Tescoma Souprava pro odšťavňování DELLA CASA-18%
699 Kč 569 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Souprava pro odšťavňování ovoce a zeleniny DELLA CASA od české značky TESCOMA je výborným pomocníkem při přípravě domácích ovocných a zeleninových sirupů, přírodních šťáv, želé a džemů. Zpracovávejte průběžně sezonní produkty a vytvořte si doma výborné zásoby, které během roku jistě ocení celá rodina.

Orion Hrnec nerez na odšťavňování 8 l
1 999 Kč 1 199 Kč

Hrnec na odšťavňování od značky Orion vhodný pro přípravu sirupů a džemů. Každé patro hrnce plní svůj účel – spodní varná nádoba se sendvičovým dnem, sběrný hrnec s vypouštěcí hadičkou a perforovaný hrnec k propařování ovoce. Vyroben z nerezu, vhodný na všechny typy varných desek včetně indukce.

Banquet Odšťavovací mlýnek na ovoce CULINARIA
599 Kč

Tento mlýnek na ovoce je vyrobený z litiny a slouží pro drobnější ovoce. Skvěle odšťavňuje – lisuje ovoce a výsledný produkt je zbaven všech slupek a jadérek. Je zde možnost upravovat sílu odšťavení. Celý mlýnek je bytelný, vyrobený firmou Banquet. Držadlo je vyrobeno ze dřeva.

Orion Odšťavňovač ovoce litina + plátýnko
699 Kč

Mechanický mlýnek od značky Orion na odšťavňování ovoce, zeleniny a dalších surovin. Snadno a pevně jej přichytíte ke kuchyňské lince pomocí upevňovacího šroubu, gumové chrániče linku nepoškodí. Stačí opláchnout proudem vody, není vhodný do myčky nádobí.