Petr Lapáček: Zmizelé koleje, zmizelá nádraží
990 Kč 891 Kč

Železnice nám přinesla nejen revoluci v dopravě osob a zboží, ale také nové architektonické prvky přetvářející ráz krajiny. Seznamte se s již zaniklými tratěmi i nadobro ztracenými malebnými nádražíčky a rovněž poznejte ty, které je nahradily.

Jaroslav Stojan: Maličká su 1
55 Kč 49 Kč

132 nejznámějších písní v tóninách nejlépe vyhovujících dětskému hlasu. Akordový doprovod pro klavír a kytaru. Udělena schvalovací doložka MŠMT ČR č.j. 31 334/97–20 k zařazení do seznamu učebnic pro mateřské a základní školy.

Jiří Ullmann: Škola hry na keyboard
140 Kč 126 Kč

Velmi dobře zpracovaná a mnohaletou praxí ověřená učebnice na klávesové nástroje od zkušeného pedagoga, vhodná pro ZUŠ i pro samouky, pro děti i dospělé. Cvičení různých stylů (lidové písně, taneční rytmy, rock, …).

Katapult: Zpěvník Katapult - Noty, akordy, texty
385 Kč 346 Kč

Zpěvník obsahuje 34 největších hitů skupiny KATAPULT v úpravě především pro kytarové hráče. Každá píseň obsahuje notový záznam, text a akordy, pokyny pro elektrickou kytaru a rozepsaná sóla včetně kytarového intra.

Neřež: Zpěvník Nerez - Noty, akordy, texty
385 Kč 346 Kč

Zpěvník obsahuje 35 hitů skupiny Nerez, které pro vás vybral jeden z jejích zakládajících členů Zdeněk Vřešťál. Jádro kapely dále tvořili Vít Sázavský a Zuzana Navarová.

100 nejlepších malých a středních pivovarů
269 Kč 242 Kč

Kniha mapuje historii a současnost nejlepších malých a středních českých pivovarů. Smyslem publikace je seznámit čtenáře s těmi výrobci, kteří obohacují náš trh kvalitními produkty a vytvářejí tím tolik žádoucí protiváhu velkým výrobním kolosům.

12 vánočních koled pro kytaru
169 Kč 152 Kč

Dvanáct klasických českých koled v úpravě pro jednu až dvě kytary. U každé skladby naleznete QR kód, díky kterému si můžete skladbu poslechnout přes Váš mobilní telefon.

Obsah:
1. ŠTĚDREJ VEČER NASTAL
 2.

Adrian Newey: Jak postavit monopost F1
699 Kč 629 Kč

Britský konstruktér monopostů formule 1 Adrian Newey v autobiografii provede čtenáře svou fascinující pětatřicetiletou kariérou, během níž se podílel na designu a konstrukčních řešeních nejslavnějších modelů vozů F1.

AEROmodel 2 - Avia B-35 a Avia S-199 „Mezek“
119 Kč 107 Kč

AEROmodel 2 obsahuje 2 vystřihovací papírové modely v měřítku 1:48 – Avia B-35 – Avia S-199 „Mezek“ a popis historie – Avia B-35 – Avia B-35 měla nahradit v československém stíhacím letectvu úspěšnou Avii B-534.

Alois Pavlůsek: Jawa 350
299 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Publikace se věnuje jednomu ze tří nejvýznamnějších modelů v historii značky Jawa, který byl poprvé představen v roce 1973.

André Dominé: Víno
999 Kč 899 Kč

Jedná se již o 3., vydání atlasu pro milovníky vína. V této příručce je do jednoho svazku shrnuto vše, co se lze o víně dozvědět. Je to jak průvodce po zemích i oblastech, v nichž se pěstuje vinná réva, tak také ideální rádce při nákupu vína.

Ann Richardson: Zločinecké motocyklové gangy
99 Kč 89 Kč

Cílem této zprávy je podat stručný přehled o organizovaných kriminálních aktivitách zločineckých motorkářských gangů na území Spojených států amerických.

Antje Rittermann: Jednoduše ze dřeva - Nábytek a objekty z použitého dřeva
329 Kč 296 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máte rádi dřevo s patinou? Našli jste zbytky dřeva, lhostejno, jestli prkna z palety nebo větve, kterou je škoda vyhodit? Pak je tato kniha určena přesně pro vás! Naleznete zde mnoho instrukcí a nápadů. Udiví vás, co všechno lze vyrobit z použitého dřeva.

Augustin Šulc: Údržba a opravy motocyklů ČZ 125 a 150C
289 Kč 260 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Knihu, kterou vám předkládáme, byla připravena k tisku už v roce 1955, ale bohužel tehdy nevyšla. Jejím obsahem jsou články, které vycházely v časopisu Svět Motorů v letech 1953–1955.

Auta Velký obrazový průvodce
699 Kč 629 Kč

Publikace AUTA: Velký obrazový průvodce zahrnuje celé dějiny automobilismu a automobilu, od prvních vozů z 80. let 19. století až po současnost.

Autobusy Karosa 700 - historie, vývoj, technika, modifikace
339 Kč 305 Kč

Fundovaný pohled do „dějin“ tohoto autobusu přináší mnohé překvapivé informace: Karosy jezdily i na plyn, sloužily jako pojízdný hotel, existovala speciální verze na přepravu vězňů, na podvozcích Karosa se stavěly i moderní luxusní autobusy.

Autobusy Škoda 706 RO a RTO
299 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Autobusové ikony Škoda 706 RO a Škoda 706 RTO dodnes potěší oko nejen starší, ale i mladé generace. Autobus Škoda 706 RO se vyznačoval na svou dobu velmi progresivním bezkapotovým provedením.

Barevná flétnička - Pro děti od 4 do 7 let
130 Kč 117 Kč

Barevná flétnička je pracovní sešit pro začínající flétnisty ve věku od 4 do 7 let. Děti se pomocí pastelek a postaviček hajného Honzíka, gymnastky Gábinky, doktora Davídka, psa Alíka a kočky Cecilky učí první noty.

Bernt Spiegel: Trénujeme na motocyklu
399 Kč 359 Kč

Kniha „Trénujeme na motocyklu“ je lehce čitelné shrnutí praktických doporučení a navrhovaných tréninků, které ocení každý motorkář. Jednotlivá cvičení se dají do praxe uvádět denně, doslova při každé jízdě.

Běží liška k Táboru - Lidové písničky pro děti 2
240 Kč 216 Kč

Druhý díl populárních zpívánek pro děti. Opět 8 známých lidových písniček v obrázkové knížce s tvrdými deskami. Každá písnička je zde vyobrazena jako jeden velký obrázek s textem písně.

Born to be wild - Historie amerických motorkářů a motocyklů 1947-2002
99 Kč 89 Kč

Co bylo dřív, motorka nebo motorkář? Anebo, když na to přijde: motorkářský životní styl nebo magazín Easyriders, založený v roce 1971? Anebo to byl film Bezstarostná jízda z roku 1969, který se plně zaměřil na motorkářskou kulturu a dal jí její raison d’etre.

Břetislav Ditrych: Vzpomínky na létající stroje
545 Kč 490 Kč

Vrátíme se do prvních let 20. století a společně navštívíme aviatické dny a týdny v Evropě a především ve Francii, která tehdy byla nepochybným střediskem rozvoje letectví.

České a moravské písničky
139 Kč 125 Kč

Zahrajte a zazpívejte si nejznámější české lidové písničky, jako jsou Když jsem šel z Hradišťa, Nezacházej slunce, Červená, modrá fiala, Já husárek malý a další. Zpěvník je určen úplně všem, malým i velkým. Obsahuje noty a akordové značky.

Charley Boorman: Závod do Dakaru
199 Kč 179 Kč

Byli jsme kdesi v kanceláři a do místnosti právě přinesli naši knihu. Panovalo tam skutečné vzrušení. Oba jsme zavřeli oči a zakryli si je rukama a kniha byla položena na stůl. A pak: ta dá!