Bougari AKCE: 80x250 cm Twin-Wendeteppiche 103108 creme grau
1 351 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kusový koberec z kolekce Twin-Wendeteppiche v jednoduchém dvoubarevném stylu, šedá a krémová. Koberec je oboustranný, můžete si tak vybrat ze dvou barevných variant. Výhodou koberců Twin-Wendeteppiche je, že je můžete použít jako venkovní koberec například pro zkrášlení venkovní terasy.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103417 Madrid black creme
4 121 Kč
+ doprava zdarma

Kruhový kusový koberec Madrid z řady Twin Supreme od výrobce Bougari můžete využít jak jako interiérový koberec, tak jako venkovní koberec. Jedná se o oboustranný koberec v černé a béžové barvě s krásnými geometrickými vzory, připomínajícími rozkvetlou květinu.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103422 Palermo blue creme
2 061 Kč
+ doprava zdarma

Kruhový kusový koberec Palermo z řady Twin Supreme od výrobce Bougari můžete umístit do interiéru nebo exteriéru. Koberec v modré barvě s béžovými ornamenty je oboustranný, můžete si ho tak otáčet jak zrovna potřebujete. Je vyroben ze 100% polypropylenu a velice snadno se udržuje.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103423 Palermo green creme
2 061 Kč
+ doprava zdarma

Kruhový kusový koberec Palermo z řady Twin Supreme od výrobce Bougari můžete umístit do interiéru nebo exteriéru. Koberec v zelené barvě s béžovými ornamenty je oboustranný, můžete si ho tak otáčet jak zrovna potřebujete. Je vyroben ze 100% polypropylenu a velice snadno se udržuje.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103426 Sydney blue creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Sydney obdélníkového tvaru z řady Twin Supreme od výrobce Bougari využijete v exteriéru i interiéru. Koberec v modré a béžové barvě je oboustranný, přičemž na každé straně jsou barvy opačně, než na té druhé. To dělá koberec velice zajímavým a praktickým.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103427 Sydney green creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Kusový obdélníkový koberec Sydney z řady Twin Supreme od výrobce Bougari je oboustranný a využít jej můžete jak v interiéru tak exteriéru. Na každé straně koberce jsou barvy přesně opačně, než na té druhé. To dělá koberec velice zajímavým a praktickým.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103428 Malibu grey creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Kusový oboustranný obdélníkový koberec Malibu z řady Twin Supreme od výrobce Bougari je vhodný na vnitřní i venkovní použití. Koberec v několika velikostech má zajímavý design s kosočtvercovými motivy v šedé a béžové barvě, které jsou na opačné straně koberce zase opačně.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103429 Malibu black creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Oboustranný kusový obdélníkový koberec Malibu z řady Twin Supreme od výrobce Bougari je vhodný na vnitřní i venkovní použití. Koberec v různých velikostech má zajímavý design s kosočtvercovými motivy v černé a béžové barvě, které jsou na opačné straně koberce zase opačně.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103430 Malibu blue creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Oboustranný kusový koberec Malibu z řady Twin Supreme od výrobce Bougari pro vnitřní i venkovní použití. Obdélníkový koberec v různých velikostech má zajímavý design s kosočtvercovými motivy v modré a béžové barvě, které jsou na opačné straně koberce zase opačně.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103431 Malibu green creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Oboustranný kusový koberec Malibu z řady Twin Supreme od výrobce Bougari, vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Koberec obdélníkového tvaru v různých velikostech má zajímavý design s kosočtvercovými motivy v zelené a béžové barvě, které jsou na opačné straně koberce zase opačně.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103432 Palma grey creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Kusový oboustranný obdélníkový koberec Palma z řady Twin Supreme od výrobce Bougari nabízíme v několika různých rozměrech. Hodí se do interiéru i exteriéru a díky tomu, že je oboustranný, je velmi variabilní.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103433 Palma black creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Oboustranný obdélníkový kusový koberec Palma z řady Twin Supreme od výrobce Bougari nabízíme v několika různých rozměrech. Hodí se do interiéru i exteriéru a díky tomu, že je oboustranný, je velmi variabilní.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103434 Palma brown creme
1 731 Kč
+ doprava zdarma

Oboustranný obdélníkový kusový koberec Palma z řady Twin Supreme od výrobce Bougari nabízíme hned v několika různých rozměrech. Hodí se do interiéru i exteriéru a díky tomu, že je oboustranný, je velmi variabilní.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103435 Palma blue creme
1 731 Kč
+ doprava zdarma

Kusový obdélníkový oboustranný koberec Palma z řady Twin Supreme od výrobce Bougari nabízíme v několika různých rozměrech. Je vhodný do interiérů i exteriérů a díky tomu, že je oboustranný, je velmi variabilní.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103439 Kuba blue creme
2 305 Kč
+ doprava zdarma

Oboustranný obdélníkový kusový koberec Kuba z řady Twin Supreme od výrobce Bougari Vás nadchne svým vzorem a variabilitou. Tento modro-krémový koberec se hodí do interiérů i exteriérů a je oboustranný, kdy na každé straně jsou barvy opačně než na druhé.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103440 Kuba green creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Kusový obdélníkový oboustranný koberec Kuba z řady Twin Supreme od výrobce Bougari Vás nadchne svým vzorem a variabilitou. Zeleno-krémový koberec se hodí do interiérů i exteriérů a je oboustranný, kdy na každé straně jsou barvy opačně než na druhé.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103749 Blue/Cream
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Moderní kusový koberec v příjemné kombinaci modré a krémové barvy nese označení Twin Supreme 103749. Tento povedený oboustranný koberec je možné umístit jak do vnitřních prostorů, tak do prostorů venkovních (např. na terasu a balkón).


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103750 Grey/Cream
3 131 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Twin Supreme 103750 se řadí mezi koberce bouclé, tedy koberce bez vlasu. Jeho údržba je tak velice snadná a odolnost více než dobrá. Tento stylový koberec v kombinaci šedé a krémové barvy se hodí do mnoha typů interiérů i exteriérů.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103751 Green/Cream
1 731 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pokud hledáte moderní kusový koberec bez vlasu, který se dá položit na obě strany, pak byste neměli přehlédnout povedený koberec Twin Supreme 103751. Mezi jeho přednosti patří velmi snadná údržba, dobrá kvalita a vyšší odolnost. Jistě Vás potěší i praktičnost a univerzálnost.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103752 Cream/Blue
1 731 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oboustranný kusový koberec Twin Supreme 103752 se může pochlubit dobrou kvalitou, bezproblémovou údržbou a širokou škálou využitelnosti. Můžete ho umístit jak do interiérů, kde se hodí např. do předsíní, nebo naopak do exteriérů, jako jsou terasy nebo balkóny.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103753 Grey/Cream
3 131 Kč
+ doprava zdarma

Šedobílý kusový koberec typu bouclé, který je možné umístit jak do interiérů, tak i do vnějších prostorů (např. na balkón či terasu). Tento oboustranný koberec s moderním vzorem si oblíbíte zejména pro jeho praktičnost, univerzálnost a snadnou údržbu.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103754 Green/Cream
1 731 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oboustranný kusový koberec s povedeným moderním vzorem, který překvapí svou dobrou kvalitou a velmi snadnou údržbou. Tak přesně takto se dá popsat outdoorový koberec Twin Supreme 103754, který je možný umístit jak do interiéru, tak do exteriéru.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103756 Brown/Cream
1 731 Kč
+ doprava zdarma

Zajímavý kusový koberec Twin Supreme 103756 se řadí mezi koberce typu bouclé, tedy koberce bez vlasu. Tato vlastnost je zárukou velmi snadné údržby a vyšší odolnosti. Jedná se o moderní koberec s povedeným vzorem, který nabízí široké možnosti využití.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103758 Green/Cream
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Tak tento koberec se opravdu povedl! Nejenže se vyznačuje dobrou kvalitou, snadnou údržbou a vyšší pevností, ale můžete ho umístit téměř kamkoliv. Jedná se totiž o indoorový a zároveň outdoorový koberec, který se řadí mezi koberce typu bouclé, tedy koberce bez vlasu.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103759 Blue/Cream
1 731 Kč
+ doprava zdarma

Jednoduchý, ale přesto účinný vzor činí z koberce Twin Supreme 103759 jasnou volbu nejen do běžných typů interiérů, jako jsou obývací pokoje a předsíně, ale i do venkovních prostorů. Tento indoorový a zároveň outdoorový koberec byl vyroben ze 100% polypropylenového vlákna.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103760 Grey/Cream
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Jednoduchý, ale přesto moderní a stylový koberec, který najde své uplatnění téměř kdekoliv! Přesně takový je oboustranný kusový koberec Twin Supreme 103760. Tento parádní kousek byl vyroben ze 100% polypropylenu.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103761 Black/Cream
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Černobílý kusový koberec Twin Supreme 103761 s velmi zajímavým vzorem se designérům od Hanse Home opravdu povedl. Tento nadčasový koberec se ale může pochlubit i funkčními vlastnosmi.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103762 Green/Cream
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Hledáte-li moderní kusový koberec do interiérů i exteriérů, pak byste neměli přehlédnout velmi povedený oboustranný koberec typu bouclé, který nese označení Twin Supreme 103762. Jedná se o skvělý koberec, který kromě originálního vzhledu nabízí též snadnou údržbu, dobrou kvalitu a vyšší odolnost.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103763 Grey/Cream
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Příjemný oboustranný koberec v odstínech bílé a šedé barvy, který potěší svou praktičností, originalitou a univerzálností. Jeho oznašení je Twin Supreme 103763. Mezi jeho další přednosti patří snadná údržba, vyšší odolnost a celkově dobrá kvalita.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103764 Blue/Cream
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Velmi pěkný kusový koberec Twin Supreme 103764 se designérům z Hanse Home opravdu povedl. Tento outdoorový i indoorový koberec Vám bude dělat radost téměř kdekoliv. Jedná se tak o univerzální a zároveň praktický oboustranný koberec příjemného vzhledu.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103765 Blue/Cream
2 305 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tak tento kusový koberec se opravdu povedl! Mezi jeho přednosti patří především vynikající geometrický vzhled a možnost položit ho na zem z obou stran. Jedná se tak o univerzální a praktický koberec, který si navíc poradí i s venkovním prostředím.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103766 Grey/Cream
1 809 Kč
+ doprava zdarma

Povedený kusový koberec s pravidelným geometrickým vzorem, který se hodí téměř kamkoliv! Takový je indoorový a outdoorový koberec Twin Supreme 103766, který je možné položit na zem na obě jeho strany. Tento moderní koberec Vás jistě potěší velmi snadnou a bezroblémovou údržbou.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103767 Black/Cream
4 947 Kč
+ doprava zdarma

Moderní koberec s povedeným geometrickým vzorem, který můžete umístit do mnoha typů nejen interiérů, ale i exteriérů. Přidáme-li k tomu snadnou a bezproblémovou údržbu, pak dostaneme kusový koberec Twin Supreme 103767, který se dále vyznačuje dobrou kvalitu a vyšší odolností.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103768 Green/Cream
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Pěkný indoorový a outdoorový koberec Twin Supreme 103768 v kombinaci bílé a zelené barvy byl vyroben ze 100% polypropylenového vlákna. Jedná se o koberec bez vlasu, který si oblíbíte pro jeho dobrou kvalitu, vyšší odolnost a především bezproblémovou údržbu.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103769 Black/Anthracite
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Skvělý oboustranný koberec, který se může pochlubit originálním vzhledem z obou stran! Tak takový je kusový koberec s označením Twin Supreme 103769, který byl vyrobený ze 100% polypropylenových vláken. Tento moderní koberec se hodí do mnoha typů interiérů i exteriérů.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103770 Black/Cream
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Pokud máte rádi stylové koberce s geometrickým vzorem, pak byste neměli přehlédnout povedený kusový koberec Twin Supreme 103771, který je k dostání v odstínech černé a krémově bílé barvy.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103771 Taupe
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Moderní kusový koberec, který má oboustranné využití, nese název Twin Supreme 103771. Tento velice zdařilý koberec Vás potěší snadnou údržbou, celkově dobrou kvalitou a vyšší odolností. Jedná se o koberec bez vlasu (bouclé), který byl vyroben ze 100% polypropylenu. Umístit jej můžete téměř kamkoliv.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103772 Grey/Cream
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Moderní oboustranný koberec Twin Supreme 103772 si oblíbíte pro originální geometrický vzor, dobrou kvalitu a velmi snadnou údržbu. Tento koberec se pyšní širokou škálou využitelnosti. Jedná se totiž o indoorový a zároveň outdoorový koberec, který si můžete položit téměř kamkoliv.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103773 Blue/Cream
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Pěkný oboustranný koberec Twin Supreme 103773 zaujme povedeným geometrickým vzorem, příjemnými barvami a celkově moderním vzhledem. Mezi další přednosti tohoto stylového koberce patří velmi snadná údržba, vyšší odolnost a dobrá kvalita.


Bougari Kusový koberec Twin-Wendeteppiche 103095 grün creme
1 689 Kč
+ doprava zdarma

Stylový kusový koberec z kolekce německé značky Hanse Home. Koberec je oboustranný, z jedné strany je zelený a z druhé strany krémový. Koberec se bude skvěle hodit do každého interiéru. Navíc jej můžete použít jako venkovní koberec k dozdobení například venkovní terasy.


Bougari Kusový koberec Twin-Wendeteppiche 103096 schwarz creme kruh
2 079 Kč
+ doprava zdarma

Dokonale moderní kusový koberec v kruhovém provedení z kolekce německé značky Hanse Home. Koberec je oboustranný, z jedné strany je tmavě černý a z druhé je světle krémový. Můžete tak koberec kdykoliv otočit a změnit tak design celého interiér.


Bougari Kusový koberec Twin-Wendeteppiche 103097 grau creme
1 169 Kč
+ doprava zdarma

Moderní kusový koberec z kolekce německé značky Hanse Home. Koberec je oboustranný. Z jedné strany je šedý, z druhé strany je krémově světlý. Koberec můžete kdykoliv otočit a změnit tak design interiéru. Koberec Twin-Wendeteppiche 103097 je také skvělou volbou k dozdobení venkovní terasy.


Bougari Kusový koberec Twin-Wendeteppiche 103097 grau creme kruh
2 079 Kč
+ doprava zdarma

Jednoduchý kusový koberec v kruhovém tvaru se bude skvěle hodit pod každý konferenční stolek. Koberec je oboustranný, z jedné strany šedý a z druhé strany krémový. Jedním otočením tak změníte design interiéru.


Bougari Kusový koberec Twin-Wendeteppiche 103098 terra creme
1 169 Kč
+ doprava zdarma

Jednobarevný kusový koberec z kolekce Twin-Wendeteppiche německé značky Hanse Home. Koberec je oboustranný, z jedné strany je krémově světlý a z druhé strany je oranžovo-hnědý, takzvaná terrakotová barva. Koberec bude skvělou volbou do každého obývacího pokoje nebo ložnice.


Bougari Kusový koberec Twin-Wendeteppiche 103098 terra creme kruh
2 079 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stylový kusový koberec v jednoduchém jednobarevném provedení. Koberec je z kolekce německé značky Hanse Home a bude perfektní volbou do moderního i klasického interiéru. Koberec Twin-Wendeteppiche 103098 můžete také použít jako doplněk na venkovní terase.