítě bezpečně pomocí snadno zapínatelné přezky a uvolněte se – díky nastavitelné opěrce hlavy roste autosedačka spolu s ním, takže budete mít jistotu, že je vaše děťátko chráněno od narození až do výšky 83 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Maxi-Cosi Rock 2020 Lionelo autosedačka s ISOFIXEM BASTIAAN I-size 40-150 cm
Maxi-Cosi Rock 2020

Autosedačka MAXI-COSI Rock 0–13kg nabízí rychlé a snadné připevnění autosedačky k základně MAXI-COSI 2wayFix. Je vhodná pro cestování v letadle. Snadné nastavení pásů dítěte. Maximální úroveň pohodlí a bezpečnosti pro vaše dítě.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76-150cm Lionelo autosedačka s ISOFIXEM BASTIAAN I-size 40-150 cm
Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76-150cm

COMFORT UP i-Size – autosedačka pro děti s výškou od 76 do 150 cm. Sedačka splňuje nejnovější normu R129 i-Size. S ní si můžete být jisti, že vaše dítě bude dostatečně chráněno přibližně od 15 měsíců do 12 let (podle staré normy 9–36 kg)! Jedná se o univerzální autosedačku, kterou můžete díky širokému nastavení hlavové opěrky a pásů snadno přizpůsobit svému rostoucímu dítěti.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo autosedačka s ISOFIXEM BASTIAAN I-size 40-150 cm Lionelo autosedačka s ISOFIXEM BASTIAAN I-size 40-150 cm
Lionelo autosedačka s ISOFIXEM BASTIAAN I-size 40-150 cm

Otočná autosedačka 4 v 1 v souladu s nejnovější normou R129. Lionelo BASTIAAN I-size 40–150 cm nabízí široký výškový rozsah od 40 do 150 cm, díky kterému ji můžete používat od kojence po starší dítě. Upevnění pomocí ISOFIX a popruhu Top Tether. Otočná základna 360° EasyTurn umožňuje snadné umístění a vyjmutí dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ZOPA Autosedačka Matrix i-Size Kinderkraft XPEDITION 2 i-Size 40-150cm
ZOPA Autosedačka Matrix i-Size

Autosedačka Matrix i-Size od značky Zopa nabízí prvnotřídní ochranu pro děti od 3,5 do 12 let (15 – 36 kg). Pevný a prostorný sedák spolu s měkkým polstrováním zajistí pohodlí i na delších cestách. Autosedačku lze do vozidla nainstalovat pomocí bezpečnostního pásu, či pomocí ISOFIX kotvícího systému.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Kinderkraft I-GROW i-Size 40-150 cm Kinderkraft XPEDITION 2 i-Size 40-150cm
Kinderkraft I-GROW i-Size 40-150 cm

Otočná autosedačka I-GROW i-Size 40–150 cm vás bude provázet od narození dítěte až do jeho přibližně 12 let (36 kg/150 cm výšky). Kromě klasických prvků, jako jsou nastavitelné 5-bodové vnitřní pásy a pevná skořepina, je vybavena řadou dalších bezpečnostních prvků, jako jsou systémy H-GUARD a SPS+ a indikátory bezpečného upevnění ISOFIX a TOP TETHER. Díky systému EASY SPIN 360° můžete autosedačku během chvilky otočit předem k sobě a správně připoutat dítě pomocí vnitřních pásů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Kinderkraft XPEDITION 2 i-Size 40-150cm Kinderkraft XPEDITION 2 i-Size 40-150cm
Kinderkraft XPEDITION 2 i-Size 40-150cm

Multifunkční autosedačka 4 v 1 je určená pro děti od 40 do 150 cm (0 – 36 kg, od narození do přibližně 12 let). Kinderkraft XPEDITION 2 i-Size 40–150cm splňuje nejnovější normu R129 pro autosedačky i-Size a byla také testována v přísných podmínkách crash testů. Třívrstvá opěrka hlavy H-GUARD+ a SPS ochrana trupu pro bezpečnější cestování. Instalace pomocí ISOFIX a Top Tether. Systém EASY SPIN 360° umožňuje rychlé a snadné otočení autosedačky směrem ke dveřím pro snadnější usazení dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Joie i-Spin 360 Lionelo Autosedačka Levi one i-size 76-150 cm
Joie i-Spin 360

Otočná autosedačka.

Autosedačku i-Spin 360 je možné používat od narození do výšky 105 cm. Nabízí ještě více bezpečnosti a pohodlí, díky upevnění na isofix, vylepšené ochraně proti bočnímu nárazu a možnosti natočení autosedačky usnadňuje nastupování dítka.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lorelli Autosedačka AVIATOR ISOFIX 0-36 KG Lionelo Autosedačka Levi one i-size 76-150 cm
Lorelli Autosedačka AVIATOR ISOFIX 0-36 KG

Mimořádně pohodlná autosedačka AVIATOR Isofix od značky Lorelli s vyspělými bezpečnostními prvky, jako je systém ochrany při bočním nárazu nebo ukotvení Isofix. Výšku opěrky hlavy můžete nastavit v 11 polohách. Pro děti od narození až do 12 let.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Autosedačka Levi one i-size 76-150 cm Lionelo Autosedačka Levi one i-size 76-150 cm
Lionelo Autosedačka Levi one i-size 76-150 cm

Bezpečnou přepravu dítěte autem zajistí dětská autosedačka Lionelo Autosedačka Levi one i-size 76–150 cm s redukční vložkou pro nejmenší děti. Autosedačka je v souladu se standardem i-Size, má opěrku hlavy nastavitelnou v 10 stupních a její instalace je pomocí bezpečnostních pásů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL