MosquitNo Dekorativní květina + Náramek na kotník ZDARMA
279 Kč

Dekorativní květináč uvolňující citronelovou vůni pomáhá odpuzovat komáry z bytu i ze zahrady po dobu 6–8 týdnů. Součástí balení jsou náhradní náplně. AKCE! K nákupu květiny získáte zdarma MosquitNo Náramek na kotník uvolňující citronelovou vůni po dobu až 72 hodin.

MosquitNo Samolepky s citronelovou vůní (6 ks)
89 Kč

Samolepky MosquitNo uvolňují citronelovou vůni minimálně 72 hodin. Samolepky jsou vhodné při sportování, kempování a dalších outdoorových aktivitách. Lze je nalepit na textil, postel, karavan či stan.

MosquitNo Náramek s citronelou Regular
89 Kč

Módní náramek MosquitNo Regular je vyroben ze speciální silikonové gumy, která postupně uvolňuje citronelovou vůni minimálně 72 hodin. Náramek je vhodné použít při cestování či jiných outdoorových aktivitách.

V balení po 1 ks. Vyrobeno v mixu 10 barev. (Nedokážeme zaručit doručení konkrétní barvy.)

MosquitNo Náramek s citronelou na kotník 1 + 1 ZDARMA
89 Kč

MosquitNo náramek na kotník uvolňuje citronelovou vůni minimálně 72 hodin. Je vítanou alternativou repelentů a vonných tyčinek. Náramek je vhodné použít při sportování, cestování a jiných outdoorových aktivitách. AKCE! Nyní ke každému objednanému náramku na kotník dostanete 1 náramek ZDARMA!

MosquitNo Náramek s citronelou na kotník
89 Kč 49 Kč

MosquitNo náramek na kotník je vyrobený ze speciální silikonové gumy, která postupně uvolňuje citronelovou vůni minimálně 72 hodin. Je vítanou alternativou repelentů a vonných tyčinek. Náramek je vhodné použít při sportování, cestování a jiných outdoorových aktivitách.

MosquitNo Náramky pro děti s citronelovou vůní (5 ks)
399 Kč

Módní náramky MosquitNo pro děti jsou vyrobeny ze speciální silikonové gumy, která postupně uvolňuje citronelovou vůni minimálně 72 hodin. Náramky je vhodné použít při sportování, cestování a jiných outdoorových aktivitách.

V balení po 5 ks, mix barev.

MosquitNo Náramky pro dospělé s citronelovou vůní (5 ks)
399 Kč

Módní náramky MosquitNo pro dospělé jsou vyrobeny ze speciální silikonové gumy, která postupně uvolňuje citronelovou vůni minimálně 72 hodin. Náramky je vhodné použít při sportování, cestování a jiných outdoorových aktivitách.

V balení po 5 ks, mix barev.

MosquitNo Náramky s citronelou Classic pack (5 ks)
419 Kč

Sada pěti silikonových náramků na zápěstí. Náramky uvolňují citronelovou vůni po dobu 72 hodin a jsou ideální alternativou repelentů a vonných tyčinek. Náramky je vhodné použít při sportování, cestování a jiných outdoorových aktivitách.

MosquitNo Náramky s citronelou na kotník (5 ks)
399 Kč 259 Kč

MosquitNo náramky na kotník jsou vyrobeny ze silikonové gumy, která postupně uvolňuje citronelovou vůni minimálně 72 hodin. Jsou vítanou alternativou repelentů a vonných tyčinek. Náramky je vhodné použít při sportování, cestování a jiných outdoorových aktivitách. V balení po 5 ks, mix různých barev.

MosquitNo Náramky s citronelou Summer pack (5 ks)
419 Kč

Sada pěti silikonových náramků na zápěstí. Náramky uvolňují citronelovou vůni po dobu 72 hodin a jsou ideální alternativou repelentů a vonných tyčinek. Náramky je vhodné použít při sportování, cestování a jiných outdoorových aktivitách.

MosquitNo Samolepky s citronelovou vůní (5x6 ks)
439 Kč

Samolepky MosquitNo uvolňující citronelovou vůni minimálně 72 hodin. Samolepky jsou vhodné při sportování, kempování a dalších outdoorových aktivitách. Lze je nalepit na textil, postel, karavan či stan. V balení po 5 × 6 ks samolepek.

DIFFUSIL Repelent Plus 2x 100 ml
159 Kč 139 Kč

Diffusil Repellent PLUS s vyšším obsahem účinné látky na odpuzování komárů, klíšťat a muchniček. Speciálně vyvinut pro pohyb a pobyt v přírodě s velkým výskytem komárů. Objem 2 × 100 ml.

Predator Forte 150 ml

Predator Forte 150 ml

Hodnocení: 4,9
169 Kč 139 Kč

Vysoce efektivní (s vyšším obsahem účinné látky), jemně parfemovaný, suchý repelent pro děti od 2 let a osoby s citlivou pokožkou. Doba účinnosti minimálně 6 hodin. Testováno v extrémních podmínkách záplavových oblastí lužních lesů SZÚ Praha. Objem 150 ml.

Predator Outdoor impregnace 200 ml
229 Kč 209 Kč

Repelent 3 v 1 – voděodolný, odpuzující a hubící účinek. Insekticidní repelent určený k impregnaci oděvu, obuvi, stanů, spacích vaků, moskytiér, závěsů apod. Nesnižuje propustnost vodních par = vhodný pro materiály s funkční membránou typu Goretex, Sympatex, Klimatex apod.

DIFFUSIL Repelent Basic 2x 100 ml
169 Kč 139 Kč

Repelentní sprej na odpuzování komárů. Účinkuje také proti komárům tygřím (Aedes Albopictus). Účinnost přípravku trvá 3 až 5 hodin nebo do umytí. Objem 2 × 100 ml.

OFF! Protect spray 2x 100 ml
390 Kč 139 Kč

OFF! Protect spray je repelentní přípravek vhodný pro děti již od 2 let. Lze jej použít přímo na oblečení a díky jednoduchému použití zvládnou jeho aplikaci i sami děti. Velmi účinný proti komárům.

Predator Junior 150 ml

Predator Junior 150 ml

Hodnocení: 4,7
199 Kč 179 Kč

Měsíc miminek:Elektronické předplatné časopisu Maminka na půl roku zdarma k nákupu tohoto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 nebo do vyprodání zásob)!

Repelent je určený pro děti od 3 měsíců a osoby s přecitlivělou pokožkou. Predátor Junior 150 ml obsahuje koncentrovanou látku IR 3535 s příměsí minerálních olejů, vitaminů, UV filtru a jemného parfému. Spolehlivě a účinně ochrání vaše dítě nejen před hmyzem, ale i proti škodlivému slunečnímu záření.

Star brite  Odpuzovač ovádů 100 ml
147 Kč

Odpuzovač ovádů 100 ml; Odpuzuje ovády. Rozpustný ve vodě, jednoduše rozložitelný a netoxický přípravek. Velmi skladné balení, snadno přenositelné. Ideální na výlety do přírody. Nedráždí pokožku. Obsahuje přírodní látky, esenciální oleje,…

Biolit Prášek proti lezoucímu hmyzu 250g
119 Kč 109 Kč

Prášek proti mravencům vytvoří bariéru proti vniknutí hmyzu do interiéru. Biolit prášek zajistí nepřetržitou ochranu až po dobu 12 týdnů.

Predator Maxx 80 ml

Predator Maxx 80 ml

Hodnocení: 4,5
229 Kč 209 Kč

Repelent účinně odpuzuje, paralyzuje a hubí komáry, klíšťata a ostatní létající a lezoucí hmyz. Jedinečné složení účinných látek repelentu Predátor Maxx 80 ml vás ochrání a umožní vám bezpečný a příjemný pohyb v přírodě.

Zanzarella Elektrický difuzér s USB portem + tekutá náhradní náplň
222 Kč

Zanzarella difuzér s tekutou náplní. Ochrana na každém místě uvnitř i venku is USB kabelem. Obsahuje přísady rostlinného původu a vůně s éterických olejů z máty, eukalyptu a geránia. Tekutá náplň při použití na polootevřených místech, jako jsou terasy, balkony, verandy, zahradní se

Zanzarella difuzér s USB portem + 10 náhradních náplní
127 Kč

Ochrana IN & OUT je neocenitelná, protože nepotřebujete elektrickou síť na to, aby difuzér fungoval. Můžete ho používat na kterémkoliv místě uvnitř i vně domu. Díky USB portu je možné ho dát do elektrické sítě, do auta, ale také jej napojit na váš mobilní telefon. Je mimořádně účinný

Zanzarella Z-ochranné náramky Den / Noc, svítící, 5 ks
138 Kč

Zanzarella ochranné ozdobné náramky v krásném moderním a barevném provedení slouží nejen jako ozdoba, ale zároveň chrání před nepříjemným hmyzem. Můžete je používat během dne a také v noci, kdy pěkně fluoreskují. Náramky jsou vyrobeny z čistého netoxického silikonu. silikonové Zanzarella

Zanzarella Z-ochranné náramky pro děti 30ks
138 Kč

Silikonové Zanzarella náramky jsou namočené do směsí přírodních esencí, jako citronella, geraniol a levandule, jejichž vlastnosti jako repelentů hmyzu jsou široce prokázáno, zejména jako repelenty proti všem druhům komárů. Náramek napuštěný s vůní uvolňuje přibližně 3% této esence, kter

Zanzarella Z-ochranný sprej s mrazícím efektem po štípnutí 75ml
91 Kč

Sprej s chladicím a silně zklidňujícím účinkem po štípnutí hmyzem. První kosmetický přípravek ve spreji po štípnutí, s využitím mrazící síly, se zvláštní recepturou založenou na přírodních extraktech. Okamžitá úleva pro děti i dospělé

Predator Aloha SPF 30 90 ml
270 Kč 249 Kč

Repelent s ochranným faktorem SPF 30 je určený pro použití v exotických krajinách. Účinně odpuzuje komáry a klíšťata po dobu 6–8 hodin. Praktické balení ve spreji vhodné na cestování. Predator Aloha SPF 30 90 ml mohou používat děti již od 2 let.

Zanzarella pero po štípnutí 12 ml
74 Kč

Zanzarella pero po bodnutí hmyzem je speciální pero, které jistě použijete jako první pomoc po bodnutí hmyzem. Díky použití speciálních čistě přírodních složek vám přípravek ihned zabezpečí pocit úlevy od bolesti a svědění, který působí dlouhodobě

Zanzarella suché náplně do difuzéru s USB portem 30 ks
91 Kč

30 náhradních suchých náplní s obsahem přírodních látek. Ochrana IN & OUT je neocenitelná, protože nepotřebujete žádnou elektrickou síť na to, aby difuzér fungoval. Můžete ho používat na kterémkoliv místě uvnitř i vně domu. Díky USB portu lze difuzér dát do elektrické sítě, do au

Zanzarella suché náplně do elektrického difuzéru 30 ks
85 Kč

Zanzarella náhradní suchá náplň do elektrického difuzéru obsahuje pyretroid vhodný proti komárům a jinému škodlivému a obtížnému létajícímu hmyzu. Po založení do elektrického difuzéru rozptýlí příjemnou vůni do místnosti

Zanzarella tekutá náplň do difuzéru, 45ml
98 Kč

Obsahuje přísady rostlinného původu a vůně s éterických olejů z máty, eukalyptu a geránia. Tekutý prostředek obsahuje pyretroid, který působí proti běžným komárům (Culexpipiens) a komárům tygřím (Aedes albopictus). Tekutý prostředek při použití na polootevřených místech, jako jsou terasy

Zanzarella Z-ochranné mléko 100 ml
98 Kč

Díky mixu dermokompatibilných složek obsažených v kosmetice Zanzarella je používání tělového hydratačního mléka velmi praktické. Odpuzuje nepříjemný hmyz, ale také ošetřuje a hydratuje pokožku a tím udržuje vaše děťátko a vás v bezpečí bez rizika uštknutí a nepříjemných následků a

Zanzarella Z-ochranné náramky pro dospělé 30ks
138 Kč

Silikonové Zanzarella náramky jsou namočené do směsí přírodních esencí, jako citronella, geraniol a levandule, jejichž vlastnosti jako repelentů hmyzu jsou široce prokázáno, zejména jako repelenty proti všem druhům komárů. Náramek napuštěný s vůní uvolňuje přibližně 3% této esence, která

Zanzarella Z-ochranné ubrousky proti komárům s hydratačním účinkem, 15 ks
116 Kč

Měkké ubrousky Zanzarella Z-Protection hydratují a chrání pokožku až 6 hodin. Každý den nabízejí pohodlnou a rychlou ochranu nejjemnější dětské pokožky. Produkt aplikujte v malém množství na tělo bez potřeby vmasírování; Z-Protection díky svému obzvláště účinnému složení působí iu

Zanzarella Z-ochranný spray, 100ml
188 Kč

Ochranný spray Z-Protection je vhodný pro celou rodinu, může se použít i na citlivou pokožku, dětí, udržuje ji hydratovanou, svěží, parfémovanou a chráněnou před komáry. Inovativní složení bez dráždivých složek je přirozeně odpuzující pro komáry a zaručuje ochranu až 6 hodin bez kontrai

Raid Náplň do elektrického odpařovače s eukalyptovým olejem 27 ml
252 Kč

Popis Raid elektrický odpařovač s tekutou náplní eukalyptus náplň. Insekticid chrání proti komárům včetně tygřích. Lze použít do všech Raid odpařovačů. 45 nocí. 1 náplň až 45 × 8 hodin = 360 hodin, pokud je používán s Raid elektrickými odpařovači. Zabíjí komáry…

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Přípravky proti hmyzu.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Přípravky proti hmyzu výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Přípravky proti hmyzu akce.