Vyberte dětem vánoční dárek na míru!

Abyste dětem na Vánoce udělali radost trefným dárkem, pozorujte, jaké jsou jejich záliby, a co je dělá nejšťastnějšími. Tráví volný čas sportem či stavěním stavebnice, nebo si raději zalezou do svého koutku a čtou si pohádkové knížky a malují? Výběr vám usnadní také věk dítěte, který prozradí, jaký typ dárku je nejvhodnější!


Dítě s duší umělce potěší výtvarné pomůcky a prostor na tvoření

Pokud vaše dítko každou volnou chvíli maluje a tvoří, zaslouží si vlastní prostor, ve kterém se nebude muset omezovat. Pořiďte mu prostorný dětský stůl a pohodlnou židli a vytvořte útulný kout, kde si bude moci kromě tvoření psát také domácí úkoly. Nezapomeňte na kvalitní osvětlení. Pokud tohle všechno už má, udělejte mu radost malířskými potřebami nebo kreslicí tabulí s křídami, na které bude svá díla moci stále obměňovat!

Pokud cítíte, že má dítě spíše sochařské ambice, jsou pro začátek nejvhodnější modelovací hmoty! Děti v jejich snažení podporujte, pokud si jejich obrázek zarámujete a vystavíte, uděláte jim radost a zvýšíte sebevědomí!

Vyberte dětem vánoční dárek na míru!Pro milovníky zvířat vybírejte dárky se zvířecími motivy

Pro milovníky zvířat vybírejte dárky se zvířecími motivy

Pokud se vaše dítko už od malička nemůže odtrhnout od každého zvířete, které potká, zaměřte se na dárky se zvířecími motivy. Radost mu určitě udělá roztomilé pyžamo a dětské povlečení s oblíbeným zvířetem nebo houpací kůň, se kterým si bud připadat jako opravdový kovboj. Velmi populární jsou také farmy se zvířátky, se kterými si děti vydrží hrát dlouhé hodiny. Navíc se díky tomu seznamují s péčí o zvířata, která se jim do budoucna může hodit!Živá zvířata nejsou jako dárek vhodná. Nejedná se o věc, ale živého tvora, na jehož výběru se musí shodnout celá rodina v průběhu času.


Malého sportovce inspirujte k novým kouskům!

Tráví vaše dítě většinu času venku s míčem, tancuje nebo rádo plave? Výborně, sport mu prospívá psychicky i fyzicky. Pokud už kvalitní fotbalový míč nebo plavecké pomůcky má, zkuste mu pořídit náčiní pro méně obvyklý sport.

Co takhle vyzkoušet žonglování nebo frisbee, kterým potěší i své kamarády při společné hře? Starší děti se v parku a po ulicích s oblibou pohybují na skateboardech a jejich moderních alternativách!

Vyberte dětem vánoční dárek na míru!

CHYTRÁ RADA

Nikdy nezapomínejte na to, pořídit dítěti ke sportovním aktivitám také odpovídající sportovní chrániče, které hrají stěžejní roli v kritických situacích!

Dětského čtenáře obdarujte originální knihou

Nacházíte své dítě nejčastěji s knihou v ruce? V četbě jej rozhodně podporujte, rozvíjí slovní zásobu i fantazii. Vybírat můžete dětské knihy s kvalitními ilustracemi, které podpoří dětskou kreativitu. Žánr a provedení knihy vybírejte s ohledem na dětský věk. Potěší jej také čtenářský deník, který můžete zakoupit jako hotový výrobek, nebo vlastnoručně vyrobit z pěkného sešitu. Do deníku si může malý čtenář zapisovat přečtené knihy, dojmy, poznatky i vlastní nápady!

Odvážný cestovatel ocení výbavu do přírody

Máte doma průzkumníka, který je nejšťastnější v lesích při poznávání přírody? Neocenitelným dárkem pro něj bude výlet do přírody s přespáním venku, které bude nezapomenutelným dobrodružstvím! Radost mu udělá dětský turistický batoh na výlety a teplý spacák, ve kterém mu bude teplo za každých okolností! Ve výbavě každého správného zálesáka by neměl chybět dětský nůž se zaoblenou špičkou a plecháček na čaj!

Co pořídit nadšenému kuchaříkovi? Pomůcky do kuchyně!

Některé děti se od malička cítí v kuchyni jako doma. Fascinují je rodiče při přípravě pokrmů a rády pomáhají. Pořídit jim můžete dětskou kuchyňku s vybavením, kde mohou trénovat! Pokud jim ale pořídíte opravdové vybavení do kuchyně v podobě veselé zástěrky nebo vykrajovátek, uděláte jim největší radost! Navíc spolu můžete příjemně trávit společný čas v kuchyni!Další zajímavé články

Jak vybrat dětskou chůvičku

Abyste si mohli být jisti, že je vaše miminko v pořádku i během spánku, kdy nejste nepřetržitě v jeho blízkosti... celý článek

Jak zařídit dětský pokoj

Dětský pokojík by měl být bezpečným útočištěm, do kterého se děti rády vracejí. Zároveň je... celý článek

Jak vybrat nosítko

Chcete mít své miminko stále nablízku v bezpečném a pohodlném nosítku? Nosítka využijete při práci v domácnosti... celý článek