Skvělé tipy na vánoční dárky pro muže

Přemýšlíte, jakým dárkem potěšit svého milého, tátu, dědečka, bratra nebo kamaráda? Muži jsou tvořivé a hravé duše, proto ocení nejrůznější vychytávky na trhu, které jim budou k užitku. Zamyslete se nad zálibami vašeho blízkého a nechte se inspirovat tipy na vánoční dárky pro muže. Ať už se jedná o vášnivého kutila, nadšence do nových technologií nebo aktivního sportovce, určitě vyberete něco, co jej překvapí a zároveň potěší!

Skvělé tipy na vánoční dárky pro muže

Nadšence do techniky ohromí dron nebo výkonné reproduktory

Muži milují pokrokové technologie, které nabízí nové možnosti! Pokud máte doma takového vizionáře s hravou duší, pořiďte mu populární dron! Jestliže zvolíte robota s kamerou, nejen, že si skvěle zalétá, ale navíc může natáčet svět z ptačí perspektivy, a ze získaných materiálů tvořit originální fotografie nebo videa! Pro začátečníky vybírejte odpovídající modely, které jsou mechanicky odolné, a tak vydrží i nějaký ten pád.

Pro milovníky kvalitního poslechu hudby mohou být vhodným dárkem reprosoustavy, díky kterým si muziku vychutnají až do morku kostí! Pokud nechcete, aby se hudba rozléhala celým domem, vyberte mu bezdrátová sluchátka, která jsou schopna podat kvalitní zvukový výkon, a navíc se s nimi může pohodlně pohybovat po celém domě.Nová herní konzole je jako stvořená pro hráče počítačových her

Propadl váš partner nebo syn hraní PC her, které jsou pro něj zdrojem zábavy i relaxu? V tom případě mu největší radost udělá nový model herní konzole! Volit můžete z modelů PlayStation, Xbox nebo Nintendo! Pak už stačí vybrat jen hru takového žánru, který je mu nejbližší a uvidíte, jak se mu pod stromečkem rozzáří oči!

TIP! Aby byl prožitek ze hry dokonalý, měl by být součástí herní sestavy také kvalitní monitor, který dokonale vykreslí prostředí hry. V případě, že máte doma již starší model, který současným technologiím nestačí, může být vhodným dárkem právě nový herní monitor!


Kutilům vyberte užitečné nářadí do dílny

Tráví váš muž, bratr nebo dědeček většinu času ve své dílně, kde tvoří nejrůznější doplňky a vychytávky do domácnosti? V tom případě mu uděláte nesmírnou radost kvalitním ručním nebo elektrickým nářadím. V tomto případě se vyplatí vsadit spíše na kvalitu a nekupovat nejlevnější kusy na trhu, které mají obvykle krátkou životnost. Každý kutil využije akuvrtačku, přímočarou pilu nebo gola sadu, která by rozhodně neměla v žádné dílně chybět!

Skvělé tipy na vánoční dárky pro muže


Sportovci a horalé ocení kvalitní oblečení nebo výbavu do přírody

Hledáte dárek pro dobrodruha, který každou volnou chvíli utíká do přírody, ať už za sportem nebo za poznáním? Kvalitní vybavení, které obstojí i v nepříznivém počasí, bude tím pravým dárkem!

Oblečení je základ, proto by mu ve výbavě nemělo chybět funkční termoprádlo! V posledních letech roste obliba oděvů z merino vlny, jejichž pořizovací cena je sice mírně vyšší, avšak mají neocenitelné vlastnosti – odvádí pot, hřejí a jsou velmi odolné vůči zápachu.

Horalům, kteří vyráží na vícedenní přechody, nesmí chybět kvalitní stan a také spacák – nejlépe péřový, protože výborně izoluje, a navíc je oproti syntetickým modelům výrazně lehčí a skladnější. V případě, že se poohlížíte spíše o drobnějším dárku, neuděláte chybu s odolnou sportovní lahví na vodu nebo cestovní lékárničkou, která výletníka může v případě nesnází zachránit!Mužům s duší dítěte uděláte radost stavebnicí nebo společenskou hru

U některých mužů se hravost a dětské nadšení nevytrácí ani v dospělosti! Právě ti ocení, když jim pořídíte důmyslnou stavebnici, kterou si budou moci ve volném čase sestavit! Typ stavebnice vybírejte s ohledem na jejich záliby – dají přednost stavbě architektonického skvostu, sportovního auta nebo vesmírné lodi?
Pokud chcete, abyste volný čas trávili společně, sáhněte po společenské hře! Abyste se trefili do vkusu obdarovaného, zamyslete se před koupí hry nad tím, zda ocení spíše strategické hry, při kterých je třeba taktizovat, nebo si rád rozšíří obzory či uplatní vědomosti se vzdělávací hrou.

Gentlemanům darujte luxusní láhev, doutník nebo nové hodinky

Gentlemani, kteří si potrpí na pohodlí a luxus, ocení kvalitní výrobky! Ať už v podobě dvanáctileté láhve whisky v limitované edici, nebo sadě kubánských doutníků. Radost jim udělá také nová kravata nebo manžetové knoflíčky, které budou plnit reprezentativní funkci na důležitých obchodních schůzkách!

Každý muž by měl vlastnit elegantní hodinky, které budou odrážet jeho osobnost! Při výběru se zaměřte na design i kvalitu zpracování. Dnes už zdaleka neslouží hodinky pouze k měření času. Mají mnoho užitečných, chytrých funkcí – snadno je lze spárovat s mobilním telefon a vyřizovat s jejich pomocí hovory nebo emaily. Navíc slouží také jako diář, hlídají kvalitu spánku, tělesné funkce nebo počítají kroky či spálené kalorie.


Pro milovníky adrenalinu může být ideálním dárkem seskok padákem!

Máte doma nadšence, který neodmítne žádnou zajímavou výzvu? V tom případě pro něj bude nejlepším dárkem adrenalinový zážitek, na který nikdy nezapomene! Pro milovníky výšek můžete zvolit seskok padákem, let v balónu nebo bungee jumping. Fanouška do automobilů a rychlé jízdy oslníte poukazem na závodní okruh nebo projížďkou v jeho vysněném vozidle!


Mohlo by Vás dále zajímat

Tipy na vánoční dárky pro ženy, kterými potěšíte!

Ženy milují překvapení a projevy lásky. Vánoce jsou tedy ideální příležitostí, jak jim dát najevo naši náklonnost... celý článek

Originální i tradiční dárky pro milovníky kávy

Je mnoho situací, které si bez kávy neumíme představit. Káva je krásným praktickým dárkem... celý článek

Vyberte dětem vánoční dárek na míru!

Abyste dětem na Vánoce udělali radost trefným dárkem, pozorujte, jaké jsou jejich záliby, a co je dělá... celý článek